امتیازات بازی Crysis 2

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,964
نام
فرهاد
crysis2-logo-375x281.jpg

درود

اولین امتیازات بازی Crysis 2 از سوی Official Xbox Magazineمنتشر شد این مجله به این بازی از امتیاز 10 نمره 9 را داده است . همچنین این مجله قسمت مولتی پلیر بازی را بسیار زیا خوانده است . و اشاره کرده است این قسمت یکی از زیبا ترین قسمتهایی است که شما میتوانید ان را تجربه کنید .

OXM

آخرین ویرایش:

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
شاید شما بر اساس سابقه سازنده به بازی نمره می دید ولی خیلی ها اینطوری نیستن! ;)

منظورم این نبود که بر اساس سابقه ی سازنده به بازی نمره بدیم و میدن ! منظورم این بود که Crytek ثابت کرده که عنوانی نمیسازه که چیز چرتی ار اب دربیاد و مطمئنآ وقتی کسی اسم کرایسیس رو میشنوه، ازش به عنوان یک عنوان بسیار بزرگ یاد میکنه نه یه عنوانی که 9 هم زیادش باشه !

!AtMoSpHeRe

کاربر سایت
Nov 19, 2005
2,424
اون موقع که هیچ سیستمی توانایی اجرای نسخه ی اول بازی رو نداشت، شما کجا بودی ؟! اتفاقآ چون Crytek هست و Crysis هست، بیشتر سایتها بهش 10 میدن چون سابقه ی کاری Crytek برای همه اثبات شدست !
تعصبو برم :d
هيچ كس نبود فقط شما بودي lol
نيازي نيست از سابقه ي كاري Crytek واسم توضيح بدين هر ننه قنبري ميشناسه اين شركتو
امتياز 5 و 6 واقا ظلمه ولي با توجه به اينكه خيلي ها منتظرن 10 بگيره اون پست زده شد
ضمن اينكه بازم نميدونم چه شاهكاري به غير از گرافيك تو قسمت اول اين بازي نهفته بود كه چشم ديدنشو نداشتيم!!!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام!
دوستان اینقدر انتظاراتتون از نمرات بازی را بالا نبرید :D نسخه اول میانگینش 90 شد و از 58 نقد ثبت شده در Game Rankings فقط 5 تا نمره 100 داره. اینو واسه این میگم که اگه این نسخه هم میانگینش در حد همون 90 شد یهو از بازی ناامید نشید :D

پ.ن: قدیما 90 یه نمره عالی بود، جدیدا شده متوسط. خدا به خیر کنه :D
ممد با این حرفهات دشمن تراشی نکن.:biggrin1:
دچار بلا میشی.:biggrin1:
بذار بازی راحت 10-20 تایی 100 بگیره.:biggrin1:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سلام!
دوستان اینقدر انتظاراتتون از نمرات بازی را بالا نبرید :D نسخه اول میانگینش 90 شد و از 58 نقد ثبت شده در Game Rankings فقط 5 تا نمره 100 داره. اینو واسه این میگم که اگه این نسخه هم میانگینش در حد همون 90 شد یهو از بازی ناامید نشید :D

پ.ن: قدیما 90 یه نمره عالی بود، جدیداً شده متوسط. خدا به خیر کنه :D

50 تا 100 بگیره اصلا، نوش جون سازنده اش :D ولی مشکل اینجاست که از همین الان دارید میگید امتیاز 90 خوب نیست.

اون قدیما بود الان یک بازی باید از 100 بگیره 2987 تا بشه یه بازی عالی و الا 9/10 و 90/100 که امتیاز قابل بحثی نیست که. از 10 اگر بگیره 459 تازه میشه متوسط با کمی ارفاق خوب...

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,684
نام
Kasra
lol !

اون موقع که هیچ سیستمی توانایی اجرای نسخه ی اول بازی رو نداشت، شما کجا بودی ؟! اتفاقآ چون Crytek هست و Crysis هست، بیشتر سایتها بهش 10 میدن چون سابقه ی کاری Crytek برای همه اثبات شدست !

به نظر شما اگر یک سایتی بیاد به این بازی بده 4 یا 5، اون موقع باعث پیشرفت بازی شده ؟!

پ.ن: :-j

ملاک تشخیص قدرت گرافیکی یه بازی در بالا بودن سیستم مورد نیازش نیست . مگر همین far cry 2 نیست با اون زیباییهای گرافیکی روی سیتمهای معمولی هم به خوبی اجرا میشه. بهینه نشدن گرافیک یه بازی دلیل بر خوب بودنش نیست بلکه یه نقص به حساب میاد . هنر اینه که بازی با کیفیت تصویری زیبا بسازی ( مثل mw 2 یا dead space 2 ) که رو سیستمهای معمولی هم با بالاترین جزییات روون اجرا بشه.

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
ملاک تشخیص قدرت گرافیکی یه بازی در بالا بودن سیستم مورد نیازش نیست . مگر همین far cry 2 نیست با اون زیباییهای گرافیکی روی سیتمهای معمولی هم به خوبی اجرا میشه. بهینه نشدن گرافیک یه بازی دلیل بر خوب بودنش نیست بلکه یه نقص به حساب میاد . هنر اینه که بازی با کیفیت تصویری زیبا بسازی ( مثل mw 2 یا dead space 2 ) که رو سیستمهای معمولی هم با بالاترین جزییات روون اجرا بشه.
گرافیک اون سه تا رو با کرایسیز اصلا نمیشه مقایسه کرد... . هر چند گرافیک انچنان جز مهمی نیست از نظر من ... اما واقعا گیمپلی و داستان ساده (انگار زیر نکته مهماش خط کشیده بودن) کرایسیز از نظر من عالی بود (عالی ترین)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,158
خود کرایتک صد بار گفته دوست دارن بازی میانگین 90+ بگیره، اینجا میگن کمه:D اگه نمره دادن سایت های بازی مثل منتقدهای Movie بود میخواستید چیکار کنید؟ یه فیلمی مثل Inception میانگینش میشه حدود 75 ولی تو صنعت بازی به میانگین 85 مثلا میگن متوسط...:D اگه 90 هم بشه (بالاتر پیشکش) بدونید واقعا با یه چیز فوق العاده طرفید، نه اینکه بگید کمه.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,608
نام
حمیدرضا
چن تا امتیاز اومده تاپیک 4 صفحه رفته جلو:d:d الان توی قسمت بازارچه هم یه تاپیک بنام crysis2 باز شه همه میریزید اون تو بدون اینکه نگا کنید اصلا مربوط به چی هست ؟!! (هر حرف جایی داره هر نکته مکانی:d:d:d)

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
والا اون کسی که این حرف رو زد از گروه خودتونه:d یعنی برادر shefer که باید از این ایشون بپرسی چون هیچکی غیر از ایشون نگفت 9 واسه این بازی ناامید کنندس:d

اون برادر که پی سی فن هستش ظاهرا م مسلما باید این حرفم بزنه
حق داره

• Like
Reactions: shefer

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
تعصبو برم :d
هيچ كس نبود فقط شما بودي lol
نيازي نيست از سابقه ي كاري Crytek واسم توضيح بدين هر ننه قنبري ميشناسه اين شركتو
امتياز 5 و 6 واقا ظلمه ولي با توجه به اينكه خيلي ها منتظرن 10 بگيره اون پست زده شد
ضمن اينكه بازم نميدونم چه شاهكاري به غير از گرافيك تو قسمت اول اين بازي نهفته بود كه چشم ديدنشو نداشتيم!!!
منم بهش اضافه کن!
شما ندیدی. من و یه جماعت دیگه از فنای crysis که دیدیم! برای من اون بازی هم گیم پلی عالی داشت هم گرافیک خوف هم روند عالی هم .................

والا اون کسی که این حرف رو زد از گروه خودتونه:d یعنی برادر shefer که باید از این ایشون بپرسی چون هیچکی غیر از ایشون نگفت 9 واسه این بازی ناامید کنندس:d
شوخی کردم نزنید لطفا:d

اون برادر که پی سی فن هستش ظاهرا م مسلما باید این حرفم بزنه
حق داره
فن کولریم دیگه چه کنیم:d!

• Like
Reactions: ston cold

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من نسخه بتا x360 رو امتحان کردم هیچ خوشم نیومد تصاویری که از cryengine 3 نشون دادن کجا این کجا! گیم پلیش هم چنگی به دل نمیزد.
پر پرش باید 8.5 بگیره:>

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
من نسخه بتا x360 رو امتحان کردم هیچ خوشم نیومد تصاویری که از cryengine 3 نشون دادن کجا این کجا! گیم پلیش هم چنگی به دل نمیزد.
پر پرش باید 8.5 بگیره:>

میگم یه وقت خیلی خوش به حالت ملت کنسول دار نمیشه با کنسول پنج سال پیش گرافیک روز بازی کنن

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
خود کرایتک صد بار گفته دوست دارن بازی میانگین 90+ بگیره، اینجا میگن کمه:biggrin1: اگه نمره دادن سایت های بازی مثل منتقدهای Movie بود میخواستید چیکار کنید؟ یه فیلمی مثل Inception میانگینش میشه حدود 75 ولی تو صنعت بازی به میانگین 85 مثلا میگن متوسط...:biggrin1: اگه 90 هم بشه (بالاتر پیشکش) بدونید واقعا با یه چیز فوق العاده طرفید، نه اینکه بگید کمه.
یعنی میخوای بگی الان به این فرهنگ بی سی عادت نکردی؟ که طرف بگه بازی آشغاله، افتضاحه، تقلیده، 8.5 براش بسه! کاش مثل سینما بودش... درستشم اونه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر