امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
Assassin's Creed : Unity
6/10

+گرافیک بسیار زیبا و قدرتمند , طراحی هنری زیبا شهر پاریس , زنده بودن محیط شهر , آزادی انتخاب در پیشبرد مراحل , پیشرفت سیستم درگیری و انیمیشن های پارکور مانند , تغییرات جالب محیطی و تاریخی هر چند کوتاه , کیفیت بالای کات سکانس ها

- داستان بسیار ضعیف و ناامیدکننده , طراحی ضعیف آرنو و در کنار کانر(AC3)ضعیف ترین شخصیت های AC , شخصیت های بی اثر و خنثی و پرداخت ضعیف آنها , دیالوگ های نه چندان جالب , بی جواب ماندن سوالات داستانی , به حاشیه رانده شدن اصل انقلاب و جذابیت های آن در بازی , افت فریم های آزاردهنده , هوش مصنوعی نامتعادل و بی ثبات دشمنان , پایان بندی مضحک و احمقانه , با توجه با نمایش های اولیه بسیار ناامید کننده , بخش خدمات پولی واقعی در قبال خرید تجهیزات و آپگریدها (micro) قیمتها بعضا بصورت شرم آور(99$) , قیمتهای بسیار بالا و غیر قابل باور سلاح های قدرتمند , ارزش تکرار بسیار پایین

جمع بندی : بشدت از این سری بازی متنفر شدم و یکی از اشتباهات بزرگم خریدن آکبند این بازی بود , شماره های آینده کاملا از لیست خریدم حذف شدند , ناامید کننده ترین بازی سال 2014 بدون شک.

پ.ن:نمره بازی بسیار ارفاق شده و نمره میانگین متا بشدت حق این بازیه.

aboots

کاربر سایت
Aug 24, 2014
232
gta v
9/75 از 10
همه چیزه بازی عالیه.مود اول شخص هم باحاله
جی تی انلاین هم عالی شده.اون 25 صدم هم برای لودینگ های طولانی و خیلی خوب نبودن سرورهاست

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
83861976577222505479.jpg

Far Cry 4

9/10

Far Cry 4 عنوانی هستش که تقریبا از تک تک لحظاتش لذت می بریم . در درجه اول بزرگترین نکته مثبت بازی طراحی باشکوه و بی نظیر Kyrat هستش . Kyrat صرفا یک مکان قابل بازی نیست بلکه با استفاده از آداب و رسوم مردمان هیمالیا و البته ویژگی های آب و هوایی خاص اون منطقه به یک محیط بازی شناسنامه دار تبدیل شده که بعید می دونم هیچوقت فراموشش کنم و داستان جالب بازی هم در این جهان زیبا روایت میشه .

از نظر قالب کلی با داستان و ایده خوبی طرف هستیم اما ابزار روایت داستان یعنی شخصیت ها به خوبی داستان اصلی نیستن و بیشتری این موضوع متوجه شخصیت های جانبی و البته شخصیت منفی اصلی بازی میشه . در مورد شخصیت های جانبی ما با اشخاصی نظیر Sabal ، Amita و ... رو به رو میشیم که هر کدوم از اونا دارای نکات مثبت و جالبی هستن اما به طور کلی هیچکدوم پتانسیل تبدیل شدن به شخصیت های جانبی ماندگاری ندارن . Pagan Min و Ajay Ghale اما شرایط بهتری دارن و به شخصه با شخصیت Ajay خیلی ارتباط برقرار کردم . البته Pagan Min در نیمه اول بازی چندان حضور فعالی در بازی نداشت اما با ورود به شمال Kyrat تاثیر Pagan Min هم روی تحولات بازی بیشتر شد و در نهایت با سورپرایزهای خوبی مواجه شدیم .

در مورد گیم پلی هم به نظرم این بخش یکی از نکات بسیار مثبت بازی و یکی از دلایل پخته تر بودن تجربه بازی نسبت به نسخه گذشته هستش . در زمینه مراحل داستانی تا پایان بازی تقریبا در هر مرحله با یک لول دیزاین و طراحی منحصربفرد رو به رو هستیم و کوچکترین احساس تکراری بدست بهمون دست نمیده . بازی در بخش داستانی از نظر گیم پلی نه ذره ای کمبود داره و نه ذره ای چیز اضافی و بیهوده و این موضوع در کنار کارگردانی فوق العاده مراحل بازی سبب شده با بخشی قابل تحسین در Far Cry 4 طرف باشیم . اما این فقط یک طرف سکه هستش و در طرف دیگه ما با مجموعه ای منجسم از مراحل و ماموریت های جانبی طرف هستیم که اونا هم گیم پلی بسیار خوبی دارن و از به تصرف درآوردن قلعه ها و پایگاه های نظامی تا شکار در حیات وحش بی نظیر Kyrat واقعا تجربه فوق العاده ای برامون رقم میزنن .

اما در نهایت نکته ای که حیفه نگم طراحی بصری و گرافیکی بازی هستش که بخوبی پتانسیل های Dunia Engine به ما نشون میده . از نظر من باید خروجی گرافیکی متعادل و قوی باشه . اگر شاهد سطح جزئیات بالایی باشیم اما بازی Draw Distance یا AA خوبی نداشته باشه باز هم ما خروجی نهایی خوبی در زمینه Image Quality نمی بینیم اما در این زمینه از نظر من FC 4 بعد از Infamous : Second Son متعادل ترین تجربه ممکن در زمینه گرافیکی به ما ارائه میده . Draw Dstance بسیار عالی ، نورپردازی فوق العاده ، کیفیت قابل قبول بافت ها و سایه ها ، طراحی مناسب مه و ویژگی هایی نظیر باد و حرکت درختان و در نهایت کیفیت مناسب لبه ها سبب شده است که در نگاه کلی Far Cry 4 از نظر تطابق سطح جزئیات و کیفیت نهایی تصویر در بهترین شرایط ممکن قرار داشته باشه و این موضوع زمانی ارزش پیدا می کنه اجرای پایدار بازی روی کنسول های نسل هشتم مشاهده می کنیم .

در کل برای من لذتبخش ترین تجربه سال 2014 بعد از The Last Of Us : R بود و از تک تک لحظات بازی لذت بردم ...

نکات مثبت : طراحی باشکوه Kyrat - گیم پلی روان و لذتبخش ، گرافیک و طراحی بصری عالی ، اتمسفر و فضاسازی قوی با بهره گیری از ویژگی های بومی ، تعادل میان مراحل داستانی و قرعی

نکات منفی : شخصیت های جانبی نه چندان قوی و ماندگار - عدم توازن میان قدرت اسلحه و ابزار جنگی با میزان چالش فتح قلعه ها و پایگاه های نظامی - برخی ایرادات کوچک در سیستم شوتینگ - روایت بیش از حد سریع داستان در مقطع ابتدایی بازی و عدم پرداخت لازم در مورد چرایی ورود Ajay به گروه Golden Path

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
Dragon age inquisition :9.75
+:سیستم مبارزات عالی -گرافیک فنی وهنری بسیار زیبا -داستان وشخصیت پردازی فوق‌العاده _بسیار وسیع -باس فایت های عالی _موسیقی حماسی

_:به جز اندکی باگ مشکلی دربازی مشاهده نشد

یکی از بهترین بازی های RPG تا الان...

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
FarCry 4: 9/2
Sniper Elite lll : 5/5
GTA V: 9/5
Call Of Duty AW: 8
Watch Dogs: 8
The Last Of Us R: 9/9
امتیازهارو بر اساس گرافیک/گیم پلی/ داستان دادم و نظر شخصی هست به کسی برنخوره:x

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
INFAMEOUS SECONDSON این بازیو من شماره های قبلیو بازی کردم که بعد از چند ساعت واسم جذابیتشو از دست دادن ولی این سری از لحاظ گیم پلی از ده بهش ده میدم از لحاظ گرافیک بهش هشت و نیم میدم و از گرافیکش راضی میشید قیافه شخصیت و لباس‌و فیزیکش عالیه وتنها مشکلش کم بودن تنوع دشمناست بازی ارزش خریدن و بازی کردن رو داره و بهش امتیاز 8.5 میدم

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
ای کاش تو پست اول نوشته می شد که حتما توضیح بدید در مورد بازی...
مثل تاپیک امتیازدهی به فیلم ها تو بخش مباحث گوناگون!

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
Battlefield4 بازی بتلفیلد سبک جنگی منحصربه فردی داره و اگه دوست دارید یک جنگ واقعی رو تجربه کنید از دستش ندید از لحاظ گرافیک عالیه ولی قسمت زندان و برفش زیاد گرافیک بالایی نداشت داستانش عالیه ولی انگار سریال وار درست شده و ادامه داره و ناتموم تموم میشه فقط یکی از مشکلاتش اینه که دشمنا تو بازی با اینکه تیر میخورن باز هم انگار نه انگار قسمت مولتیش رو فعلا قسمت نشده بازی کنم ولی معروفیت باتلفیلد به خاطر مولتیشه فقط میخوام بگم این که بعضی ها با بتلفیلد حال میکنند و بعضی کالاف دیوتی سلیقه ایه و هر دوتا شون بازیهای خوبی هستن البته کالاف مدرن وارفارن دو واقعا تداعی یک جنگ واقعی بود و بعداز اون نتونست یک جنگ واقعی رو تداعی کنه ولی باتل دقیقا برعکس داره یه جنگ واقعی رو نشون میده نمره من به باتلفیلد 9 هستش

- - -ویرایش - - -

GTA v بازی جی تی ای رو واقعا یه شاهکار باید دونست من نسخه پلی سه رو بازی کردم و نسخه پلی چهار از لحاظ گرافیک نسخه نسل هشت پیشرفت داشته ولی انتظار زیادی نباید ازش داشته باشید کیفیت وسایل نقلیه عالیه ولی من خودم انتظار خیلی بیشتری داشتم اول شخص بودن بازی جالبه ولی به پای سوم شخص نمیرسه بازی ارزش بازی کردن و خریدن رو داره امتیازم به بازی 9 هستش

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
جی تی ای به غیر از بخش آنلاین دلیلی برای انجام دوباره Storyو خرید دوباره بر روی نسل هشتم رو نداره و هنوز که هنوز پس از یک سال آپدیت Hesitsعرضه نشده
گرافیک بیشتر در بخش درختان و گل و گیاه و باران دیده میشه و تغییر قابل تشخیصی در گرافیک لباس و صورت کاراکتر دیده نمیشه
گیم پلی برای کسی که قبلا بر روی نسل هفت بازی کرده هیجان انگیز و جذاب نیست
همنچنین سیستم اول سخص به خوبی طراحی نشده اگر به پاهایتان نگاه کنید کاراکتر رو کج فرض میکنید!و اگر هنگام راندن یک ماشین دقت کنید دوربین بیش از حد به سمت بالا است و کارایی مثل عوض کردن موسیقی و چرخاندن روانتر فرمان ماشین رو انجام نمیدهد
موسیقی های جدید قابل قبول هستند از Shareکردن در Social clubو گوش دادن از طریق PCیاLap topلذت ببرید همچنین میشه از طریق titleموسیقی بعدا آن را دانلود کرد
عکس زیر از نسخه ی Ps4گرفتم
85990409821172130494.jpg

GTA V Remastred 7.5
-------------
گیم پلی تکراری همانند Far Cry 3+چند Skillاضافی که میشد در far Cry 3اضافه کرد! حتی موقع پریدن از یک سکو صدای پای Jasonشخصیت Far Cry 3به گوش میرسد!
انتخاب های شما در طول داستان بازی جالبه میتونید به هر دو پیشنهاد و سرنوشت کلKyratفکر کرده و بعد تصمیم بگیرید اما شخصت منفی مثل vaasجذاب نیست و زیاد دیده نمیشه و نمیتونید باهاش ارتباط بر قرار کنید فقط یکبار در اول بازی و اواخر بازی نقش خودش رو ایفا میکنه
موسیقی های بازی افتضاح هستند فکر نمیکنم خود هندی ها این موسیقی ها رو گوش بدند!
گرافیک بازی زیباست فقط همین!عکس های زیر رو خودم از نسخه ی Ps4گرفتم
42564904910326512426.jpg
21367854138458500777.jpg
72874961120015579147.jpg

Far Cry 4 8

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
گیم پلی تکراری همانند Far Cry 3+چند Skillاضافی که میشد در far Cry 3اضافه کرد! حتی موقع پریدن از یک سکو صدای پای Jasonشخصیت Far Cry 3به گوش میرسد!
انتخاب های شما در طول داستان بازی جالبه میتونید به هر دو پیشنهاد و سرنوشت کلKyratفکر کرده و بعد تصمیم بگیرید اما شخصت منفی مثل vaasجذاب نیست و زیاد دیده نمیشه و نمیتونید باهاش ارتباط بر قرار کنید فقط یکبار در اول بازی و اواخر بازی نقش خودش رو ایفا میکنه
موسیقی های بازی افتضاح هستند فکر نمیکنم خود هندی ها این موسیقی ها رو گوش بدند!
گرافیک بازی زیباست فقط همین!عکس های زیر رو خودم از نسخه ی Ps4گرفتم
42564904910326512426.jpg
21367854138458500777.jpg
72874961120015579147.jpg

Far Cry 4 8

نظر شخصی هست محترم ولی آیا صحیحه که اینقدر نکته منفی بگی بعد بیای 8 بدی ؟! یا از بازی خوشت اومده این رو دادی یا بدت نیومده :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر