امتیازات Alan Wake II

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306
  • نظرسنجی بسته شده است .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
شماها نمی فهمین
بعضی از سونی فنها قابلیتهای ویژه دارن. یعنی اونچه که شما در آینه نمی بینید این عزیزان در خشت خام می بینن.

جالبه چون نسخه یک انحصاری مایکرو بود، یا این عزیزان اصلا کاری به بازی نداشتن، یا خیلی شیک میکوبیدنش. مثلا یکی پایین ترین پیشبینی رو از نمرات بازی داشته، بعد که دید، نه، نمرات بازی بالا شده، گفت ممنون از رمدی بابت این شاهکار!!! یا یکی دیگه میگفت گیم پلیش تاریخ گذشت ست. بعد که نمرات رو دید و بهش گفتن اشتباه کردی، گفت تا باشه از این اشتباهات و من خیلی هم خوشحالم!!!

گیم اسپات میاد ۱۰ میده و بازی این متای فوق العاده رو کسب میکنه، بعد اون یورو گیمر بیشعور میاد ۶ میده، یه عزیزی میگه همین ۶ حقشه و سایتهای دیگه که نمره بالا دادن شعور نداشتن. حالا اگر یه انحصاری سونی با متای متوسط (نه حتی بالا) نمره پایین بگیره، سایتها درکشون رو از دست دادن، متا ارزش نداره و blah blah blah.

در کل فقط استدیوهای سونی میتونن بازی با متای بالا بسازن. استدیوهای دیگه باید برن تشتک بسازن.

حرف آخر:
باور بفرمایید بازی رو پلی ۵ هم اومده!!! انحصاری مایکرو نیست که اینجوری تابلو خودزنی میکنید :D

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,600
نام
mohammad
البته یوروگیمر شاید سیستم امتیاز دهیشه که این نمراتو پدید اورده...
اینا پس از بازگشت به نمره دهی...سیستم 5 ستاره دارن و نمراتشون از 5 هست... و خوب تا جایی که دیدم نیم نمره من ندیدم...!!!!!

خوب طبیعا 5 براشون یک بازی شاهکار عجیب غریب باید باشه
نمره 4 که میدن...براشون حکم یک اثر خیلی خوب داره با کلی تعریف...ولی به خاطر همین سیستم امتیاز دهی و عدم استفاده از نیم... یهو کلی تعریف می کنه ولی نمره 8 حساب میشه
براشون 3 یک اثر خوب هست که حتما باید تجربه بشه...یک سری ایرادات داره ولی اثری خوب محسوب میشه...ولی همین مورد نمره 6 رو تحویل میده:D
نمره 2 هم که بازی یعنی از یک تعداد مشخصی بیشتر ایراد داشته و به تجربه اون اثر لطمه وارد می کنه...
1 هم که هیچی:D

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
من دیروز بازی رو تموم کردم و نمره ای که به نظرم مناسب و منصفانه باشه چیزی بین 8.5 تا 9 هست که متای بازی هم تو همین حدوده. حالا بر اساس سلیقه منتقد میتونه بالا پایین هم بشه مثل ۱۰ گیم اسپات یا ۶ یوروگیمر. به جز داستان تو بقیه موارد بدون ایراد نیست به خصوص گیم پلی که به وضوح از ریمیک re های اخیر و tlou الهام گرفته ولی عمق آنچنانی نداره و همینطور گرافیک که روی کنسول ها جای بحث زیاد داره.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
منطقی ترین نمره ممکن
الن ویک 2 یه بازی با تعامل پذیری / npc / دیالوگ های نسل 6 / گیم پلی اوایل نسل 7 که صرفا یه روکش گرافیک نسل 9 روش کشیدن
واقعا عجیب این همه مثلا منتقد چشماشون بستن و صرفا به خاطر گرافیک / اتمسفر / روایتی که هر لحظه زور میزنه خودش سینمایی و سورئال نشون بده 9 و 10 دادن
واقعا این حرفارو از کجات در میاری
دیالوگ نسل 6 یعنی چی؟ مگه دیالوگ نسل به نسل عوض میشه؟:)) گیم پلی نسل 7 یعنی چی؟ مگه اصلا گان پلی و انیمیشن های بازی های این سبک بعد اویل 4 چه فرقی کردن؟ همه کپیه هم شدن دیگه
داستان بازی یکی از بهتریناس برعکس همه بازیهای نسل 8 و 9 روایت داستان و شخصیت پردازی فوق العادس
برعکس اکثر همین نسل 8 و نسل 9 طراحی محیط شاهکاره
دیگه راجب به طراحی باس ها نگم که نیاز به توضیح نداره
پازل ها که قشنگ میبردت به پازل های نابیه نسل 6-7 که به نظرم بهترین دوران بود
دیتیل سایه تکسچر نورپردازی همش شاهکاره!
تا اینجای کار که از دید من بعد الدن رینگ بهترین بازی این نسل بوده

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
تا اینجایی که من بازی رو انجام دادم ( حدودا وسطای بازی هستم ) تو بحث لول دیزاین و در هم تنیدگی معماها و پازل ها اگه نگیم بهترین تاریخ، قطعا جزو بهترین گیم های تاریخ این صنعت محسوب میشه.
من گیم مشابه سراغ ندارم که تو بحث معما و لول دیزاین و ترکیب این دو تا با پارامتر های سایکو اینقدر خوش ساخت و جذاب و یونیک ساخته شده باشه.
داستان بازی هم که بی نظیره ، گیم پلی روون، کمبود مهمات جذاب و خلاصه با هیچ متر و معیار فنی نمره کمتر از ۸ براش متصور نیستم ! هر چند یه بخشی از نقد سلیقه است و کاریش نمیشه کرد. گیم اسپات به بازی ۱۰ داده متن نقدشم محشره ولی همین گیم اسپاتم یه جاهایی دیدیم یهو رد میده میاد به تلو میده ۸ ! یورو گیمر منتهی درصد ردیش بیشتر از همه شده ! ۶ میده که بگه ما هنوزم همون پرس قدیمیه هستیم قبل این که این جدیدی ها بیان !!!

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
تا اینجایی که من بازی رو انجام دادم ( حدودا وسطای بازی هستم ) تو بحث لول دیزاین و در هم تنیدگی معماها و پازل ها اگه نگیم بهترین تاریخ، قطعا جزو بهترین گیم های تاریخ این صنعت محسوب میشه.
من گیم مشابه سراغ ندارم که تو بحث معما و لول دیزاین و ترکیب این دو تا با پارامتر های سایکو اینقدر خوش ساخت و جذاب و یونیک ساخته شده باشه.
داستان بازی هم که بی نظیره ، گیم پلی روون، کمبود مهمات جذاب و خلاصه با هیچ متر و معیار فنی نمره کمتر از ۸ براش متصور نیستم ! هر چند یه بخشی از نقد سلیقه است و کاریش نمیشه کرد. گیم اسپات به بازی ۱۰ داده متن نقدشم محشره ولی همین گیم اسپاتم یه جاهایی دیدیم یهو رد میده میاد به تلو میده ۸ ! یورو گیمر منتهی درصد ردیش بیشتر از همه شده ! ۶ میده که بگه ما هنوزم همون پرس قدیمیه هستیم قبل این که این جدیدی ها بیان !!!
درود به شرفت. 👍

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
خب دوستان‌ خسته بودم هالوین هم هست
گفتم دیگه بسه و پاشو مرد
بلند شدم دیدم شب شده و همه جا هم تاریک
ای داد بیداد،😞قرار بود رو پروژم کار کنم اما حیف شد و کامل نشد
من همون اول نسخه alan wake 2 دیدم دیگه نمیشه کاریش کرد و اونقدر خوبه بهتره بزارم بمونه با نسخه جدیدترش بازی کنم
قبلا نسخه ۳ رو سفارش داده بودم و همین الان بازش کردم و .... به به چه کاوری
حالا شما هی راجب نمرات نسخه ۲ بازی رو بکوبید من امروز ۳ رو شروع میکنم 😁
کل پروژم هم خواب بودم 😄
(شوخی)
همیشه بخندید دوستان حتی اون رفیق چخانمون

• Like
Reactions: Persia Tech

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
حالا یه بابایی میاد نمک‌ میریزه و میگه که حق بازی همینه, ایا اگر همین سایت به اسپایدرمن و فلان و بیسار ۶ میداد هم همین نظرو داشت؟
قطع به یقین اگه این بازی انحصاری بود متای بازی بالای ۹۴ بود و همین بامزه ها هم شده بودند عاشق سینه چاک بازی و به حق بازی رو نسل نهمی ترین بازی نسل ۹ میدونستند و اونو برگ برنده ای در کارنامه ی کنسولشون میدونستن.
همین شما نبودی عنکبوت عنکبوت میکردی تو تاپیک استارفیلد و به گوتی شدنش میخندیدی و میگفتی این نمره بالاتر از قسمت اول هم نمیاره؟ الان بازی محبوب و مورد انتظارت اصلا تو لیست گوتی راهش میدن؟

قطع به یقین این بازی اگر انحصاری سونی بود امتیازش در بهترین حالت 85 بود با ارفاق (به خاطر هیت کلی خیلی ها به سونی که همه میدونن)

الان ویک هم یک سال دیگه که ناتی داگ بازیشو رونمایی کرد کلا فراموش میشه وقتی هم بازی عرضه شد گرافیک و توجه به جزئیاتش یه جوریه که کلا همه این داستان های بهترین گرافیک نسل و ترافلاپس و تولز رسیده رو میشوره میبره (هر چند تا الان هم با انحصاری های سونی کاملا مشخص بوده که رئیس کیه) B-)

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
376
نام
فرنود
البته یوروگیمر شاید سیستم امتیاز دهیشه که این نمراتو پدید اورده...
اینا پس از بازگشت به نمره دهی...سیستم 5 ستاره دارن و نمراتشون از 5 هست... و خوب تا جایی که دیدم نیم نمره من ندیدم...!!!!!

خوب طبیعا 5 براشون یک بازی شاهکار عجیب غریب باید باشه
نمره 4 که میدن...براشون حکم یک اثر خیلی خوب داره با کلی تعریف...ولی به خاطر همین سیستم امتیاز دهی و عدم استفاده از نیم... یهو کلی تعریف می کنه ولی نمره 8 حساب میشه
براشون 3 یک اثر خوب هست که حتما باید تجربه بشه...یک سری ایرادات داره ولی اثری خوب محسوب میشه...ولی همین مورد نمره 6 رو تحویل میده:D
نمره 2 هم که بازی یعنی از یک تعداد مشخصی بیشتر ایراد داشته و به تجربه اون اثر لطمه وارد می کنه...
1 هم که هیچی:D
دقیقا موافقم که این تبدیل از پنج امتیاز به ده واقعا کار نمیکنه. من کلا از اینکه نسبت به یک بازی دیدگاه ها و نمرات متفاوتی باشه تعجب نمیکنم ولی یه چیزی که نقد یوروگیمر رو عجیب میکنه خود منتقد هست که فکر کنم با توجه به بازی های قبلی که نقد کرده کلا سلیقش تو یه دنیای دیگه ایه :D

بعد من این بچه بازی ها رو درک نمیکنم که چرا برای پایین اومدن متای این بازی بشکن میزنن و از اینکه یه بازی غیر انحصاری نمره خوب بگیره ناراحت میشن؟

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
گرافیک فنی بازی رو که همه ازش تعریف کردن مخصوصا روی پی سی جز بهترین هاست بحثی نیست

اما گرافیک هنری بازی بیشتر منو دیونه کرد واقعا امتیاز نمره هنری بازی 10 از 10 هست محیط ها و فضا سازی بازی به شدت جذاب هست به طوری که ادم دلش می خواد الکی توی محیط چرخ بزنه و فقط لذت ببره
این ترکیب دریاچه و مه و کاج و بقیه ی محیط های بازی که نمی گم که البته به زیباترین شکل ممکن هم پیاده سازی شده هوش از سر ادم می بره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر