امتیازات Diablo IV

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    111
  • نظرسنجی بسته شده است .

Shadow Mohireza

کاربر سایت
Jun 22, 2022
35
1685121523134.png

Diablo IV

Developer: Blizzard Team 3, Blizzard Albany
Publisher: Blizzard Entertainment
Genre: Action role-playing, hack and slash
Platforms: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Microsoft Windows
Release Date: June 6, 2023

نمرات بازی در تاریخ ۹ خرداد رأس ساعت ۱۹:۳۰ منتشر خواهند شد...

METACRITIC

OPENCRITIC

Screenshot_2023-05-31-00-02-45-846-edit_com.microsoft.emmx.jpg Screenshot_2023-05-31-00-03-03-278-edit_com.microsoft.emmx.jpg

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,501
نام
Nightwing
درستش اینه که اورواچ باید با سر سقوط کنه و جنازه اش زیر یه گالون بنزین بسوزه
و عوضش همه فن های دیابلو برگردن از این بازی و خوش ساختیش حمایت کنن (البته بتل پس عیجب و غریب این بازی هم کم حاشیه ساز نیست، ولی اورآل با محصول خفنی طرفیم)

تر و خشک نباس با هم بسوزن
چیکار کردن با اوور واچ ۲؟

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
کلا بازی های mmo به نظرم روی نمره تهیه نکنید . اینا اکثر جورنالیست هستا 40-50 ساعت بازی کردن نقد نوشتن بزارید بازی بیاد بعد یه سیزن اگه جوش مثبت بود بگیرید.

• Like
Reactions: Parsa13

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
کلا بازی های mmo به نظرم روی نمره تهیه نکنید . اینا اکثر جورنالیست هستا 40-50 ساعت بازی کردن نقد نوشتن بزارید بازی بیاد بعد یه سیزن اگه جوش مثبت بود بگیرید.
خیلی‌ها مثل خودم بازی رو فقط واسه تک‌نفره و داستانیش می‌گیرن، با دو سه تا کلاس بازی رو تموم می‌کنیم و آپ می‌کنیم و بعدش هم واسه همیشه می‌ذاریمش کنار!:D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
خیلی‌ها مثل خودم بازی رو فقط واسه تک‌نفره و داستانیش می‌گیرن، با دو سه تا کلاس بازی رو تموم می‌کنیم و آپ می‌کنیم و بعدش هم واسه همیشه می‌ذاریمش کنار!:D
مجتبی من نقد هیچ بازیی رو نمیخونم چون اسپویل میکنن . الان بخش تک نفره در حدی که یک بار بخوام بازی کنم برای داستانش چطوریه وضعش ؟ بدرد بخور هست یا فقط تمرکز رو گیم پلی و مالتی پلیر و لوت کردن و دوشیدن ملت بوده ؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
مجتبی من نقد هیچ بازیی رو نمیخونم چون اسپویل میکنن . الان بخش تک نفره در حدی که یک بار بخوام بازی کنم برای داستانش چطوریه وضعش ؟ بدرد بخور هست یا فقط تمرکز رو گیم پلی و مالتی پلیر و لوت کردن و دوشیدن ملت بوده ؟
تا جایی که من می‌دونم داستان بازی خیلی خوب و تاریکه و خودش رو هم حسابی جدی می‌گیره و اینجور نیست که فقط واسه گذران وقت گذاشته باشن، زمانش هم اصلا کم نیست و مثل این‌که بالای 20 ساعت طول می‌کشه تموم کردنش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر