امتیازات و نمرات Pro Evolution Soccer 2011

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
pes2011logo1.jpg

با سلام ،

Meristation:7.5\10

Gameblog.fr :8\10

Videogameszone.de : 8.6\10

میانگین : 83

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
شما هر وقت متوجه شدی گیم یه چیز سلیقه ای است و اون چیزی که از نظر شما خوبه، ممکنه برای یه نفر دیگه خوب نباشه، حق داری اینطوری درباره دیگران نظر بدی.

همون اول من و دیگر دوستان بهت گفتیم، میتونی خیلی راحت از کنار این مجله بگذری و به نمراتش توجه نکنی. وقتی از نظر شما Edge معتبر نیست، پس دلیل این همه سوزش و ناراحتی چیه؟:D

دلیلش اینه که هیچکس اینجا هیچی از بازی نمی فهمه و همه از دو ماه پیش با Halo آشنا شدن و یه سری از دوستان از سال 1960 گیمر هستن

و البته اینجا متوجه شدیم اعتبار مجلات فوق تخصصی داخلی از مجله هایی مثل Edge بیشتر هست و رسیدن به این امر رو به همه تبریک میگم !!!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
درسته ! صددرصد برای هر کسی که سابقه گیمریش به دو نسل هم نمی رسه گذشته اهمیت نداره .
عشق است RE 5 و DMC جدید و فیفا !! خوش باشید !
جدیدا مد شده اینجا همه خودشون رو گیمر باسابقه معرفی میکنن من تعجبی نمیکنم:)
شما ازکجا فهمیدی که من دو روزه گیمرم؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
توی این چندین پست اخیری که اینجا داده شد . این پست از همه درست تر بود . ببین صنعت گیم تو ایران چه وضعیتی پیدا کرده که کسایی که دو روزه وارده گیم و این حرفا شدن دارن MGS 4 رو زیر سوال می برن و اعتقاد دارن بازی هایی مثل بایونتا و Litle big planet ازش سرتره :)) واسه همینم Edge به این بازی های بیشتر از MGS 4 امتیاز داده !! به قول یه بابایی کلا تو ایران نباید زیاد در مورد گیم با کسی بحث کرد . با جماعتی که بعد از اینکه 360 خریدن تازه فهمیدن برند هایی مثل Halo و Fable و Ninja gaiden هم وجود داره . در حالی که هیچکدومشون نسخه های قبلی این بازی ها رو نه تنها روی Xbox بازی نکردن ، بلکه هیچ اطلاعاتی هم ازشون نداشتن . کیانوش کنی یه حرف قشنگ راجع به این جماعت توی این سایت زد که الان جاش نیست اینجا بگم .

PRINC OF PERSIA

قابل توجهت باید عرض کنم اونموقع که سال ها pes عرضه می شد و اختلاف امتیازاتش با فیفا هم بسیار وحشتناک بود . شما هنوز تو مقوله امتیاز و سایت و اینا نبودی !! پس زیاد به این اختلاف 2_3 ساله که توی این نسل به وجود اومده توجه نکن ( که هر چند اونم پایدار نمونده و داره از بین می ره )
مشکلی نیست.دفعه ی قبل باید بحثو تموم می کردم.شما گیمر ترین و باشخصیت ترین گیمر ایرانی و اطلاعاتت در این مورد از همه بیشتره.برو با این عنوانت حال کن.من که تو گیم هیچی حالیم نمی شه.اصلا یه چیزی.چرا باید به خاطر چیز بی اهمیتی مثل گیم اینجوری بحث کنیم؟هان؟تمومه بحث شما بااصلاعترین فرد و گیمر ترین فرد جهانی.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
دیگه دارین شورش رو در میارین. هروقت این موقع سال میرسه باید این بند و بساط رو داشته باشیم سر FIFA و PES . پستهای بعدی که خارج از بحث (امتیازهای PES) باشه پاک میشه. به قول بابک میتونین خیلی راحت از مجله یا سایتی که بهش علاقه ندارین هم چشم پوشی کنین و امتیازش براتون مهم نباشه.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان تا به حال این بازی از 18 نقدی که دریافت کرده است دارای میانگین 77 شده است. این نقدها شامل 13 نقد مثبت و 5 نقد متوسط می شود.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
ایول 8 از گیم اسپات خیلی خوبه..!

همچنین از اینها هم به بازی داده.

good_greatsequel_s.gif

پیشرفت قابل ملاحظه نسبت به قسمت قبلی

ice berg7

کاربر سایت
Mar 16, 2009
869
نام
ابراهیم
امتیازاش خیلی بهتر شده امیدوار کنندس

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
دمه گیم اسپات گرم بهش 8 داد ولی بازم ایرادایه الکی گرفته مثلا داور خیلی خطا میگیری(البته اینو راست میگه) لیسانس تیمها هنوز کامل نیست و مشکل در انلاین و کامنتاریی

motv

کاربر سایت
Dec 31, 2010
45
نام
محمد عمرانی
کسانی که خوشحال بودن که یک سایت(IGN) به PES نمره بیشتری از FIFA داده حالا امتیاز GAME SPOT(که از نظر خیلی ها معتبر تر و منطقی تره) رو ببینن که به FIFA نمره 9 داده و به PES نمره 8 .کلا میانگین FIFA از 28 نقد 8.9 بوده و PES نمره 7.7 .اگه IGN نبود الان همین بهانه رو هم نداشتین

.Nicolas.

کاربر سایت
May 8, 2010
1,445
نام
Sina
کسانی که خوشحال بودن که یک سایت(IGN) به PES نمره بیشتری از FIFA داده حالا امتیاز GAME SPOT(که از نظر خیلی ها معتبر تر و منطقی تره) رو ببینن که به FIFA نمره 9 داده و به PES نمره 8 .کلا میانگین FIFA از 28 نقد 8.9 بوده و PES نمره 7.7 .اگه IGN نبود الان همین بهانه رو هم نداشتین
دوست عزیز تاپیک 1 سال پیشو چرا آپ می کنی؟؟:d:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر