امتیازات Battlfield: Bad Company 2

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اولین امتیاز بازی Battlfield: Bad Company 2 در پشت باکس شات این بازی نمایان شد!!

battlefield-bad-company-2-game.jpg

در پشت این باکس شات امتیاز 9.5 از مجله Game Informer به همراه جمله "The Best Tactical Multiplayer Action on the Planet" قرار گرفته است که به نظر می رسد اولین امتیاز بازی است.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
مطمئنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان ایا کسی توی نقدی دیده که زمان Single بازی چقدره؟؟؟:confused:

مطمئن که چه عرض کنم دوستم گفت .البته mw 2 هم 5 تا 6 ساعت گیم پلی بیشتر نداشت تو اینجور بازی ها multyplayer هست که حرف اول را میزنه
البته الان من نقد ign را میخوندم نوشته بود اگر به این بازی به چشم یک بازی single player نگاه کنید کاملا مایوس کننده است اما مولتی پلایرش خارق العاده است

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
مطمئن که چه عرض کنم دوستم گفت .البته mw 2 هم 5 تا 6 ساعت گیم پلی بیشتر نداشت تو اینجور بازی ها multyplayer هست که حرف اول را میزنه
البته الان من نقد ign را میخوندم نوشته بود اگر به این بازی به چشم یک بازی single player نگاه کنید کاملا مایوس کننده است اما مولتی پلایرش خارق العاده است
اخه شماره یکش camping جالبی داشت:D
و یک 8 ساعتی گرفتارش بودیم- بخش مالتی این بازی که نیاز به تعریف نداره!
MW1 هم کلا 5-6 ساعت بود!ولی اونم بخشی از بازیه!نمیشه ساده از کنارش گذشت- حد اقل من ادمیم که تا Single رو تموم نکنم دست به مولتی نمیزنم!کلا مپ هاش بازی رو اسپویل میکنه:smile:

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
اگر به این بازی به چشم یک بازی single player نگاه کنید کاملا مایوس کننده است اما مولتی پلایرش خارق العاده است

کاملا ناراحت شدم:( اخه اون کسایی که با مالتیش مثله من زیاد کار ندارن چی ؟؟؟ :( چه راحت مایوس کننده ... بزنم لهشون کنم ... :biggrin1:

Sea Of Dreams

کاربر سایت
Jul 1, 2008
383
نام
Arman
نه بابا سینگلش در مقایسه با مولتی پلیرس مایوس کنندس ولی به تنهایی باز هم عالیه نگران نباش خیالت راحت

کی گفته سینگلش مایوس کنندس قبلیش مگه بد بود داستان هم داشت اینم اگه از قبلی بهتر نباشه بدتر هم نیس

آخرین ویرایش:

T-Bag

کاربر سایت
Feb 25, 2010
24
چرا اینقدر امتیازاش تو رنجه پایینه من تریلرشو دیدم حرف نداشت مخصوصا صدا گذاریش که تو شماره 1 اش هم همین جور بود

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ممنون-یکی خیال راحت کرد- شماره یکش هم بخش Single خوبی داشت-
نسخه PC که لیک شده-ما هم باید تا 2 فوریه صبر کنیم نسخه 360 رو بزنیم- اگه پول دستمون اومد برای MP باید نسخه PS رو هم بگیریم-نمیشه از M P گذشت:love:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خیلی راحت هم میتونه از دید خیلی از سایت ها و نشریات بهترین FPS امسال بشه .

آرش این مورد را خیلی تند اومدی به نظرم یعنی بهت قول 100% میدم که حداقل اینطوری که فکر میکنی نمیشه !
با چه حساب کتابی این حرف گفتی ؟
تا اخر سال وایساده بودی بعد این حرف را میگفتی بهتر بود . میدونی چه عناوینه fps شاخی تا اخر سال قراره بیاد که نیاز ندارم نام ببرم .

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
آرش این مورد را خیلی تند اومدی به نظرم یعنی بهت قول 100% میدم که حداقل اینطوری که فکر میکنی نمیشه !
با چه حساب کتابی این حرف گفتی ؟
تا اخر سال وایساده بودی بعد این حرف را میگفتی بهتر بود . میدونی چه عناوینه fps شاخی تا اخر سال قراره بیاد که نیاز ندارم نام ببرم .
فرخ جان ، تند اومدی چیه عزیزم . این کاملا نظر شخصیه من ِ و یه جورایی نظر یه فن ِ Battlefield . همتون میدونید چقدر پیگیر و عاشق MAG بودم ، روز اول هم گرفتم ، کاملا هم انتظاراتی که داشتم رو برآورده کرد ولی بازم میام میگم حتی MAG که همه تمرکزش روی Multiplayer ُِ نمیتونه به کیفیت Bad Company 2 برسه .
این یه نظر شخصیه . من دقیقا میدونم امسال چه FPS هایی میاد ، میدونم که بازی خوب به اسم HALO : Reach میاد ولی میگم یه نظر شخصیه . :smile:

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
سلام

البته اینجا تاپیک امتیازات هست اما بهتر دیدم اینجا مطرحش کنم
اولا از نظر من گیم پلی بازی جزو Top 10 در تاریخ بازی های FPS هست .. جدا این رو می گم
در کنار Game paly واقعا فوق العاده بازی ما شاهد یکی از بالانس ترین و در عین حال تاکتیکی ترین و نفس گیرترین Multiplayer ها تا به امروز هستیم ... که خود Demo بازی و همچنین بتا شاهد این حرف من هست

با این تفاسیر بخش Single player بازی واقعا فقط یک جور اشانتیون هست واقعا اصل بازی بخش ملتی هست

BF همیشه ملتی بوده و کلا انتظار داشتن یک بخش داستانی کامل و عریض و طویل واقعا بی جا هست
ُSingle هم مثل اینکه حدود 6 ساعت بیشتر نیست

BF یعنی ملتی این مثل همون گیری می مونه که به MAG دادن که چرا بخش داستانی نداره
واقعا انتظار بی جایی هست این یک بازی مادر زاد Multi هست

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
فکر کنم تا حالا هیچ سایتی به جز game informer به نسخه ی pc بازی نمره نداده...
به نظرمن نمرات نسخه ی pc بالاتر خواهد بود...به خصوص امتیاز IGN که حدس می زنم بره بالای 9...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر