امتیازات Alan Wake II

پیش‌بینی شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306
  • نظرسنجی بسته شده است .

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
354
والا هیچ ایده ای در این بازی ندارم . نه تریلر دیدم . نه نظرات مختلف در مورد بازی و تریلر هارو دیدم و از هیچ بازخوردی اطلاع ندارم .
اونایی که اینارو دیدن و میدونن بیان بگن ببینیم رمدی و سم لیک اینبار چیکار میکنن .
البته رمدی کلا شاهکار ساز نیست و معمولا مید رنج میره جلو

• Poker Face
Reactions: cameronx65

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
رمدی همه بازیهاش خدا بودن - کنترل آخریش پدیده ای بود من ندیدم مثلش- اتمسفر سازیشون ونوار درآوردن کار شون از همه جلو تره- این هم قطعا میره جز بازیهای خوبشون - تک تک کاراشون جا بحث دارن. پریویو ها دم از داستان فوق العاده سیاه و تاریک و عمیق رمدی گونه میگنن و گیم پلی هم گویا بسیار جذاب درامده و از بعد گرافیکی هم شاید یکی از بالاترین و یاحتی بالاترین گرافیک نکست جنی باشه که اومده . صداگذاری هم نکست لول در امده و فیس کپچرها هم خارق العاده - انگار بازی الن ویک دو بعد از این همه سال اومده تا باز خاطره یک روز زنده کنه -

Alan-Wake-II_2023_08-22-23_002.jpg

موتور رمدی کولاکه

Alan-Wake-II_2023_08-22-23_003.jpg
رو تابلو همه جا سم لیک هستش واقعا دوست داشتنیه! =)) روز سردیه در جهنم !!!!

آخرین ویرایش:

FERYGAMER

کاربر سایت
May 5, 2013
376
نام
فرنود
واقعا حدس زدن درمورد نمره این بازی خیلی سخته. نسخه دیلاکس رو پیش خرید کردم ولی تریلرهای طولانی اخیر رو ندیدم. با توجه به چیزایی که تا الان از بازی بیرون اومده و جاه طلبی بیش از حد رمدی سر این نسخه میتونه شگفتی ساز بشه و احتمالا 89 رو بگیره ولی بیشترین نگرانی سر مشکلات تکنیکیه. سیستم پیشنهادی Pc بازی اصلا جالب نمیزنه.
یه مشکل بزرگی که من دارم اصلا وقت ندارم بازیش کنم :)) از یه طرف کار و مشغله واقعا امون نمیده از اون طرف این چند وقت یه دفعه ترافیک گیم گیر کردم. چند وقت پیش نسخه یک الن ویک ریمستر رو شروع کردم داشتم لذت میبردم تا اینکه این اپدیت سایبر اومد پریدم رو اون و بعدش هم Callisto Protocol رایگان شد که خواستم یه امتحانی بکنم متاسفانه بهم چسبید مجبور شدم ادامه بدم 8-| .سر همین عذاب وجدان نصف و نیمه گذاشتن بازی ها اصلا به گرفتن اسپایدر من فکر هم نکردم :))

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
رمدی شاید مثبت 90 نده ولی بازیاش هم نو و متفاوت هستن و هم اینکه توی ذهن آدم زنده میمونن بعد مدت طولانی. اخیرا داشتم الن ویک ریمسترد رو میزدم که برای نسخه دوم آماده بشم و با وجود اوت دیت شدن خیلی مسائل ولی همچنان جذبه خودش رو داشت و آدم رو توی اون دنیا غرق می‌کرد. الن ویک 2 هم شاید متای خیلی بالایی نگیره ولی برای خیلیا از جمله خودم قطعا خیلی عزیز خواهد بود. گرافیک بازی که بهترین چیزیه که تا حالا دیدم تا الان. گیم پلی هم خیلی برام خوشاینده که شبیه رزیدنت ایول ها شده. عملا این همون پکیجی عه که به طور صددرصد مطلق برای سلیقه من ساخته شده. از داستان محور بودنش هم نگم دیگه.

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
واقعا حدس زدن درمورد نمره این بازی خیلی سخته. نسخه دیلاکس رو پیش خرید کردم ولی تریلرهای طولانی اخیر رو ندیدم. با توجه به چیزایی که تا الان از بازی بیرون اومده و جاه طلبی بیش از حد رمدی سر این نسخه میتونه شگفتی ساز بشه و احتمالا 89 رو بگیره ولی بیشترین نگرانی سر مشکلات تکنیکیه. سیستم پیشنهادی Pc بازی اصلا جالب نمیزنه.
یه مشکل بزرگی که من دارم اصلا وقت ندارم بازیش کنم :)) از یه طرف کار و مشغله واقعا امون نمیده از اون طرف این چند وقت یه دفعه ترافیک گیم گیر کردم. چند وقت پیش نسخه یک الن ویک ریمستر رو شروع کردم داشتم لذت میبردم تا اینکه این اپدیت سایبر اومد پریدم رو اون و بعدش هم Callisto Protocol رایگان شد که خواستم یه امتحانی بکنم متاسفانه بهم چسبید مجبور شدم ادامه بدم 8-| .سر همین عذاب وجدان نصف و نیمه گذاشتن بازی ها اصلا به گرفتن اسپایدر من فکر هم نکردم :))
کالیستو‌عالیه. من هم بازی کردم و کاملش کردم و حتی سیزن پسش هم گرفتم . سایبر ورژن ۲ یک شاهکار شده .الن ویک یک هم الان دیگه یک کالت کلاسیکه بدون شک سه تا بازی خیلی خوب .

آخرین ویرایش:

eandm

کاربر سایت
Oct 30, 2022
450
رمدی همه بازیهاش خدا بودن - کنترل آخریش پدیده ای بود من ندیدم مثلش- اتمسفر سازیشون ونوار درآوردن کار شون از همه جلو تره- این هم قطعا میره جز بازیهای خوبشون - تک تک کاراشون جا بحث دارن. پریویو ها دم از داستان فوق العاده سیاه و تاریک و عمیق رمدی گونه میگنن و گیم پلی هم گویا بسیار جذاب درامده و از بعد گرافیکی هم شاید یکی از بالاترین و یاحتی بالاترین گرافیک نکست جنی باشه که اومده . صداگذاری هم نکست لول در امده و فیس کپچرها هم خارق العاده - انگار بازی الن ویک دو بعد از این همه سال اومده تا باز خاطره یک روز زنده کنه -

View attachment 315701

موتور رمدی کولاکه

View attachment 315702
رو تابلو همه جا سم لیک هستش واقعا دوست داشتنیه! =)) روز سردیه در جهنم !!!!
تریلر گیمپلی طولانی رو دیدم بازی به کنترل خیلی شبیه شده و محیطهای بزرگ و مکانهای مختلف و احتمالا ماموریتهایی side quest و گرافیکش عالی طراحی کارکتر عالی تر

امتیاز 89

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
برای بنده نمرات عناوین رمدی چندان مهم نیستند چون از تمام بازی های استودیو لذت بردم و جز بهترین تجربه های گیم برای من بوده اند.ولی امیدوارم این بازی نمرات بالایی بگیرد تا افراد بیشتری سمت آن جذب بشوند.من تریلرها رو به جهت اسپویل نشدن کامل ندیدم ولی اون چیزهایی که دیدم نوید یک بازی بسیار خوب می دهد.به نظرم امتیاز حدود ۸۵ بگیرد هر چند در نظرسنجی به بالای ۹۰ رای دادم چون دوست دارم به این امتیاز برسد!

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
واقعا برام عجیبه این کلمات رمدی شاهکار ساز و اینا نیست.من کلا تجربه و ذهنیتی که دارم اینه که رمدی یکی از شاهکار ساز ها و خاص ترین شرکت هاس.یعنی از الان مطمعنم AW2 خیلی بازیه خوبیه چون تاحالا بازی متوسط هم از رمدی ندیدم.

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
واقعا برام عجیبه این کلمات رمدی شاهکار ساز و اینا نیست.من کلا تجربه و ذهنیتی که دارم اینه که رمدی یکی از شاهکار ساز ها و خاص ترین شرکت هاس.یعنی از الان مطمعنم AW2 خیلی بازیه خوبیه چون تاحالا بازی متوسط هم از رمدی ندیدم.
رمدی همه بازیهاش سریع میشن کالت کلاسیک همشون - هنوز دارم دیالوگ های کنترل رو مرور میکنم بعد ماوارایی oldest house اصلا شبیه هیچ بازی نبود نیست .

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
من راجب این نسخه نظری ندارم. ولی max payne 1 و max payne 2 دوتا شاهکاره تکرار نشدنی در تاریخ ویدئو گیم هستن. اونایی که این دوتا بازی رو زمان خودشون بازی کردن میفهمن که من چی میگم. به همین جهت پس میتونیم بگیم رمدی استودیو شاهکارسازی بوده، ولی خب بازی های بعدیش یک مقدار سلیقه ای هم هست و خب البته بدون تعارف به درخشش ۲ نسخه اول مکس پین هم نبودن. ولی برای من alan wake یکی از خاص ترین بازی های تاریخه و quantum break هم به شدت ازش لذت بردم. Control رو هم متاسفانه هنوز فرصتی پیش نیومده که بازی کنم. واقعا امیدوارم این نسخه هم بتونه انتظارات رو برآورده کنه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
نمره برای من اهمیتی نداره مخصوصا که نمرات به خاطر یک سری باگ و یک سری مشکلات گرافیکی کم شده باشه که اصلا برام اهمیت نداره من AW و MP ها رو یکی چند بار تمام کردم ولی با این کوانتم بریک و کنترل زیاد حال نکردم امیدوارم AW2 مثل این دوتای آخر نشه ولی با توجه به این سویچ کردن شخصیت تو بازی احساس میکنم بازی جذابیت و شخصیت پردازیش به نسبت نسخه اول از دست بده

• Like
Reactions: flesh & blood

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
من راجب این نسخه نظری ندارم. ولی max payne 1 و max payne 2 دوتا شاهکاره تکرار نشدنی در تاریخ ویدئو گیم هستن. اونایی که این دوتا بازی رو زمان خودشون بازی کردن میفهمن که من چی میگم. به همین جهت پس میتونیم بگیم رمدی استودیو شاهکارسازی بوده، ولی خب بازی های بعدیش یک مقدار سلیقه ای هم هست و خب البته بدون تعارف به درخشش ۲ نسخه اول مکس پین هم نبودن. ولی برای من alan wake یکی از خاص ترین بازی های تاریخه و quantum break هم به شدت ازش لذت بردم. Control رو هم متاسفانه هنوز فرصتی پیش نیومده که بازی کنم. واقعا امیدوارم این نسخه هم بتونه انتظارات رو برآورده کنه.
کنترل رو حتما برو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر