امتیازات Far Cry 6

میانگین امتیازات بازی در متاکریتیک

• مجموع رای دهنده‌ها
    184
  • نظرسنجی بسته شده است .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
rsz_far-cry-6.jpg

Developer: Ubisoft Toronto
Publisher: Ubisoft
Genre: First-Person Shooter
Release Date: October 7, 2021
امتیازات:

Impulse Gamer 9.4/10
Player2 9.1/10
Hobby Consoles 9.1/10
God is a Geek 9/10
Gaming Bolt 9/10
Gameinformer 9/10
Checkpoint Gaming 9/10
CGM 9/10
Press Start 8.5/10
ZTGD 8.5/10
Games.ch 8.2/10
VG247 8/10
IGN 8/10
Eurogamer.it 8/10
Screen Rant 8/10
Game Pressure 8.5/10
Gamers Heroes 8.5/10
Noisy Pixel 8.5/10
COG Connected 8.5/10
Jeux Video 8/10
Twinfinite 8/10
The Gamer 8/10
Hey Poor Player 8/10
Metro 8/10
Play.rs 8/10
Playsense 7.5/10
Dexerto 7/10
XGN 7/10
Games.cz 7/10
Windows Central 7/10
EGM 4/10
VGC 4/10
Gamer.no 5/10
Gameover.gr 6/10
Game Revolution 6.5/10

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
دوستان از سیستم سلاح بازی ایراد میگیرن !! انتظار دان فارکرای بشه شبیه ساز Arma!! اگر اینطوره باید بازی هایInsomniac رو هم با اون سلاح های عجیب غریب بگیم بد و مسخره و ...سلاح های عجیب و غریب جز پارامتر های فان سازی بازی هستند دیگه این رو باید بدونیم ما /.
این بازی ها باید با همین عناصر مخاطب رو سرگرم نگه دارند - نیودان مدل سازی سلاح هاش بشدت جذاب بود لذت میبردی شلیک کنی باهاشون . مسخره بازی رو متوجه نمیشم ؟ جدی بگیره که هم میگن جدی گرفته خودش رو - به قول دوستمون بالا حرف خوبی زد هدف نهایی سرگرم کردن است و اگر بتونه این کار رو انجام بده (که برای من ههمه FC ها حتی همون قسمت یک و حتی اسپسن اف هاش هم موفق شد ) پس موفق بوده است . مشکل اینجاست وقتی یک ip طولانی شد و زیاد دنباله دار شد همون سیستم هایی که یک زمانی برای مخاطب ها جذابش کرد حالا میشه عامل مسخره کردنش! فار کرای ها همیشه عناصر جذاب داشته اند . از 3 و 4و 5 همه مخصوصا 5 با اون موسیقی خوب و کلی گشت و گذار و لوپ کامل کردن محیط و گرافیک عالی همیشه خوب بوده اند وهمه حتی از دید نقد و بررسی هم نمرات خوبی گرفتن حالا شش هم اگر بتونه فرمول 5 و نیو داون رو به طور گسترده تر با گرافیک بالاتر پیاده سازی کنه از دید من بازی سرگرم کننده ای خواهد بود و موفق شده است و اصلا نقد و بررسی و نمرات سایت ها و دیگران برای من اهمیت نخواهد داشت و یک عامل تعیین کننده در بازی کردن یابازی نکردن اون بازی نخواهد بود.
جالب اینجاست همه ایراد میگیرن از باز یهای یوبی بعد همه هم بازیشون میکنند برای سالهای متوالی . فرمول اگر تکرار شد حتما جواب داده دلیل بد بودنش نیست . نمیشه به اسسن ادیسی گفت بد چون فرمول اورجینز است ؟؟ یا والهالا ؟؟ نه اصلا اینطور نیست .

Void Knight

کاربر سایت
Jan 12, 2014
313
نام
Yoshi
کلا اگه بخوایم حساب کنیم 80 درصد صنعت گیم شده تکرار مکررات و یک دلیلش هم هزینه بالای ساخت بازی ها هستش مخصوصا یه بازی AAA . کسایی هم که سرمایه گذاری میکنن فقط دنبال عدد هستن و فارکرای 5 فروش خوبی داشت با اینکه همون فرمول بود.
بازم یوبی سافت تو بازی های جدیدش یه چی اضافه میکنه نسبت به بقیه ولی معمولا خوب اجراش نمیکنه برای همین دیده نمیشه، و دنبال حرکت انقلابی از یوبی اکتی و ea و ... نباشید ، اینا تا جا داره همون فرمون میرن جلو :D
حالا بمونید بازی میاد بعد دوستان بالای 100 ساعت پلی میدن و میان اینجا میگن چرت بود :D ( خودم همه جا گفتم اودیسه چرت بود بعد 80 ساعت پلی دادم و خوشم هم اومد :)) )

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
It
دوستان از سیستم سلاح بازی ایراد میگیرن !! انتظار دان فارکرای بشه شبیه ساز Arma!! اگر اینطوره باید بازی هایInsomniac رو هم با اون سلاح های عجیب غریب بگیم بد و مسخره و ...سلاح های عجیب و غریب جز پارامتر های فان سازی بازی هستند دیگه این رو باید بدونیم ما /.
این بازی ها باید با همین عناصر مخاطب رو سرگرم نگه دارند - نیودان مدل سازی سلاح هاش بشدت جذاب بود لذت میبردی شلیک کنی باهاشون . مسخره بازی رو متوجه نمیشم ؟ جدی بگیره که هم میگن جدی گرفته خودش رو - به قول دوستمون بالا حرف خوبی زد هدف نهایی سرگرم کردن است و اگر بتونه این کار رو انجام بده (که برای من ههمه FC ها حتی همون قسمت یک و حتی اسپسن اف هاش هم موفق شد ) پس موفق بوده است . مشکل اینجاست وقتی یک ip طولانی شد و زیاد دنباله دار شد همون سیستم هایی که یک زمانی برای مخاطب ها جذابش کرد حالا میشه عامل مسخره کردنش! فار کرای ها همیشه عناصر جذاب داشته اند . از 3 و 4و 5 همه مخصوصا 5 با اون موسیقی خوب و کلی گشت و گذار و لوپ کامل کردن محیط و گرافیک عالی همیشه خوب بوده اند وهمه حتی از دید نقد و بررسی هم نمرات خوبی گرفتن حالا شش هم اگر بتونه فرمول 5 و نیو داون رو به طور گسترده تر با گرافیک بالاتر پیاده سازی کنه از دید من بازی سرگرم کننده ای خواهد بود و موفق شده است و اصلا نقد و بررسی و نمرات سایت ها و دیگران برای من اهمیت نخواهد داشت و یک عامل تعیین کننده در بازی کردن یابازی نکردن اون بازی نخواهد بود.
جالب اینجاست همه ایراد میگیرن از باز یهای یوبی بعد همه هم بازیشون میکنند برای سالهای متوالی . فرمول اگر تکرار شد حتما جواب داده دلیل بد بودنش نیست . نمیشه به اسسن ادیسی گفت بد چون فرمول اورجینز است ؟؟ یا والهالا ؟؟ نه اصلا اینطور نیست .

یوبی باگ بازی هاش افتاده تو یه سیر نزولی و تکراری مثل فرق ارجین ادیسی و والها تو چی هست ماموریت های تکراری ...
فرق فارکری 3و4و5و6 تو جی هست همیش یکی و تکراری

فرق دیویژن بک یا دو چی بود ؟

اون یوبی که ما میشناخیتم این نیست نه خبری از باری هایی شبیه Pop2008یا اسپیلنتر سل یا رنبو تک‌نفره و ... نمیبینم
همه شده تکرار تکرار تکرار

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
It

یوبی باگ بازی هاش افتاده تو یه سیر نزولی و تکراری مثل فرق ارجین ادیسی و والها تو چی هست ماموریت های تکراری ...
فرق فارکری 3و4و5و6 تو جی هست همیش یکی و تکراری

فرق دیویژن بک یا دو چی بود ؟

اون یوبی که ما میشناخیتم این نیست نه خبری از باری هایی شبیه Pop2008یا اسپیلنتر سل یا رنبو تک‌نفره و ... نمیبینم
همه شده تکرار تکرار تکرار
این نظر شماست.
تا اونجا که من میدونم باگ خاصی در فارکرای ها نبود. اسسن های این‌چند ساله هم پالیش بودند مشکلی من ندیدم مگر اینکه انکار کنیم در تمام بازی های رایانه ای که عرضه شدند و خواهند شد باگ نبوده است حتی بزرگترین ها. دوست من ساختار گیم پلیشون همینه. شما خودت معلومه نشستی همه رو بازی کردی حالا هی ایراد میگیری .مگر قراره یک بازی وقتی ثابت شد چرخه گیم پلیش عوض بشه ؟؟god۲۰۱۸فرمولش جواب داد همون رو‌پیاده سازی کردن دوباره باید بگیم تکراری شد یا بده؟ فارکرای ها سه چهار پنج هرسه فان بودند. بهرحال نظر شماست و اینم نظر منه .

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
میخواستم بزنم 80 تا 83 ولی زدم 84 تا 86, همش هم بخاطر فاز کمدی بازیه که خیلی باهاش حال کردم :-", مپ گنده ای که نشون دادن هم یکی از دلایلشه, البته گه پولی نباشه تیکه هاش :D
خود بازی صد در صد از فاجعه 5 بهتره اما معلومه که تکرار مکررات هست, برو اونجا این بکش و برگرد برو فلان جا رو خالی کن :-".

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
این نظر شماست.
تا اونجا که من میدونم باگ خاصی در فارکرای ها نبود. اسسن های این‌چند ساله هم پالیش بودند مشکلی من ندیدم مگر اینکه انکار کنیم در تمام بازی های رایانه ای که عرضه شدند و خواهند شد باگ نبوده است حتی بزرگترین ها. دوست من ساختار گیم پلیشون همینه. شما خودت معلومه نشستی همه رو بازی کردی حالا هی ایراد میگیری .مگر قراره یک بازی وقتی ثابت شد چرخه گیم پلیش عوض بشه ؟؟god۲۰۱۸فرمولش جواب داد همون رو‌پیاده سازی کردن دوباره باید بگیم تکراری شد یا بده؟ فارکرای ها سه چهار پنج هرسه فان بودند. بهرحال نظر شماست و اینم نظر منه .
تو جمله اول نمیگه یوبی سافت بازی هاش باگ داره

اسم یوبی سافت رو داره مسخره میکنه که میگه یوبی باگ

• Smile
Reactions: kamyy

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
تو جمله اول نمیگه یوبی سافت بازی هاش باگ داره

اسم یوبی سافت رو داره مسخره میکنه که میگه یوبی باگ
بله متوجه ام برای همین پاسخ دادم .یوبی باگ ؟من نشنیدم برای حداقل AAAهای یوبی مثل فار و اسسن‌معمولا کیفیت خیلی بالایی دارن . من فارکرای پنج رو با پچ‌یک سی ساعت بازی کردم بدون کوچک ترین مشکلی .ادیسی هم‌همینطور . نمیدونم منظورشون چی‌بود .سایبرباگ شنیدم .ضمنا هیچ‌بازی حتی بزرگترین بازی های بزرگ ترین شرکت ها هم پچ میخوان و باگ دارند. فیکس میشه . حتی بازی سیصد میلیون دلاری راک استار.

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,022
نام
احمد
بهترین نسخه این سری همون نسخه اولش بود که کرایتک درستش کرد و زمان خودش یکی بهترین شوتر های ممکن شد. نسخه دوم که برخلاف نسخه اول هیچ دست اوردی نسبت به نسخه اول نداشت و یک بازی از رده خارج و بشدت بد بود، نسخه سوم که به عنوان بهترین نسخه این سری معمولا شناخته میشه هم یک بازی خیلی شخمی بود که پر شده بود از مراحل فوق بولشت تکراری، نبود هوش مصنوعی خوب، دشمنان تکراری، کلا 3.4 نوع سرباز رو با لباس قرمز درست کرده بودن تو صد کیلومتر مپ بازی همون ها تکرار شده بودن:| خط داستانی اصلی بازی و مخصوصا شخصیت vaas باعث شد این سری دوباره مورد توجه قرار بگیره ، که یوبی از همون روز تا الان داره با تکرار همین فرمول رو پیش بره...مسئله اینجاست خیلی ها خیال میکنن یوبی از اول شاهکار ساز بوده و به اینجا رسیده، از همون اولش بولشت کار بوده...! اخرین بازی خیلی خوبی که از یوبی دیدیم و واقعا با کیفیت بود AC2 بود، وسلام

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

جدای تمام حواشی که دور این بازی شکل گرفته که تماما هم موافقم که نمایش ها خوب نبوده، ولی طبق این تریلر حس میکنم عمق خیلی خوبی به گیمپلی بازی اضافه شده. همچنین فوکس بالایی رو داستان سینماییش گذاشتن (اولین بار در سری که شخصیت اصلی لال نیست و کاتسین های سوم شخص داریم). رو اکسپلوریشن هم تو یکی از تریلر ها شنیدم یکی از سازندگان میگفت تمرکز بالایی روش گذاشته بودن.

در کل حس میکنم جدای تمام بحث های گرافیک پایین و تکراری بودن، اگر یک داستان مناسب داشته باشه، عنوان موفقی میشه. (80 تا 84)
----------------------------------

دیروز یکی تو یوتیوب اوپنینگ بازیو بازی کرد، 10 دقیقه اولشو دیدم و لذت بردم از کارگردانی و طراحی شهرش...

پ.ن. یک ویدیو از مپ بازی دیدم... اندازه یک کشور بزرگه :| خیلی عجیب بود واقعا :|

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
بازی های یوبی سافت همه شدن مثل سری اساسین ولی با تم های متفاوت
فارکرای=اساسین با تم شوتر اول شخص
واچ داگز=اساسین با تم هکری و مثلا جی تی ای مانند
این وسط هم هر چن وقت بیار یه تلاش ناموفق برای ساخت یه بتل رویال میکنن ولی تهش هیچی ازش در نمیاد :D
همه بازیاشم گرافیک خوب و جهان خیلی بزرگ و جلوه های بصری زیبایی دارن ولی توی گیم پلی و داستان ،خلاقیت و تنوع صفر هست!
همین اساسین والهالا که متای خوبی داره و مث بنز هم فروخته من بعد ۴ ۵ ساعت بازی کردن حالم ازش بهم خورد و گذاشتمش کنار
به هر حال تا مدیریت یوبی سافت همینه و همین بازیاشم خوب میفروشن اوضاع همینجوریه...
و همچنین خاک بر سر یوبی سافت که این همه آی پی خوب داره ولی استفاده نمیکنه
حیف اون ریمن که چقد بازی خوب و خلاقانه ای بود ولی ادامه نداد ساخت نسخه های بعدیش رو...

این فارکرای هم ۸۰ تا ۸۵ میشه متاش ولی یه بازی آبکی و خواب آور هست و بدون چیزی که گیمر رو جذب کنه(بجز گرافیکش البته)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر