امتیازات Diablo II: Resurrected

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali

Diablo II: Resurrected

Diablo_II_Coverart.png

Release Date: September 23, 2021
Developer: Blizzard Entertainment
Publisher: Activision
Platform(s) Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, and Xbox Series X and Series
☆☆☆
Meta
Screenshot_20210923-211514_Samsung Internet.jpg
Screenshot_20210923-211456_Samsung Internet.jpg
▪︎¤¤▪︎¤¤▪︎
Open
Screenshot_20210924-045600_Samsung Internet.jpg

☆☆☆
PC Gamer 9/10
Game Informer 8.8/10
Destructoid 8.5/10
Hobby Consolas 8/10
God is a Geek 8/10
Kakuchopurei 7/10

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
دیابلو دو ریویو نمیخواد شاهکار ابدی است و خواهد بود .منتهی این دفعه با گرافیک بسیار زیبای مدرن و فریم ریت و انیمیشن‌های روان .

• Like
Reactions: kamyy

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
دیابلو ۲ از هر لحاظی برتر بود از سه . نه اینکه سه بازی بدی بود یا کاری برای پیشرفت سری نکرد نه ولی قسمت دو چیزی دیگه است . قله Arpgرو من در D۲میبینم . یکی از برتر یهای دو به سه این بود که سیستم رویین هاش خیلی جذاب تر بود از لجندری های سه. سلاح لجندری همینطور مثل نقل و نبات میریخت سر زمین در 3 ولی در قسمت 2 اگر میتونستی بعد از صدها ساعت رویین های بسیارکمیاب رو جمع کنی میشد سلاح های بسیار خاصی بسازی. سیستم استت و ارتقا و قدرت ها بسیار در دو قابلیت شخصی سازی شدن داشت . میشد صدها ساعت با کلاس های مختلف بیلد ساخت . مهمترین تفاوت مسیر متفاوت طراحی بصری بازی سه بود که رفت به مسیر فانتزی به جای دارک هورور قسمت 2 - اصلا دیابلو 2 وحشتناک بود حس ترس دارک سولز که وقتی میخواید برای اولین بار وارد محیطی جدید بشید یا باس جدیدی رو روبرو بشید ریشه در همین دیابلو 2 داره . در کل 2 برای خودش یک بازی دیگه اس برای همین نمایش های چهار نشون میده بلیزارد رفته به سمت 2 تا سه و البته 3 هم جذابیت های خودش رو داشت ولی 2 قطعا برتری داره وحالا برای کسانی که تا الان بازیش نکردن بهترین فرصته که این بازی رو تجربه کنند واز همه مهمتر با این ریمستر 2 حالا دیگه جادوانه شد میشه همیشه بازیش کرد . بحث دربارش خیلی زیاده - بعد از چند روز تجربه رزورکتتد بیشتر دربارش می نویسم .

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
دیابلو ۲ از هر لحاظی برتر بود از سه . نه اینکه سه بازی بدی بود یا کاری برای پیشرفت سری نکرد نه ولی قسمت دو چیزی دیگه است . قله Arpgرو من در D۲میبینم . یکی از برتر یهای دو به سه این بود که سیستم رویین هاش خیلی جذاب تر بود از لجندری های سه. سلاح لجندری همینطور مثل نقل و نبات میریخت سر زمین در 3 ولی در قسمت 2 اگر میتونستی بعد از صدها ساعت رویین های بسیارکمیاب رو جمع کنی میشد سلاح های بسیار خاصی بسازی. سیستم استت و ارتقا و قدرت ها بسیار در دو قابلیت شخصی سازی شدن داشت . میشد صدها ساعت با کلاس های مختلف بیلد ساخت . مهمترین تفاوت مسیر متفاوت طراحی بصری بازی سه بود که رفت به مسیر فانتزی به جای دارک هورور قسمت 2 - اصلا دیابلو 2 وحشتناک بود حس ترس دارک سولز که وقتی میخواید برای اولین بار وارد محیطی جدید بشید یا باس جدیدی رو روبرو بشید ریشه در همین دیابلو 2 داره . در کل 2 برای خودش یک بازی دیگه اس برای همین نمایش های چهار نشون میده بلیزارد رفته به سمت 2 تا سه و البته 3 هم جذابیت های خودش رو داشت ولی 2 قطعا برتری داره وحالا برای کسانی که تا الان بازیش نکردن بهترین فرصته که این بازی رو تجربه کنند واز همه مهمتر با این ریمستر 2 حالا دیگه جادوانه شد میشه همیشه بازیش کرد . بحث دربارش خیلی زیاده - بعد از چند روز تجربه رزورکتتد بیشتر دربارش می نویسم .
و اضافه کنم که داستان شاهکاری بود که دیگه تکرار نشد....اصلا روایت داستانی نسخه ۲ خیلی خوف بود...
پ.ن: بنظرم ۲ از ۳ سخت‌تر هم بود ..

sam21

کاربر سایت
Feb 25, 2017
34
برا دانلود بازی سرچ کردم سایت های ایرانی برا دانلود هنوز قرارش ندادند
این نسخه شماره 2 هم مثل نسخه دیابلو 3 فقط تحت شبکه باید بازیش کرد؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Z-fan

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
برا دانلود بازی سرچ کردم سایت های ایرانی برا دانلود هنوز قرارش ندادند
این نسخه شماره 2 را هم انلاین میشد فقط بازیش کرد؟
دوست من بازی های بلیزارد رو پی سی کرک نمیشوند دائم اونلاین هستن .سه هم نشد ده ساله گذشته ازش .اگر میخواید افلاین بازی کنید باید روی کنسول ها بازی کنید .

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
دوست من بازی های بلیزارد رو پی سی کرک نمیشوند دائم اونلاین هستن .سه هم نشد ده ساله گذشته ازش .اگر میخواید افلاین بازی کنید باید روی کنسول ها بازی کنید .
مود آفلاین این بازی برای نسخه PC تایید شده دوست عزیز.

• Like
Reactions: TOOL.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام

مود آفلاین این بازی برای نسخه PC تایید شده دوست عزیز.
من رو ps5 بازی میکنم ، حتی برای اینکه افلاین بازی کنید هم اول باید به بتل نت کانکت بشید

• Like
Reactions: darksider666

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,933
این قضیه سا نسور بازی رو سرچ کردم... از نظر فرهنگ اونور چیزی نبوده آنچنان... +18 هم نبوده اونقدر. چرا اینطوری میکنن؟ 🤔

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,143
نام
Melkor
این قضیه سا نسور بازی رو سرچ کردم... از نظر فرهنگ اونور چیزی نبوده آنچنان... +18 هم نبوده اونقدر. چرا اینطوری میکنن؟ 🤔
با توجه به شرایط اکتیویژن بلیزارد که الان گندش در اومده , میخوان بگن که نه اقا ما س*کسیست و فلان نیستیم :))

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
من سال 86 تا 88 معتاد این بازی بودم هنوز هم سی دی نصبش رو دارم
میخوام بدونم نسبت به اون بازی تغییری کرده و گرافیکش بالاتر رفته یا کلا کوبیدن از نو ساختن؟ اگر مثل قدیم هست برم تهیه کنم

• Like
Reactions: darksider666

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر