امتیازات Call of Duty: Vanguard

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
الان ما تو این مدت کوتاه بتلفیلد داریم، Vangaurd داریم، وارزون سیزن و مپ جدید، Apex سیزن و مپ جدید، Halo infinite و ...
این قضیه ضربه به فروششون نمیزنه؟
نه چون همشون پلیربیس ثابت خودشونو دارن و آی پی جدید نیستن که بخوان نگران فروششون توی ترافیک بازیای دیگه باشن
یه نکته دیگه هم اینکه نه هیلو نه کاد نه بتل هیچ شباهتی با هم ندارن و تنها نقطه مشترکشون fps بودنشونه و بخاطر همین خیلیا همشونو بازی میکنن. (ایپکس و وارزون و مولتی پلیر هیلو هم که کلا رایگانن، میمونه فقط بتل و کاد)

VEGETAR

کاربر سایت
Apr 13, 2017
61
از صبح که مولتی بازی میکنم انصافا خوبه 👍
گرافیک و محیط بازی خیلی خوبه 👌
نمرات هم شاید کمپین زیاد چنگی به دل نزده 🤔
روی نمره خیلی هم نمیشه حساب کرد گیم اسپات به WW2 که از نظر من یک فاجعه بود نمره 9 داد بعد اومد به MW 2019 نمره 7 داد این بازی هر چی که باشه از نسخه قبلی خیلی بهتره

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
شصت دلار برای پنج ساعت تک نفره ؟شاید بگید بخش مولتی پلیر داشته باشه . از زمان مدرن وارفر اخری دیگه حوصله کاد ندارم. . متاسفانه بخش های تک نفره خیلی کوتاهی داره که نمیتونه قیمتش رو توجیه کنه . بلک اپس رو بازی نکردم .اولین‌کادی که بازی نکردم از زمان اولین نسخه فرنچایز .شاید ونگارد رو هم بازی نکنم .ولی بیشتر منتظر هیلو‌هستم هوس کمپین هیلو رو بدجور برداشتم.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
VGC: 60
At launch, Call of Duty Vanguard feels like a solid step-up from Black Ops Cold War, but falls short of the benchmark that was Modern Warfare 2019. Together, Vanguard's three pillars make for a game that we’re frankly surprised is as cohesive and enjoyable as it is​
چند تا شخصیت داره میخوان ادای فیلم اینگلوریس بستردز تارانتینو رو دربیارن متاسفانه بخش داستانی اینقد کوتاهه هیچ اتفاق خاصی نمیافته .گان پلی مثل همیشه خوبه و گرافیک هم خارق العاده است ولی پنج شش ساعت واقعا کمه برای شصت دلار بازی . همش پول مولتی رو میگیرن . بعد دوستان به شصت دلار فارکرای ایراد میگیرن لااقل فار کرای چند ساعتی سرگرم میکنه .امتیاز فوتبال مننجر هم‌ بیشتر شده از کاد. دیگه وقتشه که بزنه گاراژ .

آخرین ویرایش:

Prince_Arash

اگه شکسته پای من، گریه نکن عصای من!
کاربر سایت
Dec 8, 2012
412
نام
Arash
روی نمره خیلی هم نمیشه حساب کرد گیم اسپات به WW2 که از نظر من یک فاجعه بود نمره 9 داد بعد اومد به MW 2019 نمره 7 داد این بازی هر چی که باشه از نسخه قبلی خیلی بهتره
بخش داستانی عالی نیست ولی به اون بدی هم که میگن نیست! گرافیک بازی و گیم پلی راضی تون میکنه! بله موافقم باهاتون

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
شصت دلار برای پنج ساعت تک نفره ؟شاید بگید بخش مولتی پلیر داشته باشه . از زمان مدرن وارفر اخری دیگه حوصله کاد ندارم. . متاسفانه بخش های تک نفره خیلی کوتاهی داره که نمیتونه قیمتش رو توجیه کنه . بلک اپس رو بازی نکردم .اولین‌کادی که بازی نکردم از زمان اولین نسخه فرنچایز .شاید ونگارد رو هم بازی نکنم .ولی بیشتر منتظر هیلو‌هستم هوس کمپین هیلو رو بدجور برداشتم.
همین قیمت رو باید برای بتل 2042 بدی و بدون کمبین

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
چند تا شخصیت داره میخوان ادای فیلم اینگلوریس بستردز تارانتینو رو دربیارن متاسفانه بخش داستانی اینقد کوتاهه هیچ اتفاق خاصی نمیافته .گان پلی مثل همیشه خوبه و گرافیک هم خارق العاده است ولی پنج شش ساعت واقعا کمه برای شصت دلار بازی . همش پول مولتی رو میگیرن . بعد دوستان به شصت دلار فارکرای ایراد میگیرن لااقل فار کرای چند ساعتی سرگرم میکنه .امتیاز فوتبال مننجر هم‌ بیشتر شده از کاد. دیگه وقتشه که بزنه گاراژ .
تایم مفید گیم پلی فارکرای ۶ هم همون ۸ الی ۱۰ ساعت هست و بقیه‌اش تکرار همون چند ساعت اولیه‌ست! نه فقط فارکرای ۶ کلا بازیای دو نسل اخیر یوبیسافت. دیگه حالا کالاف تو دشت و جنگل ولت نمیکنه همون کارا رو برای ۶۰ ساعت تکرار کنی.
البته که دفاع از کالاف نیست این حرف ولی خب همینه

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
تایم مفید گیم پلی فارکرای ۶ هم همون ۸ الی ۱۰ ساعت هست و بقیه‌اش تکرار همون چند ساعت اولیه‌ست! نه فقط فارکرای ۶ کلا بازیای دو نسل اخیر یوبیسافت. دیگه حالا کالاف تو دشت و جنگل ولت نمیکنه همون کارا رو برای ۶۰ ساعت تکرار کنی.
البته که دفاع از کالاف نیست این حرف ولی خب همینه
اصلا اینجور فکر نمیکنم . حداقل استوری رو‌بخوای برید بیشتر طول‌میکشه‌که‌خوب بهرحال اگر اینجور نزدیک بشیم به بحث با این دید تمام بازی ها نیازمند ایجاد یک لوپ هستند یک‌چرخه برای ایجاد گیم پلی تمام بازی ها حتی بهترین های اپن ورد مثل زلدا و rde و ویچر‌ یک الگوی ثابت مثل شکار و پیدا کردن یک چیز و کشتن ایکس و وای و ... برو تا اخر . فاکرای ها بسیار از لحاظ زمانی طولانی تر هستند. دیگه پنج ساعت نیستند درسته؟ من صد ساعت اسسن اودیسی بازی کردم بسیار هم لذت بخش بود .پنجاه تا شصت ساعت هم فارکرای ۵ و نیو داون . فکر نمیکنم‌تمام‌کاد ها رو ببری اخر اونقد بشن . البته بحث سلیقه هم هست ولی کلا شصت دلار برای پنج ساعت و یک‌مولتی که خوب من هیچ علاقه ای ندارم و سینگل باز هستم فکر نمیکنم ارزش داشته باشه لااقل برای من . کاد داره هرسال بزور‌یک‌چیزی‌میده که اسمش باشه . داستان های اغراق امیز گیم پلی که همونه کپی ناشیانه از فیلم‌ها که خیلی دیگه تو صورته (بخش‌بیشتر مدرن وارفر از 13 Hours: The Secret Soldiers of Benghaziبود ) بخش‌ تک‌نفره‌ بسیاز کوتاه بعد دویست‌گیگ‌هم‌حجم هرکدومه یکی‌پانصد گیگ هم‌براشون پچ‌و‌اپدیت میاد برا پنج شش ساعت چون مولتی باهاشونه .کلا من بلک اپس‌رو‌ گذاشتم کنار .نمرات هم‌که تعریفی نیست این اخری هم‌ هفت‌و‌خورده ای برای یک‌بلاک‌باستر‌به‌قول‌خودشون خیلی جالب نیست نه اینکه بد باشه ولی باز تق لقه کلا بحث من اینکه‌اکتیوژن‌باید یک‌کم کوتاه بیاد از وارزون که پول درمیاره هر سال میخواد یک چیزی به زور بده بعد دیگه‌پدر صاحبش رو‌دراورده .اون فارکرای که من مثال زدم لاقل سه سالی چهار سالی یکبار میاد و‌حداقل داستان‌جدید داره ستینگ‌جدید داره و ...در کل نه بحث فارکرای باشه فکر نمیکنم‌ ارزشه یک‌بخش تک نفره کوتاه که بعد از نیم ساعت هم‌یادت میره اینقد باشه .بحث ارزش محتوی است. مولتی‌رو مجددا من نمیدونم چون مولتی باز نیستم شاید یکی بگه برای من صد دلار هم می‌ارزه که اون دیگه یک‌بحث دیگه است و باید به خواسته‌طرف احترام‌گذاشت .

• Smile
  • Like
Reactions: kamyy and VEGETAR

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
بتلفیلد و کاد خیلی وقته بخش داستانیشون تموم شده رفته پی کارش و اگه می بینید بخش داستانی هم هست جهت خالی نبودن عریضه س (بتلفیلد که دیگه حتی جهت خالی نبودن عریضه هم بخش داستانی نزاشته) .اگه multiplayer باز نیستید خیلی وقت پیش باید خودتون رو از این عناوین جدا می کردین. خرده گرفتن به این قضیه هم مثل این هست که از مثلا APEX ایراد بگیرید چرا بخش سینگل پلیر نداره ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر