امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
846
نام
سید محمد حسین
Stellar blade 8.5

یه اعترافی کنم از روزی که بازی معرفی شد و تو جاهای مختلفی نمایش داده شد و حتی دموشم که اومد و بازی کردم خیلی نظر مثبتی رو بازی نداشتم ولی الان که بعد از ۴۰ ساعت تقریبا پلاتش کردم(یه تروفیش باگ شد وگرنه کارای پلاتش تموم شده بود) خیلی نظرم روش مثبت شده.یعنی تیم سازنده اگه یکم تجربه بازی ساختن روی کنسول را داشتن قطعا بازی نمرات بهتری میگرفت و اگه stellar blade 2 در کار باشه میتونه حتی به بالای ۹۰ هم فکر کنه.
مثلا یکی از مشکلات بازی شروع ضعیف بازی هستش .محیط اول بازی eidos 7 با اختلاف بیخود ترین و بی روح ترین محیط بازی هستش و شما هرچی تو بازی جلوتر میرید محیط ها بهتر داستان جذاب تر و باس فایت ها هیجانی تر و اپیک تر میشن.تمام بازیساز ها سعی میکنن پرولوگ بازیهاشون هیجانی باشه مثلا یه نگاه به ابتدای اسپایدرمن ۲ و مبارزه با سند من بندازید و خیلی از بازیهای بزرگ دیگه که شروع فوق العاده ای داشتن.
بازی یک سری شخصیت بکر و عالی داره که در کمال تعجب تو کل بازی فقط ۲ ۳ بار می بینیمشون و پتانسیلشون کاملا هدر میره .
پلتفرمینگ و سکوبازی بازی هم رو اعصابه و تو تاپیک بازی هم گفتم خیلی مصنوعی و خشکه و یه جاهایی اذیتت میکنه. اهنگ های بازی فوق العاده هستن ولی بعد از گذشت ۱۰ ساعت تکراری میشن ادم دوست داره به جای اینکه یه اهنگ کلامی را گوش بده مثل خیلی دیگه از بازی ها اهنگ بدون کلام داشته باشه.
در کل این نکات منفی که گفتم اصلا از ارزش بازی کم نمیکنه و اگه از سبک محبوب هک اند اسلش خوشتون میاد بی تردید برید سراغش ‌بازی اصلا سولزلایک نیست و به هیچ وجه نگران سختیش نباشید گرافیک بازی خیلی خوب و پرفرمنس هم من مد بالانس رفتم عالی بود.
طراحی لباس های بانو بهترین چیزی بوده که تا الان من تو یه بازی دیدم بالای ۴۰ ۵۰ تا لباس رنگارنگ با دقیقترین طراحی و واقعا تو این زمینه بازی فوق العاده است و کاستومایز کردن بانو یکی از کارای لذت بخش بود که ادم تو بازی انجام میده.
حس مبارزات با شمشیر و پری کردن هم واقعا عالی و ارضا کننده بود .
در اخر بازی را به همه پیشنهاد میکنم گوتی کانتندر اصلا نیست ولی از تجربه اش قطعا پشیمون نمیشید :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
Stellar Blade ------------------- 8

+ کامبت سیستم عالی
+ مهارت‌های متنوع، با ارزش و کاربردی
+ طراحی بسیار جذاب کرکتر‌ها و اِنِمی‌ها
+ باس‌فایت‌های فوق‌العاده
+ گرافیک تمیز با پرفورمنس پرفکت
+ داستان خوب با پایان‌بندی خیلی خوب
+ درجه سختی و چالش بالانس
+ ماموریت‌های جانبی غیرتکراری با پاداش مناسب

- لِوِل دیزاین بسیار بد تا اواخر بازی
- پلتفرمینگ کلانکی
- فضاسازی، اتمسفر و طراحی هنری بی‌روح
- بعضی تکسچرهای بی‌کیفیت
- وُیس اکتینگ ضعیف

حتما ارزش بازی کردن رو داره و مشخصه براش زحمت کشیده شده و قطعا استودیوی سازنده میتونه در ادامه موفق باشه.
من لِول‌دیزاین برام خیلی مهمه وگرنه بطور کلی ازش لذت بردم.
یک‌سوم پایانی خیلی بهتر میشه ...

amonre

کاربر سایت
Feb 9, 2023
524
Stellar Blade

9/10

+ موزیک فوق العاده
+ ماهیگیری :D
+ گیم پلی و کامبت سیستم عالی
+ مهارت‌های متنوع، با ارزش و کاربردی
+ طراحی بسیار جذاب کرکتر‌ها و اِنِمی‌ها
+ باس‌فایت‌های فوق‌العاده
+ گرافیک تمیز با پرفورمنس پرفکت
+ داستان قابل قبول با پایان‌بندی خیلی خوب
+ درجه سختی و چالش بالانس
+ ماموریت‌های جانبی غیرتکراری با پاداش مناسب

- گیج زدن کرکتر در بعضی جاها (Movement)
- وُیس اکتینگ ضعیف

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,183
نام
شیخ صدرا
Metal gear solid v: phantom pain

تعجب نكنيد تو زمان سفر نكرديد :D
زمان خودش هيچجوره با داستان و اون چيزى كه در نهايت مطرح كرد اصلا نتونستم كنار بيام.
هر چند يكم با اپن ورلد شدن بازى هم مشكل داشتم.
ولى خب هميشه بعد گذشت چند سال دوست داشتم دوباره برم سراغش و شايد اين دفعه با ديد باز تر بخوام بهش نگاه كنم.
بعد ازينكه طى اين ٧-٨ سال با انواع و اقسام بازيهاى اپن ورلد ما رو زخم كردن جا داره واقعا براى كوجيما تعظيم كرد! شايد بتونيم بگيم بهترين چيزى كه ميتونست باشه رو براى گيم پلى اون موقع در اورد.
گستردگى و ازادى عمل فوق العاده بازى مثال زدني هست توى اين سبك و عجيبه كه هيچ كس به دنبال كپى كردن المان هاى گيم پلى بازى و ساخت بازى مشابه نرفته اينهمه سال.
گرافيك هم وقتى كه فكر ميكنى اين كيفيت رو نسل قبل ٤٠-٦٠ فريم اجرا ميكردن كنسول ها به قدرت فنى تيم كوجيما هم ايمان مياريم.

اما داستان!
همچنان به نظرم چپتر ٢ به شدت ماستمالى شده و شتاب زده جمع شد و پايان بازى خيلى بيخبر از راه ميرسه.
اما نظرم در مورد فانتوم داشتن بيگ باس الان كه ٨ سال پيرتر شدم و توى دنيا چيزاى عجيب بيشترى ديدم برام قابل هضم تر هست.
اما همچنان لعنت به كونامى كه اجازه نداد بازى اونجور كه بايد ساخته بشه و با عجله توى ريليز و محدوديت منابع سزخت باعث شد عملا با يه پايان ناقص و شتابزده براى بهترين داستان تاريخ صنعت گيم روبرو باشيم.

9/10

KingFisher

کاربر سایت
Jun 6, 2021
229
DAVE THE DIVER
10/10
....

Dave the Diver ترکیبی منحصر به فرد از گیم‌پلی ماجراجویی، شبیه‌سازی و مدیریتی را ارائه می‌دهد.😍 کاوش در اعماق اقیانوس، شکار ماهی و جمع‌آوری گنج، هیجان و سرگرمی را به ارمغان می‌آورد. در عین حال، مدیریت رستوران و سرو غذا به مشتریان، چالش‌های جدیدی را پیش روی بازیکن قرار می‌دهد. تنوع گیم‌پلی، Dave the Diver را به تجربه‌ای بسیار جذاب و اعتیادآور تبدیل می‌کند که تا ساعت‌ها سرگرممون خواهد کرد.
بنظرم بازی برای تمام سلیقه ها لذت بخش هست.
نکات مثبت
گیم‌پلی متنوع و اعتیادآور
داستان جذاب و شخصیت‌های دوست‌داشتنی
دنیای پر از رمز و راز و شگفتی
گرافیک پیکسلی زیبا و موسیقی متن دلنشین
مناسب برای تمام سلیقه‌ها

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
Dave the diver
یکی از خاص ترین, اعتیاد آور ترین و بهترین بازیهایی بود که اخیرا تجربش کردم.
بازی ترکیب موفقی از moonlighter و stardew valley بود برای من.
شما در نقش یک غواص که برای سوشی فروشی خودش باید ماهی و مواد اولیه گیر بیاره, میزنه به دل اقیانوس.
شما ۳ نوبت در طول روز به مدت نامحدود میتونید به اقیانوس بزنید. تنوع ماهی ها بسیار زیاد هست و برای هرکدوم شما نیاز به استراتژی و سلاح خاص دارید.
شما میتونید تفنگ هاتونو ارتقا بدید, لوازم غواصیتون و کپسول اکسیژنتون رو ارتقا بدید تا بتونید به اعماق پایین تر برید و ماهی های بزرگتر و کمیاب تر صید کنید.
در انتهای شب، شما منوی سوشی فروشیتون رو تنظیم می کنید به دلخواه و غذا رو برای مشتری ها سرو می کنید و پول در میارید.
گاهی اوقات شما مشتری های VIP دارید که باید براشون غذاهای سفارشی درست کنید که در نهایت موجب میشه یه سری قابلیت ها به شما داده بشه.
علاوه بر ماهیگیری, شما یک مزرعه هم دارید که میتونید به کشاورزی بپردازید.
علاوه بر همه ی اینا, بازی از نظر داستانی خوب و عمیق هست و ادمو شدیدا درگیر میکنه.
باس فایت های بازی هم متنوع و خاص هستن و بعضی هاشون سخت هم شاید باشن :D
در کل میتونم بگم این بازی یه indie واقعا خاص و کامل هست که توصیه میکنم همه تجربش کنن از روی پلاس :D

امتیاز ۱۰ از ۱۰

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
Banishers: Ghosts of New Eden
این بازی از جمله بازی هایی بود که از سر قحطی بازی و نداشتن سرگرمی سالم، خریدمش و به همین دلیل قبل از شروع بازی توقعمو اوردم پایین تا اگه بد بود, زود ازش زده نشم :D
اما حقیقت اینه که بازی منو حیرت زده کرد :D
بازی از نظر خط داستان, جزو بازی های تراز اول هست و قطعا با خیلی از بازیهای بزرگ داستانی میتونه رقابت کنه. ماموریت هایی که توی بازی قرار داده شده, ترکیبی از اکشن, ماجراجویی و حس کاراگاهی هست که برای من تداعی کننده ی ترکیب عجیب L.A Noir و Witcher 3 هست :D
شما یک سری haunted case دارید که باید مشخص کنید که فلان شخص به چه علت مرده و روح اون شخصو احضار کنید و در نهایت تصمیم بگیرید که اون‌ روح مقصر هست یا یک انسان که به نحوی با داستان مردن اون روح در ارتباط بوده. اینجاست که شما تشخیص میدید که اون روح رو نابود کنید یا روح اون انسان رو بگیرید و اونو‌ بکشید!
در همین حین, برای هر ماموریت, یک داستان یونیک طراحی شده که شما با بررسی سرنخ ها و خواندن نامه ها, به چیزهای درگیر کننده ای بر میخورید.
گرافیک بازی واقعا بسیار بسیار چشم نوازه و شما باور نمیکنید دارید GOW بازی می کنید یا یک بازی با متای زیر ۸۰ :D محیط ها واقعا قشنگ کار شدند و شما قطعا از چشم انداز مناظر بازی لذت می برید.
سبک مبارزات بازی ترکیبی از GOW و witcher 3 هست. کلیات سیستم مبارزه خیلی ساده هست و چندان پیچیدگی نداره. اما متاسفانه ضرباتی که رد و بدل میکنید, چندان سنگینی نداره و شما خیلی درگیر مبارزات نخواهید شد. از طرفی تنوع دشمنان تا اینجای کار کم بوده و همین موجب میشه که میارزات در لازی خیلی جذاب به نظر نرسه.
یکی دیگه از عیب های بازی هم میشه به سیستم قطب نمای بی مصرف بازی اشاره کرد که خیلی گنگ هست و گیج میزنه و بازیکن رو چندان به سمت هدف ها, درست هدایت نمیکنه.
اخرین مورد هم اینکه, مپ بازی خیلی گسترده و متنوع نیست و ممکنه شما بعد از یه مدت , خسته بشید.

در کل این بازی قطعا ارزشش از متایی که کرفته بالاتره . بازی ترکیبی موفق از W3 و GOW بوده که از نظر داستان و گرافیک واقعا حرف برای گفتن داره و ماموریت های بازی, شما رو درگیر خودش میکنه. اما با این وجود ضعف های خاص خودشو هم داره.
بازی رو قطعا توصیه میکنم.

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,322
نام
Mansour
Stellar Blade

9/10

+گیم پلی جذاب و خفن
+موسیقی فوق العاده
+باس فایت های چالش برانگیز
تنوع انمی
+گرافیک خیلی خوب
+داستان خوب
+طراحی زیبای شخصیت ها

-نمیدونم چجوری توضیح بدم مثلا میخواستم برم تو آسانسور چند بار باید عقب جلو میرفتم تا مچ بشه و بتونم دکمه اش رو بزنم:D
-همیطور واسه گرفتن میله ها و لبه ها یا گرفتن تناب خیلی اذیت میکرد یهوو میدیدی تناب رو نمیگرفت پرت میشدی ته دره:D

این بازی،بازیی بود که اصلا تو برنامه م نبود برم سمتش از همون اولی که بازی معرفی شد هم حس خاصی بهش نداشتم حتی بعد از عرضه هم با شوق نرفتم سمتش و فقط خواستم تجربه اش کرده باشم اما یکی از بهترین تجربه های عمرم شد اولش فضای شهر برام بی روح بود اما یواش یواش بهتر شد و از بازیش بسیار لذت بردم
درسته تو این مدت که بازی میکردم چشمم چند شماره ضعیف تر شد اما کاملا ارزشش رو داشت :D

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
Ender Lilies

نمیدونم درمورد این بازی چی بگم.
اگر قرار باشه, یک بازی بتونه جانشین بر حق hollow knight افسانه باشه, اونم این بازیه.
یک Metroidvania ناب و اصیل.
بازی از نظر مکانیزم اگرچه شباهت هایی به hollow knight داره, ولی ساز و کار مخصوص خودشو دنبال میکنه.
در این بازی, مثل هر بازی دیگه توی این سبک, شما رفته رفته با کشتن باس ها, قابلیت هایی رو انلاک میکنید مثل double jump, air dash و غیره که به طبع, یک سری از مناطق و نواحی مخفی بازی, Lock می مونن تا شما بعدا که قابلیت رو کسب کزدید, برید سراغشون.
تنوع relic ها و attack ها در نوع خودش کم نظیره و با hollow knight برابری میکنه.
باس ها بسیار خلاقانه و تا حدودی سخت طراحی شدند که برای عاشقان این سبک خبر خوبیه.
بازی ۹ چپتر داره و هر چپتر توی یه منطقه رخ میده که تنوع محیطی بسیار بسیار عالی هست.
گرافیک هنری بازی واثعا قابل ستایش هست و شما قطعا از ثانیه به ثانیه ی بازی لذت خواهید برد.
برگ برنده ی بازی اما, موسیقی رویایی بازی هست که به جرات میتونم بگم جزو ۱۰ موسیقی برتر ویدیو گیم هست. هر منطقه و هر باس یک موسیقی داره که شنیدنش مو به تن ادم سیخ می کنن.
محیط های بازی پر از رمز و راز و ایتم های کشف نشده هست که به قدری خوب طراحی شده که محاله شما نخواید دنبالش نگردید.
سیستم مبارزه ی بازی بسیار عالی کار شده و شما تک تک ضرباتتون رو حس میکنید. همچنین ابیلیتی های بسیار زیادی در بازی وجود داره که میتونین با کشتن باس های فرعی اونا رو به دست بیارید و در کنار سلاح اصلی تون از اونا هم استفاده کنین.

در کل ender lilies یک جواهر ناب در این سبک هست که قطع به یقین مثل و مانندش رو تاحالا ندیدین.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,182
نام
آرمان
Prince of Persia: The Lost Crown

+ پلتفرمینگ و پازل های چالش انگیز و فان و satisfying
+ به شدت از Hollow Knight الهام گرفته ولی درجه سختی های مختلف و قابل کاستومایز داره که افراد بیشتری لذت ببرن
+ کامبت و باس فایت های جذاب و متنوع
+ زبان فارسی، ترجمه و صداپیشگی عالی و حرفه ای
+ لول دیزاین فوق العاده و مپ یکپارچه مترویدوانیا، rewarding بودن جست و جو در محیط
+ گرافیک هنری عالی
+ موسیقی، استفاده از نوازنده و ساز های ایرانی مثل سنتور و کمانچه
+ برخلاف بقیه بازی های یوبی سافت، تقریبا هیچ محتوا یا اکتیویتی تکراری و فیلر نداره!

- داستان و شخصیت پردازی معمولی
- کوتاه بودن بازی؛ همین که میوفته رو دور، تموم میشه

The Lost Crown یه بازگشت باشکوه برای فرانچایز PoP، و یکی از بهترین بازی های امسال و حتی ده سال اخیره که 20-30 ساعت گیم پلی ناب با موسیقی و تجربه بصری عالی داره. این بازی رو به همه پیشنهاد میکنم، مخصوصا الان که با قیمت مناسبی میشه تهیه کرد.

9.5

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,108
نام
نـــــــویـــــــــد
Everspace 2
9/10

این بازی فرستاده‌ای بود از سوی خدای گیمرها برای کسانی که به سبک Space Shooter علاقه دارن! بازی ترکیب خیلی خوبی از رول و لوتر هستش. گرافیک بسیار زیبا و چشم‌نوازی داره. تنوع ظاهری سیاره‌های مختلف خیلی خووبه و تا آخر بازی دست از غافلگیر کردن شما برنمیداره. صداگذاری هم از دیگر نقاط قوت بازی هستش خصوصا اگر با هدست بازی کنید. از سکوت و آرامش داخل فضا تا شلوغی و هیجان مبارزات رو به بهترین شکل صداگذاری کردن. داستان بازی و شخصیتای بازی هم در حد خودش خیلی خووبن. ولی چیزی که داستان رو جذاب میکنه، صداپیشگی بسیار قوی شخصیتای بازی هستش که به بهترین شکل شمارو درگیر میکنن. علاوه بر کوئست‌های اصلی، مقدار زیادی ساید کوئست و ساید اکتیویتی داخل بازی هستش. برای پول دراوردن، میتونید Jobهای مختلف رو انجام بدید. تو مسیری که بین سیاره‌ها طی میکنید ممکنه با Unknown Signal یا Distress Call مواجه بشید که یه سری رندوم ایونت هستن برای به دست آوردن پول و متریال. بازی میزان قابل توجهی هم پازل داره که به بهترین شکل طراحی شدن. شاید سخت و پیچیده نباشن اما کیفیت خیلی خوبی دارن و احساس نمیکنین که وقتتون تلف شده برای حل کردنشون. در نهایت گیم‌پلی بازی مهمترین بخش بازی هستش که شمارو ساعت‌ها سرگرم نگه میداره. بازی دارای سه مدل شیپ هستش. Light, Medium و Heavy که هر کردم ازینا سه تا زیر شاخه دارن و در نهایت شما به ۹ شیپ مختلف دسترسی خواهید داشت. هر شیپ یه سری Passive Skill داره. شیپ‌هارو میتونید از نظر ظاهری کاستومایز کنید ولی قطعات رو باید در طول بازی پیدا کنید. مقدار زیادی سلاح و آیتمای مختلف میتونید واسه شیپتون اکوییپ کنید. رریتی‌ه موجود داخل بازی شامل Common, Uncommon, Rare, Superior و Legendary میشن. لیجندری رو میشه داخل اندگیم بازی فارم کرد. با کنار هم قرار دادن آیتمای مختلف و استت‌هاشون و همینطور به دست آوردن ست بونس‌های متفاوت، میتونید بیلد مد نظرتون رو بسازید. از نکات منفی بازی بخوام بگم، میشه به افت فریم اشاره کرد که البته خیلی زیاد نیستن ولی خب نمیشه منکرشون شد. ضمن اینکه دراپ ریت آیتمای لیجندری رو هم یه مقداری کم کردن که میتونه واسه بعضیا ناامید کننده باشه. در کل به عاشقان این سبک شدیدا توصیه میکنم که این بازی رو از دست ندن.

Cat Quest 2
8/10

عجب تجربه‌ی دوس داشتنی و قشنگی بود. یه مدتی هستش که خیلی حوصله شروع بازی جدید ندارم و بیشتر با بازیای قدیمی وقت میگذرونم ولی کت کوئست ۲ تونست ۱۵ ساعت خیلی خوب و جذاب رو بهم بده. بازی در عین سادگی، خیلی اعتیادآوره. تنوع آیتم‌ها خیلی زیادی. بیش از ۱۰۰تا سلاح و آرمور داخل بازی موجوده که از نظر کارایی و ظاهر با همدیگه فرق دارن. تمام اینارو میتونید آپگرید هم بکنید ولی تو خود بازی هم اگر از یه آیتم چندتا پیدا کنید، خودش به صورت اتوماتیک لول آپ میشه. ۱۲ اسپل هم داخل بازی هستش. هم برای حمله هم برای دیفنس و ساپورت میتونن استفاده بشن. بازی با دو شخصیت گربه و سگ پیش میره. اگه تنها بازی کنید میتونید بینشون سوئیچ کنید ولی میتونید لوکال کواپ هم برید. بازی دارای دانجن‌های مختلف هستش که هر کدوم لوت مخصوص خودشون رو دارن. در مجموع بیش از ۷۳ دانجن رو داخل بازی داریم. مقدار زیادی ساید کوئست داریم که تعدادشون به ۶۷تا میرسه. اکثرشون خیلی ساده هستن ولی اون وسط چندتایی هم پیدا میشن که داستان بامزه و خنده‌داری داشته باشن. سیستم مبارزات بازی خیلی سادس. سورد و Staff سلاح‌های اصلی هستن. هر کدوم شامل سه تا اتک متوالی میشن و بعد دوباره سه تا اتک و به همین صورت. المنت‌هایی مثل یخ و برق و آتیش هم دارن. میتونید نیمچه بیلدی هم بسازید که درست کنار هم قرار دادن سلاحتون و دو تا آرمور. تنوع انمی‌ها خووبه ولی میتونس بهتر باشه. مشکل اصلی بازی همینه یه جورایی. تنوع انمی‌ها اونقدر بالا نیست. بین اون ۷۳ تا دانجن چندتایی واقعا خوب و جالن ولی خب در نهایت اکثرشون شبیه به هم هستن. تنوع محیطی هم میتونست بهتر باشه. فقط یه محیط جنگلی و کویری داخل بازی هستش. ضمن اینکه به نظرم وجود یه راوی هم میتونس به بهتر شدن بازی کمک کنه. قطعا انتظار اینکه همه‌ی کرکترا صداگذاری بشن درست نیست ولی خب وجود راوی میتونست جالب باشه. وقتی بازی رو تموم کنید علاوه بر NG+، شما به Meow Game هم دسترسی دارید که اجازه میده بازی رو از صفر با یه سری مادیفیکیشن شروع کنید. مثلا اینکه شما فقط ۹تا جون دارید و بعدش گیم اور میشید یا فست فوروارد بازی رو خیلی سریعتر میکنه یا اینکه نمیتونید سلاحتون رو آپگرید کنید و ...
در کل تجربه‌ی خیلی ریلکس و دوست داشتنی بود و بهتون پیشنهاد میکنم حتما تستش کنید. از نظر داستان دقیقا ادامه‌ی نسخه‌ی اول هست ولی خب چون خیلی شبیه هم هستن، بهتره که وقتتون رو واسه نسخه دوم بذارید و بیخیال نسخه اول بشید. داستان پیچیده‌ای هم نداره.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
STELLAR BLADE

9

دو بار پشت هم تمومش کردم. ۴٨ ساعت لذت خالص.

نکات مثبت:
کامبت سیستم فوق العاده حرفه ایی و عالی

داستان بی نهایت جذاب. آدم یاد داستانهای آفرینش سومریان میوفتاد

طراحی بسیار عالی EVE :D

باس فایتهای بسیار جذاب و چالش برانگیز

قابلیتهای جذاب و عالی آپگرید

نکات منفی:
لول دیزاین بسیار بد

ویرایش: فراموش کردم. پلتفرمر بسیار بد. قشنگ در حد نسل ۶

در کل تجربه فوق العاده لذت بخشی بود و امیدوارم نسخه دوم هم ساخته بشه.

این وسط دوتا باس فایت دهنم رو سرویس کرد.
UNDENTIFIED NAYTIBA و RAVEN

این چالشی بودن باس ها واقعا عالی بود که باعث میشد بعد از شکست شون لذت زیادی ببری.

آخرین ویرایش:

Esm-nadaram

کاربر سایت
Jan 9, 2022
737
نام
Woody
Animal well

1717435362720.jpg

10 از 10

جوون تر که بودیم وقتی یه بازی خیلی قشنگ بود دوست داشتیم زنگ بزنیم برا بقیه تعریف کنیم که عجب بازیه خفنیه ، ببینید این بازی چیه که دوباره اون حس رو برا من زنده کرد :|

اگه hollow knight رو دوست دارید عاشق animal well میشید.

اگه tunic دوست دارید عاشق animal well میشید.

اگه معماها درجه یک دوست دارید عاشق Animal well میشید.

اگه دنبال یه بازی rewarding هستید عاشق این بازی میشید.

این بازی محشره

دوتا تیپ بدم:

تو پایان اول بازی رسما هیچی از بازی نمیبینید

بازی بعد پایان اول تازه شروع میشه.

هیچی از بازی رو داخل اینترنت نبینید تا بفهمید لذت واقعی چیه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر