امتیازات Bloodborne

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,989
نام
مهدی

bloodborne.jpg

پلتفرم: Playstation 4
ناشر: Sony Computer Entertainment
سازنده: From Software
تاریخ انتشار: March 24, 2015

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
به نظر من بزرگترین ضعف بازی تعداد پایین اسلحه هایش بود.
شما گستردگی اسلحه را در دارک سول به یاد بیارید.

دارک سولز اکثر اسلحه هاش مث هم هست... ولی این اسلحه هاش زمین تا آسمون باهم فرق داره حالت دوم هم دارن تازه

Sniper777

کاربر سایت
Apr 11, 2015
14
منتقدا به خاطر ضعف چالش و آسون بودن بازیهای دیگه انقد روی خوش به سری سولز نشون دادن و دارن میدن وگرنه کیفیت بازیهاش واقعا دو سه درجه از استاندارد معمول پائین تره. کاش سازنده های دیگه هم یاد میگرفتن...

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
منتقدا به خاطر ضعف چالش و آسون بودن بازیهای دیگه انقد روی خوش به سری سولز نشون دادن و دارن میدن وگرنه کیفیت بازیهاش واقعا دو سه درجه از استاندارد معمول پائین تره. کاش سازنده های دیگه هم یاد میگرفتن...

یعنی منظور شما اینه که بازیهای میازاکی دو سه درجه پایین تر استاندارد بازی های معمولیه ولی چون سخته منتقدا روی خوش بهش نشون میدن :-/

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576

الان natural doctrine باید متا 120 از 100 می گرفت با این منطق

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,736
نام
علی
اهمیت نمره EDGE رو از اینجا تشخیص بدید که متا با نقد 86ام که 9 بود رفت رو 92 و نقد 87ام هم 8 بود ولی با 10 EDGE که نقد 88ام بود دوباره شد 93 !

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
والا من چن وقت پیش میگفتم خیلی از این منتقدا نوب هست ملت میریختن سرم و میگفتن چرا اینجوری میگی
به نظر من فقط نمره چنتا سایت هست که خوبه
IGN
Gamespot
Eurogamer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر