امتیازات Beyond: Two Souls

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
beyond07.jpg

Geek - 9.2/10

Gameplay: 80%
Story: 100%
Presentation: 96%
Value: 90%
Just think of it as a 10 - 12 hour interactive movie, so sit back, and enjoy this masterpiece for what its meant to be, and you won't be disappointed

HardwareZone - 8.5/10
Beyond: Two Souls is an immersive, entertaining adventure from start to finish.

Play UK - 7/10

Technically and graphically impressive, Beyond tells a story that never grips in quite the same way as it's predecessor. There's still nothing quite like like it, but David Cage clearly has trouble writing a concise, believable story and it shows.

TodayOnline - 10/10
With great graphics, solid gameplay and an engaging plot, Beyond is definitely a rival for Grand Theft Auto V and The Last of Us for the Game of the Year Award. If you need to buy one last game for the PlayStation 3 before heralding the arrival of the PlayStation 4 on our shores, it has to be Beyond: Two Souls

GamesMaster UK - 6/10
that the story is too jumpy to get invested in, the script and characters are mostly poor (outside of Jodie), some situations are unbelievable (even for a game partially about a psychic ghost), and interactivity is limited. On the positive side they say the best moments are when Jodie is younger (rather than the action-based parts when she's older), and that the technology behind it is strong.

Pelit - 6.8/10
Beyond: Two Souls is a seriously flawed experiment in interactive storytelling. Is there a game to be found? This reviewer is still looking.

Embargo تا دو ساعت خورده ای دیگه.

-----

آپ:

Destructoid - 5/10
Review: Beyond: Two Souls - Destructoid

Eurogamer - 6/10
Beyond: Two Souls review • Reviews • PlayStation 3 • Eurogamer.net

CVG – 6/10

Gamersyde - No Score
We reviewed Beyond Two Souls - Gamersyde

Videogamer - 4/10
Beyond: Two Souls Review - VideoGamer.com

TheSixthAxis - 6/10
Beyond: Two Souls Review

Hardcore Gamer - 4.5/5

IGN - 6/10

Gamespot - 9.0

Game Informer - 7.75/10
A Flawed Epic - Beyond: Two Souls - PlayStation 3 - www.GameInformer.com

JeuxvideoMagazine - 16/20
Beyond : Two Souls

PlayStation Universe: 9.5

Gamereactor Germany - 8

Gameswelt.de - 8.5

Polygon - 8.0
Beyond: Two Souls review: hand in hand | Polygon

Meristation 8.3/10

HardGame2.com 9/10

Vandal 8.5/10

Rev3Games - 10/10
Beyond: Two Souls REVIEW! - YouTube

Gametrailers 7.2/10
Beyond: Two Souls Review | GameTrailers

EDGE - 5/10
Beyond: Two Souls review | Edge Online

Metro - 4/10
Beyond: Two Souls review – Heavy Rain part 2 | Metro News

4players.de : 68%
Test (Wertung) zu Beyond: Two Souls (Adventure, PlayStation3) - 4Players

Gameblog.fr: 4.5/5
Gameblog Mobile

GameZone 7.5

Joystiq - 5/10

PlayStationLifeStyle - 8.5

FZ.se - 8/10
Beyond: Two Souls - Longform - FZ.se

Kotaku - no score

Playstation Official Magazine UK 8/10
http://www.officialplaystationmagazi...tion-magazine/

Eurogamer Italy 9/10
http://www.eurogamer.it/articles/201...iew-recensione

Cheat Code Central 9.2/10
http://cheatcc.com/ps3/rev/beyondtwo...l#.UlQkCVPfWkO

3DJuegos - 8.5/10
http://www.3djuegos.com/juegos/anali...ond-dos-almas/

EGM - 7.5/10
EGM Review: Beyond: Two Souls | EGMNOW

Venturebeat 88/100
http://venturebeat.com/2013/10/08/be...ouls-review/2/

NowGamer 7.5

Machinima - 8.0/10

XGN.nl – 9.5/10
Beyond: Two Souls (Recensie) - XGN

Game-Smack Ireland: 9.1/10
http://game-smack.net/?p=7008

Digital Spy - 10/10

Gaming Bolt: 8/10

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
امتیاز امپـایر

It’s flawed
but it’s rare for a game to display such unfettered ambition
and even rarer for one to do so with such success

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من به جای کیج بودم با دیدن این نقدا یه تغییر اساسی تو سبک بازیسازیم ایجاد میکردم به نظرم کیج میتونه همین شیوه و سبک روایت داستان رو تو سبکایی مثل سوم شخص یا مخفی کاری ادامه بده چون تو یه قسمت بیاند دقیقا بازی شبیه متال گیر میشه(اون قسمتی که تو E3 پارسالم نشون دادن) و اتفاقا خوبم دراورده اون قسمتو یعنی نشون میده میتونه تو اون سبک بازی استاندارد بسازه یا حداقل اگه میخواد این سبکو ادامه بده داستان بازیاش باید دوباره به اوج برگردن یعنی داستان بازیاش باید دوباره یه چیزی تو حد فارنهایت خودش یا TWD باشه تا بتونه گلیم خودشو از آب بیرون بکشه نه اینکه یه داستان خیلی صعیف با یه روایت نامنظم و آشفترو روایت کنه که رسما هیچ جذابیتی نداره و یه چیز کاملا تکراریه که چندیدن بار مشابهشو دیدیم نتیجشم بشه این نقدا و نمره های معمولی و ضعیف

درست می گید کیج باید من بعد جوری بازی بسازه که دهن اینطور منتقدا رو ببنده.
ولی این منتقدی که 2.5 داده هم نمره پرت داده...انصافا اگه به گیم پلی و داستانش صفر بدیم باید به گرافیک و موزیکش نمره کامل بدیم که می شه 5.
می گم منتقد این سایت استرالیاییه که 2.5 داده احیانا شهاب Trunks نبوده؟:D

Dreamy

کاربر سایت
Aug 31, 2010
606
Patrick O'Rourke بازی رو نقد کرده، گفتم شاید اینجا یک سری بشناسنش چون جداً خیلی نقدهای معقول و حساب شده ای داره و خود من به خصوص از سر TLOU خیلی از قلمش و طرز نگاهی که داره خوشم اومد. نمره هم که کلآً نمیده چون اعتقاد داره باعث میشه مخاطب بدون توجه کردن به نکات ریز نقد، همون نمره و نکات منفی/مثبت تو ذهنش بشینه.

Quantic Dream‘s Beyond: Two Souls, one of the last big titles of this console generation, certainly isn’t for everyone, causing it to become one of the most polarizing modern video games ever. It seems people either love or hate the game, with very few individuals holding opinions somewhere in between.

نظرش نسبت به این حجمه ای که به Beyond وارد میشه مبنی بر اینکه کلاً بازی نمی تونه به حساب بیاد و ... تو بقیه نقد اشارات دیگه ای هم می کنه:

Some critics and gamers even contend its lack of interactivity makes it not a true video game. I don’t share this opinion of Beyond: Two Souls; it’s definitely a video game and one of my favourite titles of the last few months.

Some people dislike its lack of interactivity, but I enjoyed it. Playing Beyond: Two Souls is almost like watching an interactive movie or sci-fi mini series. Make no mistake though, it’s certainly still a video game, just a very relaxing one.

موضعش به نحوه روایت پراکنده و منقطع داستان که خیلی از نقدها ازش ایراد گرفته بودن و شاید یکی از اصلی ترین نکات منفی Beyond باشه از نظر خیلی ها:

I actually enjoyed the eclectic nature of Beyond: Two Souls’ narrative. Because I’d end up playing segments where Jodie was homeless and then immediately switch gears to ones where she’s working for the CIA, I was always kept on my toes and rarely got bored with its constantly twisting tale. Also, I found it exciting to try to piece together Beyond: Two Souls’ fragmented story and by the conclusion of the game, almost everything fell into place and made sense.

تو نکات منفی هم اون قضیه توهم انتخابی که سر HR بحثش بود رو آورده که ظاهراً اینجا هم هست و البته انتظار هم می رفت باشه:

My main issue with Beyond: Two Souls is that it gives the player the illusion of choice... Once I figured out what I chose didn’t affect the game’s story, I felt cheated and was disappointed. If you sit back and just enjoy the story’s wild ride, Beyond: Two Souls is much more enjoyable. Still, giving the player the illusion of choice is a strange design decision. Also, over the course of the entire game, I only had to restart a section of it once or twice.

و گرافیک، که قبل از این معتقد بود TLOU بهترین کار دیده شده ـست:

Graphically, Beyond: Two Souls is the best looking game on the PlayStation 3 and perhaps of this entire console generation.
جمع بندی»

I had a great time with Beyond: Two Souls, but I understand why some players completely hate it. Its lack of interactivity and branching story certainly aren’t for everyone. If you go into the game expecting to be funnelled down a specific path and understand the title doesn’t control like a traditional video game, you might have a great time.

متعادل ترین نقدی بود که از Beyond دیدم، شخصاً خوشم اومد پیشنهاد می کنم بخونید.

Review: Beyond: Two Souls is engaging but certainly isn’t for everyone | canada.com

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
من بازی رو بازی کردم و واقعا مشکل خاصی ندیدم گرافیک فوووووق العاده بالا بود...روایت داستان هم تیکه تیکه بود ولی گیج کننده نبود به اون صورت و خوب بود کلا...گیم پلی هم به نسبت Heavy Rain خیلی پیشرفت کرده و اون موضوع آیدن یک حالت معمایی بهش داده که جالبش کرده...فکر می کنم این نمرات پایین یکی از دلایل اصلیش از خودراضی بودن دیوید کیجه که منتقدا زیاد باهاش حال نمی کنن وگرنه خیلی از مشکلاتی که من شنیدم می گفتن واقعا مسخره بودن، بیشتر ایراداشون روی این سه تا موضوع داشت می چرخید که هر سه تاشون هم مسخره بودن:
1-دیر لود شدن تکسچر: شاید پی اس تری من جادوییه که همچین چیزی رو خیلی کم دیدم و در حد نیم ثانیه و یک ثانیه تاخیر توی بعضی صحنه ها دیدم که اینو اگه بخوای مقایسه کنی با آنریلی که نصف این گرافیک نمی ده و تکسچراش هم نیم ساعت طول می کشه واقعا نامردیه بخوای ایراد بگیری بهش...
2-گیم پلی: سه سال قبل داشتن به هوی رین 8 و 9 می دادن که چقد بازی خوبیه و براش می مردن...این بازی که همونه و گیم پلیش واضحا از هوی رین بهتر شده و اون آیدن عنصر جدید و خوبیه.
3-داستان کلیشه ای:فکر نمی کنم داستان کلیشه ای داشتن بد باشه وقتی که بتونی خوب پیادش کنی...بازی تونسته با بازیگری و تکنولوژی خوب یک روایت به قول بعضیا تکراری داشته باشه که فکر نمی کنم چندان عیبی به حساب بیاد.

75 امتیاز امثال گرزه جاجمنته که این عیبا رو به طرزی خیییلی جدی تری دارن...واقعا 75 براش کم بود

SuperUser

کاربر سایت
Jun 7, 2013
387
من بازی رو بازی کردم و واقعا مشکل خاصی ندیدم گرافیک فوووووق العاده بالا بود...روایت داستان هم تیکه تیکه بود ولی گیج کننده نبود به اون صورت و خوب بود کلا...گیم پلی هم به نسبت Heavy Rain خیلی پیشرفت کرده و اون موضوع آیدن یک حالت معمایی بهش داده که جالبش کرده...فکر می کنم این نمرات پایین یکی از دلایل اصلیش از خودراضی بودن دیوید کیجه که منتقدا زیاد باهاش حال نمی کنن وگرنه خیلی از مشکلاتی که من شنیدم می گفتن واقعا مسخره بودن، بیشتر ایراداشون روی این سه تا موضوع داشت می چرخید که هر سه تاشون هم مسخره بودن:
1-دیر لود شدن تکسچر: شاید پی اس تری من جادوییه که همچین چیزی رو خیلی کم دیدم و در حد نیم ثانیه و یک ثانیه تاخیر توی بعضی صحنه ها دیدم که اینو اگه بخوای مقایسه کنی با آنریلی که نصف این گرافیک نمی ده و تکسچراش هم نیم ساعت طول می کشه واقعا نامردیه بخوای ایراد بگیری بهش...
2-گیم پلی: سه سال قبل داشتن به هوی رین 8 و 9 می دادن که چقد بازی خوبیه و براش می مردن...این بازی که همونه و گیم پلیش واضحا از هوی رین بهتر شده و اون آیدن عنصر جدید و خوبیه.
3-داستان کلیشه ای:فکر نمی کنم داستان کلیشه ای داشتن بد باشه وقتی که بتونی خوب پیادش کنی...بازی تونسته با بازیگری و تکنولوژی خوب یک روایت به قول بعضیا تکراری داشته باشه که فکر نمی کنم چندان عیبی به حساب بیاد.

75 امتیاز امثال گرزه جاجمنته که این عیبا رو به طرزی خیییلی جدی تری دارن...واقعا 75 براش کم بود

مگه گیم پلی هم داره؟:-/

Riverby

کاربر سایت
May 22, 2013
191
یه کارگردان درجه ۳ وقتی نتونسته جایی برای خودش تو هالیوود باز کنه اومده طرف صنعت گیم.
فیلم بیاند یا باران شدید رو با همین روایت و داستان می ساخت ۲/۱۰ هم نمیشد متاش! اونم منتقدای فیلم که بسیار سخت گیرترند.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,536
نام
محمد
همون طور که انتظار می رفت تام چیک به بازی 1 از 5 داد!

Missile

کاربر سایت
May 1, 2013
210
نام
سياوش
اين تام چيك فازش چيه يعني چي كه از 10 نمره 2 داده به بازي !!!!!به halo4 هم اين مردك 2از 10 داد:|

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
ضمنا باید منتظر یک نمره ی تاریخی دیگه از استاد تام چیک باشیم که اگه بخواد خیلی بالا نمره بده 2 هست
چون از اون منتقدهایی هست که تو بازی ها به آزادی عمل و جنبه ی فان بودن بازی خیلی اهمیت می ده و گیم پلی خوب براش خیلی خیلی مهمه
استاد تام چیک بر عکس روند متا امتیاز میده, فکر کنم به این بازی ۵/۵ بده, کلا نمرات این سایت جنجال برانگیز بوده.

هیچ کس نمیتونه سر از کار استاد بزرگ در بیاره.
به GTA V نمرهٔ کامل را میده
به اویل۶ , هیلو ۴ و Beyond: Two Souls حداقل امتیاز را میده.

- - -ویرایش - - -

متا از ۸۱ نقد: 73/100
امتیاز کاربران: 81/100
http://www.metacritic.com/game/playstation-3/beyond-two-souls

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
من که از بازی لذت بردم نحوه ی روایتش برای این بود که بتونه قصه ی بیشتری رو تعریف کنه و یک کار حرفه ایه توی صنعت فیلم...نمی دونم چرا انتقاد میشه ازش.
گرافیک و موسیقی بازی هم که عالیه . همچنین ایده ی اینکه مرز بین دنیای فعلی و به نوعی آخرت رو نشون بده هم بسیار خوب پیاده سازی شده و داستان خیلی درگیر کنندست.
گیم پلی هم که هم سوم شخص هست و هم اول شخص و نسبت به کارای قبلی دیوید کیج بهتر بود.
واقعا این نمرات حق این اثر هنری نیست.

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
InsideGamer.nl: 75/100
Gamer.nl: 60/100
Thunderbolt:
50/100
متا از 85 نقد:
72/100

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر