امتیازات Fallout 3

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام

OXM: Fallout 3 Review : 10

Our 40-ish hours of game time over four days at Bethesda's Maryland HQ went by on fast-forward. We often forgot to eat, and we begrudged bathroom breaks. Games this captivating don't come along often. Between its engrossing story, ginormous world, well-crafted RPG side, and white-knuckle FPS combat, Fallout 3 completely, utterly gives you your $60 worth."

+ A genuinely compelling story that you want to follow.
+ Massive, rich world that you'll explore for a loooong time.
+ Intense, challenging combat.
? Can someone make a real-life Pip-Boy? That'd kick some iPhone ***.
اسکن

قبل از این هم مجله فرانسوی PC JEUX به بازی امتیاز 93 از 100 رو به بازی اهدا کرده بود ...

آخرین ویرایش:

浪人

کاربر سایت
Sep 27, 2008
1,033
نام
اصلان
Fallout 3 Review

IGN:
به نسخه PC امتیاز 9.6 داد.
به نسخه XBOX 360 امتیاز 9.6 داد.
به نسخه Playstation 3 امتیاز 9.4 داد! "به دلیل وجود BUG"

PC Review

e8ty4o.jpg

- - - - - - - - - - - -

XBOX 360 Review

3096jif.jpg

- - - - - - - - - - - - - -

Playstation 3 Review

2m2ht6q.jpg

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
این GameDaily هم فقط بلده خودش رو لوس کنه. به Fallout 3 و MGS4 میده 8. به GTA4 میده 10 و بعد میاد رو مقاله میزنه که چرا 10 حق GTA4 نبود. مسخره ترین سایتیه که تو عمرم دیدم. خدا رو شکر سایت های درست و حسابی مثل IGN و 1UP هم بهش عالی نمره دادن.
سایت محبوب منم یعنی GameSpy که بیشتر از همه قبولش دارم 10 داد (5 از 5).
http://xbox360.gamespy.com/xbox-360/fallout-3/924342p1.html

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
سلام یاشار. GAME DAILY یکی از اون سایتهاییه که من اصلا بهش سر نمی‌زنم.
خون خودتو کثیف نکن. مهم نفس بازیه که دیدی چی از آب درومد! حالا دیدی الکی نگران بودی؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
سايت TeamXBOX به اين بازي 9.4 داده.
لازم به ذكره اين سايت الكي نمره نميده و به Farcy2,Dead Space 9.0 و به Fable II 8.9 داده بود.
اين بالاترين امتيازي بود كه تو اين چند ماهه اخير داده.

آخرین ویرایش:

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
سلام یاشار. GAME DAILY یکی از اون سایتهاییه که من اصلا بهش سر نمی‌زنم.
خون خودتو کثیف نکن. مهم نفس بازیه که دیدی چی از آب درومد! حالا دیدی الکی نگران بودی؟
ممنون :love:
آره. واقعا هم یکی از اون سایت های بی ارزشه و بازی هم خدا رو شکر به نظر میاد خیلی آبرو بر نباشه.

سايت TeamXBOX به اين بازي 9.4 داده.
لازم به ذكره اين سايت الكي نمره نميده و به Farcy2,Dead Space 9.0 و به Fable II 8.9 داده بود.
اين بالاترين امتيازي بود كه تو اين چند ماهه اخير داده.
ممنون. خدا رو شکر. من اصلا حواسم نبود که تو این چند وقتی چقدر سخت گیرانه نمره دادن. :love:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
زیاد مهم نیست امتیاز Gamedaily ، کلا همیشه سر هر بازی یه چند تایی نخاله پیدا میشن :biggrin1: ، البته این اتفاق بیشتر واسه انحصاری ها میفته ، این یکم عجیب بود ...
من فکر میکنم در نهایت از بین Fallout 3 و LBP و GTA IV بهترین بازی امسال انتخاب میشه .

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
سلام!
امتیازات جدید:
Xbox World 360 Magazine UK 9.3 of 10
GamingExcellence 9.5 of 10
Kikizo 9.0 of 10
Giant Bomb 8.0 of 10

به نظر من که بازی فوق العاده ای است، گیم پلی، گرافیک، صدا و موسیقی همگی در سطح بالایی قرار دارند. من به بازی امتیاز 9.5 می دهم.

Erebus

کاربر سایت
Jun 8, 2007
574
نام
کیانوش
این GameDaily هم فقط بلده خودش رو لوس کنه. به Fallout 3 و MGS4 میده 8. به GTA4 میده 10 و بعد میاد رو مقاله میزنه که چرا 10 حق GTA4 نبود. مسخره ترین سایتیه که تو عمرم دیدم. خدا رو شکر سایت های درست و حسابی مثل IGN و 1UP هم بهش عالی نمره دادن.
سایت محبوب منم یعنی GameSpy که بیشتر از همه قبولش دارم 10 داد (5 از 5).
http://xbox360.gamespy.com/xbox-360/fallout-3/924342p1.html
GameDaily مقاله نوشته بود که 10 حق GTA IV نبوده؟؟؟؟ فکر کنم اشتباه میکنی، اگه مطمئنی و لینکی ازش داری بده.
GameSpy امتیاز هاش قابل اعتماده؟؟ در مورد GameSpy فکر کنم نباید بپرسیم به چه بازی هایی 5 داده یا میده، باید بپرسیم به چه بازی هایی 5 نداده یا نمیده!!

نوشته شده توسط Nima:
زیاد مهم نیست امتیاز Gamedaily ، کلا همیشه سر هر بازی یه چند تایی نخاله پیدا میشن :biggrin1: ، البته این اتفاق بیشتر واسه انحصاری ها میفته ، این یکم عجیب بود ...
من فکر میکنم در نهایت از بین Fallout 3 و LBP و GTA IV بهترین بازی امسال انتخاب میشه .
بهترین بازی امسال از دید کجا؟؟ چون 1001 سایت و مجله مختلف بهترین بازی سال رو انتخاب میکنن.
فکر نمیکنم Fallout 3 و GTA IV شانس زیادی داشته باشن که توسط تعداد زیادی سایت و مجله به عنوان بهترین بازی انتخاب بشن.

Red_Yashar

کاربر سایت
Feb 23, 2008
822
نام
یاشار
GameDaily مقاله نوشته بود که 10 حق GTA IV نبوده؟؟؟؟ فکر کنم اشتباه میکنی، اگه مطمئنی و لینکی ازش داری بده.
GameSpy امتیاز هاش قابل اعتماده؟؟ در مورد GameSpy فکر کنم نباید بپرسیم به چه بازی هایی 5 داده یا میده، باید بپرسیم به چه بازی هایی 5 نداده یا نمیده!!
او خبر رو یادمه اما تو Gamedaily نمی روم چون قسم خورد تو سایتشون نرم که ترافیکشون زیاد شه:cheesygri ولی مقاله هست. شایدم حافظه من خوب کار نمی کنه اما مطمئنم یه مقاله ی کوبنده در مورد GTA4 چند وقت بعد از عرضه ش تو GameDaily خوندم. اون البته قبل از نقد MGS4 و بعد مقاله جداش در مورد طولانی بودن دمو ها و غر زدن هاش بود که کلا کنار گذاشتمش.

من هرگز نگفتم GameSpy قابل اعتمادترینه. گفتم سایت محبوبمه. وگرنه همین GameSpy به Mercs 2 داده 4 از 5 (یا 8) و به MK: Deception که بهترین بازی مبارزه ای E3 سال خودش به انتخاب IGN و بقیه شد و از IGN و GameSpot به ترتیب 8.8 و 8.5 گرفت، از Spy فکر کنم 3 یا 2 از 5 گرفت. من به سایت های GameSpy و GaintBomb علاقه دارم. کاری به امتیازشون ندارم (همین Giant به Fallout داده 4 از 5). خوشحالم که حداقل Spy به فالوت 3 نمره خوبی داده و نقدش هم شدید مثبت بود. (Gaint رو هنوز نخوندم).

در مورد GOTY هم من به نظرم LBP بیشترین شانس رو داره :love: بعد از اون اگه عادلانه باشه Fallout 3 و MGS4 ن و اگه به روال معمول سایت ها و مجلات باشه، Gears 2 و GTA4 ن.

EDIT:
بهترین بازی امسال از دید کجا؟؟ چون 1001 سایت و مجله مختلف بهترین بازی سال رو انتخاب میکنن.
به نظرمن مثل آخر E3، بازی سال هم حرف رو GameCriticsAwards میزنه. نهایتا هم همه چیز به سلیقه بر می گرده. یکی طرفدار GameSpot ه و رای اونا براش اصله. یکی طرفدار یه سایت دیگه ست و یکی هم رای هیچ کدوم رو قبول نداره. نهایتا همه چیز سلیقه س.

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
GameDaily

فکر نمیکنم Fallout 3 و GTA IV شانس زیادی داشته باشن که توسط تعداد زیادی سایت و مجله به عنوان بهترین بازی انتخاب بشن.

Game Critics منظورمه ، تقریبا همه رو شامل میشه دیگه ... غیر از اینها هم چیز دیگه ای به نظرم نمیاد که بگیره . اگه اون دو تا نباشن پس 100 % LBP میشه دیگه . البته همینجوری هم شانسش بیشتره از اون دو تا .
مگه اینکه PoP هم یه چیزی بشه که من بعید میدونم .

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
GameSpot

به PC و 360 امتیاز 9 داد :

good_sucks_you_in_s.gif
good_outstanding_design_s.gif
good_outstanding_gameplay_s.gif
good_ohsnap_s.gif
good_greatsequel_s.gif
good_moremoneythanworth_s.gif
good_brutal_s.gif

2rz83di.jpg

به PS3 هم 8.5 :

good_outstanding_design_s.gif
good_outstanding_gameplay_s.gif
good_ohsnap_s.gif
good_greatsequel_s.gif
good_moremoneythanworth_s.gif
good_brutal_s.gif

sliw0j.jpg

نسخه PS3 مشکلات گرافیکی داشته ولی نمیدونم چرا مدال Suck You In
good_sucks_you_in_s.gif
رو ازش کم کرده که هیچ ربطی به گرافیک نداره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر