امتیازات Dying Light 2 Stay Human

پیش بینی شما از امتیاز بازی در سایت Metacritic

• مجموع رای دهنده‌ها
    109
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

Dying Light 2 Stay Human

header.jpg

Release Date: February 4, 2022
Developer: Techland
Publisher: Square EnixTechland

Platforms: Xbox One & Series X/S, PlayStation 4/5, Nintendo Switch,Pc

➿➿➿➿➿➿

Meta
PlayStation 5 ➖ 77
Xbox Series X ➖ 77
Pc ➖ 78

🔹

Open
76
➿➿➿➿➿➿

Screenshot_20220202-222151_Samsung Internet_copy_400x216.jpg

Screenshot_20220224-151155_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20220224-151926_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20220224-151122_Samsung Internet.jpg

🔹 🔹 🔹 🔹
Game Informer 9.5/10
GameGrin 9.5/10
Attack of the Fanboy 9/10
PlayStation Universe 9/10
CGMagazine 9/10
GameSpew 9/10
Checkpoint Gaming 9/10
Enternity.gr 9/10
But Why Tho? 9/10
Hey Poor Player 9/10
-----------
Generación Xbox 8.8/10
Xbox Achievements 8.6/10
Vinhadel 8.5/10
SECTOR.sk 8.5/10
XboxEra 8.5/10
Geek Culture 8.5/10
PC Gamer 8.4/10
VG247 8/10
God is a Geek 8/10
Windows Central 8/10
Wccftech 8/10
TrueAchievements 8/10
We Got This Covered 8/10
Press Start 8/10
Niche Gamer 8/10
3DNews 8/10
Worth Playing 8/10
GameSkinny 8/10
Total Gaming Network 8/10
Gamer Escape 8/10
Saving Content 8/10
GamesFinest 8/10
Kakuchopurei 8/10
Sirus Gaming 8/10
Daily Star 8/10
-----------
KnowTechie 7.8/10
GameWatcher 7.5/10
WellPlayed 7.5/10
IGN 7/10
GamesRadar+ 7/10
Metro GameCentral 7/10
Shacknews 7/10
VideoGamer 7/10
Push Square 7/10
GameMAG 7/10
MMORPG.com 7/10
The Outerhaven Productions 7/10
TechRaptor 7/10
Hardcore Gamer 7/10
GamingBolt 7/10
GGRecon 7/10
Prima Games 7/10
Inverse 7/10
Screen Rant 7/10
------------
Game Revolution 6.5/10
GameSpot 6/10
PCGamesN 6/10
Digital Trends 6/10
EGM 6/10
Stevivor 6/10
Gamepur 6/10
------------
Game Rant 5/10
Paste Magazine 5/10
Guardian 4/10

آخرین ویرایش:

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
من مدت ها بود میخواستم در رابطه با نسخه اول این بازی یه صحبت هایی بکنم. راستش موقعیتش پیش نیومده بود، تا این که نسخه دوم این بازی منتشر شد. همین اول کار این نکته رو من اشاره ای بکنم که نسخه دوم این بازی رو هنوز تجربه نکردم و هیچ نظری هم فعلا در رابطه با نسخه دوم نمی دم و نمرات و در ادامه متایی که بازی گرفته برای من یه پرسش اساسی به وجود آورده !

حالا این پرسشی که برای من به وجود اومده اینه که آیا متایی که بازی گرفته بازم همون داستان نسخه اول تکرار داره میشه ؟! یا این که نه و متایی که بازی گرفته حقشه ؟!

حالا جریان نسخه اول چیه؟ من نسخه اول این بازی وقتی منتشر شد اصلا بازی رو نخریدم و تجربه نکردم. راستیتش اخبارش رو هم دنبال نکردم. نمرات بازی هم اومد و متا رو دیدم، دیگه پیش خودم گفتم : بازم یه بازی زامبی کُشی کلیشه ای ساخته شده و به درد نمیخوره و حد اکثر یه بازی در سطح متوسط هستش با توجه به متایی که گرفته !

مدتی گذشت و رفتم خونه دوستم ( فکر کنم 4 سال پیش این ورا بود ) همین طوری این بازی رو نسخه دموش رو نصب کرده بود و بهش گفتم آقا همین طوری برم تو بازی و کمی تستش کنم! رفتیم تو بازی و کمی جلو رفتیم و تو یه اتاق گیر کردم و زامبی ها حمله ور شدن به من. یعنی از گیم پلی خفن بازی، فیزیک بازی و همه چیز بازی اصلا من به شدت غافلگیر شدم. به شدت غافلگیر. یعنی اصلا فکرش رو هم نمی کردم بازی انقدر خوب باشه.

به دوستم گفتم صد در صد میرم نسخه اصلی رو میخرم. نسخه اصلی بازی رو خریدم و نشستم بازیش کردم. تمامی ماموریت های اصلی و فرعی و ... انجام دادم. باور کنید یکی از بهترین بازی های نسل هشتم بود این بازی. ماموریت های اصلی،ماموریت های فرعی، گیم پلی، آپگرید های اسلحه، محتوا، گرافیک بصری/فنی، صدا گذاری فوق العاده، داستان قابل قبول و همه و همه چیز بازی عالی طراحی شده بود.

من نمی خوام نسخه اول بازی رو برای شما اسپویل کنم، ولی بازی رو هر چقدر جلو تر برین، بازی جذاب تر و بهتر میشه. باور کنید به بازی فرصت بدید، در ادامه در بازی غرق خواهید شد. تغییر محیط ؟ ( اسپویل ؟! ) بازی کنید؛ هر کسی نسخه اول این بازی رو تجربه نکرده، پیشنهاد می کنم بازی رو بخره و تجربش کنه و به بازی فقط فرصت بدید. باور کنید شما را مایوس نخواهد کرد.

اگر نسخه اول اون زمان دست من بود، بدون هیچ شکی به بازی نمره 9 رو می دادم. بدون هیچ شکی.

در رابطه با نسخه دوم هم واقعا نمی تونم نظری بدم. سر نسخه اول دیگه ترسیدم که بخوام نظری بدم یا پیش داوری در این زمینه بکنم. تا این که بازی رو روزی بخرم و تجربش کنم و ببینم نسبت به نسخه اول پیشرفت هایی داشته یا خیر و مثل نسخه اول من رو غافلگیر بازم خواهد کرد و یا خیر !!!​
شما احتمالا نسخه اول لانچ بازی نکردی برا همین به مشکلات بر نخوردی ، اینم همینه باید حداقل یک سال صبر کرد، DLC بازی قبلی که اسمش following بود از خود بازی بهتر بود بنظرم یه وسیله داشتی که قابل اپگرید بود داستانشم جذاب تر بود اینم به مرورو زمان اوکی میشه نسخه اول متاش 74 بود بعد از اینکه بازی بعد 2-3 سال کامل شدی following اومد رسید به 79

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,482
نام
Nightwing
اولین باری بود میبینم RT کاملا متحول میکنه، البته بیس گرافیک بازی در حد "خوب" بیشتر نیست که با RT خیلی خوب میشه ولی پرفورمنسو میترکونه.
باز گذاشتنش ولی منطقیه چون اگه مثل نسخه اول موفق باشه که تا 6 سال دیگه هم پلیر داره و قطعا کارتای چند سال بعد RT ـشو به راحتی قورت میدن :D
View attachment 243106
7 سال از ریلیزش میگذره از خیلی از بازیایی مهمی که امسال ریلیز شدن بیشتر پلیر داره :D
سلام

این آمار که هر بازی چقدر پلیر داره رو کجا میشه دید؟

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
استدیو سازنده این بازی روسی یا اکراینی (بلوک شرق) هست ؟ طراحی و فیزیک افراد و صورت ها و صداپیشه ها من رو یاد بازی مترو می اندازد

• Like
Reactions: majidred2011

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اولین باری بود میبینم RT کاملا متحول میکنه، البته بیس گرافیک بازی در حد "خوب" بیشتر نیست که با RT خیلی خوب میشه ولی پرفورمنسو میترکونه.
باز گذاشتنش ولی منطقیه چون اگه مثل نسخه اول موفق باشه که تا 6 سال دیگه هم پلیر داره و قطعا کارتای چند سال بعد RT ـشو به راحتی قورت میدن :D
View attachment 243106
7 سال از ریلیزش میگذره از خیلی از بازیایی مهمی که امسال ریلیز شدن بیشتر پلیر داره :D
متروی اینهنس دث لوپ کنترل با سایبر هم بازی رو خوب متحول می کنن

VAHID7070

کاربر سایت
Apr 20, 2020
3
منم قبل تست کردنش همین نظر رو داشتم که این بازی هرچقدر گرافیکش بالا باشه مترو نمیشه .. چون اتمسفر مترو هنوزم ک هنوزه برخی جاهای مپ ادمو میخکوب میکنه

اما باید عرض کنم اصلا داینگ لایت 2 فراتر از چیزیه ک انتظارشو داشتم ... با اختلاف قوی ترین و خفن ترین گرافیک تمام بازیهاست

فک کنم تنها بازی ای ک بتونه روش بیاد همین استالکر 2 خواهد بود ... اونایی هم ک میگن بهینه نیست باید بگم خیلیم بهینست خییلی .. بازی واقعا بشدت سنگینه ! میتونم بگم اخرین تکنولوژی دایرکتس 12 و سایه پردازی و ری تریسینگ رو داره یدک میکشه و اینکه بازی رو هم دوستان توی مانتیور یا TV 4K لطف کنن بازی کنن ببینن چقدر خفنه .. اینایی ک توی رزولیشین 1080P دارن پلی میدن و ی مانتیور داغون لطفا نیان از گرافیک بازی برامون بگن

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
من مدت ها بود میخواستم در رابطه با نسخه اول این بازی یه صحبت هایی بکنم. راستش موقعیتش پیش نیومده بود، تا این که نسخه دوم این بازی منتشر شد. همین اول کار این نکته رو من اشاره ای بکنم که نسخه دوم این بازی رو هنوز تجربه نکردم و هیچ نظری هم فعلا در رابطه با نسخه دوم نمی دم و نمرات و در ادامه متایی که بازی گرفته برای من یه پرسش اساسی به وجود آورده !

حالا این پرسشی که برای من به وجود اومده اینه که آیا متایی که بازی گرفته بازم همون داستان نسخه اول تکرار داره میشه ؟! یا این که نه و متایی که بازی گرفته حقشه ؟!

حالا جریان نسخه اول چیه؟ من نسخه اول این بازی وقتی منتشر شد اصلا بازی رو نخریدم و تجربه نکردم. راستیتش اخبارش رو هم دنبال نکردم. نمرات بازی هم اومد و متا رو دیدم، دیگه پیش خودم گفتم : بازم یه بازی زامبی کُشی کلیشه ای ساخته شده و به درد نمیخوره و حد اکثر یه بازی در سطح متوسط هستش با توجه به متایی که گرفته !

مدتی گذشت و رفتم خونه دوستم ( فکر کنم 4 سال پیش این ورا بود ) همین طوری این بازی رو نسخه دموش رو نصب کرده بود و بهش گفتم آقا همین طوری برم تو بازی و کمی تستش کنم! رفتیم تو بازی و کمی جلو رفتیم و تو یه اتاق گیر کردم و زامبی ها حمله ور شدن به من. یعنی از گیم پلی خفن بازی، فیزیک بازی و همه چیز بازی اصلا من به شدت غافلگیر شدم. به شدت غافلگیر. یعنی اصلا فکرش رو هم نمی کردم بازی انقدر خوب باشه.

به دوستم گفتم صد در صد میرم نسخه اصلی رو میخرم. نسخه اصلی بازی رو خریدم و نشستم بازیش کردم. تمامی ماموریت های اصلی و فرعی و ... انجام دادم. باور کنید یکی از بهترین بازی های نسل هشتم بود این بازی. ماموریت های اصلی،ماموریت های فرعی، گیم پلی، آپگرید های اسلحه، محتوا، گرافیک بصری/فنی، صدا گذاری فوق العاده، داستان قابل قبول و همه و همه چیز بازی عالی طراحی شده بود.

من نمی خوام نسخه اول بازی رو برای شما اسپویل کنم، ولی بازی رو هر چقدر جلو تر برین، بازی جذاب تر و بهتر میشه. باور کنید به بازی فرصت بدید، در ادامه در بازی غرق خواهید شد. تغییر محیط ؟ ( اسپویل ؟! ) بازی کنید؛ هر کسی نسخه اول این بازی رو تجربه نکرده، پیشنهاد می کنم بازی رو بخره و تجربش کنه و به بازی فقط فرصت بدید. باور کنید شما را مایوس نخواهد کرد.

اگر نسخه اول اون زمان دست من بود، بدون هیچ شکی به بازی نمره 9 رو می دادم. بدون هیچ شکی.

در رابطه با نسخه دوم هم واقعا نمی تونم نظری بدم. سر نسخه اول دیگه ترسیدم که بخوام نظری بدم یا پیش داوری در این زمینه بکنم. تا این که بازی رو روزی بخرم و تجربش کنم و ببینم نسبت به نسخه اول پیشرفت هایی داشته یا خیر و مثل نسخه اول من رو غافلگیر بازم خواهد کرد و یا خیر !!!​
متاسفانه این اتفاق برای دایینگ لایت دو هم افتاده. بازی رو حتما تست کن مطمئن باش راضیت میکنه. این موضوع فرصت دادن اینجا هم هست و شما حداقل ۱۰-۱۵ ساعت باید بازی کنی تا کم کم اون اصل جادوی گیم پلی رو ببینی و بعضی اپگریدها اواسط بازی بدست میان هرچند از همون ابتدا هم جذاب هست. در کل شرایطش شبیه نسخه اوله ولی چندین پله بهتر شده

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
منم قبل تست کردنش همین نظر رو داشتم که این بازی هرچقدر گرافیکش بالا باشه مترو نمیشه .. چون اتمسفر مترو هنوزم ک هنوزه برخی جاهای مپ ادمو میخکوب میکنه

اما باید عرض کنم اصلا داینگ لایت 2 فراتر از چیزیه ک انتظارشو داشتم ... با اختلاف قوی ترین و خفن ترین گرافیک تمام بازیهاست

فک کنم تنها بازی ای ک بتونه روش بیاد همین استالکر 2 خواهد بود ... اونایی هم ک میگن بهینه نیست باید بگم خیلیم بهینست خییلی .. بازی واقعا بشدت سنگینه ! میتونم بگم اخرین تکنولوژی دایرکتس 12 و سایه پردازی و ری تریسینگ رو داره یدک میکشه و اینکه بازی رو هم دوستان توی مانتیور یا TV 4K لطف کنن بازی کنن ببینن چقدر خفنه .. اینایی ک توی رزولیشین 1080P دارن پلی میدن و ی مانتیور داغون لطفا نیان از گرافیک بازی برامون بگن
خفن ترین گرافیک ها مربوط به رد دد دو و گاد ۲۰۱۸ و لست دو و هورایزن ۲ و مترو ۳ هست . رو دستشون نیست حالا حالا ها

A.M.K

کاربر سایت
Mar 16, 2008
2,334
نام
arash
یکی از نکته های خوب dying light 1 ساپورت مداوم developer هاشه. نسخه یک هنوز داره ساپورت میشه بعد این همه سال و content جدید بهش اضافه میکنن...

ایده های جالبی هم داشتن برا نسخه ۱
مثلا یه اپ هست رو اندروید یا ios میتونید نصب کنید و به اکانت بازی وصلش کنید بعد رو اپ گوشی میتونید ایتم لوت کنید و بفرستید رو بازی اصلی

یا یه سایت دارن ( docket قبلی، الان شده techlandgg) ، اونجا هم بازیو به سایت کانکت میکنید و quest های مختلفی بهتون میده که با xp اش بهتون آیتم های خفن میده

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,925
نام
محمد حسین
قابلیت vrr به کنسول ایکس باکس اضافه شده
و فریم ریت متوسط سری ایکس به 90 رسیده.
فکر کنم بد نیست بیخیال فکتهای خرابکاری انویدیا بشید. میتونسته بازی رو، رو 1440 بزاره.

View attachment Xbox sx VRR performance - dyinglight.mp4

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
بازی نسبت به شماره اول پیشرفت قابل توجهی داشته با روند رو به رشد ولی در کل هنوز جای کار و پیشرفت داره تا به یک عنوان درجه اول زامبی محور تبدیل شود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر