امتیازات بازی Lost Planet 2

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,540
نام
محمد
سلام!

3be63afd52fe2c34ed2cda6410c9c746.jpg

این بازی اولین امتیازش را گرفت. مجله LEVEL به بازی امتیاز 8.0 از 10 داده است.

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
خب خدارو شکر نه به اون نسخه اول نه به این اینقدر تفاوت
خنده دار از الان تو لیست نا امید کننده ترین بازی های 2010 قرار میگیره:biggrin1:

ریز نمارت از IGN

Presentation 7
Graphics 9
Sound 8.5
Gameplay 5
Lasting Appeal 8

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من شماره اولش و بازی نکردم اما یعنی این شماره انقدر بیخود در اومده :biggrin1: زمانی که معرفی شد چقدر اینجا سر دست شکوندن :biggrin1:
من که بازی و تهیه میکنم زیاد بازیباز حرفه ای نیستم :biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من حتی وقتی دمو رو شروع کردم اینقدر مزخرف بود که حوصلم نکشید تمومش کنم!همه چی کپی پیست شده بود از شماره قبل و فقط بک گراتد عوض شده بود و از برف و سرما به دشت و ضحرا رفته بود!همون کاری که در مورد رزیدنت اویل 5 انجام شده بود!
امیدوارم با مرگ رییس سابق کپکام این افتضاحات به بار اومده رو رییس جدید رفع کنه و کپکام به دوران اوج برگرده

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من حتی وقتی دمو رو شروع کردم اینقدر مزخرف بود که حوصلم نکشید تمومش کنم!همه چی کپی پیست شده بود از شماره قبل و فقط بک گراتد عوض شده بود و از برف و سرما به دشت و ضحرا رفته بود!همون کاری که در مورد رزیدنت اویل 5 انجام شده بود!
امیدوارم با مرگ رییس سابق کپکام این افتضاحات به بار اومده رو رییس جدید رفع کنه و کپکام به دوران اوج برگرده

اما من فکر کنم اون که عمرش و داد به من و شما و مدیران رئیش KONAMI بود :biggrin1: بیچاره رو دستی دستی کشتی :laughing::biggrin1:

امیدوارم شماره 3 یکدفعه نره تو محیط بارونی یا شهری و بخوان همه جا رفته باشن و بازی بیخود تحویل بدن :biggrin1:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
gamespot هم بازی رو مورد لطف قرار داده و 5.5 از 10 داده!
game informer هم به بازی 8.5 داده.

آخرین ویرایش:

MansoN

کاربر سایت
Nov 20, 2009
32
نام
مصطفی
شماره اول بازی توی زمان خودش از لحاظ گرافیکی خوب بود ولی مثل اینکه این شماره همون رو هم از دست داده!
اختلاف امتیاز سایتها هم جالبه یکی 5.5 داده اون یکی 8.5 , دیگه بازی شوتر سوم شخص که سلیقه بر نمیداره که!!
ولی من ترجیح میدادم کپکام یه دنباله ای چیزی واسه shadow of rome می ساخت حتی اگه واسه psp بود.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
اگر چند وقت بعد شنیدیم کپکام در آستانه ورشکستگی! زیاد نباید تعجب کنیم.با شکست تجاری هنریه بایونیک کماندو - دارک ووید و این آخری وضعش باید خیلی خراب باشه!

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اگر چند وقت بعد شنیدیم کپکام در آستانه ورشکستگی! زیاد نباید تعجب کنیم.با شکست تجاری هنریه بایونیک کماندو - دارک ووید و این آخری وضعش باید خیلی خراب باشه!
بله بله ! Sf ، DMC ، RE و ... اینا هم کشکن دیگه ! پس بنابراین تمامی شرکت هایی که بازی های ضعیف میدن بیرون باید ورشکست شن ! Namco هم به خاطر dead to right ورشکست شه ، EA هم باید برای DI ورشکست شه و ... .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر