امتیازات Assassin's Creed Odyssey

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
تو تاپیک هم گفتم ، بازی خوب=/= ACخوب
شاید برای شما بازی خوب مهم باشه فقط، ولی برای من وقتی AC میزنم، انتظار دارم AC بزنم! نه اینکه مثلا AC بزارم تو دستگاه، مثلا RDR2 تحویل بگیرم اصلا! :D

قدرت انتخاب توی این بازی یه چیز مسخره ایه کلا! بازیی که قراره تاریخ رو بخونه، حتی تاریخی که میخونند جنسیت شخصیت اصلی هم نمیتونه تشخیص بده، و هزارتا متغیر دیگه:-" این اسمش تحول نیست، تیشه به ریشه ست:D

دومین مورد همین اساسین نبودن، و وقتی اساسین نباشه ادامه ی که Creed هست هم نیست:-" (Creedی که پایه گذارش هم بایک و آیا بودن، و نه حتی داریوشی که جزو اون مجسمه های AC II بود! باز همون DLC وضعش بهتره و میخواد بگه چرا از تو سایه میخوان دشمن بکشن و ...، چیزی که اینجا باید تو همون بخش اول بازی میبود:-" ) اینم یه تیشه به ریشه ی دیگه ست:D

سومین مورد هم که گیم پلیه، درسته سری اساسین هیچوقت در حد MGS و SC نبوده تو مخفی کاری، و یک مخفی کاریه همه پسند داشت:D ولی ازش استفاده بیشتری تا وضعیت اوریجینز و اودیسه میکرد! (و خدایی انقدر این کمپ ها و قلعه های اوریجینز بی در و پیکر بود که هیچ چالشی نداشت مخفی کاریش)

کلا در وضعیت حال حاضر از AC فقط اسمش مونده، مشکل منم اینه، نه اینکه بازیه خوبی هست یا نه!
اگر نمیخوان AC بسازن، اسم بازی رو هم عوض کنند! اگر میخوان AC بسازن، پس سعی کنند یک کاری کنند که بدون تیشه زدن به ریشه، AC رو پیشرفت بدن!

با وضعیت فعلی ترجیح میدادم یوبی خریده میشد، حداقل اونا جرات تیشه به ریشه زدن نداشتن احتمالا:))
اتفاقا همه گفتن انتخاب دیالوگ کاملا با این نسخه مچ شده داستانم تم سیاسی و.. داره کلا جالب کار کردن از ارجینز بهتره بازی

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
MMORPG : 9.6
So as the story unfolds, along with your map and you get into this gathering, parkouring and hunting rhythm here comes the main reason that has me rate Odyssey right up there with Origins. Next to Kassandra herself and animal taming, it’s the Naval component that really makes this Assassins Creed epic.

Xbox Achievements : 9
A case of refinement rather than dramatic change, Assassin's Creed Odyssey nonetheless injects even more depth and detail into the series, with dialogue choices and the ensuing consequences that follow proving a worthwhile addition. If you enjoyed Origins, Assassin's Creed Odyssey will scratch the same itch, and then some. A sensational sequel that's thankfully not a Greek tragedy.

GameStar : 8.9
Honestly, right now I feel like exploring the last corners of Greece as soon as I'm done, after writing the article...And that's always a very good sign for a game.

SomosXbox : 8.8
It is a game with an immense map in which there are a thousand things to do. The main character represents the glory in classical Greece while we fight Spartans and Athenians alike. Some problems with the camera and popping do not make the experience negative.

MondoXbox : 8.4
Assassin's Creed: Odyssey builds on everything good Origins introduced, but with a bit lower quality stories and adding some new systems that end up being not so impressive. Overall, though, it's still a very solid open world game with lots of content and some very gorgeous visuals. It won't amaze you as Origins did, but it'll still provide tens of hours of quality play.

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
تو تاپیک هم گفتم ، بازی خوب=/= ACخوب
شاید برای شما بازی خوب مهم باشه فقط، ولی برای من وقتی AC میزنم، انتظار دارم AC بزنم! نه اینکه مثلا AC بزارم تو دستگاه، مثلا RDR2 تحویل بگیرم اصلا! :D

قدرت انتخاب توی این بازی یه چیز مسخره ایه کلا! بازیی که قراره تاریخ رو بخونه، حتی تاریخی که میخونند جنسیت شخصیت اصلی هم نمیتونه تشخیص بده، و هزارتا متغیر دیگه:-" این اسمش تحول نیست، تیشه به ریشه ست:D

دومین مورد همین اساسین نبودن، و وقتی اساسین نباشه ادامه ی که Creed هست هم نیست:-" (Creedی که پایه گذارش هم بایک و آیا بودن، و نه حتی داریوشی که جزو اون مجسمه های AC II بود! باز همون DLC وضعش بهتره و میخواد بگه چرا از تو سایه میخوان دشمن بکشن و ...، چیزی که اینجا باید تو همون بخش اول بازی میبود:-" ) اینم یه تیشه به ریشه ی دیگه ست:D

سومین مورد هم که گیم پلیه، درسته سری اساسین هیچوقت در حد MGS و SC نبوده تو مخفی کاری، و یک مخفی کاریه همه پسند داشت:D ولی ازش استفاده بیشتری تا وضعیت اوریجینز و اودیسه میکرد! (و خدایی انقدر این کمپ ها و قلعه های اوریجینز بی در و پیکر بود که هیچ چالشی نداشت مخفی کاریش)

کلا در وضعیت حال حاضر از AC فقط اسمش مونده، مشکل منم اینه، نه اینکه بازیه خوبی هست یا نه!
اگر نمیخوان AC بسازن، اسم بازی رو هم عوض کنند! اگر میخوان AC بسازن، پس سعی کنند یک کاری کنند که بدون تیشه زدن به ریشه، AC رو پیشرفت بدن!

با وضعیت فعلی ترجیح میدادم یوبی خریده میشد، حداقل اونا جرات تیشه به ریشه زدن نداشتن احتمالا:))

اینایی که میگی اشتباه نیست اما از یه طرف یوبی هم خودش، خودش رو به این نقطه رسوند! دیگه وقتی هر سال یه نسخه میداد چاره ای نداشت جز اینکه کم کم تغییراتو بیشتر کنه هی.

من خودمم با این انتخاب کردن مشکل دارم. چه تو شخصیت چه تو دیالوگ به داستان بازی ضربه میزنه هم اینکه اون ریتم و جذابیت قبلو دیگه از بین میبره. حالا اینجا میبینم از داستان تعریف کردن تو نقدا ولی چون یه چپتر بیشتر نرفتم نمیدونم اونقدر که میگن خوب هست یا نه ولی همین اوایلش جوری بود که شدید انگیزه میداد بهت که ادامه بدی.

این مورد Creed هم دیگه باز کاریه که خودشون کردن:D یعنی رفتن به دوره های مختلف تاریخ به اسم این سری که دیگه درست یا غلط این همه سال دارن همینجور میرن جلو:D

این اسم هم یه برند موفق شده که به اسمش خیلی وقتا با این همه تغییر میفروشه چون میگه عه یه AC جدید میاد! پس قطعا ریسک نمیکنه اسمش رو عوض کنه:D کلا کاریه که همه ناشرا میکنن چیز جدیدی نیست.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نقد ها قشنگ داره این جهت رو میده که اسکوئر عزیز اگر میخواستی توم ریدر با همون گیمپلی تکراری ش نمرات بالاتر بگیره باس کمیت رو بیشتر میکردی + المان های نقش افرینی
مثلا تو یکی از پایان ها لارا میمرد، تو یکی لارا حامله میشد، تو یکی فلج میشد و الی اخر

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,258
نام
امیر حسین
برادر @Akiba زیاد خودت رو خسته نکن یوبی تو این مسیر میخ خودش رو کوبید رفت پی کارش بحث کردن بیفایدست تا انگ هیتر بودن بهت نزنن خودت رو بکش کنار :-"
مگه نزدن؟ :)) ، همونی که تا پارسال فن زبون نفهمه AC و یوبی بهش میگفتن:p

AC از 2007 بجز چند مقطع هر سال داره عرضه میشه و نمیشه با MGS مقایسش کرد!
هسته اصلی ای که تا سیندیکیت خودشو نشون می داد دیگه هیچ جوره جواب نمی داد! نه از نظر حال و هوا و داستان و گیم پلی و هیچی... دیگه تموم شده بود به اوج خودش رسیده بود، مانور دادن رو اون فرمول دیگه جواب نمی داد!

اوریجینز استارت یه جریان جدیده و یه تغییر مناسب هم جهت با وضعیت فعلی صنعت بازی. این فرمول هم بهترین بهره رو از قدرت بیشتر سخت افزار می بره و هم خودشو می رسونه به چیزی که الان توجه بازیکن ها رو جلب میکنه یعنی یه اکشن ماجراجویی/نقش آفرینی.

صحبت از ریشه ها هم کلیشه هست، هیچ سازنده ای محدود به توهمی به اسم "ریشه ها" نیست! وقتی یه سری به تغییر نیاز داره باید بدون مرز تغییر صورت بگیره تا سری بتونه ادامه پیدا کنه! الان این تغییرات تو خیلی بازی ها صورت گرفته و وقتی که حساب شده باشه در نهایت همه بازیکن ها رو راضی میکنه.
خوب این چیز اشتباهیه! :D که بگیم بازی هرچی که بوده به درک! بزار ببینیم الان مردم چی دوست دارن، اون اسم رو تبدیل کنیم به چیزی که الان ملت میپسندن!

یوبی کپی پیست می کند!
بازی اسسین نیست!
کدومش را باور کنیم؟ :-/
بازی اساسین نیست رو باور کن! :|

اتفاقا همه گفتن انتخاب دیالوگ کاملا با این نسخه مچ شده داستانم تم سیاسی و.. داره کلا جالب کار کردن از ارجینز بهتره بازی
انتخاب دیالوگ به عنوان اودیسه یا AC ؟ انتخاب دیالوگ به عنوان AC معنا نداره!

---
@METRO_2034
دقیقا قبول دارم که وضعیت فعلی تقصیر ناشره و همش به خاطر اسم ACهه! :D (و خوب،گیمرهایی که AC براشون مهم نیست:p )
اما با این حال به نظرم میشد اگر میخواستن، اینجوری به فنا ندن همه چیو:D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
ببخشید، ولی "X بازی خوبیه، عضو فرانچایز خوبی نیست" مزخرف ترین حرفیه که تو اینترنت زده می شه. بازی خوبیه دیگه، بقیه جمله اصلا لازم نیست. حالا همون فرمول AC رو که داشت می رفت همتون داشتید گیر می دادید که چرا تکراریه همش:))

یعنی این یوبیسافت بدبخت الان توی 4 سال اخیر 2 دفعه کلا زیر و روی AC رو عوض کرده که بهش نگن کپی می کنی، آخر هم می گن کپی می کنی هم می گن چرا عوضش کردی:))

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
یه سوال دارم از اینایی که میگن این سری دیگه AC نیست و اینا، خداییش خسته نشدید از در و دیوار بالا رفتن و از بالا پریدن رو سر دشمن و هیدن بلید کردن تو گردنش؟ چه جذابیتی داره براتون این موارد که بعد از صد تا نسخه هنوزم انتظار دارین بازی با همون رویه بره جلو؟
از نظر من اون چیزای مربوط به اساسینا و اینا کلا تا دوتا نسخه جذابیت داشت. خود یوبیسافتم اینو فهمید دیگه از نسخه 3 اومد بیس بازی رو گذاشت رو چیزای دیگه. البته تو Unity باز برگشت سر همون قضیه که تاوانشم داد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
والا اوریجینز رو اون اوایلش همینجوری فک میردم تا که دیدم یهو پنج ماه گذشته و هنوز تمومش نکردم بالاخر هفته پیش تمومش کردم :p
گستردگی از چه نظر ؟
هم از نظر بزرگی محیط و بالطبع تعداد بیشتر ماموریت و فعالیت ها و هم از نظر مکانیزم های گیم پلی. هفته قبل یه توضیح خلاصه تو تاپیکش نوشتم یه کم بیشتر توضیح دادم اونجا.

نقد ها قشنگ داره این جهت رو میده که اسکوئر عزیز اگر میخواستی توم ریدر با همون گیمپلی تکراری ش نمرات بالاتر بگیره باس کمیت رو بیشتر میکردی + المان های نقش افرینی
مثلا تو یکی از پایان ها لارا میمرد، تو یکی لارا حامله میشد، تو یکی فلج میشد و الی اخر
من هر دو تا بازی رو همزمان دارم میرم جلو :D از جفتشون هم خوشم اومده ولی تغییرات اساسینز نسبت به نسخه قبل تو مبحث گیم پلی واقعا بیشتر از توم ریدر هست. خصوصا سیستم مبارزه که به وضوح بهتر شده و قبل از اومدن نقدها هم بهش اشاره کردم (یه وقت فکر نکنید تحت تاثیر امتیازها دارم اینو میگم :D)، ولی توم ریدر سیستم مبارزه همون نسخه قبلی هست. به نظرم به صرف اضافه کردن المان های نقش آفرینی همچین امتیازاتی نگرفته.

آخرین ویرایش:

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
بهترین پست امسال بازی سنتر با اختلاف=))=))=))=))=))

• Like
Reactions: Sorcerer 17

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من هر دو تا بازی رو همزمان دارم میرم جلو :D از جفتشون هم خوشم اومده ولی تغییرات اساسینز نسبت به نسخه قبل تو مبحث گیم پلی واقعا بیشتر از توم ریدر هست. خصوصا سیستم مبارزه که به وضوح بهتر شده و قبل از اومدن نقدها هم بهش اشاره کردم (یه وقت فکر نکنید تحت تاثیر امتیازها دارم اینو میگم :D)، ولی توم ریدر سیستم مبارزه همون نسخه قبلی هست. به نظرم به صرف اضافه کردن المان های نقش آفرینی همچین امتیازاتی نگرفته.

من بازی رو تجربه نکردم ولی حدود چندین ساعت گیمپلی دیدم ولی تغییراتی که شما مثبت تلقی شون میکنید باعث شده ژانر بازی به کل عوض بشه! سیستم مبارزات بازی کجا پیشرفت کرده؟ همچنان دشمن ها مثل گوسفند سه چهار نفری میپرن تو دست و پات، باگ ها تو مبارزات وحشتناک زیاده این موارد کجا پیشرفت کرده ؟

اساسین ادیسه نماد بارز ارجحیت کمیت بر کیفیت هست. نقشه بزرگتر برای فچ کوئست های بیشتر، داشتن دوتا شخصیت قابل بازی، انتخاب دیالوگ ها و ... اضافه شدن به جای رفع مواردی که نیاز سری اساسین بوده

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
من بازی رو تجربه نکردم ولی حدود چندین ساعت گیمپلی دیدم ولی تغییراتی که شما مثبت تلقی شون میکنید باعث شده ژانر بازی به کل عوض بشه! سیستم مبارزات بازی کجا پیشرفت کرده؟ همچنان دشمن ها مثل گوسفند سه چهار نفری میپرن تو دست و پات، باگ ها تو مبارزات وحشتناک زیاده این موارد کجا پیشرفت کرده ؟

اساسین ادیسه نماد بارز ارجحیت کمیت بر کیفیت هست. نقشه بزرگتر برای فچ کوئست های بیشتر، داشتن دوتا شخصیت قابل بازی، انتخاب دیالوگ ها و ... اضافه شدن به جای رفع مواردی که نیاز سری اساسین بوده
سبک کلی بازی مدت هاست عوض شده، به نظر من که اگه تغییرات مثبت باشن خیلی هم ایراد بزرگی نیست این قضیه. شما خودت بازی کنی میبینی که از نظر سیستم مبارزه بازی واقعا خوب شده و خسته کننده نیست مبارزاتش، امکانات زیادی هم برای تغییرات تو اسلحه و توانایی های شخصیت اصلی در نظر گرفته شده. حالا ماموریت های فرعی رو من دقیق نمیتونم نظر بدم ولی حتی سیستم ماموریت ها هم تغییرات داشته و بهتر شده. مشکل این سری عرضه سالانه هست که ایراد کوچکی هم نیست ولی تغییرات سطحی که شما لیست کردید هم بی انصافیه :D اگر اینقدر سطحی بود که متاش از نسخه قبل کمتر میشد به خاطر حس تکراری بودن، ولی اینقدر تغییرات مثبت داشته که حس تکراری بودن رو تا حدی رفع کنه.

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
من این پست رو خیلی زیاد ازت میبینم.اساسینز نمراتش کولاک میکنه میگی مگر شما سهامدار ‌یوبیسافت هستید که الان سهامتون کشیده بالا خوشحالید.
بلک اوپس ۴ پیش فروشش از ردد دد ۲ بیشتر میشه میگی مگر قراره اکتیویژن از درامدش براتون کارت به‌ کارت کنه !
نه داداش اینجا نه کسی پول میخواد نه سهام .خوشحالی بچه ها از اینه میخوان هزینه ای برای بازی مورد علاقشون کنن قراره در مقابل بازی با کیفیت بگیرن بازی کنن.حالا هرکس متناسب با سلیقش هر عنوانی رو میخره
باند بازی درآوردن با طرفداری از یه بازی خیلی فرق‌ داره.;)

• Like
Reactions: Red Ѵ

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
سبک کلی بازی مدت هاست عوض شده، به نظر من که اگه تغییرات مثبت باشن خیلی هم ایراد بزرگی نیست این قضیه. شما خودت بازی کنی میبینی که از نظر سیستم مبارزه بازی واقعا خوب شده و خسته کننده نیست مبارزاتش، امکانات زیادی هم برای تغییرات تو اسلحه و توانایی های شخصیت اصلی در نظر گرفته شده. حالا ماموریت های فرعی رو من دقیق نمیتونم نظر بدم ولی حتی سیستم ماموریت ها هم تغییرات داشته و بهتر شده. مشکل این سری عرضه سالانه هست که ایراد کوچکی هم نیست ولی تغییرات سطحی که شما لیست کردید هم بی انصافیه :D اگر اینقدر سطحی بود که متاش از نسخه قبل کمتر میشد به خاطر حس تکراری بودن، ولی اینقدر تغییرات مثبت داشته که حس تکراری بودن رو تا حدی رفع کنه.

اصلا میانگین نمرات رو نمیشه مد نظر بحث قرار داد چون اکثریت منتقدین نمیتونند مقابل این حجم از محتوا جبهه سفت و سختی بگیرند!! همین اتفاق برای سری FIFA هم افتاده، هرسال نه انیمیشن ها پیشرفت میکنه، نه گرافیک نه فیزیک، نه هیچی فقط لایسنس ها و موارد کمی بیشتر میشه

تازه من وارد مسائلی مثل اینکه سری AC همیشه به عنوان یک اثر تاریخی (البته با تحریفاتی از سمت موئلفین اثر) شناخته میشده و الان با نقش افرینی شدن بازی از بین رفته نمیشم، چون خیلی بحث گسترده ایی هست

دادن نمره 8.5 به اثاری مثل اساسین ادیسه مثل کشتن صنعت گیم میمونه که قبلش هم زیاد دیدیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر