امتیازات FIFA 16

..ROC..

کاربر سایت
Jul 4, 2012
143
dxojrs39c4obyi37uqj4.jpg

Guardian = 100
IGN Spain = 90
GameSpot =
90
Multiplayer.it = 90
GamesVillage.it = 90
EGM =
90
Polygon =
90
Attack of the Fanboy = 90
We Got This Covered = 90
Canadian Online Gamers = 89
Hobby Consolas = 89

Game Informer = 88
Meristation = 88
New Game Network = 86
3DJuegos = 85

Gamerscore = 82
NDTV = 80
Eurogamer Italy = 80
Gameblog.fr = 80
Digital Spy = 80
IGN = 78

ThisGenGaming = 70
USgamer = 70

70= Videogamer
66jzc5i2npnf5udc8wvw.jpg

با تشکر از دوستانی که نقدها و نمرات بازی را قرار دادند

آخرین ویرایش:

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
والا پارسال هم متای pes 15 از فیفا 15 بیشتر شد همه کلی کیف کردن که آره return the king نمیدونم فلان ولی تو فروش ثابت شد کی از کی سرتره!
درسته متا مهمه ولی فروش به نظرم مهمتره.چیزی هم که فیفا نشون داده اینه که وقتی ریلیز میشه تا یه 6 ماهی تو تاپ 10 بیشتره کشورها هست (حداقل)
حتما فیفا خیلی فیک و مسخره ست که انقد فروش میکنه!!!!!:-"
خب اگه بنا به این باشه که pes بیاد هر سال متای بالاتری نسبت به فیفا بگیره ولی فروشش نصف فروش فیفا هم نباشه چه فایده ای داره؟!!!!
بدون تعصب و فن بازی به قضیه نگاه کنید همینه!:d

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,139
نام
آرمان
مقایسه فیفا با pes مثل این ميمونه که فراري رو با ماشین های برقی شهر بازی مقایسه کنید
متا فیفا منفی هم بشه من سراغ چیز دیگه ای نمیرم

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
من چند سالیه که غیر دمو ها فوتبال نمیگیرم دیگه و امسال هم سراغشون نمیرم ولی این بامبول بنز و پراید و این mental gymnastic که داره اینجا اتفاق میوفته که بتونن بعیضا خودشون رو اروم کنند و شب راحت کلشون رو رو بالش بزارن عالیه مرسی

mojtaba007

کاربر سایت
Dec 9, 2007
490
والا پارسال هم متای pes 15 از فیفا 15 بیشتر شد همه کلی کیف کردن که آره return the king نمیدونم فلان ولی تو فروش ثابت شد کی از کی سرتره!
درسته متا مهمه ولی فروش به نظرم مهمتره.چیزی هم که فیفا نشون داده اینه که وقتی ریلیز میشه تا یه 6 ماهی تو تاپ 10 بیشتره کشورها هست (حداقل)
خب اگه بنا به این باشه که pes بیاد هر سال متای بالاتری نسبت به فیفا بگیره ولی فروشش نصف فروش فیفا هم نباشه چه فایده ای داره؟!!!!
این نشون میده نمره ها درست بوده
همونطور که فیفا 15 طرفدارهاشو نا امید کرد پر از باگ بود
ولی لامصب ساکر 16 اصلا باگ نداره

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,765
نام
محمد امین

1000 بار همه جا گفتنم تبلیغات فیفا گسترده تره برا همین فروشش بیشتره ;)
----
برا من نه متا مهمه نه فروش این مهمه کدوم بازی به دله آدم بشینه

-------

اون دوستی که مثال بنز زد دمش گرم یعنی از اون مثالا بود سالی 1 بار همچین نظری یکی میده :))
------
در کل با هم دوست باشید دعوا نکنید :d

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576

پراید هم فروشش توی ایران خیلی بهتر از بنز S500 اه، درود بر محصول برتر..

btw:
من کلا اهل بازی های ورزشی نیستم، فقط همه چیز فروش نیست ;)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,995
نام
نـــــــویـــــــــد
نظرات دوستان در مورد PES16 کاملا کودکانه و از روی حرص و کینه است ، حالا مشکلشون چیه نمیدونم اما کنترل کنید خودتون رو ، مهربون باشید با PES16
, گیم پلی نسخه جدیدش بسیار بهتر از گذشته شده ، امیدوارم این پیشرفت خووب باعث بشه فیفا هم یه تکون اساسی بده به خودش

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
بعضیا عقلشون به چشمشونه یا به متا ؟ :d

اتفاقا اون مثال بنز و پراید عالی بود بله منتقدا بایدم کف کنن از این pes چون بعد از چندین سال درجا زدن و گند زدن یه تکونی خوردن یه فوتبال قابل قبول دادن (که بازم کلی ناقصه از نظر من) ولی فیفا وقتی نسبتا به اندازه خودش شبیه ساز کاملیه فقط نقص هاشو داره برطرف میکنه و کامل ترش میکنه درک این موضوع اینقدر سخته ؟ :|

من pes نسخه کامل گرفتم امروز قسمت شد نسخه کامل fifa رو هم بازی کردم درجا زدم pes رو پاک کردم

ادم خودش باید تشخیص بده با کدوم بازی حال میکنه

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
یک چیز بگم دهن شما فن pes ها بسته شه

شما اگه طرفدار بودید هرساله چشمتون می بستید میرفتید میخریدید
مثلا همین نسخه 2014 پر از ایراد بود ولی اکثرا نخریدن
ولی فیفا چی؟؟؟
.....
الا اگه متا 70 هم بشه که نمیشه با تمام ایرادات خود میریم میخرمیش
التیمات جدا
لیگ جزیره جدا
جزِییات بی نظیر ..اسپری...گرافیک....گیم پلی زیبا و match day
بازم بگم؟؟
لیگ زنان
بوندسلیگا
فک کنم اگه بگم همه رو یک صفحه ای میشه
..................

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
فقط کم مونده به هم فحش..... بدین
هرکس طرفدار یه کدوم یکی هم ممکنه هردو رو تجربه کنه....
این تاپیک برای فیفا16 نمیگم طرفدرار پیس نباید نظر بدن ولی نه اینکه بیان اینجا از بازی بد بگن....
هنوزم نمره های بازی نیومده که از حالا دارید هم دیگرو فحش کش می کنید....
کسی هم که میخواد بازی بگیره نیازی به نمرات نداره خوشبختانه دمو رو بازی کرده خوشش اومد میگیره نیومد نمیگیره کسی که بخاطر نمره کم سمت بازی نمیره پس حرفی نزنه...چون مثل بازی های دیگه نیست خودت بازی تجربه کردی دموشو خودت باید تصمیم بگیری...من پریروز دیتای بازی سفارش دادم پس دیگه کاری ندارم که نمرش بد میشه خوب میشه....
باید خوشحال باشید که امسال برخلاف چندسال گذشته دوتا فوتبال قوی داریم بعضی ویژگی هارو این داره که اون یکی نداره....به نظرم PES برای جمع های خودمونی بازی با دوستان خیلی بدردبخور و سرگرم کنندست و بالعکس فیفا برای بازی آنلاین بهترینه...پس دعوا نکنید از هردوتا لذت ببرید
فحش بدید نه نمره اون کم میشه نه واسه این بالا میره

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
شده قضیه قدیم فیفا و پس. قبلا فیفا داشت خودشو میکشید بالا و PES باز ها میریختن سر فیفا باز ها که شماها حالیتون نیست و یه PES باز واقعی میره دنبال پس بازی کردن. هیچ وقت هم نتونستن قبول کنن که فیفا بهتر از PES شده و داره سر بالایی میره. الان همه چی برعکس شده. فیفا باز ها ریختن سر PES باز ها و نمیتونن قبول کنن که فیفا داره در جا میزنه و PES داره پیشرفت میکنه. :))

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
چقدر غُر میزنید!:wallbash:
خب یکی مثه من که فیفا باز هست میره نسخه ی جدیده فیفا رو میخره یکیم که پس باز هست میره سمتِ پس
نمیدونم چه اخلاقیه ماها داریم که باید سره همه چیز باهم جنگُ دعوا داشته باشیم و خط نشون بکشیم که آره ماله من قشنگتره از شَفق میشکیتره!!!!:d
اگه واقعا فن هر کدوم باشید نه فروش براتون مهمه نه متا, مهم خوده بازی هست

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
شده قضیه قدیم فیفا و پس. قبلا فیفا داشت خودشو میکشید بالا و PES باز ها میریختن سر فیفا باز ها که شماها حالیتون نیست و یه PES باز واقعی میره دنبال پس بازی کردن. هیچ وقت هم نتونستن قبول کنن که فیفا بهتر از PES شده و داره سر بالایی میره. الان همه چی برعکس شده. فیفا باز ها ریختن سر PES باز ها و نمیتونن قبول کنن که فیفا داره در جا میزنه و PES داره پیشرفت میکنه. :))
فردین جان بیخیال :)) شما فکر کن فیفا در جا زده! pes قشنگ 5 سال با همین فرمون بره میرسه به فیفا 16!
pes همون موقع هم که میگی بهتر بود فقط تو همون ژاپن میفروخت!
برای من یه چیز مهمه! تمام کسایی که تو تاپیک فوتبال به چشم میبینم که از فوتبال سر در میارن فیفا بازن! به نظرت اتفاقیه؟

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
پراید هم فروشش توی ایران خیلی بهتر از بنز S500 اه، درود بر محصول برتر..

btw:
من کلا اهل بازی های ورزشی نیستم، فقط همه چیز فروش نیست ;)

قیمت پراید رو با بنز S500 یکی میکنی شما ؟ عزیز فیفا و pes جفتشون یک محصول شصت دلاری هستند و قیمت مشابه دارن.شک نکنید فروش خیلی مهم تر از اون چیزی که شما فکر میکنید هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر