امتیازات Alan Wake II

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306
  • نظرسنجی بسته شده است .

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
استارفیلد هم گویا داره جا پای اسمشونبر های قبلی میذاره :D

یعنی تو بی ربط ترین بحث ها هم یک عده برای "تحریک طرف مقابل" باید پای این بدبخت خدا زده رو وسط بکشن :D اقا استارفیلد که تو متا شکست خورد و تموم شد رفت، تاپیکشم با خاک یکسان کردید :D بهتر نیست سوژه های جدید پیدا کنید برای تحریک کردن طرف مقابل؟ تا حداقل 2 دقیقه بعد که اوف اوف شدید و "انتقاد" میکنید ادم رو یاد دیگ به دیگ میگه ته دیگ نندازید ؟ :D

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
الان من متوجه نميشم دوستان جبهه سونى ناراحتن از نمرات بازى؟ يا جبهه مايكروسافت خوشحالن و انحصارى معنويش كردن و ميخوان تو سر اسپايدرمن بكوبن؟ يا بر عكس ناراحتن كه يه بازى ديگه هم از استارفيلد بهتر عمل كرد؟
اوضاع خیلی پیچیده تر این حرفاست الان😁 یه گروه بودن که اعتقاد داشتن رمدی کلا متا بیار نیست ! الان متای الن ویک ۲ عالی بوده در نتیجه این گروه یا باید مشکلات الن ویک ۱ و کنترل رو بپذیرن یا باید کلا متارو ببرن زیر سوال و این نمراتم مهم نباشه و حرف رفیقمون کوروشم قبول کنن که حتی لیاقت بازی ۶ هم میتونه باشه !!!! مشکل اینجاست در هر دو صورت بازی باخت_ باخت تموم میشه😁

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
الان من متوجه نميشم دوستان جبهه سونى ناراحتن از نمرات بازى؟ يا جبهه مايكروسافت خوشحالن و انحصارى معنويش كردن و ميخوان تو سر اسپايدرمن بكوبن؟ يا بر عكس ناراحتن كه يه بازى ديگه هم از استارفيلد بهتر عمل كرد؟
والا منم ۲-۳ صفحه خوندم متوجه نشدم کی با چی یا چی با کی کار داره :)
کلا دغدغه ها فرق میکنن.من دارن به این فکر میکنم که یه سال صبر کنم رو پرو تجربه کنم، یا اینکه به گرافیک معمولی کنسولها بسنده کنم و شروعش کنم

• Like
Reactions: Remastered

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
اوضاع خیلی پیچیده تر این حرفاست الان😁 یه گروه بودن که اعتقاد داشتن رمدی کلا متا بیار نیست ! الان متای الن ویک ۲ عالی بوده در نتیجه این گروه یا باید مشکلات الن ویک ۱ و کنترل رو بپذیرن یا باید کلا متارو ببرن زیر سوال و این نمراتم مهم نباشه و حرف رفیقمون کوروشم قبول کنن که حتی لیاقت بازی ۶ هم میتونه باشه !!!! مشکل اینجاست در هر دو صورت بازی باخت_ باخت تموم میشه😁

ميفهمم ولى متوجه نميشم :D
كسايي كه يادشون باشه نسخه اول اصلا قرار بود اپن ورلد باشه،طى پروسه ساخت بازى ديدن از توان تيم رمدى خارجه!
بعد همين قضيه و كوچيكى تيم باعث شد پروسه ساخت يه جاهايي به بن بست بخوره كه بعدش با استراتژى خاصى اومدن بررسى كردن كه خب بايد چكار كنيم چى بذاريم چى نذاريم؟ اين وسط مايكروسافتم ٤-٥ سالى ميشد اينا رو ساپورت مالى كرده بود و اون مقطع ديگه داشت كم كم دوباره بازارو از دست ميداد،روى اينا فضار مضاعف گذاشت و همين باعث شد خروجى نهايي يكم مشكل دار باشه ولى بازم ايده اصلى انقد خوب بود كه با همه اشكالات فنى و گيم پلى كه داشت تبديل به يه عنوان اصطلاحا كالت شد.
خلاصه كه نسخه اول بى عيب و ايراد نبود،رمدى هم نمره نيار نيست فقط بازى اول بنا به دلايلى كه بيشتر به خاطر عدم آينده نگرى رمدى و بلند پروازيشون بود موفق به پرداخت درست ايده نشده بود ولى كاملا مشخص بود كه اينا چيزى كه تو ذهنشون داشتن خيلى بهتر بوده فقط خروجى كار يكم فشل از آب در اومده بود.

پ.ن: حتى يادمه بازى عملا روبروى هوى رين قرار گرفته بود و اينم باز فشار خاصى بود روشون.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
والا برخی دوستان سونی فن آبرو برای ما نزاشتن‌. یه حرفایی میزنن مرغ پخته خندش می گیره. حالا اگر سونی اون خرید رمدی رو تموم کرده بود و الان الن ۲ انحصاری بوده الان عمام بود ولی الان اخ شده

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
در جواب این باید بگم کلا رمدی متا بیار نیست بازیهاش. من هنوز بازیش نکردم ولی دو حالت داره
حالت اول اینه که بازی عامه پسند Resident Evil ی شده باشه پس متای بالاتر طبیعیه.
حالت دوم اینه که بازی همون سبک رمدی آلن ویک و کنترل هست (psychological thriller ) ولی انقدر بی نقصه که ۸۸-۹۰ کمتر نمیشه بهش داد (این پیش بینی خودمه) در این صورت ۴ نمره بذارید روش ارزش واقعی بازی ۹۲ ایناست برای کسی که سری رو‌ درک کرده.

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,807
ميفهمم ولى متوجه نميشم :D
كسايي كه يادشون باشه نسخه اول اصلا قرار بود اپن ورلد باشه،طى پروسه ساخت بازى ديدن از توان تيم رمدى خارجه!
بعد همين قضيه و كوچيكى تيم باعث شد پروسه ساخت يه جاهايي به بن بست بخوره كه بعدش با استراتژى خاصى اومدن بررسى كردن كه خب بايد چكار كنيم چى بذاريم چى نذاريم؟ اين وسط مايكروسافتم ٤-٥ سالى ميشد اينا رو ساپورت مالى كرده بود و اون مقطع ديگه داشت كم كم دوباره بازارو از دست ميداد،روى اينا فضار مضاعف گذاشت و همين باعث شد خروجى نهايي يكم مشكل دار باشه ولى بازم ايده اصلى انقد خوب بود كه با همه اشكالات فنى و گيم پلى كه داشت تبديل به يه عنوان اصطلاحا كالت شد.
خلاصه كه نسخه اول بى عيب و ايراد نبود،رمدى هم نمره نيار نيست فقط بازى اول بنا به دلايلى كه بيشتر به خاطر عدم آينده نگرى رمدى و بلند پروازيشون بود موفق به پرداخت درست ايده نشده بود ولى كاملا مشخص بود كه اينا چيزى كه تو ذهنشون داشتن خيلى بهتر بوده فقط خروجى كار يكم فشل از آب در اومده بود.

پ.ن: حتى يادمه بازى عملا روبروى هوى رين قرار گرفته بود و اينم باز فشار خاصى بود روشون.
گفتی هوی رین.

چه سالی بود 2010.
Mass effect
Red Dead
GOW3
AC brotherhood
Heavy rain
COD black ops
Halo reach

زندگی می‌کردیم.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
گفتی هوی رین.

چه سالی بود 2010.
Mass effect
Red Dead
GOW3
AC brotherhood
Heavy rain
COD black ops
Halo reach

زندگی می‌کردیم.
حقیقتا امسال تنه به تنه میزنه به بهترین سال‌های صنعت :D چه کمیت، چه کیفیت و چه تنوع در ژانرها.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
استارفیلد هم گویا داره جا پای اسمشونبر های قبلی میذاره :D

یعنی تو بی ربط ترین بحث ها هم یک عده برای "تحریک طرف مقابل" باید پای این بدبخت خدا زده رو وسط بکشن :D اقا استارفیلد که تو متا شکست خورد و تموم شد رفت، تاپیکشم با خاک یکسان کردید :D بهتر نیست سوژه های جدید پیدا کنید برای تحریک کردن طرف مقابل؟ تا حداقل 2 دقیقه بعد که اوف اوف شدید و "انتقاد" میکنید ادم رو یاد دیگ به دیگ میگه ته دیگ نندازید ؟ :D
شعارشون هم این بود که استارفیلد واسشون مهم نیست و ۱ ماهه دیگه همه از یادشون میره این بازی وجود داشته.

اگه از جبهه‌ گرفتن یه سری تعجب کردید یه سر به تاپیک امتیازات phantom liberty بزنید.

یه دوستی بازی رو میکوبید چون مارکتینگ بازی با اکس باکس بوده.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,411
نام
aliakbar
فکت
در هیچ سالی در تاریخ گیمینگ مثل سال ۲۰۲۳ بازی با متای ۹۰+ وجود نداشته . بیشترین ۹۰+ در تاریخ همین امسال هست ، پس لذت ببرید
انصافا بازی زیر ۹۰ ولی فوقالعاده هم کم نداشت.
همین آلن ویک و دیابلو و چند تا بازی خوب دیگه.

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
انصافا بازی زیر ۹۰ ولی فوقالعاده هم کم نداشت.
همین آلن ویک و دیابلو و چند تا بازی خوب دیگه.
نکته اش همینه . به لیستت dead space و final fantasy و حتی Starfield رو هم اضافه کن .
بعد چقد DLC شاهکار داشتیم ، سایپرپانک و separate ways رزیدنت داشتیم .
خلاصه سال عجیب غریبی بود و حیف تموم شد .
تجربه نشون داده هر سالی که اینجوری خفن میشه سال بعد عجیب غریب خشک و کویر میشه که امیدوارم سال ۲۰۲۴ سنت شکنی کنه .
بعد ۲۰۱۱ عالی یه ۲۰۱۲ ضعیف داشتیم
بعد ۲۰۱۳ شاهکار یه ۲۰۱۴ داغون داشتیم
بعد ۲۰۱۸ یه ۲۰۱۹ خیلی ضعیف داشتیم .

و اینجوری که بوش میاد من فکر نمیکنم برای ۲۰۲۴ بازیهای خیلی خفن خاصی داشته باشیم ، حداقل تا الان معرفی نشده ‌و معلوم هم نیست از این به بعد بخواد معرفی بشه بتونه برسه به ۲۰۲۴ یا نه .

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
نکته اش همینه . به لیستت dead space و final fantasy و حتی Starfield رو هم اضافه کن .
بعد چقد DLC شاهکار داشتیم ، سایپرپانک و separate ways رزیدنت داشتیم .
خلاصه سال عجیب غریبی بود و حیف تموم شد .
تجربه نشون داده هر سالی که اینجوری خفن میشه سال بعد عجیب غریب خشک و کویر میشه که امیدوارم سال ۲۰۲۴ سنت شکنی کنه .
بعد ۲۰۱۱ عالی یه ۲۰۱۲ ضعیف داشتیم
بعد ۲۰۱۳ شاهکار یه ۲۰۱۴ داغون داشتیم
بعد ۲۰۱۸ یه ۲۰۱۹ خیلی ضعیف داشتیم .

و اینجوری که بوش میاد من فکر نمیکنم برای ۲۰۲۴ بازیهای خیلی خفن خاصی داشته باشیم ، حداقل تا الان معرفی نشده ‌و معلوم هم نیست از این به بعد بخواد معرفی بشه بتونه برسه به ۲۰۲۴ یا نه .
البته بستگی داره به چه سبکی علاقه داشته باشی همین 2024 که میگی فقط تو یه بازی زمانی یک ماهه از اخر ژانویه تا اخر فبریه 4 تا jrpg غول بی شاخ و دم داریم .(فاینال 7 ریبرث یاکوزا 8 گرند بلو فانتزی و ریمیک پرسونا 3) کسایی که jrpg بازن میدونن فقط یکیشون حالشونو جا میاره چه برسه به 4 تا تو یک ماه:x:x:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر