امتیازات Call of Duty : Ghosts

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
29549331049453471862.jpg

Developer---------Infinity Ward
Publisher--------------Activision
Writer----------Stephen Gaghan
Composer---------David Buckley
Series---------------Call of Duty
Engine----------------IW Engine
Genre------------------------Fps

God Is A Geek - 10/10
Total Playstation - 9/10
Post Arcade - 9/10
Hardcore Gamer Magazine - 9/10
IGN - 8.8/10
NZ Gamer - 8.7/10
Machinima - 8.5/10
The Globe And Mail - 8.5/10
Canadian Online Gamer - 8.5/10
Gamers Temple - 8.4/10
Lazygamers - 8.3/10
Mondoxbox - 8.2/10
The Sixthaxis - 8/10
GamesBeat - 8/10
OXM - 8/10
Everyeye.it - 8/10
The Escapist - 8/10
MetroGame Central - 8/10
Gamespot - 8/10
Gameinformer - 8/10
OPM - 8/10
Teleghraph - 8/10
IGN Italy - 8/10
OXM US - 8/10
GameBlog.fr - 8/10
LaPS3 - 7.8/10
EGM - 7.5/10
NowGamer - 7.5/10
GameFront - 7.4/10
The Digital Fix - 7/10
DarkStation - 7/10
GameTrailers - 7/10
GRY Online - 7/10
VideoGamer - 7/10
EuroGamer - 7/10
Edge - 7/10
Joystiq - 7/10
Eurogamer Italy - 7/10
Polygon - 6.5/10
GiantBomb - 6/10
DPAD Mag - 6/10
Destroictoid - 5/10

متای بازی (PS4 بیشترین امتیاز ثبت شده رو دارد)

70963085893136280648.jpg

آخرین ویرایش:

S.O.F

کاربر سایت
Oct 19, 2013
135
نام
Ardavan
این فقط تفاوت رنگبندی هست که گویا تنضیمات متفاوتی داشت موقع کپچر کردن.

ویدیوی IGN هم 720p بوده، اینو اون هایی که تخصص دارن تو این زمینه هم تایید کردن.
داداش بیخیال دیگه نکنه متخصص شما هستین یا بوزرهای neogaf؟
خود ign و acti دارن میگن 1080 شما میگی 720؟؟؟ دیگه خودتونو بیشتر از این ضایع نکنین!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,536
نام
محمد
آخه تویی هیچی ازت بعید نیست 8-| :D

پ.ن:والا به خدا گرافیک بازی اون قدری که همه مسخره اش میکنن بد نیست :( :D فقط در مورد نسل بعد با توجه به چیزایی که من دیدم اساسی گند زدن :| :D
گرافیک رو کدوم نسخه؟ روی X360 که از نظر من واقعا ضعیفه، یاد مرحوم MW سال 2007 افتادم :D خود بازی اصلا داغونه، خدا رحمت کنه IW رو، باز تو MW3 یه حرکتی زد، اینجا که دیگه رسما ترکوند خودش رو :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
گرافیک رو کدوم نسخه؟ روی X360 که از نظر من واقعا ضعیفه، یاد مرحوم MW سال 2007 افتادم :D خود بازی اصلا داغونه، خدا رحمت کنه IW رو، باز تو MW3 یه حرکتی زد، اینجا که دیگه رسما ترکوند خودش رو :D
کنسول های همین نسل رو میگم ، به نظر من که بد نیست ! خوب هم نیست :D همینقدر که مجبور نیستی 4 ساعت و نیم صبر کنی تا دار و درخت ها و تکسچر ها لود بشن خیلی هم عالیه :D

بازی آره سینگلش لهه :-" مولتی هم برا من میمونه تا نسل بعد :-" ولی همین سینگل لهش رو بگذاری کناره BF4 فکر میکنی داری MW 2 رو سال 2009 بازی میکنی :D

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خود ign و acti دارن میگن 1080 شما میگی 720؟؟؟ دیگه خودتونو بیشتر از این ضایع نکنین!
این را کاربرای b3d گفتن که 720 هست و به هیچی هم ربطی نداره سطح سوادشون هم از این سایتهایی که نام میبری بالاتره هیچ کسی نمیتونه ردش کنه ok ?!

Code:888

کاربر سایت
Jul 3, 2013
604
در مورد تخصص بگم که من همون موقع که ویدیو های مقایسه اومد بیرون و قبل از اینکه جایی تایید بشه که رزولوشن PS4 هم 720p هست، متوجه شدم و گفتم که رزولوشن PS4 نیتیو 1080 نیست و فرقی بین X1 و PS4 وجود نداره از نظر رزولوشن.
اون شخص معروف (Quaz51) که تایید کرده بود رزولوشن 720p بودن PS4 رو از روی همون ویدیوی IGN آنالیز کرده بود. حالا یا اینجا Activision داره دروغ میگه که ورژن PS4 ای که به IGN دادن نیتیو 1080 هست یا اینکه خود درگیری دارن و نمیدونن دارن چی میگن

S.O.F

کاربر سایت
Oct 19, 2013
135
نام
Ardavan
این را کاربرای b3d گفتن که 720 هست و به هیچی هم ربطی نداره سطح سوادشون هم از این سایتهایی که نام میبری بالاتره هیچ کسی نمیتونه ردش کنه ok ?!

جوابشون رو هم ign و خود شرکت سارنده بازی داده پس کسی نمیتونه بگه دارن چرت میگن , ok؟

در مورد تخصص بگم که من همون موقع که ویدیو های مقایسه اومد بیرون و قبل از اینکه جایی تایید بشه که رزولوشن PS4 هم 720p هست، متوجه شدم و گفتم که رزولوشن PS4 نیتیو 1080 نیست و فرقی بین X1 و PS4 وجود نداره از نظر رزولوشن.
اون شخص معروف (Quaz51) که تایید کرده بود رزولوشن 720p بودن PS4 رو از روی همون ویدیوی IGN آنالیز کرده بود. حالا یا اینجا Activision داره دروغ میگه که ورژن PS4 ای که به IGN دادن نیتیو 1080 هست یا اینکه خود درگیری دارن و نمیدونن دارن چی میگن
دیگه اگه شما حرف کاربر یک سایت رو از خود سازنده و سایت معروفی مثل ign بیشتر قبول دارین اون بحثش فرق میکنه...

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
آقا یه دو روز صبر کنید مشخص میشه پچ وجود داره یا نه ، اما راجع به IGN بنظرمن من چرت میگه ، اینا سوتی دادن ، برای سایت بزرگی مثل IGN هم خیلی افت داره این قضیه ، حالا واسه اینکه ضایع نشن گفتن IW تایید کرده مال ما 1080 بوده ... اما اینکه این پچ دروغه یا نه باید صبر کرد ، اما خب در حال حاضر مالتی پلیر PS4 کاملا تایید شدست که 1080 ه و برای X1 همون 720 . یعنی ممکنه واقعا اشتباهی در بخش Single رخ داده باشه که توی همین یکی دو روزه مشخص میشه .

در مورد اینکه اگه رزولوشن رو 1080 کنن فریم ریت چی میشه ( که خب سوال درستی هست در واقع ) چرا سر بتلفیلد که گفته بودن HBAO رو اضافه میکنن این سوال به ذهنتون نرسید ؟!

کلا از دِوِلُپِر و سایت های معتبر بگیر تا فن ها و گیمرها همه همدیگه رو گیر آوردن :))

alucard

کاربر سایت
Nov 22, 2008
352
جالب شده آقای مارک روبین تو مصاحبه با edge درباره پچ کردن بازی گفته بود.

Some are also asking if you’re able to patch the game to bring the two versions in line with each other – is that something you’d consider? Is that actually possible?
I don’t know if it’s possible to be honest. It’s not something we’re going to look at right away because we have higher priority items we have to hit first. Launching, especially with a whole new backend and so many different changes to our networking etcetera – there’s a lot for our engineers to do post-launch but I don’t know if they’ve even thought about where we could go with a patch like that. I actually don’t even know if it’s possible.
Spot the difference: Infinity Ward's Mark Rubin on next gen Call Of Duty's resolution disparity | News | Edge Online

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
جوابشون رو هم ign و خود شرکت سارنده بازی داده پس کسی نمیتونه بگه دارن چرت میگن , ok؟

..
دارن چرت میگن ;;)
دیگه اگه شما حرف کاربر یک سایت رو از خود سازنده و سایت معروفی مثل ign بیشتر قبول دارین اون بحثش فرق میکنه...

لول ! شما فکر میکنی این کاربر ادم معمولیه هرچی گفته فکت هست ! فکر میکنی یه کاربر سادست ؟ اینها پیکسل شماری میکنند شما اگه میخواید خودتون را گول بزنید ازاد هستید !

S.O.F

کاربر سایت
Oct 19, 2013
135
نام
Ardavan
دارن چرت میگن ;;)

پس اونا هم سواد ندارن :d

لول ! شما فکر میکنی این کاربر ادم معمولیه هرچی گفته فکت هست ! فکر میکنی یه کاربر سادست ؟ اینها پیکسل شماری میکنند شما اگه میخواید خودتون را گول بزنید ازاد هستید !
والا من که اسمش رو هم تا حالا نشنیدم ولی اگر میدونستم پسر خاله ی شماس حتما حرفش رو قبول میکردم... lol

--------------------------------------------------------------
آقا اصلا میشه با پچ رزولوشن رو از 720p به 1080 تغییر بدن؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی
من فکر کنم IW میدونسته که تو بخش گرافیک تحویل گرفته نمیشه.گفته بیاین یه چیزی بپرونم.راجبمون بحث میشه+شاهد ترول و حدسیات هستیم و از همه مهم تر:میریم BC و ترول ها رو نگاه میکنیم و میخندیم و شاهد تلفات این فروم هستیم:D!
بعد که دیدن گندش درومده گفتن این طوری که نمیشه!یه اپدیت میزاریم واسه بازی تا 1080 شه!!!
خدا میدونه چقدر به بحث ها و مقایسه ها خندیدن .اینم توصیف احوالشون :D !

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
single بازی رو PS4 بدون Day1 patch به صورت 720p هست,مشکل نرم افزاری که با پچ حل میشه.
Day 1 patch makes COD: Ghosts SP 1080p on PS4, is 720p without patch
Activision will issue a day one patch for the PlayStation 4 version of Call of Duty: Ghosts that improves the native resolution of the single-player campaign, Eurogamer can exclusively reveal.

The patch makes the campaign output at a native 1080p resolution. Without it, the campaign outputs at 720p.

Eurogamer has since learned that a day one patch will be released to address the problem, which Activision is blaming on a "configuration issue".

"Call of Duty: Ghosts runs natively at 1080p on the PlayStation 4," an Activision spokesperson told Eurogamer this evening.

"There was a configuration issue in the retail version on single-player mode only. This has been addressed with a day one software update. People will be able to download the day one update when PlayStation 4 launches in their territory and play at native 1080p."

Without the day one update, you'll get the COD single-player upscaled, including the menu system and the HUD. Indeed, even the occasional screen-tear generated by the game is upscaled from 720p.
Day one patch makes Call of Duty: Ghosts single-player 1080p on PS4 • News • PlayStation 4 • Eurogamer.net

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
من یبار گفتم بازم میگم این IW و activision روی بازی ghosts اصلا نفهمیدن چیکار کردن نه داخل بازی نه بیرون بازی ضعیف ترین نسخه ی سری cod :| البته شماره 3 رو حساب نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر