امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم های Xbox

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
سلام

این اولین تاپیکیه که تو بازیسنتر میزنم.:d
این تاپیک رو زدم تا شما عزیزان به بازی هایی که روی Xbox بازی میکنید امتیاز بدید و نظرتون رو در مورد بازی بگید.

آخرین ویرایش:

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
MGS V : GZ
6/10
من حقیقت اولین باری بود که سری MGS رو بازی میکردم و قبل از این هیچ کدوم از MGS های قبلی رو تجربه نکردم و فقط در حد عکس و تریلر بازی رو دیده بودم !
بدون هیچ پیش زمینه ای بازی رو شروع کردم و همون اول از بازی خوشم اومد و باهاش ارتباط برقرار کردم ( حالا فکر نکنید عاشقش شدم , فقط خوشم اومد از بازی )
منو یاد اسپلینتر سل انداخت البته با گیم پلی بهتر ولی خیلی ساده تر از نظر من .
اما در کمال توجه بازی در ادامه تبدیل شد برام به فحش
)xحالا دم مایکروسافت گرم که بازی رو رایگان در اختیارمون گذاشت ولی قطعا توهین به شعور یه گیمر بود !
حیف پولی که هر کسی برای این بازی خرج کرده ( برای یک ساعت بازی )
این کونامی آدم بشو نیست ...

متال کلا دنیایی داره برا خودش!
منم دقیقا مث شما فقط عکس و اینا ازش دیده بودم تا اینکه دیشب بازی رو تموم کردم. اینکه میگید چرا کم بود و اینا خوب از اول هم گفته بودن بازی 2نسخه ای میدن بیرون ولی نگفته بودن فقط 1میشن داره(!)
درکل همین 1میشن رو اگر بخواید 100% کنید باید 30h تایم پلی داشته باشی شاید باورت نشه ب 15روش میشه همین 1میشن رو تموم کرد :d (بخاطر همینه ک کوجیما مخ صنعت گیمینگ ب حساب میاد!)
وقتی 1میشن 30h تایم پلی میخواد ببین خود نسخه کامل چی بشه!
از من میشنوی برو داستان کل بازی رو بخون همه چی دست میاد چیزی نمونده تا 10 شهریور !!

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
IMG_20150819_17k5212.jpg

میـخوام طـومار بنویسم :d پس اونایی ک طرفدار این سبک هستند حتما بخونند!

DL هم مث بقیه بازیهای هم سبک خودش از جمله Dead Island خوبی ها و بدی های زیادی رو تو خودش جا داده!
قبل از اینکه نسخه کنسولی رو بازی کنم، رو PC تمومش کرده بودم بعد دیدم تو استـور Off خورده دیگه نتونستم جلو خودمو بگیرمو یه زومبیل(!) کشی اساسی رو از دست بدم :x
از اینجا ب بعد بحث جدی میشه!! چرا؟ چون درحین انجام مراحل اولیه بازی بودم گفتم بذار این وسط یه نگاهی به بافت شهر و طراحیش داشته باشم (Texture) و متاسفانه باید بگم فوق العاده ضعیف کار شده رو نسخه کنسولی!
یعنی بطور کل آپشن Distance view تو نسخه های کنسولی حذف کردن (یعنی تو یه نقطه بلند شهر ک باشی سر بچرخونی و بخوای ته مپ رو ببینی تا یکم focus کنی میبینی همه چی تار و محو میشه) درصورتی ک نسخه PC تا آخر مپ رو کاملا واضح میشه مشاهده کرد.

(2) محیط بازی خیلی بی روح ــه (حالا ب اینکه زامبی ها همشون یک شکل و از texture پایینی هم برخوردارند کاری نداریم ک اون دیگه مشکل از سازنده س!) تو مراحلی ک خورشید تو آسمون نباشه بازی خیلی کدر و خشک ظاهر میشه بطوری ک همین بی آب و رنگ بودن محیط باعث میشه پلیر از بازی خسته بشه درصورتی ک تو سری بازی های Dead Island محیط درسته یه جزیره مرده رو ب تصویر میکشید ولی کاملا رنگ ها زنده و جون دار بودن.

(3) یه چیزی ک واقعا ناامیدم کرد water quality نسخه کنسولی بود! داخل بازی بشید و از دور ب دریا نگاه کنید، اصلا چیزی ب اسم آب داخلش نخواهید دید یطوریه انگار دریا از لولشک یا آسفالت پر شده :| درصورتی ک نسخه PC آب کاملا شفاف و واضح هستش چ از دور و چ از نزدیک!

(4) دیر لود شدن محیط و اشیا اطراف و همچنین افت فریم، بعد از اتمام هر میشن ک شروع میکنه ب لود مجدد میشن جدید مخصوصا اگر تو محیط باز respawn بشید خواهید دید ک محیط تا بیاد لود شه تو اون زمان کوتاه راحت میتونید یکی دوتا سلاح کرفت کنید یا مثلا اگر همون لحظه ب زیر پاتون نگاه کنید، آسفالت یا سنگ فرش زیر پاتون رو مث پلاستیک میبینید ک خیلی حال گیریه! حداقل همچین داستانی رو، روی PC های highend نداریم.

(5) یه نکته مثبت اینجا میمونه راجب افت و خیز فریم (نمیدونم اسمش رو میشه نکته مثبت گذاشت اصلا یا نه!) رو کنسول بازی رو 30فریم لاک هستش. تا خود final boss خدایی من هیچ افت فریمی رو احساس نکردم (اگر احساس میکردم ک پا میشدم میرفتم Techland دعوا!! /:)) تا اینکه سر مرحله آخر اونم چون افت و خیز بازی خیلی چالش برانگیز میشه دیگه کنسول داره تمام زور خودشو میزنه تا افت نداشته باشه ولی متاسفانه افت رو احساس میکنید!حالا همین قضیه رو PC تازه 1080 و 60fps اجرا میشه و نمیتونم اغراق کنم و بگم اصلا اونجا افت فریم نیست چرا اتفاقا زیاد هم هست ولی 60fps کجـا 30fps کجــا!؟؟!

(6) محیط بازی خشک و بی روح، موزیک هاش از محیط بدتر 8-| یعنی واقعا اگر بازی رو CoOp انجام ندید شک نکنید ک افسرده میشید!! صداگذاری و افکت های جانبی قابل تحسینه و چون نوآوری تو روند داستانی بازی وجود داره باعث میشه پلیر از بازی خسته نشه ک نقطه عطف بازی هم همین جاست وگرنه عمرا ب همچین موفقیتی دست پیدا میکرد!

سخن پایانی: واقعا اگر قرار نسخه بعدی بازی رو بسازند بهتره ک برای کنسول های نسل 8 عرضه نشه (طبق گفته های خودشون!!)
یا باید محیط رو بهینه تر کنند یا کلا بیخیال شند!!

این بود قسمتی از درد و دل های یک زامبی کیلـر پیر :))

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
far cry 4
بازی در شماره ۳ از لحاظ نمرات و فروش خیلی موفق بود و همین نکته باعث شده که سازنده ها ریسک وارد کردن عناصر و ویژگی های جدید رو به بازی نکنن و شماره ۴ رو تقریبا مثل ۳ عرضه کنن!
این بازی رو میشه تجربه ی یک تکرار موفق دونست که با همه ی تکراری بودنش ارزش بازی کردن داره مخصوصا اینکه بخش گیم پلی پر عمق هست و هم مخفی کاری جذابی داره و هم اکشن خوب و هم دنیایی که میشه توش با انواع و اقسام وسیله و فیل گشت و گذار کرد!
خلاصه اینکه بازی ارمغان جدیدی نداره ولی با این حال چیزی رو هم که در اختیار ما گذاشته کم نقص و پر محتواست!
نمره : ۸.۵/۱۰

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
9/10 The Witcher 3: Wild Hunt
خب بازی رو بالاخره تموم کردم ... لامصب تموم نمیشد که :|
فقط بگم که این اسب خنگ بازی ما رو پیر کرد ...

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
Gears Of War Ultimate Edition: 8/10

یک سری باگ های گرافیکی توی بازی مشاهده می شد الاخصوص زمانی که با Lancer لوکاست ها رو نصف می کردید
AI یار ها مشکل داره، برخی مواقع جلوی راه شما رو می گیرن، یکمی هم توی مبارزه ها مشکل دارن الاخصوص توی حالت Attack که کلا می رن انتحاری می زنن را به را باید بری Revive اشون کنی

در کل بازی ارزش 40$ رو نداره، تنها دلیلی که می تونه دلیلی بر هزینه کردن این مقدار برای این بازی باشه بخش آنلاین بازی هست یا این که فن دو آتیشه این سری باشید
اشخاصی که این بازی رو روی Xbox360 بازی کردن و از آنلاین اون به اندازه کافی لذت بردن فکر نمی کنم دلیلی برای خرید این بازی با این قیمت داشته باشن

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
خیلی وقت بود ایجا امتیاز نداده بودم :d
امتیاز ها نظر شخصیم هست کاملا
Witcher 3
:|
یه بازی با دنیای بزرگ که خیلی تو خالی و بی روح بود. مخصوصا شهرهاش که اون طراوت رو نداشت اصلا. مشکلات سیو بازی که من رو دیوونه کرد و با آپدیت هم درست نشد واسم. 3 بار بازی رو من دوباره شروع کردم در صورتی که این مشکل رو با بازی های دیگه نداشتم. بچه ها هم گفتم باید دستی سیو بشه که چنین چیزی اصلا قابل توجیه نیست واسه این بازی.
گیم پلی بازی هم که اصلا جالب نبود واسه من. فقط داستانش رو دوست داشتم که به لطف اشکالات زیاد بازی نتونستم تا انتهاش رو ببینم. به نظرم زیادی بازی هایپ شده بود و من نسخه دومش رو خیلی بیشتر دوست داشتم.
از نظر من 6 نمره بیشتر ارزش نداره :d
===
Batman
عالی بود این :d
یه بازی بدون باگ و بهینه شده و تر و تمیز
گیم پلی که عالیه، داستان هم دیگه حرفی واسه گفتن نداشت با کلی سورپرایز :d
فقط تنها نکته منفیش واسه من تعداد بیش از حد معماها و علامت های ریدلی بود که حوصله زیادی می خواد.
واسه من این بازی 10 کامل رو میگیره :d
===
Gears of War هم که 9 :D
همه چیزش خوب بود. هوش مصنوعیش یکم بالانس نبود.
مولتیش هم همچنان معتاد کننده :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
Tales From The Borderlands: Episode 4 - Escape Plan Bravo
از خیلی جهات اپیزود خوبی بود، دیالوگ ها و اتفاقات بازی و این چیزها ولی خب بخش اکشن بازی اصلا به هیجان اپیزود قبل نبود برای همین من به اندازه اپیزود قبل باهاش حال نکردم خوشم نیومد :D امیدوارم اپیزود آخر علاوه بر اینکه داستان رو قشنگ تموم میکنه، بخش اکشن خوبی هم داشته باشه. 8.0/10

The Witcher 3: Wild Hunt
فکر کنم بهترین تجربه نسل جدیدم همین بازی باشه، یه دنیای عظیم و زنده با انواع ماموریت هیجان انگیز به همراه داستان فوق العاده و شخصیت های بی نظیر. گیم پلی بازی هم عالیه و سیستم مبارزاتش با وجود ساده بودن، تا انتهای بازی واسم تکراری نشد. بخوام در موردش توضیح بدم که خیلی طولانی میشه و من هم حوصله ندارم (:D) ولی فکر کنم مدت ها طول بکشه تا از یه بازی RPG به اندازه TW3 لذت ببرم. 10/10

Halo 2 Anniversary
تجربه دوباره Halo 2 خیلی لذت بخش بود، با وجود اینکه 10 سال پیش این بازی ساخته شده ولی بازم همون فرمول گیم پلی از خیلی از FPS های امروزی بهتره. CG کردن کات سین ها هم ایده خیلی خوبی بود و نتیجه کار واقعا عالیه، طراحی گرافیکی جدید بازی هم خوب انجام شده و قابل قبوله، 60 فریم هم که دیگه نیاز به توضیح نداره :D خلاصه اینکه همه چیزش عالی بود فقط این سیوش مشکل داشت و خیلی رو اعصاب بود. 9.5/10

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
خب بعد از مدت تقریبا یک سال که از دنیای گیم دور بودم وقتم خیلی آزاد شد و این روزا همش بازی میکنم.به چند تا از بازی ها نمره میدم.
Tomb Raider:Definitive edition

2423536-1988485046-tombr.jpg

خیلی وقت بود یک بازی تا این حد خوش ساخت ، سینمایی و جذاب ندیده بودم.به شخصه Tomb Raider:Definitive edition رو یک بازی در سطح کلاس جهانی میدونم بازی که همه چیزایی جذاب رو در خودش جا داده تا گیمر با تجربه یک گیم پلی روان و با طعمی از گرافیک و داستان عالی ساعت ها مشغول شود.

+ گیم پلی عالی -گرافیک بسیار خیره کننده - موسیقی زیبا - داستان گیرا
- تیر اندازی با اسلحه چندان عالی نیست

گرافیک:10
موسیقی:10
گیم پلی:9
داستان:9

نمره نهایی:9.5/10

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
MGS V : GZ
بالاخره 35 دقیقه وقت آزاد پیدا شد تموم کردم این عنوان 5 گیگی رو :D
باید بگم به عنوان فری عالی بود ولی پولی براش پرداخت بشه واقعا فوحش ناموسیه
داشتم حساب میکردم اگر یه بار دیگه برم بدون اضافه کاری 35 دقیقه میشه 20 دقه نهایتا :|
ولی همین 35 دقه تا پایانش لذت بردم
به نظرم باید به عنوان یه چیز کاملا فری بزارن که تبلیغ باشه برای شماره V بازی
در کل از نگاه فری چون پولی ندادم بابتش
7/10

آخرین ویرایش:

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
Assassin's Creed Unity
من ورژن آپدیت شده بازی رو بازی کردم و به جز یکی دو مورد مشکلی در بازی ندیدم، داستان بازی با اضافه کردن المان رومانتیک جالب شده بود، قابلیت بازی کردن 4 نفره توی ماموریت های کوآپ خیلی با حال بود، محیط بازی مثل همیشه بزرگ و خیره کننده بود ، استفاده از معماهای قتل های که واقعا اتفاق افتاده بی نظیر بود. در کل از نظر من بازی خیلی خوبی بود 8.5/10

Ryse Son Of Rome
اول از همه بگم که داستان بازی عالی بود، محیط بازی خیره کننده بود ، قسمتهایی که به عنوان لیدر باید بازی میکردی خیلی حال داد ، بخش کوآپ و نبرد گلادیاتورها مسخره بود ، مبارزات بازی ولی یکنواخت و اعصاب خورد کن بود بشدت 7/10

Dance Central Spotlight
بدون تردید بهترین بازی دنس کینکت با کلی آهنگ قدیمی و جدید و فضای خیلی جالب ، بخش فیتنس بازی هم واقعا جالبه و شدیدا به جای تردمیل توصیه میشه:d ،در کل جون میده برای مهمونی و جمع های دور همی:d9/10
Rainbow Six Siege Beta
یک دمو از بازی برای در آوردن اشکالات فنی بازی که نیازمند ساین آپ کردن در سایت یوبی بود، الارقم چند باگ وحشتناک که در دمو بود و با توجه به تاریخ ریلیز برای دمو عادیه ، بدون شک یکی از عناوین بزرگ امسال ، کلی با دموش که حال کردم و شدیدا منتظر بازی می مونم 8/10

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
Halo 3
بسیار عالی :D مبارزات Epic با هیجان بالا، روایت داستان خیلی خوب، تنوع مراحل و اسلحه ها. کلا یه تکامل تو سری به حساب میاد و کمتر شوتری میتونه از نظر عظمت و بزرگی با این بازی رقابت کنه. تنها مشکلی که باهاش داشتم کات سین هاش بود که اصلا بهبود گرافیکی درستی نداشتن و خیلی ضایع بودن، باگ های بازی هم منو سرویس کردن متاسفانه، آخرش هم چند تا اچیومنت بهم نداد نامرد! :D ولی در کل تجربه فوق العاده ای بود و حسابی چسبید. 10/10

Halo 4
از نظر گیم پلی به همون اندازه نسخه سوم عالی و نفس گیر بود ولی اون حس Epic بودن Halo 3 رو نداشت. روایت داستانش هم گنگ بود و به نظرم تو بقیه بخش ها خیلی خوب کار کردن. مبارزات بازی واقعا عالیه و اگه میتونستن همین مبارزات رو تو مراحل با وسعت بیشتری پیاده میکردن میتونست خیلی بهتر از این ظاهر بشه. از نظر تکنیکی کلا بازی عجیبی هست، با اینکه در اصل واسه نسل قبله و اومدن فریم و رزولوشن رو بیشتر کردن ولی به جرات میگم از اکثر بازی هایی که تا الان روی X1 رفتم گرافیک به مراتب بهتری داره و از تکنیک ها و افکت های خفن تری بهره میبره. 9.0/10

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
Gears of war :ultimate edition
با ورود به بازی اولین چیزی که نصیبم شد چشای خیس و حس یک نوستالژی ناب و کم نظیر بود! از همون منوی اول و اون موسیقی منهدم کننده و شروع بازی و کنترل بازی تک تک خاطراتم با این فرنچایز جلوی چشام ظاهر شد...
بدون کوچکترین تردیدی گیرز او وار بهترین و دست نیافتنی ترین بازی در سبک خودش هست که به قدری با رقبای هم سبک خودش فاصله داره که فکر کردن به رقیبی برای این بازی در ژانر شوتر سوم شخص مثل یک شوخی می مونه!
نیازی به توضیحات در مورد کلیت بازی نیست و کسی که تا حالا با گیرز یک آشنا نبوده همون بهتر که الان هم آشنا نشه!
فقط لازم به توضیح هست که بازی از لحاظ بصری و فریم در این نسخه ultimate edition فوق العاده کار شده و میتونه پا به پای خیلی از بازی های به روز حرکت کنه!
بخش آنلاین هم اعتیاد آور و جذابه و می تونه کار با شات گانتون رو به چالش بکشه!!
فقط خیلی دوست داشتم مود هورد رو هم در این نسخه میگذاشتن تا همه چی تکمیل بشه!
تنها ایرادی که می تونم بگیرم ۲ مورد هست!
یکی برخی باگ های جزعی مخصوصا هنگام اره کردن با لنسر که در نسخه ی اصلی وجود داشت و انتظار داشتم رفع بشه!
دیگری هم هوش مصنوعی که دوگانه عمل میکنه! گاهی لوکاست ها چنان حرفه ای می جنگن و حتی خیلی مواقع بع سمتتون یورش می برن که حس می کنید توسط یک انسان کنترل میشن و گاهی هم رو بروی شما می ایستن و کاری نمی کنن! در مورد یارهای خودی هم همین صدق می کنه!
در نهایت اینکه چیزی که از گیرز ۴ انتظار دارم این هست که از لحاظ اتمسفر و جو دنباله رو شماره ۱ باشه!
نمره نهایی : ۹.۸/۱۰

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
GTA V

images

کمتر کسی پیدا میشه که بخواد در مقابل عظمت بیکران این بازی سر تعظیم فرود نیاره . بازی که نشون داد هزینه کردن 60 دلار (حدود 250 تومن در ایران ) برای یک بازی اینجاست که معنی پیدا میکند و واقعا می توان با این بازی سالها سرگرم بود.از گیم پلی بی نقض بازی گرفته تا شخصیت پردازی فوق العاده کرکترها و موزیک خوب و گرافیک چشم نواز بازی همه و همه شما را مجاب میکند که راک استار را بابت خلق این شاهکار ستایش کنید.

علاوه بر بخش داستانی غنی بازی شما در بخش آنلاین با دنیای عظیم و با شکوه GTA مواجه می شوید که به شدت مفرح و اعتیاد آور است . یکی از جذاب ترین قسمتهای آنلاین بازی ماموریت های چهار نفره heist (سرقت) می باشد که با یک آبدیت به بازی اضافه شد . GTA V پتانسیل این را دارد که تا چهار سال دیگر نیز شما را پای خود میخکوب کند!

10/10

---------------------------------------------------------------------------------

Assassin's Creed Unity

images

هر آنچه در ذهن خود در مورد Assassin's Creed در ذهن دارید با این بازی بر هم می خورد! Assassin's Creed Unity عنوانی است که المان های کلاسیک در گیم پلی Assassin's Creed را رعایت نکرده است.هر چند در بخش داستانی خوب عمل کرده و شخصیت پردازی بازی نیز قابل قبول است و گرافیک بازی نیز در سطح تقریبا مطلوبی قرار دارد اما همانطور که گفته شد در بخش اصلی و مهم یعنی گیم پلی اصلا دلچسب نیست و لذت مبارزات بازی در حد نصف عنوان های قدیمی Assassin's Creed نیست.به شخصه بنده باندل Assassin's Creed Unity کنسول Xbox one را خریداری کردم تا مانند قدیم باز هم اسیر جذابیت این عنوان شوم اما چیزی جز نا امیدی گریبان گیر من نشد. Assassin's Creed Unity عنوانی متوسط است که می تواند یک هفته ای گیمر را سرگرم خود کند.

6/10

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
Tomb Raider d.e
خب بازی رو تمومش کردم و خیلی لذت بردم ازش:D
نکات مثبت زیادی داشت که دیگه نمینویسم
فقط تنها نکته منفیش کاور گیری ـشو نشونه گیری تیرندازی ـش
9/10

آخرین ویرایش:

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
Valiant Hearts: The Great War 10/10
خیلی سعی کردم نکته - پیدا کنم از بازی ولی نشد خوشبختانه...توی این 2-3 روزی که بازی میکردم واقعا لذت بردم که یک عنوان 1.3 گیگی چقدر میتونه فوق العاده باشه ! روایت داستان عالی بود گیمپلی بسیار جالبی هم داشت همینطور معما های بازی هم فوق العاده بود...موسیقی هم که دیگه جای بحث نداره...یسری Fact هایی هم توی هر سری مراحل میداد که مثلا این Mission که دارید میرید در واقع تو تاریخ چه اتفاقاتی رخ داده و... که بسیار جالب بود و اطلاعات خیلی خوبی در اختیارتون قرار میده...مراحل Taxi Driving هم که خیلی هیجان انگیز و باحال بود .پایان بازی هم حرف نداشت...برای عنوانی که بخواد روایت گر جنگ باشه واقعا لایق نمره کامل بود...حداقل برای من که اینطور بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر