امتیازات Alan Wake II

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306
  • نظرسنجی بسته شده است .

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
رفتی مصاحبه سال 2015 ورداشتی اوردی :))
این دوستمون فک می کنه همینی که الان عرضه شده رو 2015 به مایکرو نشون دادن و مایکرو رد کرده! :D به نظرم دنیاشو خراب نکن :D
Metro GameCentral
10/ 6

Alan Wake 2 review – go back to sleep​

دکه متروی امام خمینی سطح بالاتری از این سیرک انگلیسی داره.
قول میدم اگه نمرشون ۱۰ بود هم احمقانه ترین نقد رو در مورد بازی مینوشتن.
یکی باید به مترو بگه داداچ به خدا این نسخه مولتی پلتفورم هست اونی که انحصاری بود نسخه اول بود! :D:))

moeinclip

کاربر سایت
Aug 31, 2009
300
ورژن کنسولی که هزار تا عیب داره
رزولوشن رو آدم میبینه فکر میکنه 720 داره رندر میشه در کوالیتی مود . پرفورمنس مود که خنده داره.
حالا rt نداره میگیم مشکل از انجینه یا به سخت افزار آشنا نیستن یا اصلا ps5 سخت افزارش ضعیفه در صورتی که همین الان داریم sm2 رو میبینیم دیگه این چه ssr مسخره ای که برای بازی گذاشتن
پول انویدیا بهشون خیلی مزه داده
جالبه بازی مگه چه گرافیکی داره که اینقدر سنگینه
نه تکسچر خاصی داره نه rt داره
بازی رو pc هم اپتیمایز نیست عملا 4090 میخواد
این که با 3080 رز 1080 60 فریم بدون rt چه مسخره ای دیگه

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
من بعد از control از رمدی قطع امید کرده بودم چون اصلا ازش خوشم نیومد
کوانتوم بریک هم که زباله بود از نظر من
آلن ویک ۱ هم خوب بود ولی مقداری تکراری میشد
ولی خب انگار آلن ویک ۲ خوبه واقعا😁
بزودی تجربش میکنم ببینم دس پخت اخیر آقای سامی یروی چیه.
نظرم به نظرت نزدیکه :D
منم اصلا از کنترل و کوانتوم خوشم نیومد ولی الن 1 رو خیلی دوس داشتم این نسخه رو هم همین الان خریدم8->

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
دوستان مبارزات بازی را توی این نقد های با امتیاز پایین گفتن خوب نیس!کسی چیزی راجبش در نقدها نخونده؟یعنی در حد آلن ویک 1هس دیگه؟

• Like
Reactions: all4u

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
دوستان مبارزات بازی را توی این نقد های با امتیاز پایین گفتن خوب نیس!کسی چیزی راجبش در نقدها نخونده؟یعنی در حد آلن ویک 1هس دیگه؟
اگه آلن ویک ۱ بازی کردی باید بدونی تو این بازی قرار نیست شاخ غول رستم بشکونی...
چه منقد ابلهی پیدا شده اتمسفر و دیالوگا رو‌ ول کرده چسبیده به مبارزات

• Like
Reactions: all4u

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
Metro GameCentral
10/ 6

Alan Wake 2 review – go back to sleep​

دکه متروی امام خمینی سطح بالاتری از این سیرک انگلیسی داره.
قول میدم اگه نمرشون ۱۰ بود هم احمقانه ترین نقد رو در مورد بازی مینوشتن.

حالا کار به نقد و امتیازش ندارم ولی "گو بک تو اسلیپ" رو جالب گفته :D

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
واقعا کلی خوشحالم کرد، این استودیو جزو محبوب ترین ها هست برام و واقعا از موفقیتش توی پوست خودم نمیگنجم. با control که من متاسفانه بازیش نکردم افتاد روی خطی که بالاخره منتقدها رو هم راضی کنه و الان کولاک به پا کرد، خودم شخصا فکر نمیکردم اینجوری دهان منتقدهارو ببنده واقعا.
اینو در نظر بگیرید که سبک بازی وحشت هست و بسیار بسیار سختگیرانه نقد میکنن منتقدها این سبک رو، و به همین جهت هم خودم احتمال متای بالای ۸۳ ۸۴ رو نمیدادم ولی قشنگ شوکه کرد منو.
من که حتی با quantum break هم کلی حال کردم، باید اول برم سمت کنترل و بعد بیام سمت alan wake. تبریک به همه فن ها.

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
رفقا خبر ساخت نسخه دوم یکی از بهترین خبرهایی بود که تو چند سال اخیر منتشر شد.حالا عرضه بازی اون هم با این امتیازات واقعا مثل رویا هست.بنده نسخه اول رو چندین بار بازی کردم و همین اواخر هم رمان بازی رو خوندم تا دوباره جزییات داستان یادم بیاید.واقعا این سری یک جادوی خاصی دارد که اگر برای کسی جذابیت داشته باشد می تواند اون رو تبدیل به بهترین بازی سال یا حتی نسل بکند.نکته خوشحال کننده این هست که این شماره برای اکثر منتقدها هم رضایت بخش بوده و از آن طرف می شود امیدوار بود که گیمرهای بیشتری هم جذب بازی بشوند و Remedy تا سال ها بتواند بازی هایی با این کیفیت و جادوی خاص خودش عرضه کند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر