امتیازات Assassin’s Creed Origins

چه متایی را برای این بازی پیش‌بینی می‌کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ali Rz

کاربر سایت
Oct 1, 2015
277
9pce_ss_1a0ab42e93e51c48ad9a6bda7f408958e09a43b0.1920x1080.jpg

Developer: Ubisoft Montreal
Publisher: Ubisoft
Platforms: PC,PS4,Xbox One
Release Date: 27 October 2017

بالاخره انتظار‌ها کم کم دارد به پایان می‌رسد و فقط یک روز دیگر مانده است تا ببینیم، آیا این بازی می‌تواند سری را دوباره به ریشه‌هایش بازگرداند و موفقیت نسخه‌‌های قدیمی را تکرار کند یا نه؟

ممنوعیت منتشر شدن نقد‌ها برداشته شده است و امتیازات بازی در حال منتشر شدن هستند.
----------------------------------------------------------

GamesRader: 100
Gaming Age: 100
GameSpace: 97
Digital Chumps: 95
SomosXbox: 93
Hobby Consolas: 93
Forbes: 93
We Got This Covered: 90
Cheat Code Central: 90
Gamers' Temple: 90
Usgamer:90
GRYOnline.pl: 90
GameRevolution: 90
3DJuegos: 90
IGN: 90
Gameblog.fr: 90
Twinfinite: 90
XGN: 90
Critical Hit: 90
Digitally Downloaded: 90
EGM: 90

JeuxActu: 90
AC Origins به راحتی بهترین نسخه این مجموعه از زمانی که ACII با Ezio بازی کرده‌ایم، است. با تشکر از رزولوشن 4K، چشم انداز مصری کاملا خیره‌ کننده است. سیستم مبارزات بازی اصلاح شده‌ است و همچنین به علاوه با مکانیک‌های حدید مخفی‌کاری. یک بازی که شما باید بخرید.

IGN Spain: 90
Eurogamer Italy: 90
GameStar: 89
LaPS4: 88
The Games Machine: 88
PC Games: 88
Atomix: 87
Areajugones: 87
GamingTrend: 85
God is a Geek: 85
SpazioGames: 85
GameCritics: 85
PlayStation LifeStyle: 85

Dualshockers: 85
AC Origins به یاد ماندنی‌ ترین ورود در سری در سال‌ها است و به سوالات قدیمی ما مثل، چرا Assassins انگشت دست خودشان را قطع می‌کنند؟ پاسخ می‌‍دهد و اگر شما تازه وارد هستید، این بازی یک عنوان عالی‌ است که با آن شروع کنید.

InsideGamer.nl: 85
PSX-Sense.nl: 85
IGN Italia:85
Stevivor: 85
Polygon: 85
Game Informer: 85
Multiplayer.it: 85
Everyeye.ir: 85
Vandal: 84
Merlin'in Kazani (Turkey): 81
Shacknews: 80
Gamer.nl: 80
Worth Playing: 80
Gaming Nexus: 80
Attack of the Fanboy: 80
Hardcore Gamer: 80
TheSixthAxis: 80
Trusted Reviews: 80
Destructoid: 80
CGMagazine: 75
TrueGaming: 75
Power Unlimited: 74

GameSpot: 70
AC در طول تاریخ دستخوش تغییرات زیادی شده است و Origins اولین قدم برای آغاز یک ماجراجویی جدید است. با وجود مشکلاتی که دارد؛ اما چشم انداز آینده آن ارزشمند است.

M3: 70
Slant Magazine: 70
Easy Allies: 70
New York Daily News: 60
Metro GameCentral: 60
Digital Trends: 60
RPG Site: 60

----------------------------------------------------------

Metacritic: 82 (52 Reviews)-PS4
Metacritic: 85 (28 Reviews)-Xbox One
Metacritic: 84 (21 Reviews)-PC

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
دوستان لطفا کامنت های AminMoradiXL رو نقل قول نکنید، از این تاپیک برای همیشه بن شدن!

با تشکر

من خودم با چیزی که گفت موافق نیستم اما دقیقا رو چه حساب و به چه حقی بن میکنید یه نفر رو؟ نظم تاپیک بهم خورد دیگه چه صیغه ایه؟ مگه ارتش کره شمالیه اینجا که همه باید خط کشی شده کامنت بدن یا محض خوش آیند شما رفتار کنن؟

هرکی با نظر هرکی حال نمیکنه یا درست جوابش رو بده یا ایگنور کنه. دلیلی نداره چون ناظمی و میتونی هرجا با هرکسی حال نکردی فازش رو بگیری نظم تاپیک بهم میخوره بنش کنی. دقیقا به علت همین مسخره بازی ها یکاری کردید خیلی ها دیگه نمیان این فروم و فراری شدن.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,517
نام
میلاد
یه اساسین دیگه که خیلی با اوجش فاصله داره بازم
ولی خب خیلی بهتر از چرندیات آخر دراومده

پ.ن: این مدل بن کردن کاربر هم خیلی طنز بود در نوع خودش

• Like
Reactions: Paradise Lost

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من خودم با چیزی که گفت موافق نیستم اما دقیقا رو چه حساب و به چه حقی بن میکنید یه نفر رو؟ نظم تاپیک بهم خورد دیگه چه صیغه ایه؟ مگه ارتش کره شمالیه اینجا که همه باید خط کشی شده کامنت بدن یا محض خوش آیند شما رفتار کنن؟

هرکی با نظر هرکی حال نمیکنه یا درست جوابش رو بده یا ایگنور کنه. دلیلی نداره چون ناظمی و میتونی هرجا با هرکسی حال نکردی فازش رو بگیری نظم تاپیک بهم میخوره بنش کنی. دقیقا به علت همین مسخره بازی ها یکاری کردید خیلی ها دیگه نمیان این فروم و فراری شدن.
عزیز من، فقط اون یه کامنت نیست! اگه از چیزی اطلاع کاملی ندارید لطفا یقه نگیرید!

• Like
Reactions: Hamid Payne

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,007
نام
احمد
عزیز من، فقط اون یه کامنت نیست! اگه از چیزی اطلاع کاملی ندارید لطفا یقه نگیرید!
برو یک نگاه به دریافت هایی که اون داشته بکن!
"تکبیر
واقعا کمر صنعت بازی خم شد با این پست"

من موندم واقعا این پست متشنج نیست؟ قبول دارم اون دوست هم دیگه بیش از حد زیاده روی کرد!

ولی واقعا دادن همچین پستی زیاده روی نیست؟
اگر قراره جلوی جو سایت گرفته بشه چرا از اون پست گرفته نشد تا جو خراب نشه؟
راستی این چطور؟
داداش قبول داری زیادی چرت میگی؟:-?
ناظم که بقول خودش حساسیت زیاد رو پست داره چرا از این پست ها گذشته تا کار به جای بدتر برسه؟

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
برو یک نگاه به دریافت هایی که اون داشته بکن!
"تکبیر
واقعا کمر صنعت بازی خم شد با این پست"

من موندم واقعا این پست متشنج نیست؟ قبول دارم اون دوست هم دیگه بیش از حد زیاده روی کرد!

ولی واقعا دادن همچین پستی زیاده روی نیست؟
اگر قراره جلوی جو سایت گرفته بشه چرا از اون پست گرفته نشد تا جو خراب نشه؟
راستی این چطور؟
داداش قبول داری زیادی چرت میگی؟:-?
ناظم که بقول خودش حساسیت زیاد رو پست داره چرا از این پست ها گذشته تا کار به جای بدتر برسه؟
همونطور که بالاتر گفتم، از عملکرد ناراضی هستین، بفرمایین گزارش رد کنین تا رسیدگی کنن، این بحث رو دیگه ادامه ندید!

کلیه بحث های خارج از تاپیک از این به بعد پاک می شه!

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,444
نام
علی
خب بعد از Brotherhood و ناخونک به بقیه ی نسخه ها این یکی خیلی واجب شد! با اینکه خیلیا از این سیستم مبارزات شاکین من بسیار حال میکنم با این سبک مبارزات! دیگه دمه آخری نگران Hack&Slash شدن سیستم مبارزات بودم!:D میدونم اونم طرفدارایه خودشو داره قطعا و لطفا به بنده نتوپید!:D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نقد فوربس از همه بهتره یکجورایی

sassin’s Creed Origins نسبت به نسخه های قبلی این فرانچایز در همه زمینه ها پیشرفت های فراوانی داشته است اما هیچ گاه نمی تواند به عناوینی که قصد دارد با آن ها رقابت کند حتی نزدیک شود؛ سیستم مبارزه این عنوان در سطح بازی Darksouls نیست، ماموریت های فرعی آن در سطح ماموریت های عنوان Withcer 3 نبوده و سبک جهان آزاد این بازی در واقع…. خوب نیست و تنها می توان به محیط عظیم و شگفت انگیز آن امتیاز داد که تحسین برانگیز ترین دنیای مجازی است که من تا به حال دیده ام( اشاره به محیط بازی و سرزمین مصر). به نظر من اگر شما یکی از عناوین فرانچایز Assassins creed را بازی کرده باشید، مطمئنا از عنوان Assassin’s Creed Origins نیز لذت خواهید برد. اما گشت و گذار و انجام ماموریت ها در این بازی بالای ۶۰ ساعت زمان می برد و اگر شما چنین فرصتی را ندارید، شما را سرزنش نمی کنم. اما من بیشتر از آنچه که انتظار داشتم از تجربه این بازی بسیار لذت بردم.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
یه نکته ای که تو خیلی از نقدها از جمله نقد گیم اسپات من دیدم، این بود که با وجود ایراد از مشکلات تکنیکی و باگ این چیزا، این نسخه رو پایه گذار یه آینده روشن و امیدوار کننده دونستن! تو یکی از نقدها نوشته بود تغییرات انقدر زیاد بوده که پیاده سازیش تو یه بازی ریسک بزرگی به حساب میاد و اوریجینز اینکار رو با موفقیت انجام داده. دنیای بازی و طراحی به شدت تحسین شده، سیستم مبارزه، سلاح ها، المان های نقش آفرینی، مخفی کاری همه تحسین شدن. تو چند نقد از داستان هم تعریف شده بود در کل به نظرم میرسه که پایه ها برای ساخت یه محصول انقلابی دیگه بنا شده باشه، مثل کاری که AC1 انجام داد و AC2 تکمیل کرد.
امیدوارم این تکمیل رو خود یوبی مثل AC2 انجام بده، نشه که بازی یا سازنده دیگه ای بیاد کار یوبی رو تکمیل کنه! اتفاقی که این سال ها داریم می بینیم.

• Like
Reactions: uriel

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یه نکته ای که تو خیلی از نقدها از جمله نقد گیم اسپات من دیدم، این بود که با وجود ایراد از مشکلات تکنیکی و باگ این چیزا، این نسخه رو پایه گذار یه آینده روشن و امیدوار کننده دونستن! تو یکی از نقدها نوشته بود تغییرات انقدر زیاد بوده که پیاده سازیش تو یه بازی ریسک بزرگی به حساب میاد و اوریجینز اینکار رو با موفقیت انجام داده. دنیای بازی و طراحی به شدت تحسین شده، سیستم مبارزه، سلاح ها، المان های نقش آفرینی، مخفی کاری همه تحسین شدن. تو چند نقد از داستان هم تعریف شده بود در کل به نظرم میرسه که پایه ها برای ساخت یه محصول انقلابی دیگه بنا شده باشه، مثل کاری که AC1 انجام داد و AC2 تکمیل کرد.
امیدوارم این تکمیل رو خود یوبی مثل AC2 انجام بده، نشه که بازی یا سازنده دیگه ای بیاد کار یوبی رو تکمیل کنه! اتفاقی که این سال ها داریم می بینیم.
اتفاقا یکسری سایت ها با سیستم میارزات بازی مشکل داشتن مثل همون سایت RPG که تعریف کرده از بازی اما گفته مشکلات تکنیکی و باگ ها و سیستم میارزات ضعیف که انگار یک چیزی کمه تو این سیستم و ۶ داده !

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
اتفاقا یکسری سایت ها با سیستم میارزات بازی مشکل داشتن مثل همون سایت RPG که تعریف کرده از بازی اما گفته مشکلات تکنیکی و باگ ها و سیستم میارزات ضعیف که انگار یک چیزی کمه تو این سیستم و ۶ داده !
منم صد بار توی تاپیکش گفتم و اینجا هم میگم مبارزات بازی خییییییلی مزخرفه.اصلا سری اساسینز واس خودش سیستم کامبت عالی داشت چرا اومد خرابش کرد !
اما بازی توی بقیه جهات خیلی خوبه و نمره 6 خیلی بی انصافیه.من به خاطر مبارزات بد و باگ ها بهش 8.5 میدم

• Like
Reactions: sorrowful and WCW

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
منم صد بار توی تاپیکش گفتم و اینجا هم میگم مبارزات بازی خییییییلی مزخرفه.اصلا سری اساسینز واس خودش سیستم کامبت عالی داشت چرا اومد خرابش کرد !
اما بازی توی بقیه جهات خیلی خوبه و نمره 6 خیلی بی انصافیه.من به خاطر مبارزات بد و باگ ها بهش 8.5 میدم
باگ ها مگه چین مشکلات کرش که ایجاد نمیکنن اپدیت ندادن ؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد

نه حکومت نظامی هست و نه چیز دیگه ای، ولی چیزی که ایشون ارسال کرده نه تنها بن از تاپیک بلکه احتمالا بن از فروم هم در پی خواهد داشت. شما چون ندیدی دلیل نمیشه فکر کنید الکی داره برخورد میشه :D اصلا هم بحث گیم و مباحث مربوطه و کامنت بی ارتباط با تاپیک نیست، به یکی از کاربرها به شکل مستقیم توهین کرده.
===
امتیازها هم خیلی خوبه به نظرم، مشخصه سری افتاده رو دور پیشرفت. هر چند باید خودم هم تست کنم ببینم چی به چیه :D طبق هماهنگی هایی که با یوبی سافت انجام داده بودیم برنامه این بود که نقد بازیسنتر همزمان با برداشته شدن امبارگو منتشر بشه ولی کد نقد رو خیلی دیر فرستادن (امروز) و نقد با تاخیر میره رو سایت :D

dark_knight

کاربر سایت
Dec 2, 2011
367
نام
علی
نه حکومت نظامی هست و نه چیز دیگه ای، ولی چیزی که ایشون ارسال کرده نه تنها بن از تاپیک بلکه احتمالا بن از فروم هم در پی خواهد داشت. شما چون ندیدی دلیل نمیشه فکر کنید الکی داره برخورد میشه :D اصلا هم بحث گیم و مباحث مربوطه و کامنت بی ارتباط با تاپیک نیست، به یکی از کاربرها به شکل مستقیم توهین کرده.
===
امتیازها هم خیلی خوبه به نظرم، مشخصه سری افتاده رو دور پیشرفت. هر چند باید خودم هم تست کنم ببینم چی به چیه :D طبق هماهنگی هایی که با یوبی سافت انجام داده بودیم برنامه این بود که نقد بازیسنتر همزمان با برداشته شدن امبارگو منتشر بشه ولی کد نقد رو خیلی دیر فرستادن (امروز) و نقد با تاخیر میره رو سایت :D

همه پست هارو پاک کردید فقط اون یدونه که مشکلی نداشته باقی گذاشتید، بعدش هم بیانیه دادید باعث شد بد برداشت کنیم:D
-------------
منتظر نقد هستیم ولی زود تر مشکل صفحه اصلی سایت برطرف کنید تا بشه نقد هارو خوند.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی

من واقعا میدونی که اصلا کاری به بن و پاک کردن و اینا ندارم
اما همین شر و ور ها انقدر تو این فروم زیاد شده که هرکی بیاد روی هوا 4 تا چرت و پرت بنویسه بره رو اعصاب همه که خود تو و من هم حوصله نداشته باشیم تو اینجا دیگه پست بدیم.

نظر مخالف هم تا جایی که یادم میاد خود من و تو همیشه مخالف همه نظرمونه. اما اینجوری هر شتیتی که به ذهنمون میرسید رو برنداشتیم بذاریم تو پستامون تو این 10 سال که بره روی اعصاب یه سری آدم. نظر مخالف و ... 4 چوب داره. نه این وضعییت الآن. من به شخصه به عنوان یه کسی که حق نظر داره تو فروم امیدوارم همین حرکت رو تو هر تاپیکی ادامه بدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر