امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم PC

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام
تو اين تاپيك مي خوايم نظر شما و امتيازي رو كه به هر بازي ميديد مشخص كنيم تا شايد بتونيم بهترين بازي رو تو هر ماه يا سال با نظر خودمون انتخاب كنيم
پايين ترين امتياز 0
بالاترين امتياز 10
همراه نظر ( خواهشمند است نظر کارشناسانه باشه )

اینم بازی های سری 1 : ( تا تاریخ 5 مهر )

Wolfenstein
Wanted Weapons of Fate
Left 4 Dead

Bionic Commando
Call of Juarez Bound in Blood
Street Fighter IV

جواب لیست امتیازات سری اول :

امتیاز اعضای بازی سنتر به عناوین PC

اینم بازی های سری 2 ( با تشکر از میثم ) تا تاریخ 20 مهر :

Batman Akham Asylum
Resident Evil 5
Mini Ninja
NFS: SHIFT
Red Faction Guerilla
Darkest of days
Section 8
overlord 2
ARMA II
Trine
X-Men Origins: Wolvorine

جواب لیست امتیازات سری دوم :

اینم بازی های سری 3 : ( تا تاریخ 28 مهر )

Assassin's Creed
Bioshock
Brothers In Arms 3
Crysis
Crysis Warhead
Dark Sector
Dead Space
Far Cry 2
F.E.A.R 2
Gears of War
GTA IV
GRID
Mirror Edge

لیست امتیازات سری سوم :

بازیهای سری 4 ( تا تاریخ 5 آبان )

Splinter Cell: Double Agent
STALKER: Shadow of Chernobyl
STALKER: Clear Sky
Call of Duty 4
Call of Duty: World At War
Fallout 3
H.A.W.X
Resident Evil 4
Prince of Persia 2008
Burnout: Paradise
Mass Effect
Devil May Cry 3
Devil May Cry 4
Pro Evolution Soccer 2009
Colin Mac Rae: Dirt
Silent Hill: Homecoming

لیست امتیازات سری چهارم :

Last edited by a moderator:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر

Assassins Creed Rogue

r03s6n2p0ub4vjf9l3rn.jpg

66715103634869469598.jpg

نکات خوب : بهترین پورت اساسین کرید بر روی کامیپوتر،داستان زیبا و جذاب، گرافیک بهبود یافته نسبت به نسخه های کنسولی،موسیقی تکراری اما زیبا و پر تنش،وسیع . طراحی خوب محیط های یخی و برفی، تمپلار

نکات بد : نبود تغییرات وسیع نست به نسخه قبلی،کوتاه بودن بازی نسبت به عناوین قبلی این سری

شروع بازی : 23 اسفند
پایان بازی : 28 اسفند

SCORE : 9

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
Hotline miami 2
9.5/10
فوق‌العاده بازی سریع و خشن و لذت‌بخش مثل شماره اول!
گیم‌پلی همچنان عالی که هر چقدر بیشتر بازی می‌کردی معتادتر می‌شدی! کنارش هم موسیقی و صداگذاری محشر بازی! سر بعضی مراحل یه 30-40 باری مُردم ولی اصلا خسته نمیشه آدم و بیشتر اشتیاق داره به ادامه بازی! پیشرفتی نسبت به شماره اول ندیدم ولی به خوبی شماره اول بود قطعا!

Alien Isolation
10/10
بهترین بازی سال برام :x
همه چی عالی بود! گیم‌پلی بی‌نقص و کامل! گرافیک بالا! صداگذاری و موسیقی‌ای که کاملا جو بازی رو به بازیکن منتقل می‌کرد. موسیقیِ بعد از اولین ملاقات با Alien بقدری عالی بود که وحشت رو تا مغز استخون حس کردم! سیستم سیو هم ترس بازی رو افزایش میداد و من راضی بودم از این روش! طراحی سفینه هم بسیار پرجزئیات کامل بود! پورت هم که هلو! :d من اصلا حس نکردم بازی طولانی بود و دقیقا مرحله آخر بخودم گفتم اگر اینجا بازی تموم بشه اصلا طولانی نیس و دقیقا هم همونجا بازی تموم شد!
قطعا تو سبک Survival horror یکی از بهترین بازی هاست!

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Assassin%27s_Creed_Rogue.jpg

مثبت = ایده داستانی بسیار جالب و تازه در این سری بازی که خیلی هم خوب پیاده سازی شده و جذابه - شخصیت ها همگی خیلی خوب کار شدند و Shay هم به عنوان قهرمان داستان فرد کاملا منحصر به فردیه - دریانوردی همچنان لذت بخشه مخصوصا گشت و گذار در دریاهای قطب شمال با مه و بورانی که راه میفته - اضافه شدن یک سری دشمن جدید و اینکه خودمون از شکارچی، تبدیل به شکار میشیم - محیط در نظر گرفته شده برای بازی خیلی قسمت قسمت هستش اما وسیع - سلاح نارنجک انداز جالب و کاربردی تهیه شده - ذره ای از لذت مبارزه با کشتی های Legendary کم نشده - بخش مدرن به نظرم بهتر کار شده نسبت به عناوین اخیر AC - اجرای بازی بسیار عالی هستش بدون افت فریم و مشکلات گرافیکی - پایان بازی بسیار جالب کار شده مخصوصا ماموریت ساده و کوتاه آخر که ختم به AC Unity میشه - فعالیت های فرعی جدید
منفی = طبق رسم همیشگی AC ما شاهد هوش مصنوعی داغون در بعضی مواقع، به همراه باگ های بسیار خنده دار هستیم - شکار خیلی بی اهمیت شده چه در دریا چه در خشکی چون به خاطر در آمد بالا، شما خیلی راحت می تونید آیتم ها رو خریداری کنید بدون اینکه جزیره به جزیره آیا یک دونه گرگ پیدا کنید یا نه - بازی وسیعه ولی خیلی قسمت قسمت شده و دائما برای ماموریت های مختلف، بین محیط های گوناگون یک بند جابجا می شید و نمیشه یک محیط رو کامل آشنا شد بعد رفت جای دیگه - گرافیک خوبه ولی تاریخ گذشته شده و امیدوارم آخرین عنوان AC با این گرافیک باشه (که هست :d)
گرافیک: 7.5
صداگذاری: 9
داستان: 8.5
گیم پلی: 8
امتیاز کلی: 8.5
خیلی شنیده بودم که گفته می شد Assassin's Creed Rogue دقیقا کپ AC 4 هستش و هیچ چیز جدیدی نداره ولی من شخصا به شدت لذت بردم با اینکه AC 4 رو هم کامل تا آخر با اکثر ماموریت ها به پیش رفته بودم. Rogue شباهت های زیادی داره درست هم هست: دریانوردی و جنگ ها همونه، آزاد سازی قلعه ها همونه، شکار همونه و غیره منتهی فرق اساسی اینجاست که تاکید AC 4 رو دریا و دزدی هستش منتهی Rogue روی خشکی و شکار اساسین ها. Rogue بخش مدرن تر به مراتب بهتری داره چرا که خود ما از دار و دسته Abstergo میشیم و اطلاعات محرمانه زیادی رو دریافت می کنیم. گیم پلی هم که به اندازه کافی توی نکات مثبت ستایشش کردم و واقعا عالی هستش. من رو بسیار سرگرم کرد.
Assassin's Creed Rogue با وجود شباهت هاش به AC 4، در کمال تعجب خیلی برام تازگی داشت. اینکه برای اولین بار در تاریخ سری بازی AC ما یک Templar میشیم و دیدگاه اونها رو هم به وقایع جهان بازی مرور می کنیم نقطه خیلی جالب توجهی هستش و خیلی خوب شد که بالاخره سازنده ها سراغش رفتند چون همیشه نیروهای تمپلار، یک مشت افراطی پست فطرت صرفا قلمداد می شند اما اینبار در این داستان، این اونها هستند که جهان رو نجات می دند و آدم خوب داستان می شند.
تجربه این بازی به همه و مخصوصا عشاق Assassin's Creed صد در صد توصیه میشه چون یک معجون کامل متشکل از مخفی کاری، دریانوردی، داستان خوب و موضوعی تازه هستش.
پایان Rogue هم برام خیلی خیلی جالب بود :d من که به خاطر گند کاری های Unity بابت باگ هاش خیلی ناراحت شده بودم، الان واقعا تمایل دارم ببینیم این عنوان چه داستانی داره و دنباله کارهای Shay چه نتایجی خواهد داشت.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Paperthin

یه بازی پلتفرمر 2 بعدی که مرحله هاش به صورت خودکار generate میشن.گرافیک خوب هست و موسیقیش واقعا عالیه :d. گیم پلی هم ظرافت خاصی داره مثلا موقع پرش های چندتایی که میشه به دیگه تکیه داد و بالاتر رفت. نکته جالبش این هست که این بازی رو یک نفر به تنهایی ساخته!
از اینجا میتونین مجانی دانلودش کنین : Paperthin - An Indie Platformer Game | Game Jolt

8/10

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
Middle Earth Shadow of Mordor
مقدمه
یک بازی مبارزه ای تمام عیار بود تمام کننده در حد خدای جنگ سبک حمله درست عین نسخه سوم ویچر و سری اساسین کرید با ترکیب آلمان های بهترین بازی این سبک یعنی بتمن الان فکر میکنم چرا این بازی هر چی جایزه بود رو درو کرد. اوج کار این جاست کی این بازی انیمیشن های بسیار بسیار روانی داره که خشونت بازی رو به بهترین شکل ممکن به نمایش میزاره.صدا گذاری بازی و همچنین موسیقی بازی زیبا و حماسی بود، خصوصا اوج کار رو زمانی میبینید که از هدست های 7.1 کاناله استفاده بنمایید. به زرس قاطع میگم هوش مصنوعی این بازی همراه الین قویترین و بهترین هوش مصنوعی نسل هشتم بعلاوه نسل هفتم بود هوش مصنوعی سرزمین میانه یه کارایی میکنه که آدم به زور میتونه باور کنه و الین رو هم برید ببینید چه بلایی سرتون میاره.
گرافیک
یعنی با نصب اون پک دقیقا گرافیک بازی مثل یه انیمیشن شد. اصلا انیمشن دیدید؟؟؟ اصن داریم؟؟؟؟! ولی به شخصه اصلا از محیط بازی خوشم نیومد و اصلی ترین دلیلی باعث خسته کننده شدن بازی می شد محیط خالی و بدون نما ه ی زیبا بود. کل گیم پلی طوی محیط تکراری و نسبتا خالی جریان داشت که صرفا جهان باز بودن بازی رو میبرد زیر سوال.ولی اصلا از نش قیافه شخصیت اصلی خوشم نیومد اخه این قیافه بود؟؟؟؟ لباسشم هم خوب نبود.
گیم پلی
گیم پلی بازی فقط محدود میشد به همون تمام کننده ها که اگه کسی مثل من همون اول کار نصفشون رو باز کنه بازی به شدت خسته کننده میشه باید در طول داستان اپگرید ها رو ازاد کرد!!! یعنی خدایی یه بازی گیم پلیش باید فقط محدود بشه به یه سلاح؟؟؟؟ها؟؟؟؟؟ حداقل چند تا سلاح رو بهش اضافه میکردن با همون اپگرید ها با یکم قدرت بیشتر و کمتر تا حداقل دل خوشی از بازی داشته باشیم!! شما اساسین رو نگاه کن انواع و اقسام سلاح رو داره که هر کدوم نحوه تمام کننده هاش بیشترشون مثل هم هست دقیقا مثل شمشیر ها با دمیج کمتر و بیشتر!! حداقل سازنده بازی چند تا اسکین یا بهتره بگم مثل اساسین اپگرید برای لباس های شخصیت اصلی میذاشت نه که فقط رو مبارزه هاش کار کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟
تنها نقطه قوت بازی همین سیستم نمیس بود که که خودش تمام گیم پلی بازی رو زیر و رو میکرد. و واقعا هم لذت بخش بود. طراحی باس فایت هاهم فوق العاده بود. هوش مصنوعی بازی هم قدرتمند بود. مخفی کاری بازی هم خوب بود.
گیم پلی شخصیت دوم بازی نمیدنم چرا زیاد به کار نیومد یا فقط من اینطوری بودم؟؟؟؟
صداگازی در یک کلام عالی
نمره کلی 8

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
The Evil Within : The Assignment

یه DLC عالی برای یه بازی عالی . به معنای واقعی Survival Horror بود . با اینکه بسیار کوتاهه ولی خعلی میچسبه! . امتیاز هم نمیدم . کلا بازیش کنید . از دستتون نره . منتظر DLC بعدیش به نام Consequence هستم .

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
mrxbptzlh6k6mswyn7dt.jpg

همیشه تنها چیزی که بهش در Gaming حسرت میخوردم ، بازی نکردن RPGهای کلاسیک بود که خوشبختانه فرصت تجربه شـاهکار Obsidian برام فراهم شد.
بقول سازندگان ، بازی با الهام از بهترین rpg های کلاسیک تاریخ مثل Planescape : Torment, Baldur's Gate ساخته شده(یه سری Easter egg هم در بازی مثل اشاره به BG 3 : Black Hound که هیچ وقت ساخته نشد وجود داره.)
نویسنده بازی Chris Avellone هست. نابغه ای که درکنار Collin Mccomb داستان Planescape : Torment رو نوشته.
(بازی که بخاطر ساختارشکنی و دیالوگ های طولانی و داستانپردازی عمیق شهرت زیادی داره).
تقریبا همه طرفدارهای واقعی ژانر RPG با زیرشاخه CRPG آشنایی دارن و نیازی نیست که از پایه درباره این سبک بحث کنیم :d.
نحوه داستانسرایی بازی ماورای انتظارم از هر بازی بود. اصلا روند داستانپردازی کلیشه رایج اکثر بازی ها(بهتون قول میدم داستان Originsهم بعد این بازی
براتون بشدت کلیشه میشه)در Pillars وجود نداره.
وجود Companionهایی مثل Durance, Grieving Mother,Kana که شخصیت پردازی خیلی قوی دارن و در Quest ها جملات جالبی میگن.
مفاهیم عمیقی در بازی نهفته س و همراهانتون موضوعاتی رو بیان میکنن که mind blown میشین کلا :d مثل ارزش علم ، وفاداری، مفهوم خداو...که
شاید عناوین انگشت شماری در صنعت گیم تا این حد از نظر داستانپردازی عالی عملکرده باشن.
سیستم مبارزات بازی حالت Real time داره و بنظرم هیچ نقصی نداره. بخاطر تعدد کلاس ها نسبت به بقیه عناوین استراتژیهای مختلفی میشه در بازی بکار گرفت.
فقط متاسفانه کلاس ها تا الان که بالانس نیستن.
Quest های بازی هیچ حرفی برای گفتن باقی نمیذارن و تقریبا اکثرشون داستان منحصر به فردی دارن که شما درشکل دادنش تاثیرگذار هستید.
سیستم Dialogue های بازی بشدت عمیقه. و با npcهای مهم حداقل 5-6 تا انتخاب دارید و میشه به نحوهای کاملا متفاوت به اتمام رسوند.
سیستم Crafting هیچ نیازی بهش وجود نداره و یه چیز زائدی هست. درکل اگر حوصله دارید و دیالوگ های بازیهای RPG رو هیچ وقت Skip نکردین و
دنبال یه شاهکار عمیق هستین به شما Pillars of Eternity قطعا پیشنهاد میشه
بنظرم با نویسنده های توانایی که Obsidian در اختیار داره خیلی راحت میتونه دنیای Eora رو با lore شکل بده که امیدوارم صورت بگیره.
در آخر اگر بخوام بازی رو با یک عبارت وصف کنم "شاهکار کلاسیک فوق العاده عمیق" هست.
گیمرهای فوق حرفه ای هم که در درجه اول گرافیک براشون مهمه به هیچ وجه سمت این بازی نیان
9.5/10

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
Half-Life_2_cover.jpg

بعد از نزدیک به یه دهه نسخه بدون مشکل و آپدیت شده گرافیکی بازی رو تموم کردم .

نقاط قوت: موسیقی عالی، Level Design فوق العاده ، لگد نداشتن اسلحه ها موقع شلیک!، کیفیت عالی آب و Reflection محیط در آن ( البته در زمان خودش). سایه زنی خوب.

نقاط منفی: داستان بی سر و ته ، لودینگ های زیاد بین مراحل، شخصیت های زود فراموش شدنی ( مخصوصا شخصیت اصلی بازی که بسیار بی سر و تهه ، گیر کردن های پی در پی بین جعبه ها ، لاستیک ها، ماشین قراضه ها،دشمن های رو مخ و همیشگی ( اونایی که هی میپریدن رو سر و کله ، هلیکوپترها و اون ملخ ها که از تو زمین در میومدن، اون آبمیوه گیری های پرنده، ). نداشتن زوم روی تفنگ ها به جز تیر و کمان.سه چرخه قراضه که هی به در و دیوار گیر میکرد و تو آب حتی عم عمق از کار میوفتاد و همش با اون Gravity Gun باید به جلو هلش میدادیم.

امتیاز کلی : 8

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Mass effect 1
اگه بخوام با نسخه دوم و سوم مقایسه کنم خوب گیم پلی خیلی ضعیف تر هست و گرافیک هم تعریف چندانی نداره. ولی اگه حساب کنیم که بازیش سال 2007 عرضه شده واقعا بازی قشنگی حساب میشه :x. داستانش خیلی عالیه و قسمت شوتینگ هم خوب کار شده هرچند قسمت کاور گرفتن زیاد خوب نیستش.
8.5/10

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Half-Life_2_cover.jpg

بعد از نزدیک به یه دهه نسخه بدون مشکل و آپدیت شده گرافیکی بازی رو تموم کردم .

نقاط قوت: موسیقی عالی، Level Design فوق العاده ، لگد نداشتن اسلحه ها موقع شلیک!، کیفیت عالی آب و Reflection محیط در آن ( البته در زمان خودش). سایه زنی خوب.

نقاط منفی: داستان بی سر و ته ، لودینگ های زیاد بین مراحل، شخصیت های زود فراموش شدنی ( مخصوصا شخصیت اصلی بازی که بسیار بی سر و تهه ، گیر کردن های پی در پی بین جعبه ها ، لاستیک ها، ماشین قراضه ها،دشمن های رو مخ و همیشگی ( اونایی که هی میپریدن رو سر و کله ، هلیکوپترها و اون ملخ ها که از تو زمین در میومدن). نداشتن زوم روی تفنگ ها به جز تیر و کمان.

امتیاز کلی : 8

اینکه بعد از 200 سال یکی هنوز حاضر میشه این بازی رو تموم کنه بهش 8 هم بده خیلی حرفه البته من به عنوان بهترین بازی pc ازش یاد نمی کنم اما بازی عالی بود یاد 6600 که باهاش بازی می کردمش به خیر. امیر پیشنهاد می کنم episode 1 بازی کنی از هموشون بهتره hl 2 lc هم کلا نیم ساعت بازی که گرافیکش برای همین الان هم خوبه سنگ تموم گرافیک این بازی در همین dlc کوتاه هست یادمه زمان خودش همه کف کردن
این شخصیت بی سر و تهی هم که گفتی در این سایت 1 سال محبوب ترین شخصیت بازی ها شد:d

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
بعضی وقت ها یه جمله می تونه نشون بده طرف چقدر درک داره. تنها کار منطقی اینه که وقتی همچین جملاتی رو می خونی یه لبخند بزنی و بگذری و امیدوار باشی یه روزی برسه که خود طرف هم بفهمه حرفش چقدر بی منطقه.

+
Resident Evil: Revelations 2
8 از 10

به عنوان کسی که اصلاً Resident Evil باز نیست و تنها RE که قبلاً تموم کرده نسخه 5 بوده، Revelations 2 خیلی خوب بود. دو تا از باس های بازی رو تو 2 اپیزود مختلفش با آخرین تیر کشتم! یعنی اگه خطا می رفت باید از اول شروع می کردم. خیلی حس خوبی بود.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
Mortal Kombat X Review -PC Version

220px-Mortal_Kombat_X_Cover_Art.png

نکات خوب :داستان منحصر به فرد و جذاب برای یک عنوان مبارزه ای- گیم پلی روان، خشن و سریع. گرافیک پیشرفته نسبت به عناوین قبلی، بخش آنلاین و فکشن مود.
سرگرم کننده

نکات بد : یک پورت ناقص و بهینه نشده برای کامپیوتر که با کرش و باگ و افت فریم های شدیدی همراه است. کوتاهی بخش داستانی، نبود شخصیت های معروف نسخه ی
های
قبل

SCORE : 7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر