امتياز سايتها و مجلات به Lost Odyssey

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
FF همین جورش هم له شده
عجب!
اتفاقا تازه دورانش رو اومده
بلو دراگونش كه خيلي صدا كرد اكثرا هم از بازيش راضي بودن
بعدشم حالا بذار ff جديد بياد تا ببينيم اونم مي تونه عالي عمل كنه(تا اون بياد سومين بازي ساكاگوچيم اومده و تعداد اين سبك بازي ها توي 360 بيشترم شده)
يه نكته هم كه خيلي برام جالبه مگه شما بازي رو بازي كردي كه ميگي همچينم فوق العاده نيست
بلو دراگن که بله با اون امتیازهای بسیار عالی. همونطور که حدس میزدم این که ساکاگوچی یه دفعه اینقدر اینجا طرفدار پیدا کرده برمیگرده به اون بحثهای خنده دار سونی خوبه یا مایکروسافت!! برای من که فرقی نمیکنه شمام منتظر این بازی باش تا اولین تجربت رو تو این سبک داشته باشی!

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
بلو دراگن که بله با اون امتیازهای بسیار عالی. همونطور که حدس میزدم این که ساکاگوچی یه دفعه اینقدر اینجا طرفدار پیدا کرده برمیگرده به اون بحثهای خنده دار سونی خوبه یا مایکروسافت!! برای من که فرقی نمیکنه شمام منتظر این بازی باش تا اولین تجربت رو تو این سبک داشته باشی![/QUOTE]

ساكاگوچي از اولشم كلي طرفدار داشت بي خود بحثو منحرف نكن اينو ديگه همه مي دونن مگه اون موقع اصلا ماكروسافتي در كار بود:laughing:
شماهم مي توني منتظر ff جديد! بموني تا اخرين تجربتو داشته باشي

پ.ن:اصلا من نمي دونم چرا بايد يه سري ادم توي هر تايپيكي بيان و به همش بزنن اقا هر نظري داري براي خودت نگهدار اصلا تايپيك امتياز اين بازي چه ريطي به ff داشت كه پاي اونو وسط كشيدين
منم ديگه جوابي به هيچكس نمي دم چون:spam:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
فکر نمی کنم لازم به له کردن ساکاگوچی باشه چون FF همین جورش هم له شده
يادتون نره كه Final Fantasy 12 همان موقع از فاميتسو 40/40 گرفت كه ساكاگوچي توش كاره اي نبود.(حالا كاري ندارم بعضي ميگن روح فينال‌فانتزي‌اي نداشت و اين حرفا....دركل نمرش از فاميتسو شد 40 .يكي از 4 بازي تاريخ كه اين امتياز رو از فاميتسو گرفته )

حالا بازي جديد ساكاگوچي مياد از فاميتسو 33 از 40 ميگيره.

از اين رو كاملآ مشخصه كه Final Fantasy اين وسط له نشده(حالا 13 هم بايد صبر كرد بياد ببينيم چه جوريا ميشه)

در مورد ساكاگوچي هم كه هنوز مثل قبل از بزرگان صنعت گيم هست كه بحثي توش نيست بازيهايي هم كه ميسازه هنوز تو سبك خودشون در رده‌هاي بالا قرار دارن.(33 از فاميتسو نمره ي بدي نيست. همين نينجاگايدن سيگما هم 33 گرفت)

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
حالا كاري ندارم بعضي ميگن روح فينال‌فانتزي‌اي نداشت
اینو من خودم موافقم ولی یه بازی بعد این همه سال نمیتونه همه طرفداراشو راضی نگه داره.این حرفا رو بعد از اومدن FFX هم میزدن .از نظر من FFXII یکی از پنج RPG برتر تو نسل قبل بود و نباید با قبلی ها مقایسه بشه
ساکاگوچی رو من خودم قبولش دارم، چیزی که منو ناراحت میکنه اینه که یه عده تا پارسال اصلا به این بازیا نگاه نمیکردن حالا برای این که جلوی FF کم نیارن ساکاگوچی ساکاگوچی میکنن! وگرنه من خودم تو این چند ساله بیشتر با کارهای tri-Ace , Level 5 حال کردم

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اینو من خودم موافقم ولی یه بازی بعد این همه سال نمیتونه همه طرفداراشو راضی نگه داره.این حرفا رو بعد از اومدن FFX هم میزدن .از نظر من FFXII یکی از پنج RPG برتر تو نسل قبل بود و نباید با قبلی ها مقایسه بشه
ساکاگوچی رو من خودم قبولش دارم، چیزی که منو ناراحت میکنه اینه که یه عده تا پارسال اصلا به این بازیا نگاه نمیکردن حالا برای این که جلوی FF کم نیارن ساکاگوچی ساکاگوچی میکنن! وگرنه من خودم تو این چند ساله بیشتر با کارهای tri-Ace , Level 5 حال کردم
اصلا تو شاه RPG

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347

بابا مگه توي 360 كسي جز ساكاگوچي rpg كه واقعا ارزش بازي كردن داشته باشه مي زنه مي خواي چي بگن خوب بايد ساكاگوچي ساكاگوچي بكنن ديگه:biggrin1: انصافا ماكروسافتم بهش خيلي احتياج داره و بايد بيش از اين ها بهش برسه
توي 3 هم كه در واقع فقط سري ff هست كه واقعا شاخه
كسي هم اينجا قرار نيست اين دوتا رو با هم مقايسه كنه پس ديگه صحبتي هم نمي مونه اگه مي بيني مي خوام اين بازي رو بازي كنم بيشتر به خاطر داستانشه و دموهاش نه فن بازي:cool:

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
وای...خدا نمی توانم باور کنم.فکر نمی کردم اگر دو هفته گم و گور بشوم این همه خبر خوش بشنوم ! :D
حتما لاست ادیسی رو می گیرم در اولین فرصت...اتفاقا برنامه ام هم جور است و وقت کافی دارم دو روز...
میگم علی ، هادی ، حسام ؛ این Eternal Sonata زیرنویس انجلیسی دارش نیومد ؟

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
اتفاقا تازه دورانش رو اومده:laughing:
بلو دراگونش كه خيلي صدا كرد اكثرا هم از بازيش راضي بودن
بعدشم حالا بذار ff جديد بياد تا ببينيم اونم مي تونه عالي عمل كنه(تا اون بياد سومين بازي ساكاگوچيم اومده و تعداد اين سبك بازي ها توي 360 بيشترم شده)
يه نكته هم كه خيلي برام جالبه مگه شما بازي رو بازي كردي كه ميگي همچينم فوق العاده نيست:laughing:

گیم پلی کارهای ساکاگوچی خیلی تکراری شده
همین FF12 بعد از رفتن ساکاگوچی جون تازه ای گرفت و به حالت کاملا پویا و داینامیک در اومد

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
البته tri ace داره يك بازي اختصاصي براي 360 به اسم infinitie undiscovery ميزنه كه ميگن شاهكاري براي خودش البته ميگن :-"

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
مگه اخه شماها اين بازي رو بازي كردين كه اينطوري راجبش حرف مي زنين:mad:
هركي نفهمه ميگه طرف 100 بارم بازي رو تموم كرده:laughing:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
چه خوبه این همه استاد ار پی جی داشتیم نمیدونستیم حرفای خنده داری زدید .مطمئنآ بلو درگون در مقابل بازیهای شاخ هیچ حرفی برای زدن نداشت.اگر میبنید معروف شد به خاطر اسم ساگاگوچی و کبود این نوع بازیها در این زمان و بر روی 360 بود همین.ولی امید تازه به Lo دارم خدا کنه از بلو درگون بهتر باشه
راستی حامد زیرنویس انگلیسیش نیومد:((

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
خب ریویوش که نکرده ولی نوشته :
یک Rpg از سازنده های ژاپنی که بخوبی آنها را می شناسیم : هیرنوبو ساکاگوچی ، نوبو اوماتسو و تاکشی اینو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر