امتیازات Far Cry 6

میانگین امتیازات بازی در متاکریتیک

• مجموع رای دهنده‌ها
    184
  • نظرسنجی بسته شده است .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
rsz_far-cry-6.jpg

Developer: Ubisoft Toronto
Publisher: Ubisoft
Genre: First-Person Shooter
Release Date: October 7, 2021
امتیازات:

Impulse Gamer 9.4/10
Player2 9.1/10
Hobby Consoles 9.1/10
God is a Geek 9/10
Gaming Bolt 9/10
Gameinformer 9/10
Checkpoint Gaming 9/10
CGM 9/10
Press Start 8.5/10
ZTGD 8.5/10
Games.ch 8.2/10
VG247 8/10
IGN 8/10
Eurogamer.it 8/10
Screen Rant 8/10
Game Pressure 8.5/10
Gamers Heroes 8.5/10
Noisy Pixel 8.5/10
COG Connected 8.5/10
Jeux Video 8/10
Twinfinite 8/10
The Gamer 8/10
Hey Poor Player 8/10
Metro 8/10
Play.rs 8/10
Playsense 7.5/10
Dexerto 7/10
XGN 7/10
Games.cz 7/10
Windows Central 7/10
EGM 4/10
VGC 4/10
Gamer.no 5/10
Gameover.gr 6/10
Game Revolution 6.5/10

آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
820
نام
سید محمد حسین
من یک ساعت اولشو بازی کردم چیزی که خیلی جلب توجه میکنه صداگذاری بازیه واقعا عالیه و یه حس سه بعدی میده.نمیدونم چرا کیفیت کات سین ها انقدر پایینه خود بازی و محیطاش گرافیکشون بالاست ولی کات سین ها افتضاحه

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
خدارا شاکرم که متا بالای 80 نیومد، چون واقعا حرصم میگرفت..
[ببین چیکار کردن که یه فن سری باید همچین حسی داشته باشه]
شاید دهه های قدیمی مثل منو شما که با قبلیا و خطی تر بودن داستانحال میکردن حرص بخوریم و برای کمپانی پشیزی ارزش نداره ولی دهه های جدید بنظر بدجور حال میکنن و فروش بالا هم میکنه و کمپانی هم جز پول چی میخواد.

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
خوب خداروشکر :p:D
نون برند و اسمشونو میخوان بخورن یکم دل به کار بدین لامصبا مگه کم درامد دارین اخه :Guitar:

• Sad
Reactions: kamyy

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
شاید دهه های قدیمی مثل منو شما که با قبلیا و خطی تر بودن داستانحال میکردن حرص بخوریم و برای کمپانی پشیزی ارزش نداره ولی دهه های جدید بنظر بدجور حال میکنن و فروش بالا هم میکنه و کمپانی هم جز پول چی میخواد.

روایت منسجم بخوره تو سرش. تکرار، تکرار، تکرار...

خدا بیامرز یچیزی میدونست..

did-i-ever-tell-you-the-definition-of-insanity-insanity-is-doing-the-exact-same-fucking-shit-o...jpg

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
وقتی از سال های آینده یوبی بازی سرویس محور بسازه دل خیلی ها تنگ میشه برای همین یوبی که کوبیده میشه
کدوم محضر بریم امضا کنیم که ولله دلمون برای اینا تنگ نمیشه؟
انقدر ساخته‌های ده سال اخیر یوبیسافت بی هویت و فرمولی و کامپیوتری بودن که بعید میدونم چند سال دیگه اصلا کسی اینا رو یادشون بمونه.

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,133
نام
متوئیدی
واقعا حیف که این سری اینقدر از ریشه‌هاش فاصله گرفته، این سری بغیر از شوتر اول شخص بودن و محیط بزرگ هیچ شباهتی به فارکرای یک و فارکرای ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌Inistincs بین سالهای 2004 تا 2006 نداره. اصلا نباید اسمشون فارکرای باشه.
فارکرای باید معجونی از ترس و اضطراب، داستان کمی جدی با تیکه‌های فان و مراحل فوق متنوع با دشمن‌های چندگانه باشه.
باور کنید تو فارکرای یک بالاترین لذت برای من وایستادن یک کنار و نگا کردن دعوای میوتجن‌ها با آدم‌ها و ترایجن‌ها بود. چقدر حال میداد وقتی وسط این شیر تو شیری تو هم میپریدی وسط یه سیخ به آدما میزدی و لگدی هم به ترایجنا.
فک کنم همه‌تون سر این صحنه ضربان قلبتون بالا رفته.
FAR1.jpg

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
کدوم محضر بریم امضا کنیم که ولله دلمون برای اینا تنگ نمیشه؟
انقدر ساخته‌های ده سال اخیر یوبیسافت بی هویت و فرمولی و کامپیوتری بودن که بعید میدونم چند سال دیگه اصلا کسی اینا رو یادشون بمونه.
من که خیلی وقته سمت بازی های این شرکت نمی روم ( آخرین چیزی که تجربه کردم اساسین ۳ ریمستر و اساسین اوریجینز بود) . هیچ هایپی ایجاد نمی کنه فقط تریلرهای یوبی فوق العاده هست دمشون گرم

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
واقعا حیف که این سری اینقدر از ریشه‌هاش فاصله گرفته، این سری بغیر از شوتر اول شخص بودن و محیط بزرگ هیچ شباهتی به فارکرای یک و فارکرای ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌Inistincs بین سالهای 2004 تا 2006 نداره. اصلا نباید اسمشون فارکرای باشه.
فارکرای باید معجونی از ترس و اضطراب، داستان کمی جدی با تیکه‌های فان و مراحل فوق متنوع با دشمن‌های چندگانه باشه.
باور کنید تو فارکرای یک بالاترین لذت برای من وایستادن یک کنار و نگا کردن دعوای میوتجن‌ها با آدم‌ها و ترایجن‌ها بود. چقدر حال میداد وقتی وسط این شیر تو شیری تو هم میپریدی وسط یه سیخ به آدما میزدی و لگدی هم به ترایجنا.
فک کنم همه‌تون سر این صحنه ضربان قلبتون بالا رفته.

فارکرای 2 هم یه حزن و سنگینی آزاردهنده (و توامان خوشایند) غیرقابل بیانی رو منتقل میکرد به صرف حضور توی محیط بازی. کسانی که تجربش کردن خوب میدونن از چی حرف میزنم..
حس گمگشتگی و سرگردونی بدون Mini map و یه map بدقلق، که البته بیس اکتشاف و اونچر بازی رو شکل میداد.

334371-far-cry-2-windows-screenshot-pyromania.jpg

اون زمانا خبری از Fortnite رنگارنگ نبود البته..

Moh rahimi

کاربر سایت
Jun 12, 2017
259
بازی های یوبی همشون یه فرمول دارن اولش که شروع میکنی تا ۷ الی ۸ ساعت اول خیلی حال میکنی و لذت میبری بعدش دیگه وسطاش که میرسی یه حسه بی تفاوتی داری نسبت به بازی آخراشم که دیگه تقریبا حالت تهوع به آدم دست میده و دوست داری فقط تموم شه...
حالا واسه همینه یه سری بازی مثل لست و گاد و... که روشون چند سال کار شده آدم چند بار هم بازی میکنه خسته نمیشه...به نظرم باید یه کم بیشتر روی طراحی مراحل و تنوع کار کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر