امتياز سايتها و مجلات به Lost Odyssey

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
مال نسحه ی ژاپنیشه دیگه؟

چه فرقي داره اين بازي تو هر دوتا ريجن يه زبون دارن و هيچ فرقي با هم ندارن فقط j بازي زودتر مياد چيزي حدود 10 روز ديگه

پ.ن:ريجن j دارها برن حال كنن هم فوتبالشون انگيليسي شد هم بقيه ي بازي هاشون:love:

Ashi-pc

کاربر سایت
Sep 1, 2007
595
چه فرقي داره اين بازي تو هر دوتا ريجن يه زبون دارن و هيچ فرقي با هم ندارن فقط j بازي زودتر مياد چيزي حدود 10 روز ديگه

پ.ن:ريجن j دارها برن حال كنن هم فوتبالشون انگيليسي شد هم بقيه ي بازي هاشون:love:

یعنی اونی که روز دیگه میاد انگلیسیه؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
یعنی اونی که روز دیگه میاد انگلیسیه؟

طبق گفته ي يه مجله ي كاملا درپيت ايراني خوندم كه گفته بود اصلا زبون ژاپني توي بازي نيست:eek:
كه خوب چون اصلا اعتباري بهش نيست نمي شه گفت حقيقته اما:
ظاهرا هر دو زبون بازي توي نسخه ي j بازي هست به هر حال خيالتون راحت مطمئنا زبون بازي انگيليسي هم توش هست(بيشترم به خاطر j(asia هست كه بقيه ي نقاط استفاده مي كنن

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اره انگار اینطوریه که بازی به خاطر این 4 تا دی وی دی شده که توش چندین زبان گذاشتن که اگر 10 روز دیگه بیاد انگلیسی باشه اند حاله .اوف پولامو جمع کنم 4 تا دی وی دی ولی خداییش می ارزه ته بازیه.ولی انتظار بیشتر نسبت بهش داشتم ولی بازم خوبه این امتیاز فامیسو.کلا 360 تو این سبک خیلی خیلی کم بازی داره باید اینو غنیمت شمرد:love:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
طبق گفته ي يه مجله ي كاملا درپيت ايراني خوندم كه گفته بود اصلا زبون ژاپني توي بازي نيست:eek:
كه خوب چون اصلا اعتباري بهش نيست نمي شه گفت حقيقته اما:
ظاهرا هر دو زبون بازي توي نسخه ي j بازي هست به هر حال خيالتون راحت مطمئنا زبون بازي انگيليسي هم توش هست(بيشترم به خاطر j(asia هست كه بقيه ي نقاط استفاده مي كنن

خوده ساکاگوچی اعلام کرده که این بازی در تمامیه رجیون ها دارای دو زبان حالا شاید تو PAL , UC زبون ژاپنی نباشه اما خودش اعلام کرذه و گفته که حتی حرکات لب های کاراکتر ها از روی لغات و زبان انگلیسی

arash_13

کاربر سایت
Sep 28, 2005
250
استاد ساکاگوچی
ساکاگوچی دیگه دورش سر اومده!
از وقتی که از اسکوئر رفته هیچ کار فوق العاده ای نکرده، مخصوصا با این حرفای خنده داری که چند وقت پیش میزد. من FF رو له میکنم! و این حرفا ....
بازیهای جدیدش هم خیلی چیز فوق العاده ای نیستن

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
از وقتی که از اسکوئر رفته هیچ کار فوق العاده ای نکرده، مخصوصا با این حرفای خنده داری که چند وقت پیش میزد. من FF رو له میکنم! و این حرفا ....
فکر نمی کنم لازم به له کردن ساکاگوچی باشه چون FF همین جورش هم له شده

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347

اتفاقا تازه دورانش رو اومده:laughing:
بلو دراگونش كه خيلي صدا كرد اكثرا هم از بازيش راضي بودن
بعدشم حالا بذار ff جديد بياد تا ببينيم اونم مي تونه عالي عمل كنه(تا اون بياد سومين بازي ساكاگوچيم اومده و تعداد اين سبك بازي ها توي 360 بيشترم شده)
يه نكته هم كه خيلي برام جالبه مگه شما بازي رو بازي كردي كه ميگي همچينم فوق العاده نيست:laughing:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
آره راست میگی اما به نظر من فوق العاده ترین RPG میشه با 20 ساعت Demo :eek: و کارگردانی استاد ساکاگوچی

جدا 20 ساعت دمو داره اين بازي:eek: يعني وقتي بازي رو تموم كني انگار 10 تا فيلم سينمايي ديدي:eek:(اونم بدون سانسور:biggrin1:)
بي خود نيست بازيش روي 4 تا ديويدي مياد من كه اين اولين بازي اي هست كه مي خوام تو اين سبك بازي كنم:love:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
جدا 20 ساعت دمو داره اين بازي:eek: يعني وقتي بازي رو تموم كني انگار 10 تا فيلم سينمايي ديدي:eek:(اونم بدون سانسور:biggrin1:)
بي خود نيست بازيش روي 4 تا ديويدي مياد من كه اين اولين بازي اي هست كه مي خوام تو اين سبك بازي كنم:love:
بله این بازی دارای 20 ساعت Demo هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر