امتياز اعضای بازی سنتر به عناوین پلتفرم های Xbox

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
941
نام
کیوان
سلام

این اولین تاپیکیه که تو بازیسنتر میزنم.:d
این تاپیک رو زدم تا شما عزیزان به بازی هایی که روی Xbox بازی میکنید امتیاز بدید و نظرتون رو در مورد بازی بگید.

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
:d
Kinect Sport بهرام چون دمو هستش چه انتظاری ازش داری؟نکنه میخوای 10 تا ورزش تو نسخه دمو واست بذاره؟:d در کل من خیلی باهاش حال میکنم همون اسکی روی آب که داره خیلی خوب و پر هیجان طراحی شده نمی دونم چطور میگی کسل کننده! کینکت بسیار عالی حرکات رو تشخیص میده و من اینقدر بازی کردم الان غیر ممکنه دوم بشم همیشه اول میشم:d شاید تو چون تو کم بازی کردی ( 3 دقیقه در واقع چیزی فراتر از کم هستش میشه خیلی خیلی کم:d ) نتونستی باهاش ارتباط برقرار کنی.من به شدت منتظر اومدن نسخه کامل بازی هستم و ببیاد با جفت دست و جفت پا میرم میخرمش:d این HUB هم که واسه دموش اومده دانلود کن میتونی رکوردهای دیگران رو بشکنی و رتبت رو تو دنیا با دیگران مقایسه کنی
چون ديدم چند تا آپديت براش اومده گفتم شايد يك ورزش جديد اضافه كرده باشن:d
فردا يك امتحاني ميكنم،بازي هاي kinect اگه با كسي انجام بدي خيلي حال ميده:d ،من كه 1% هم إمكان نداره بازيو بخرم :|:d

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
dead rising 3 :9

خیلی خیلی حال میده بازیش به جز افت فریم هم نکته منفی خاصی ندیدم تو بازی .....

گرافیک هم عالی ...

یه عالمه زامبی تو محیط بازی هست خیلی کم پیش میاد زامبی ها شبیه هم باشن .....

درکل از بازی خیلی خوشم اومد :bighug:

• Like
Reactions: Inanc

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
Kinect Sport بهرام چون دمو هستش چه انتظاری ازش داری؟نکنه میخوای 10 تا ورزش تو نسخه دمو واست بذاره؟:d در کل من خیلی باهاش حال میکنم همون اسکی روی آب که داره خیلی خوب و پر هیجان طراحی شده نمی دونم چطور میگی کسل کننده! کینکت بسیار عالی حرکات رو تشخیص میده و من اینقدر بازی کردم الان غیر ممکنه دوم بشم همیشه اول میشم:d شاید تو چون تو کم بازی کردی ( 3 دقیقه در واقع چیزی فراتر از کم هستش میشه خیلی خیلی کم:d ) نتونستی باهاش ارتباط برقرار کنی.من به شدت منتظر اومدن نسخه کامل بازی هستم و بیاد با جفت دست و جفت پا میرم میخرمش:d این HUB هم که واسه دموش اومده دانلود کن میتونی رکوردهای دیگران رو بشکنی و رتبت رو تو دنیا با دیگران مقایسه کنی
مولتی هم داره؟ :d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
Titanfall_Classes_01.jpg

این امتیاز من برای نسخه بتای Titanfall هست

مثبت : گیم پلی کاملا نسل بعدی و بسیار جذاب و سریع- موزیک عالی - سرورهای خیلی خوب - گرافیک مناسب و خوب برای آنلاین گیمینگ- هیجان بسیار بالا - لذت واقعی از مولتی پلیر

منفی: ضعیف بودن هوش مصنوعی CPU که به تیم ها اضافه میشن(در نسخه نهایی برطرف می شود)

امتیاز نهایی : 10/10 ( استثنائی )

• Like

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
941
نام
کیوان
R Y S E
SON OF ROME
گرافیک خیره کننده و فوق العاده+میان پرده های جذاب+داستان نسبتا خوب با روایت مناسب+طراحی فوق العاده محیط ها+میدانهای نبرد بزرگ، شلوغ و واقع گرایانه+با قطع کردن دست و پای دشمن میتوانید عطش خود به خون را برطرف کنید+گیم پلی کاملا معمولی و سطحی
گرافیک: 10 از 10
صداگذاری: 10 از 10
داستان: 7 از 10
گیمپلی: 6 از 10
امتیاز نهایی: 8.2 از 10(میانگین 4 امتیاز بالا)

• Like

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
Child of Light

61-child-of-light-boxart.png

نکته مثبت : گرافیک هنری بازی واقعا بی نظیره.تا به حال چنین طراحی خوشگل و هنری ندیده بودم.گیم پلی بازی هم همون چیزیه که باید می بود.مخلوطی از سبک پلتفرمر ماجرایی + سیستم مبارزات شبیه سبکهای ژاپنی JPRG . بازی طوری طراحی شده اصلا خسته نمیشی معماهای واقعا خوبی هم داره.معماهاش منو یاد بازی خوش ساخت Limbo انداخت.موسیقی بازی که هر چی ازش بگم کم گفتم واقعا قشنگه.خیلی موسیقی های ملایم و عالی داره که آدم رو غرق در محیط بازی میکنه

نکته منفی: ندارد

و اما نمره من به بازی:

گرافیک : 10 /10
گیم پلی: 10/10
موزیک و صدا: 10/10
داستان: 10/10

امتیاز نهایی: 10/10

TheGateKeeper

کاربر سایت
Jun 20, 2014
124
max: the curse of brotherhood

7.5/10

بازی بسیار عالی ای بود ، یک سری نکات منفی داشت

+ طراحی هنری عالی
+ گیم پلی جالب و متفاوت
+ تنوع مراحل
- افت فریم ریت غیر قابل توجیه
- در برخی جاها به جای سخت شدن بازی ، اعصاب خرد کن می شد

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
news_survive_hell_in_outlast-13500.jpg

نام بازی : Outlast
ژانر : ترس خالص
قیمت:20 دلار

به شخصه بعد از عنوان های کلاسیک Resident evil 1-2-3 و همچنین Silent Hill های کلاسیک تا به حال هیچ بازی منو به اندازه Outlast نترسانیده بود.بازی به معنای تمام یک عنوان در سبک ترسناک است و چیزی که بسیار این بازی را قوی کرده است عدم وجود هیچ گونه اسلحه و مهمات در بازی برای اکشن شدن آن است.چیزی که مدتها بود در هیچ عنوان مثلا ترسناکی ندیده بودیم.یک جمع بندی از نکات مثبت و منفی بازی و همچنین نمره ای که دید من از بازی است در زیر قرار میدهم.

+ اتمسفر بسیار قوی و خوفناک
+ صداگذاری و موسیقی عالی
+ اکشن نبودن بازی!
+ درک عالی سازنده از تم بازی ترسناک و پیاده سازی اصول اساسی ساخت یک بازی ترسناک بر اساس بازیهای کلاسیک قدیمی در این سبک

- گرافیک نه چندان خوب
- داستان متوسط

------------------------------
پ.ن: به راستی سازندگان این بازی باید به کپکام درس ساخت بازی ترسناک بدهند!

• Like
Reactions: Inanc and Deadmau5

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
Forza motorsport 5: 9.5
Dead rising 3 : 8.5
Titanfall : 9
Ryse:son of rome : 6.5
Fifa 14 : 9
Watch dogs : 8.5
UFC beta : 9.5
Halo:Spartan assault : 7.5
Mad Max:course of brotherhood : 8
Trials Fusion : 9.5
Powerstar Golf : 7
Project Spark :8.5

بازی هایی بودن که من تجربه کردم:d

آخرین ویرایش:
  • Like

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
Forza motorsport 5: 9.5
Dead rising 3 : 8.5
Titanfall : 9
Ryse:son of rome : 6.5
Fifa 14 : 9
Watch dogs : 8.5
UFC beta : 9.5
Halo:Spartan assault : 7.5
Mad Max:course of brotherhood : 8
Trials Fusion : 9.5
Powerstar Golf : 7
Project Spark :8.5

بازی هایی بودن که من تجربه کردم:d

کسی نظری نداشت!؟!

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
Ryse son of rom
گرافیک:به جرات میتونم بگم بهترین گرافیک قرن،فن های PS باید تو خوابشون همچین گرافیکی رو ببینن،(حالا هی بیان بگن HD , full hd) :)
موسیقی:بسیار حرفه ای و حماسی
گیم پلی:خون و خونریزی فوق العاده جذاب،حرکات اهسته بسیار ایده جالب ولی به هر حال کمبو ها بسیار محدود بودن که میشد بهتر از این باشه!
داستان:به نظرم بعد از گرافیک یکی از نکات مثبتش همین داستان حماسیش بود که منو به شخصه خیلی تحت تاثیر قرار داد.
جمع بندی:به نظرم امتیازاتی که سایت ها بهش دادن اصلا منصفانه نبود و این بازی واقعا ارزش چند بار بازی کردنو داره،ryse فوق العادست و یجور شناسنامه x1 حساب میاد،به همه پیشنهاد میکنم بازی کنن و از بازی لذت ببرن.
امتیاز من به بازی 8.5

• Like

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
Forza Motorsport 5

9/10
مثل همیشه کارای Turn10 عالی و کم نقص

+++ گرافیک _ رزولیشن _ فریم قفل شده روی 60 _ صداگذاری _ شبیه سازی پیست و ماشین ها _ صدای جرمی کلارکسون _ فیزیک ماشین ها _ درایواتار
--- موسیقی _ تعداد پیست _ تعداد کم تر ماشین نسبت به شماره ی قبلی _ پرداخت پول برای سرعت بخشیدن به بالا رفتن Level

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
فورزا 5: 9/5 از 10
نکته منفی:کسل کننده شدن بازی بعد از چند ساعت..روند یکنواخت

نکته مثبت:ماشین های همیشه لاینس شده...گرافیک عالی...گیم پلی لذت بخش..موسیقی دیوانه کننده...صدای کلارکسون...نریشن های بیادمادنی...درایواتار...

max:brotherhood

7/5 از 10

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
Titanfall:10
+ : گرافیک خوب برای یک بازی انلاین - بسیار سریع و جذاب - مد های متنوع و عالی - auto pistol !(:d) _ سرور های عالی

_:ندارد !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر