امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Diablo 2 resurrected
یکی از بهترین remake هایی که در عمرم دیدم. همه چیز بازی عالیه. گرافیک واقعا خوب. دمو های دوباره تولید شده با کیفیت عالی. موسیقی و صدای با کیفیت. گیم پلی بازی بعد از بیشتر از 20 سال هنوز هم فوق العاده هستش. من برای اینکه بازی رو روی آسون ترین مود تموم کنم حدود 80 ساعت بازی کردمش :D
9/10

Warcraft 3 reforged

با اینکه زمان بچگی میرفتم گیمنت و همه داشتن dota و WoW بازی میکردن من هیچوقت سراغش نرفته بودم :D ولی همیشه دوست داشتم بازیش کنم.
از لحاظ کیفیت تولید دقیقا نقطه مقابل دیابلو هستش lol بیشتر remaster حساب میشه تا remake البته نسبت به نسخه سال 2003 گرافیکش رو خیلی بهبود دادن. گیم پلی و داستان بازی هنوزم عالیه ولی یک سری جاها واقعا سخت میشه. تقریبا 30-40% بازی هم بیشتر ARPG (مثل دیابلو) تا بازی استراتژی. حدود 30-40 ساعت طول کشید تا تمومش کنم. شاید نسل جدید زیاد خوششون نیاد از این جور بازی ها ولی واسه من که با بازی های RTS بزرگ شدم خوب بود.
8.5/10

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
Screenshot (185).png
Resident evil 4 remake
100/100
بازی به بهترین و کاملترین شکل ممکن ریمیک شده و هیچ ایرادی بهش وارد نیست
گرافیک بازی واقعا عالی و شایسته زمان فعلیه حتی بیشتر
در مورد بقیه مباحث هم از صدا گذاری گرفته تا شخصیت پردازی ، طراحی چهره ، فیزیک و....واقعا سنگ تمام گذاشتن
اما در مورد نسخه pc واقعا یکی از بهترین و کامل ترین بهینه سازی هایی هست که صورت گرفته
در تنظیمات max دمای کارت گرافیک و cpu اکثرا پایین ۵۰ بودن تو عکس هم کاملا مشخصه
اپشن های گرافیکی هم تو منوی ستینگ واقعا زیاده
و میشه نسبت به منابع سیستم شخصی سازیشون کرد که عالیه
بصورت کرکی بازی کردم اما منتظرم وقتی قفل از روی نسخه استیم بازی حذف شد و dlc خانم ada هم ریلیز شد با یه تخفیف خوب بخرمش چون اگه قرار باشه یه بازی واقعا ارزش خرید داشته باشه این بازی الگوی همه اوناست​

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر

Capture_2023_06_23_00_51_41_185.png

Warhammer 40K: Boltgun 2023

نکات مثبت: سیستم شوتینگ بی‌نظیر؛ گیم پلی سریع و بدون توقف؛ ارائه رویکرد نوین از شوترهای دهه 90؛ تنوع خوب اسلحه‌ها و دشمنان؛ حمام خون!
نکات منفی: افت فریم در صحنه‌های شلوغ (به خصوص مقاطع شروع Purge)؛ طراحی خسته‌کننده محیط بازی؛ افزایش سختی غیرقابل‌تحمل در مرحله پایانی بازی

Score: 8.5

شروع بازی: 30 خرداد 1402
پایان بازی: 7 تیر 1402

پ.ن: عکس بامزه‌ای شد! :D

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238

View attachment 299054

Warhammer 40K: Boltgun 2023

نکات مثبت: سیستم شوتینگ بی‌نظیر؛ گیم پلی سریع و بدون توقف؛ ارائه رویکرد نوین از شوترهای دهه 90؛ تنوع خوب اسلحه‌ها و دشمنان؛ حمام خون!
نکات منفی: افت فریم در صحنه‌های شلوغ (به خصوص مقاطع شروع Purge)؛ طراحی خسته‌کننده محیط بازی؛ افزایش سختی غیرقابل‌تحمل در مرحله پایانی بازی

شروع بازی: 30 خرداد 1402
پایان بازی: 7 تیر 1402

پ.ن: عکس بامزه‌ای شد! :D
اینقدرم گرافیکش پایین نیستا

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
اینقدرم گرافیکش پایین نیستا

بابت کیفیت عکسی که گذاشتم میگی؟ ایرادم اصلاً به گرافیک نیست؛ فقط موقع صحنه‌های شلوغ یه‌مقداری لگ پیدا میکنه! بازی خیلی خوبی هست مثل Ion Fury؛ مناسب برای آدم‌های بی‌کله و بی‌اعصاب. :D

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بابت کیفیت عکسی که گذاشتم میگی؟ ایرادم اصلاً به گرافیک نیست؛ فقط موقع صحنه‌های شلوغ یه‌مقداری لگ پیدا میکنه! بازی خیلی خوبی هست مثل Ion Fury؛ مناسب برای آدم‌های بی‌کله و بی‌اعصاب. :D
نه خود بازی کلی افکت های باحال داره این عین ps1 شده گرافیک بالاترین تنظیمات نیست؟
Boltgun Screenshot 2023.06.28 - 15.58.02.18 - Copy.jpg

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
THE DEVIL IN ME 4.5/10
The_Devil_in_Me_cover_art.jpg

نکات مثبت:
برخی المان های گیم پلی
صداگذاری خوب

نکات منفی:
داستان ضعیف
اتفاق های غیر واقعی و غیر منطقی زیاد
گرافیک کلی بد
بهینه نبودن بازی
دارای لگ
انیمیشن های خشک و غیر واقعی
شخصیت های نچسب

حداقل این نوع بازی ها اینکه داستان عالی روایت عالی اتفاق های منطقی با گرافیک بی نظیر داشته باشه که این بازی هیچ کدومش نداره حتی انیمیشن های صورت یا راه رفتن بده
کاراکتر کنترل بدی داره و مدام توی در و دیوارم عین بازی های درپیت گیر می کنه
در کل برای حس مخصوص این نوع بازی ها هم که شده پیشنهاد می شه اما چیز خاصی نداره واقعا

آخرین ویرایش:

prometheus

کاربر سایت
Jun 26, 2012
623
نام
امیرحسین
1566200562ashesheader.jpg
Remnant From Ashes
این بازی زمانی که عرضه شد یادمه که سولزلایک بود در نتیجه چون بعد از کار تایم کمی برای گیم دارم نمیخواستم زمانم صرف You Died روی مانیتور بشه :D ، علاوه بر اون فکر میکردم بازی داستان خاصی نداره و بیشتر کوآپ باید رفت در نتیجه نرفتم سراغش تا اینکه تریلر شماره 2 توی گیم اوارد سال پیش نمایش داده شد و نظرم رو تا حدی جلب کرد منم برخلاف میل باطنی گفتم کرکی بگیرم اگر خوب بود روی استیم هم بگیرم که بعدش استیم بازی در آورد و نشد.
بگذریم، امشب بازیو بعد 21 ساعت تموم کردم و شدیدا باهاش حال کردم ، الانم باید برم سروقت dlc ها و منتظرم که حدود 1 ماه دیگه نسخه دومش بیاد که از هر جهت نسبت به این شماره پیشرفت داشته و امیدوارم موفق بشن.
نقطه قوت بازی سلاح ها و آرمورهای متتوعش هست که اجازه میده بیلدهای متنوعی ساخت و یکسری trait هست که با آپگریدشون لول کرکتر بالا میره. علاوه بر اون با توجه به اینکه مپ بازی رندوم ایجاد میشه یکسری سلاح ها و باس ها و ایونت ها میتونه برای هر پلیری تجربه متفاوتی رقم بزنه در نتیجه برای تجربه کامل باید reroll کرد که ارزش تکرار بازیو بیشتر میکنه و این گیم پلی خوب بازی هست که درگیرکننده و اعتیادآوره و مشخصه تجربه کوآپ بازی خیلی میتونه از سولو جذاب تر باشه.
ایراد بازی بیشتر به این برمیگرده که یه جورایی محیط و نقشه اش از لحاظ پیچیدگی که تو بیشتر بازی های سولزبورن دیدیم سرراست تره و بیشتر مواقع پلیر باید یه مسیر تقریبا سرراستی رو بره تا برسه به دانجن و مبارزه با باس و پیشروی دوباره تا برسه به دنیای جدید (پیچیدگی مپ ها قابل قیاس با دارک سولز و اینا نیست) ، ایراد دیگه هم برمیگرده به طراحی باسها که مثل بازیهای فرام به یاد موندنی نیستن و صرفا با یه گله مینیون کنار باس خواستن چالش بازی رو بیشتر کنن. ایراد آخر هم برمیگرده به کوتاهی بازی چون به 2/3 بازی که رسیدم و تازه حسابی لول آپ شده بودم و آرمورها و سلاحای خوب پیدا کردم دیدم چیزی از بازی نمونده. در کل اگر کسی تجربه نکرده 100 درصد پیشنهاد میکنم چون به نظرم اونطور که باید تحویل گرفته نشد و ارزشش بیشتر از ایناست.
نمره : 8

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
Capture_2023_07_02_10_31_11_320.png

X-Men Origins: Wolverine 2009

نکات مثبت: سیستم مبارزات سرگرم‌کننده و سرعتی؛ کمبوهای جالب؛ روایت بهتر داستان نسبت به فیلم؛ صداپیشگی خوب شخصیت‌ها از جمله ولورین (هیو جکمن)؛ کات‌سین‌های باکیفیت؛ خونین به مانند سری کمیک‌هایش
نکات منفی: دوربین ضعیف؛ دیرلود‌شدن تکسچرها؛ مقداری باگ

شروع بازی: 10 تیر 1402
پایان بازی: 12 تیر 1402

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
The Last of Us Part 1 10/10

tlou-i.exe Screenshot 2023.03.31 - 03.38.03.00 - Copy.jpg

نکات مثبت:
همه چیز

نکات منفی:
هیچ چیز

بهترین کار ناتی داگ و یک ریمیک عالی
درسته که اوایل عرضه ش روی سیستم های معمولی و ضعیف خوب اجرا نمی شد اما خیلی سریع فیکس شد خوشبختانه من از ابتداشم مشکلی با بازی نداشتم
اگه 10 تا بازی باشه که در طی عمر گیمینگ 30 ساله ی من نمره 10 از من بگیره یکیش همین بازی هست
tlou-i.exe Screenshot 2023.05.15 - 23.44.05.47 - Copy.jpg

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
StarCraft Remastered
نسخه بازسازی شده بازی starcraft 1. بازی درست مثل دیابلو و وارکرافت 3 فقط گرافیکش رو بهبود دادن و گیم پلی دقیقا همون مال سال 1998 هستش! که خوب یه سری ایراداتی داره مثلا نمیشه بیشتر از 12 تا یونیت رو انتخاب کرد یا چیزی به اسم checkpoint تو بازی نیست. درجه سختی بازی ها واقعا بالاست میتونم بگم سخت ترین RTS هستش که در عمر سی+ ساله ام بازی کردم :D مرحله دهم هر کدوم از camping ها شاید 2-3 ساعت طول بکشه تموم کردنشون اگه لمش رو بلد نباشی.
جالب اینجاست من بچه که بودم و گیم نت میرفتم این بازی همیشه رو کامپیوترها بود ولی هیچ وقت بازیش نکرده بودم.

7.5/10

Vault

کاربر سایت
Apr 12, 2023
39
TR.jpg

خیلی سال پیش بازی کردم اما یاد آوری خاطراتش هم جذابه. برای من و خیلی های دیگه از فالوت بازها این نسخه بهترین نسخه فالوته. نسخه ۳ هم بازی جذابی بود اما این نسخه تمام کمبودهای ۳ رو جبران کرده بود با اینکه ساختش مدت زمان زیادی طول نکشیده اما بازی واقعا کاملی بود. محیط های بسیار پویا و زنده با توجه به اینکه گرافیک بازی از نظر فنی ضعف هایی داشت اما باعث نمیشد از محیط های پویا و جذاب بازی لذت نبرد. دیالوگ های بازی برخلاف خیلی از بازیها فقط نوار خالی پر کردن نبود و سرزنده و درگیر کننده نوشته شده بود اصلا خبری از کسالت نبود تو مکالمات بازی. در مورد داستان بازی فکر میکنم پیچیده ترین اسکریپت داستانی بین تمام بازیهارو داره از ماموریت های فرعی تا اصلی همه مثل تار عنکبوت بهم پیوسته و مرتبط بود این نکته همیشه من رو حیرت زده میکرد که چقدر همه چیز در نیووگاس پیوسته است و روی ریزه کاری های داستانیش کار شده این نکته باعث میشد هیچ وقت احساس کسالت نکنید. هنوزم بعد از این همه سال من اعتقاد دارم شاهکارترین سیستم ماموریت دهی بین تمام بازی ها مربوط به فالوت نیو وگاسه. صداگذاری فالوت هم که همیشه از خاص ترین تجربه های این سری بوده نیووگاس هم مثل تمام نسخه های دیگه از این نظر چیزی کم نمیذاشت. لوکیشن های منحصر به فردش بعد از طی کردن مسافت های طولانی و رسیدن به این لوکیشن ها و آشنایی با شخصیت های جدید جذابیت خاصی داشت. این حس تو بازی هف لایف ۲ هم مشابه بود که بعد از طی کردن مسافت طولانی و درگیری های شدید به کمپ های خودی میرسید حس مشابه ای برای من داشت.

کلام آخر اینکه تجربه این بازی واقعا خاص بود داستان کم نظیر خلاق و سرزنده این نسخه از فالوت تجربه ای بود که دیگه هیچ وقت مشابه اش رو تو بازیهای دیگه تجربه نکردم.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,735
HALO INFINITE

بازی رو زمان عرضه روی pc از طریق گیم پس بازی کردم.

نکات منفی
طراحی مراحل تاریخ گذشته و تکراری ( هی برو باتری رو از اتاق کناری بیار تا در باز شه ) بخش کمپین، کارهای فرعی یوبیسافتی که فقط برای افزایش زمان گیم پلی اضافه شدن.
شخصیت پردازی در حد کارتونهای رده سنی الف برای شخصیت منفی ، شما escharum مقایسه کنید با دایدکت یا پرافیت های نسخه دوم . شخصیت تفلون و اضافی خلبان ، عدم ثبات شخصیت برای مسترچیف خلاف نسخهای قبلی ، این وسط وپن از دستشون در رفته بود شخصیت پردازیش درست و مناسب دراومده بود . و البته harbinger هم خوبه
عدم تنوع محیط بر خلاف نسخه های قبلی
کمبود محتوا و سیستم progression زجر آور مولتی پلیر
گرافیک برای محیطهای جهان باز بازی در حد یک عنوان میان نسلی نسل نهمی نیست .

نکات مثبت
گانپلی لذت بخش
هوش مصنوعی خوب
چهارچوب خوب مالتی پلیر
grapleshot کاربردی
boss fight
امتیاز ۷ از ۱۰

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
1763896.jpg

Need For Speed Most Wanted 2005 - Remastered Edition

هوس یه ریسینگ درست حسابی کردم و بعد از یه سرچ تو عناوین اخیر، متوجه شدم هیچکدوم منو ارضــا نمیکنند. تصمیم گرفتم برای تجدید خاطرات، برم ماست وانتد 2005 رو برای "نمیدونم چندمین بار" تمومش کنم، ولی میدونم حداقل 6-7 سالی بود که ازش دور بودم.
سرچ که کردم متوجه وجود همچین نسخه ای شدم و گفتم چه بهتر!

قطعا تو تاریخ رو دست چنین بازی ای ریسینگ نمیاد. طراحی جذاب شهر ROCKPORT، طراحی مراحل و مسابقات جذاب و تنوع خوبی که دارند. صداکذاری و موسیقی متن جذاب بازی و البته داستانی نه چندان پیچیده و ساده ولی همون هم به جذابیت بازی اضافه میکنه و باعث میشه شما دوست داشته باشید یکی یکی تو لیست بیایید بالا... گرفتن ماشین هاشونم (Pink Slip) با وجود اینکه تقریبا جز 2-3 تا ماشین، خیلی بدرد نمیخورن، باز هم قضیه رو جذاب تر میکنه.

نکات مثبت دیگه که قابل اشاره باشه، سیستم تیونینگ بازی، ماشین های متنوع و جذاب بازی، مراحل درگیری با پلیس و چالش مواجه با اونها در لول های بالاتر. (پوتیاک مشکی و کروت ها :D و هلیکوپتر هلیکوپتــــــر)

نمره: 10/10

پ.ن: تو این نسخه یه سری ماشین اضافه شده که هیولا هستند مثل بوگاتی که 440 تا باهاش پر کردم :)) خداست خیلی حال داد.

------------------------------------
دیروز، بعد از یه هفته تمومش کردم و تنها چیزی بود که این چند روز یکم افکار مضخرف و خستگی رو تونست ازم دور کنه.
و بلافاصله خبر اومده که میخوان Remakeـش رو 2024 عرضه کنند که خبر قشنگی بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• SoRoS
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر