امتیازات بازی Assassin’s Creed: Unity

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,647
نام
محمد

acunityreview7.jpg

این بازی اولین امتیازش رو گرفت. The Games Cabin به بازی امتیاز 8.8 داده. یوبی سافت به این سایت نسخه Review رو نداده ولی خودشون تونستن بازی رو گیر بیارن و نقد کنن.
http://www.thegamescabin.com/assassins-creed-unity-review-death-never-looked-pretty/#.VF4pRjSUdoN

Story - 8.0/10
Gameplay - 9.5/10
Graphics - 9.0/10
Replay Value - 8.5/10
Sound - 9.0/10
========
PlayStation LifeStyle 10
GamesBeat 9.1
Power Unlimited 8.8
Cheat Code Central 8.8
MondoXbox 8.8
Post Arcade 8.0
The Digital Fix 8.0
GameInformer 8.0
Game Revolution 8.0
Gaming Nexus 8.0
God is a Geek 8.0
Eurogamer.de 8.0
Eurogamer.es 8.0
IGN 7.8
Destructoid 7.0
GameSpot 7.0
GameReactor.de 7.0
GameReactor.se 7.0
Eurogamer 7.0
Polygon 6.5
PureXbox 6.0
Gaming Age 5.0
Joystiq 5.0

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من خودم عشقAC بودم بعده نسخه سوم و چهارم بزرگترین هیترش شدم :D ببینیم این نسخه چیکار میکنه به هر جهت تهیه اش میکنم ببینم چه طوری هستش با توجه نس بعدی بودنش امید بهش زیاده ولی یوبیسافت است دیگر نا امید شدن ازش طبیعی هست.
متا هم بین 80 82 پیش بینی میکنم کلا بازی ها روی همین 76 تا 82 قفل کردن

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,312
نام
امیر حسین
بریم برای متای +85 >:)
فقط داستان 8 ؟ :-" جزو نکات مثبتش ( خیلی مثبت! :-" ) میدونستم :D
از اونطرف گیم پلی تکراری سری AC هم جالبه انقدر گرفته ها :p

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
فکر نکنم از اونها باشه که فرت و فرت 10 میده!:D
مثلا به Sunset نمره 7.2 داده.
به سینگل کال آو 7 داده.
به Evil Within نمره 7.1 داده.
به Alien نمره 7.4 داده.
به Shadow of Mordor نمره 8.8 داده.
خوب خدا رو شکر مشکل حل شد>:d

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
من که فقط با نسخه اول حال کردم نسخه های بعدی بیشتر فان بود تا هاردکور
من نسخه ی اول ر روی pc بازی کردم با نگه داشتن کلیلک راست و زدن کلیک چپ میشد یه ارتش ر از بین برد کجاش هاردکور هست؟!!!:d
امید وارم متاش +85 باشه خداوکیلی به این هم +85 ندن پس ما کی رنگ این نمره ر میبینیم=((
@KiLL3R/4/Ev3r
برای جلوگیری از آف تاپیک بقیش تو پروفایل :d

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,206
نام
∂αнмα
من نسخه ی اول ر روی pc بازی کردم با نگه داشتن کلیلک راست و زدن کلیک چپ میشد یه ارتش ر از بین برد کجاش هاردکور هست؟!!!:d
امید وارم متاش +85 باشه خداوکیلی به این هم +85 ندن پس ما کی رنگ این نمره ر میبینیم=((
wtf ? نسخه ی اول سخت ترین AC منتشر شده تا به الانه ...

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
نسخه Special Edition بوده :D
ببینم می تونه از بهترین AC ـی که تا الان عرضه شده (که اتفاقا تو همین سال هم اومده ;;)) بهتر ظاهر شه یا نه :d
امسال !؟ :-/ AC:R !؟ :-/ AC که نه PC :| :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
یه سری پارسال میگفتن متای AC BF میاد زیر 80 و گند میزنه و.........
بعد متا شد این :

la6x513k6i8nzjjaj3iv.png

خواهشا امسال بیخیال شید ، برید هفته دیگه بیایید ، گاه خراب کرد حمله کنید تا مثل پارسال فیل نشید.بنظرم اگه مثل پارسال منتقدا با بازی برخورد کنن ، تا 90 هم میتونه بره.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
یه سری پارسال میگفتن متای AC BF میاد زیر 80 و گند میزنه و.........
بعد متا شد این :

la6x513k6i8nzjjaj3iv.png

خواهشا امسال بیخیال شید ، برید هفته دیگه بیایید ، گاه خراب کرد حمله کنید تا مثل پارسال فیل نشید.بنظرم اگه مثل پارسال منتقدا با بازی برخورد کنن ، تا 90 هم میتونه بره.
البته با همین متا هم باز یوبی سافت و AC به اندازه کافی ترول شدن 8-| خدا بهمون رحم کنه متای U کمتر از این نشه 8-|

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
منم جز اون دسته افراد معدودی ام که بهترین نسخه رو نسخه 1 و بدترین نسخه رو Black flag میدونم
بگذریم حالا.. ، این نسخه همین که کلا از بیخ و بن دریا رو برداشتن چیزی به اسم دریا نوردی و کشتی این چیزا نداره واسه من راضی کنندست
خدا از این شهر ونیز نگذره با این کانال های ابش که تموم بدبختیمون از همون قایق های کوچیک شروع شد:d:d:d
به امید نمرات خوب:bighug:

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
کاری به اون یه سری ندارم که چی میگفتن.این صرفا پیش بینیه و منم جز اون یه سری نبودم.طبق نسخه PS4 در نظر بگیرید گمون نکنم پیش بینی غیر معقولی باشه:

6unskwsodlyleks9k7en.jpg

ضمنا از 36 تا نقد بشی 88 کار بزرگی نیست

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,405
نام
Majid
کاری به اون یه سری ندارم که چی میگفتن.این صرفا پیش بینیه و منم جز اون یه سری نبودم.طبق نسخه PS4 در نظر بگیرید گمون نکنم پیش بینی غیر معقولی باشه:

6unskwsodlyleks9k7en.jpg

یک چیزایی میگینا :D
بازی که مولتی پلتفورمه برا شونصد تا پلتفورم اومده قرار نبوده که 90-100 تا نقد بگیره یک پلتفورمش!
نسخه PS3 با 36 نقد 88 ـه و X360 با 35 نقد 86 ـه بعد میای PS4 ـشو که 29 نقده رو میاری وسط؟:D این بازی درکل کراس جنه پس انتظار نمره بالایی برای نسل بعدیش نمیره و تمرکز اصلی مال نسل قبلیش بوده!

و همیشه وقتی میخوان یک متا رو برای بازی بیارن بالاترین متای ثبت شده رو میارن چون همیشه بی نقص ترین نسخه (از نظر فریم دهی و از جهات دیگه) بالاترین نمره رو از سایتا دریافت میکنه که میشه همین نسخه PS3 که بیشترین نقد رو هم داره!
AC U قضیش با این فرق داره! اصلا نسل قبلی نداره و تمام تمرکزش روی این نسله پس اگه در حد ACIV موفق بشه باید همون متای 86-88 ـو بگیره روی کنسولای این نسل!

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,647
نام
محمد
یه بازی که از 36 تا نقد متاش بشه 88، وقتی نقدهاش برسن به 70 دیگه در بدترین حالت متاش شاید بشه 86، یهو 75 نمیشه که :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر