امتیازات Diablo II: Resurrected

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

Diablo II: Resurrected

Diablo_II_Coverart.png

Release Date: September 23, 2021
Developer: Blizzard Entertainment
Publisher: Activision
Platform(s) Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, and Xbox Series X and Series
☆☆☆
Meta
Screenshot_20210923-211514_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20210923-211456_Samsung Internet.jpg
▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎
Open
Screenshot_20210924-045600_Samsung Internet.jpg

☆☆☆
PC Gamer 9/10
Game Informer 8.8/10
Destructoid 8.5/10
Hobby Consolas 8/10
God is a Geek 8/10
Kakuchopurei 7/10

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
من سال 86 تا 88 معتاد این بازی بودم هنوز هم سی دی نصبش رو دارم
میخوام بدونم نسبت به اون بازی تغییری کرده و گرافیکش بالاتر رفته یا کلا کوبیدن از نو ساختن؟ اگر مثل قدیم هست برم تهیه کنم
اصلا تغییری نداره از باب ساختار گیم پلی ولی گرافیکش نسل جدیده:
این لینک برو کامنت های اخررو بخون یک بررسی کوچیکی نوشتم برای بازی .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
این قضیه سا نسور بازی رو سرچ کردم... از نظر فرهنگ اونور چیزی نبوده آنچنان... +18 هم نبوده اونقدر. چرا اینطوری میکنن؟ 🤔
دوست من با این چپ ی های ابله حاکم این sjw ها و هم به اصطلاح woke کالچر ها (lol) میخوان همه چیز رو به نفع خودشون تغییر بدند. از اون طرف میان میگن جنسیت مفهومی نداره زن میشه مرد و مرد میشه زن و یا هردو ! که مذخرفه و بیسیک بایولوژی راحت ردش میکنه بعد میان میگن لفظ مرد رو از تو حتی xmen حذف کنید !Lol بعد از اون رو میان گیر میدن به آرت استایل های دارک فانتزی بلیزارد !! اینا تکلیفشون با خودشون معلومه من بهشون میگم tiktok کالچر .

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
اقا شماره ۴ کی عرضه میشه کسی خبر داره🤔
کلا این سری از بازی اعتیاد بالای دارن
من سر شماره ۳ جوونیمو گذاشتم هیییی روزگار
درود بر شما - موافقم
4 حالا حالا ها نمیاد . 2022 احتمال خیلی کم داره ولی شاید 2023 حتی 2024 . چون سال 2019 Luis Barriga کارگردان بازی گفت حالا حالاها منتظر بازی نباشید حتی گفت not even 'Blizzard soon یعنی تو سیستم تاخیری بلیزارد هم باز باز تاخیر میاد .

• Like
Reactions: kamyy and blak

sam21

کاربر سایت
Feb 25, 2017
34
سلام دوستان کسی تونسته بازی Diablo II Resurrected نسخه
ZLOE اجرا کند من طبق اموزش نصب سایت دانلودها جلو رفتم ولی نتونستم اجرا کنم اگر کسی تونسته لطفا بنده را هم راهنمایی کنید.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من نظرم رو اینجا بگم چون بنظر بازی تاپیک نداره
من اولین تجربه بازیم تو این سبک دیابلو ۳ بود و چون خیلی از تم بازی خوشم نیومد بازی رو ول کردم رفت
اما این نسخه با دیدن تریلراش واقعا جذبم کردم چون با این جور محیط و تم های تاریک خیلی ارتباط برقرار میکنم
باید بگم با رفتن این بازی من عاشق این سبک شدم و خیلی خوشحالم وقتی فهمیدم نسخه چهار این بازی داره همین راه نسخه دوم رو میره البته بهتره تریلرهای نسخه چهار رو نگاه نکنید😅 چون اون نسخه ارتقا یافته انیمیشن و فیزیک همین بازیه برا همین این بازی اون حس قدیمی بودن رو میده البته سازنده ها هدفشون از این ریمیک همین بوده ولی در کمال تعجب همه جوره ازش لذت می‌برید و منی که خیلی کم پیش میاد یه بازی رو دوبار برم بقدری عاشق محیط های بازی شدم که دارم بازی رو با دو کارکتر میرم که یجورایی تایم پلی من رو دوبرابر میکنه
انتظار برا نسخه چهارم سخت شده که با وجود سابقه درخشان بلیزارد باید پیر شیم تا نسخه چهار بدستمون برسه
خلاصه تا اون موقع با همین حال کنید و با تمام کارکتراش بیلدا خفن بسازید😁
پ.ن: یه نکته بگم برا کسایی که تازه می خوان این سبک بازی رو برن
نگاه امتیاز پایین بعضی از سایتا نکنید اگه دقت کنید دلیل امتیاز پایینش همین نوع قدیمی بودن بازی با وجود ریمیک هست چون اکثریت اونا نسخه اولیه بازی رو بازی کردن ولی همه اونا اگه نقدا رو نگاه کنید می‌بینید که میگن برا کسایی که اولین تجربشون هست بازی فوق العاده س

• Like
Reactions: Exotic

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر