امتیازات Cyberpunk 2077

پیش بینی امتیازات بازی Cyberpunk 2077

• مجموع رای دهنده‌ها
    342
  • نظرسنجی بسته شده است .

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
Cyberpunk 2077

20201211_131634_copy_403x232.jpg

Initial release date: 10 December 2020
Developers: CD Projekt, CD Projekt RED
Designers: Mike Pondsmith, Konrad Tomaszkiewicz
Publishers: CD Projekt, CD Projekt RED
➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰➰
open
76
➰➰➰➰➰
meta
Ps4|xbox one|pc
86◇61◇57
Ps5|XSX
75◇87
نقد های روی pc

GameOver.gr 10/10
PLAY! Zine 10/10
Digital Spy 10/10
Meristation 10/10
PC Games 10/10
God is a Geek 10/10
The Digital Fix 10/10
IGN Japan 10/10
Gameblog.fr 10/10
Gameblog.fr 10/10
M3 10/10
TheGamer 10/10
VG247 10/10
VGC 10/10
GameSpew 10/10
GamesRadar+ 10/10
LEVEL (Czech Republic) 10/10
〰〰〰〰〰〰
Hobby Consolas 9.8/10
SpazioGames 9.5/10
The Games Machine 9.5/10
Stevivor 9.5/10
Areajugones 9.5/10
Multiplayer.it 9.4/10
MGG Spain 9.4/10
IGN Italia 9.3/10
Vandal 9.3/10
Game World Navigator Magazine 9.3/10
Gamersky 9.1/10
GameStar 9.1/10
GRYOnline.pl 9/10
3DJuegos 9/10
GameMAG 9/10
IGN 9/10
Power Unlimited 9/10
PCGamesN 9/10
Game Informer 9/10
GameWatcher 9/10
RPG Site 9/10
Carole Quintaine 9/10
Eurogamer Italy 9/10
Everyeye.it 9/10
Games.cz 9/10
4Players.de 9/10
TrueGaming 9/10
PC Invasion 9/10
GamingBolt 9/10
Hardcore Gamer 9/10
MMORPG.com 9/10
Game Debate 9/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Ragequit.gr 8.9/10
Impulsegamer 8.6/10
New Game Network 8.6/10
Merlin'in Kazanı (Turkey) 8.5/10
Everyeye.it 8.5/10
JeuxActu 8.5/10
Millenium 8.5/10
DualShockers 8.5/10
Riot Pixels 8.4/10
Screen Rant 8/10
Trusted Reviews 8/10
Gamer.nl : 8/10
Comicbook.com: 8/10
Metro GameCentral 8/10
Gamer.no 8/10
GameCrate 8/10
AusGamers 8/10
Gaming Nexus 8/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
PC Gamer 7.8/10
Destructoid 7.5/10
Critical Hit 7.5/10
Easy Allies 7.5/10
CGMagazine 7.5/10
Noisy Pixel 7.5/10
GameSpot 7/10
PCMag 7/10
Attack of the Fanboy 7/10
Shacknews: 70
Malditos Nerds 7/10
We Got This Covered 7/10
Game Revolution 7/10
Worth Playing 7/10
RPG Fan 7/10
Edge Magazine 7/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
GamesBeat 6/10
Guardian 6/10
KeenGamer 6/10
Slant Magazine 6/10
〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Quarter to Three 4/10

Atomix 9/10
KeenGamer 8.7/10
VideoGamer 8/10
LaPS4 7.1/10
GAMINGbible 7/10
Digital Chumps 7/10
GameSpace 7/10
Worth Playing 6.5/10

GameGrin 6.5/10
GamingBolt 6/10
Gamers Heroes 6/10
Cultured Vultures 6/10
VGC 6/10
DarkStation 6/10
PlayStation Universe 6/10
BaziCenter 6/10
RPGamer 6/10
Game Rant 6/10
TheSixthAxis 6/10
Playstation Official Magazine UK 6/10
Hobby Consolas 5.5/10
PlayStation LifeStyle 5/10
Hey Poor Player 5/10
PSX-Sense.nl 5/10
Multiplayer.it 4.5/10
IGN 4/10
Gameblog.fr 4/10
Areajugones 4/10
USgamer 4/10
EGM 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10
GRYOnline.pl 3/10
Push Square 3/10

Xbox Tavern 9.4/10
TrueAchievements 9/10
TheXboxHub 9/10
Xbox Achievements 8.5/10
Daily Star 8/10
Generación Xbox 8/10

Vgames 7.5/10
GamePro Germany 6.8
Gaming Age 6.7/10
Siliconera 6/10
Game Informer 5.5/10
Pure Xbox 5/10
IGN 4/10
Post Arcade (National Post) 4/10
COGconnected 4/10
Jeuxvideo.com 3.5/10

Screenshot_20230920-183145_Samsung Internet.jpg

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️

Phantom Liberty

ezgif.com-resize-5.gif
Initial release date: 26 Sep 2023
PC, PlayStation 5,
Xbox Series X/S

META
PS5 ---> 87
XSX ---> 90
PC ---> 89

OPEN
89

Screenshot_20231008-113544_Samsung Internet.jpg
به روز میشه...​

آخرین ویرایش:

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
678
انچارتد و برث اف د وایلد هم هر دو "اکشن ادونچر" هستن.
ولی بازم در حین سبک مشابه، تفاوت هاشون زمین تا اسمونه.
اون ۲ بازی هم جز سبک خام هیچ ربطی به هم ندارن که میگی چون دیمن سولز روون ران میشه پس اینم باید مثل اون روون باشه.

از اول حرفت راجب روون و بدون باگ بودن بود که فارغ از اینکه در دریای پهناور انواع rpg اصلا نمیشه سایبرپانک رو با هورایزن که عملا اکشن ادونچره با یه سری المان لایت rpg قیاس کرد، بلکه یه شهر فشرده و شلوغ سایبرپانکی هم قابل قیاس با محیط باز و خلوت و غیرشهری هورایزن نیست. پس مثال هاتو بهتر انتخاب کن!
بازم مغلطه.اپن ورد بودن یا نبودن، تعداد npc ها و اندازه مپ ربطی به سبک نداره.بعضی افراد برای مشکلات فنی اینطوری دمیج کنترل میکنن که کاملا غلطه. سه تا هم مثال نقض آوردم.سبک hzd رو هم از سورس های مربوطه میتونی ببینی با حرف زدن سبک بازی تغییری نمیکنه.در مورد شلوغی اتفاقا چیزی که تا حالا در مورد تریلرها لیک شده بود شهر به نسبت سایر بازیهای اون ورد npc های خیلی کمتری داشت و مرده به نظر میرسید.مثال هات رو بهتر انتخاب کن!

Beorn

کاربر سایت
Sep 15, 2020
549
متای مثبت۹۵ برا خیلی بازی ها پیشبینی میشد که بهش نرسیدن. چیز مهمی هم نیست.
بحث game 2.0 و بهترین بازی تاریخ و ... هم نمیدونم کجا و کی و به چه مقدار بهش برخوردید که اینجور اثرشو تو ذهنتون گزاشته ولی بازم حداقل کسایی که خیلی دنبال بازی بودن معمولا این بحث هارو مطرح نمیکردن گرچه باز هم حتی برا رد یا تایید همین چیزا باید تجربه کرد بازی رو. نه که بر اساس ۴ تا عدد بخوای ردشون کنی.

بحث قیاس و دو قطبی هم یه چرخ بزن ببین کیا ایجاد کردن. چه تو این تاپیک چه تو تاپیکای دیگه.

هی هوایی نزن به خیال دشمن فرضی. تجربه بازی هم مشخصه توسط کی ها میخواد با گند کشیده شه. تو همین تاپیکم مشخصه.
بله چیز مهمی نیست!مواردی که مهم نیست پستاش موجوده از جمله game 2.0 و بهترین بازی تاریخ و ... که خب حق میدم بهت وارد کوچه علی چپ شده باشی چون مسیر مستقیم اصلا به نفعت نیست!
خود شما جزو اون دسته ای بودی که از این بازی علیه x و y جو درست کردی هم تو تاپیکش جوری رفتار میکردی هرکی ندونه انگار سهامی تو بازی داری!
طرفدار سایبری اوکی!منتهی حقی داری که تعیین کنی کسی طرفدار بازیه چون شما فعالیتشو مشاهده کردی یا نکردی؟چکاره ای شما؟:))
از روز اول طرفدار بشدت بازی بودم!هرروز اخبار و ویدیوها و ... رو چک میکردم و تو عناوین قبلی این سازنده و بازیای مختلف RPG عملا زندگی کردم منتهی تاپیک بازی یه پست میخواستم بدم حالم بهم میخورد بخاطر جوی که امثال شما حول یه بازی مولتی پلتفرم درست کردین!
و طرفدار یک عنوان بودن فرق داره با اینکه بیام تو فروم علیه x و y و اشخاص دیگه علمش کنم و ادا بیام و زشت تر از همه برای یه بازی مولتی پلتفرم احساس برحقی و صاحبی کنم و عملا به گند بکشم بازیو!

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بله چیز مهمی نیست!مواردی که مهم نیست پستاش موجوده از جمله game 2.0 و بهترین بازی تاریخ و ... که خب حق میدم بهت وارد کوچه علی چپ شده باشی چون مسیر مستقیم اصلا به نفعت نیست!
خود شما جزو اون دسته ای بودی که از این بازی علیه x و y جو درست کردی هم تو تاپیکش جوری رفتار میکردی هرکی ندونه انگار سهامی تو بازی داری!
طرفدار سایبری اوکی!منتهی حقی داری که تعیین کنی کسی طرفدار بازیه چون شما فعالیتشو مشاهده کردی یا نکردی؟چکاره ای شما؟:))
از روز اول طرفدار بشدت بازی بودم!هرروز اخبار و ویدیوها و ... رو چک میکردم و تو عناوین قبلی این سازنده و بازیای مختلف RPG عملا زندگی کردم منتهی تاپیک بازی یه پست میخواستم بدم حالم بهم میخورد بخاطر جوی که امثال شما حول یه بازی مولتی پلتفرم درست کردین!
و طرفدار یک عنوان بودن فرق داره با اینکه بیام تو فروم علیه x و y و اشخاص دیگه علمش کنم و ادا بیام و زشت تر از همه برای یه بازی مولتی پلتفرم احساس برحقی و صاحبی کنم و عملا به گند بکشم بازیو!
اروم باش پس نیفتی دوست عزیز. :D
بحث قیاس و دو قطبی با بازی محبوبت بود که خیلی ساده گفتم دو قطبی رو کسان دیگه ای ایجاد کردن. مشخصا من نرفتم این سمتی و صرفا واکنش نشون میدادم

کسی هم یادم نمیاد گفته باشم طرفدار بازی یا طرفدار بازی نیست. به من ربطی نداره این قضیه.

کل بحث چیز دیگه ای بود. نگفتم کسی فن بازی هست یا نه. گفتم مقایسه با دیمن سولز ینی انگار اشنا نیست با بازی کسی که قیاس میکنه.

برخلاف تو من خیلی درگیر بحث های دو قطبی و vs و ... نشدم و نمیشم.
حالا اگه خوشحالی به جشن و پایکوبی بپرداز.
اگه هم منتظر بازی هستی ایشالا لذتشو ببری.

تاپیک بازی هم از همه فن‌بیس ها توش فعال بودن. جوشم اروم بود معمولا.

گیم 2.0 و سایر مواردم باز نگفتی کجا دیدی که برات دردناک بوده.
تاپیک خود سایبر خیلی اشاره ای به این چیزا نمیشد.
گرچه باز هم میگم حتی برا رد یا تایید همینا هم باید بازی رو تجربه کرد و شاید برا یکی بشه بهترین بازی تاریخ. خیلی عجیبه برات این نکته؟

آخرین ویرایش:

Phanomtz

کاربر سایت
Jan 7, 2020
270
نام
Mohamad Reza
اکثر نقدهارو بررسی میکنه و اخر به این نتیجه میرسه که بیشتر نقد ها حتی اونایی که نمره کامل دادن به این اشاره کردن بازی شدیدا باگ داره ولی جدا از اون بازی شاهکار هس و هسته اصلی بازی پرفکت هس

نظر خودش هم این هس که بازی نباید نمره کامل بگیره چون بالاخره همین باگ ها رو تجربه کاربر تاثیر میذاره و منم موافقم و این ایراد به CDPR وارد هس و همین مسئله باعث شده که نمره کامل خیلی ها بهش ندن .

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
نشد یه بازی نمرش بالا بشه بحث انحصاریای سونی باز نشه توی اون تاپیک
یاد تاپیک زلدا افتادم که با هجوم عظیم سونی فنا به فنا رفت و توش در مورد هر چیزی بحث میشد جز خود بازی!
آقا ما همه قبول داریم که انحصاریای سونی خیلی خوبن و متای بالای ۹۰ هم زیاد توشون هست ولی جاش اینجا نیست بخدا،اون بازیا خودشون تاپیک دارن

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
اروم باش پس نیفتی دوست عزیز. :D
بحث قیاس و دو قطبی با بازی محبوبت بود که خیلی ساده گفتم دو قطبی رو کسان دیگه ای ایجاد کردن. مشخصا من نرفتم این سمتی و صرفا واکنش نشون میدادم

کسی هم یادم نمیاد گفته باشم طرفدار بازی یا طرفدار بازی نیست. به من ربطی نداره این قضیه.

کل بحث چیز دیگه ای بود. نگفتم کسی فن بازی هست یا نه. گفتم مقایسه با دیمن سولز ینی انگار اشنا نیست با بازی کسی که قیاس میکنه.

برخلاف تو من خیلی درگیر بحث های دو قطبی و vs و ... نشدم و نمیشم.
حالا اگه خوشحالی به جشن و پایکوبی بپرداز.
اگه هم منتظر بازی هستی ایشالا لذتشو ببری.

تاپیک بازی هم از همه فن‌بیس ها توش فعال بودن. جوشم اروم بود معمولا.

گیم 2.0 و سایر مواردم باز نگفتی کجا دیدی که برات دردناک بوده.
تاپیک خود سایبر خیلی اشاره ای به این چیزا نمیشد.
گرچه باز هم میگم حتی برا رد یا تایید همینا هم باید بازی رو تجربه کرد و شاید برا یکی بشه بهترین بازی تاریخ. خیلی عجیبه برات این نکته؟
دیگه هم ترجیح میدم ادامه ندم چون برخلاف یه سری دوستان خیلی علاقه ای به این کشوندن بحث های مولتی پلتفرم به کنسول وار های دوزاری ندارم.
جو تاپیکم خراب میشه. احتمالا تاپیک vs پر از این بحث هاست الان. هرکی میخواد همونجا بحث میکنه

فقط راجب بحث به گند کشیدن فروم،چیز که مشخصه نیاز به توضیح بیشتر نداره و همه میدونن کی فروم رو به گند میکشه. :D

فقط همین که اثری از من نه تو تاپیک سونی هست تقریبا نه تو تاپیک بازی های سونی نه هرتاپیکی که بحث های اکستریم کنسول واری جریان داره نشون میده مسئول خرابی وضع فروم من نیستم.

برید یقه کسایی رو بگیرید که با حرفاشون بهتون فشار اوردن.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
نمره هاش که خیلی خوب شده. امتیازات کسر شده هم که بیشتر بخاطر باگ ها بوده که برای منی که کلا قرار بود سه چهار ماه دیگه بگیرمش بهتر شد، باگ هاش هم میگیرن تا اون موقع :D
به به، چه تجربه ای بشه>:D<

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
انصافا متا زیر ۹۴ برا چنین بازی ای با این حجم از هایپ, هزینه, مدت زمان, تبلیغات, تیم سازنده و... اصلاااا قابل قبول نیست. متا ۹۰ تا ۹۱ برا سایر بازیها شاید خیلی خفن باشه. ولی برا سایبر پانک اصلا جالب نیست. حالا هرچی هم با خودم بگم بابا متاش بالای ۹۰ هست ولی خوب , با ته دلم نمیتونم کاری کنم.
این بازی واقعا پتانسیل کامل بودن داشت و معتقدم یکی از کامل ترین بازیهاس همین الانم. ولی تیم سازنده واقعا سر یه سری مسائل بچگی کرد. مثل همین تاخیر ها و عرضه برا نسل ۸ و تاریخ ریلیز دادن زود هنگام و ۶۰۰۰۰ تا تریلر! همبن مسائل انتظارات رو شدیدا بالا برد. از باگ ها هم نگم دیگه که حتی توی تریلر های گیم پلی بازی هم مشخص بود خیلیاشون.
اما هنوزم باورم نمیشه متاش بین ۹۰ تا ۹۱ شناوره و هر لحظه ممکنه زیر ۹۰ بیاد. بازم میگم: متا زیر ۹۴ برا چنین بازیهایی, خیلی خفن نیست. همونطور که برا لست آو آس نبوده و نیست. (اصلا و ابدا قصد مقایسه هیچ بازی ای نیست. صرفا میگم که سیستم متا و نمره دهی یه سری از منتقدا خیلی مسخره شده و در حق بازیهای بزرگ نامردی میکنه و یه سری مسائل حاشیه ای و فرعی هم وارد نقداشون میکنن مثل مسائل جنسیتی و نژادی و کرانچ و... و برا همین در حق یه سری از بازیها نامردی شده).

نقد گیم اسپات هم که چنان نفرتی توم ایجاد کرد که نگو و نپرس. هی با خودم گفتم برم تو پیج دختره هرچی از دهنم در میاد بهش بگم ولی بازم دیدم در نهایت "بازی" یه سرگرمیه. درست نیست به یه انسان صرفا برا سرگرمی و بازی فحش داد و توهین کرد. هیچی ارزش انسانیت رو نداره حقیقتا.

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,604
نام
Mehrdad
امتیازات نظرات و گوتی سایت ها كوچك ترین اثری رو تجربه من از بازی ها ندارند و بهشون تكیه نمیكنم(هرچند رو اینده استودیو و ساخت/موفقیت بازی های بعدی اثر زیادی داره)

سایبر هم توسط استودیوی كه witcher 3 رو عرضه كرده به بازار میاد و مطمئنم كه مثل ویچر صد ها ساعت سرگرمم میكنه و تبدیل به یكی از بهترین هام میشه. 2 سالی هم فكر كنم بشه چیزی از بازی ندیدم و در نتیجه مطمئنم كه موقع بازی كردن فكم میخوره زمین و به شدت ازش لذت میبرم. كلا تاپیك امتیازات برام مثل این میمونه كه در گرسنگی شدید و وقتی به غذا دسترسی ندارم برم پیج ها و سایت های مربوط به غذا رو نگاه كنم و اینفو ها و نظرات دیگران رو بخونم:-"

• Like
Reactions: dark souls

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
178
من متوجه نمیشم چرا دوستان خودشون رو با نمره متای 90 یا 91 ( فعلا البته ) اذیت میکنند.
متای بالای 90 به شدت راضی کننده است حتی برای این بازی ( اگر درکل به متا اهمیت میدید )
الان مثلا rdr2 متای 97 گرفت به کجا رسید ، در اخر بازی را به gow باخت!
این بازی با توجه به هسته اصلی (گیم دیزاین) که خوب از کار درامده که از نقدها هم کاملا مشخصه ، سال 2021 به راحتی میتواند به برترین بازی سال تبدیل بشه و بیشتر جوایزی که زمانی ویچر 3 گرفت را دریافت کنه.
تمام باگ های ریز و درشت بازی و همین طور پرفورمنس بعضا بد آن هم کاملا قابل رفع هستند با anthem که طرف نیستیم طرف بخواد بازی را از اول بکوبه دوباره بسازه.
فراموش نکنیم سایبر پانک و داستان اصلی فقط بخشی از این دنیای استثنایی هستند قراره این بازی به اندازه اکسپنشن های ویچر 3 محتویات دریافت کنه ، یعنی 40 تا 50 ساعت گیم پلی ناب اضافه.
دی ال سی های ویچر 3 تاثیر زیادی در محبوبیت بازی داشتند ، مطمئن باشید سال 2021 سال سایبر پانک خواهد بود.
از بازی لذت ببرید.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,809
نام
حامد
خب نمردیم دیدیم افرادی که بازی با متای ۹۱ رو پیش خرید کردن مورد ترول قرار گرفتن. به بازیسنتر خوش امدید :))

هرچند نیازی به ارائه توضیح نیست ولی خب من پیش خرید نکردم و نسل بعد میرم قطعا :D
احساس میکنم از این بابت مورد ترول قرار گرفتن که خودشون حرف از 99 میزدن و پست هایی میدیدیم که مثلا در مخفی کاری از متال گیر بهتره. در دنیای باز و اب و هوای پویا از رد دد بهتره. در ماشین سواری از فورتزا بهتره و در شخصی سازی از D&D بهتره و غیره.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
درک نمیکنم این حساسیتتون رو سر دونه دونه نمرات
به نظر من بازی که به ۹۰ برسه از نظر منتقدا یعنی شاهکار
برامم خیلی فرقی نداره ۹۰ تا ۹۹
همین که به این عدد رسیده یعنی خریدش واجبه حالا امیدوارم تو تجربه شخصی هم به سلیقمون بخوره و بره مثل ویچر بشه یه خاطره خوش
خدا رو چه دیدید شاید سال دیگه سریال اینم نتفیلیکس ساخت :D

• Like
Reactions: WTF? and kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر