امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
The Last of Us Remastered
نکات مثبت:
کلا بازی پر از نکات مثبت است.
نکات منفی:
باگ در تروفی و گیم‌پلی
9.8 از 10
بهترین بازی PS4 تا الان!

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
Diablo:III Reaper of souls : 10

+ : سیستم لوت عالی - گرافیک فنی و هنری عالی - تنوع کلاس ها - کلاس Cursader - گیمپلی فوق العاده - سیستم ارتقای بسیار کار امد - تنوع و طراحی دشمنان

- : به شدت اعتیاد اور:| :d (کسی دارویی چیزی برای این بازی سراغ نداره ؟ یا حداقل یه مرکز توان بخشی خوب ؟:d )

لحظه ای در خریدش درنگ نکنید :d

با اینکه رو 360 رفتم بازیو بازم دارم میرم خیلی برام جذابه بازی

آخرین ویرایش:

AѕѕAѕѕiN

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
نام
––––•(-•ɧąɱεđ•-)•––––
B-)

نظر من اینه

1
The Last Of Us

2
Infamous SS

3
Assassin's Creed BF

4
Watch dogs

5
Call of duty Ghost + Battle feild 4
گیم پلی و داستان گوست و مولتی پلیر بتلفیلد به ترتیب برتر بودن
البته بتلفیلد باگ زیاد داشت

6
NFS
rivals

7
Kill zone shadow fall

8
wolfenstein

اینها بازی هایی بود که بازی کردم و به ترتیب نمره نوشتم
توم رایدر رو هم بازی نکردم ولی اگه بازی میکردم احتمالا در حده گوست و بتل میزاشتم
TLOU=10
Infamous=9.5
AC IV=9
WD=8.5
COD=8.4
BF4=8.1

NFS rivals=7.5
Killzone=7
wolf=4

اینها تا تاریخ ٦/٣ هستن دوماه دیگه
AC Unity . GTA V

بهترین اند

b-)

Last edited by a moderator:

Reza_Sezar

کاربر سایت
Feb 7, 2014
126
نام
علیرضا
PT! ۹/۱۰
درسته که این بازی یه دمو بود و این امتیاز من عملا فاقد اعتبار هست اما چون از طرفداران سرسخت سبک ترسناک و کلا آقای کوجیمای فلان فلان شده ام گفتم یه توضیحی داده باشم!
اتمسفری که این بازی برای شما ایجاد میکنه واقعا ترسناکه. فکر میکنم سازنده از یه روانپزشک خبره مشاوره گرفته که چه چیزهایی اعصاب یه انسان و میتونه کلا داغون بکنه و اون روانپزشکم خوب کارش و بلد بوده! تمام بازی و با هدست بازی کردم و سعی کردم خونه تنها باشم تا لذت تمااام رو برم! یسری نکات میتونه بازی رو درآینده قوی بکنه و اون یه شوتر قوی هست تا شما علاوه بر ترس گاهی هیجان هم در کشتن دشمن ها بتونه سر ذوقتون بیاره. مثل DEAD SPACE که اون موجودات ناز نازی وقتی به سرعت به سمت شما می اومدن به چه شتابی اون R2 لعنتی و فقط میزدین که یه پایی چیزی ازش قطع بشه جلووو تر نیااد! صحنه های ترسناک جلوه های گرافیکیه عالی و نور پردازی خوب همه و همه شمارو به ترس نزدیک میکنه! و۱۰۰ البته یه داستان خوب و نزدیک به حقیقت که قطعا حتی بعد از بازی تو یه جای تاریک و تنگ آدرنالین و تو خونتون میبره بالا! چون موقع بازی که به حد کورتیزول و آلدسترون میرسید!(دکتر های پیج میدونن چی میگم;) )
اگر دانلودش نکردین من توصیه میکنم شدیدا

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
the last of us در اصل بازی ps3 هست و بهترین بازی تاریخ هم هست (البته از نظر اینحانب) اگر اینو کنار بگذاریم infamous خیلی بازی خوبی بود و من واقعا از گرافیک و گیم پلی اش لذت بردم وبهش نمره 9/10 البته nba 2k14 نسخه ps4 اش هم بسیار عالی بود فقط کسایی که بازی کردن میفهمن چی میگم به این بازی هم نمره 8.5/10 میدم این ها بهترین بازی های ps4 تا الان بود (نظرشخصی)

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
Kill zone shadow fall امتیاز 4تنها گرافیک بازی خوب بود داستان هوش مصنوعی بازی هم اصلاخوب نبود نسخه هایی قبلیش خیلی بهتر از این بود.

AѕѕAѕѕiN

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
نام
––––•(-•ɧąɱεđ•-)•––––
بهترین بازی پی اس٤ تا آخر ٩٣
احتمالا یا جی تی ای یا تلو هستش
راک استار با شاهکارش...
همه چیزش بهترینه گرافیک بازی . باز بودن محیط . داستان . گیم پلی
تلو هم که یجورایی همه ایکس وانی هارو وسوسه میکنه پی اس بگیرن
اما بازی های ''کو آپ'' هم که خیلی نظره بازی سازها و مارو جلب کرده رقابت رو شدید میکنه
به هر حال AC Unity بهترین گرافیک . هوش مصنوعی . داستان . گیم پلی . رو خواهد داش از الان بهش ١٠ میدم
b-)

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
P.T. 8/10

درسته این بازی دمو حساب میشه اما واقعا همین دمو می ارزه به یه تعداد بازی های مسخره ی ترسناک که روونه ی بازار میشن .
گرافیک عالی بود . باگرافیک ترین بازی PS4 تا الان ! محیط هرچند کوچیک و محدود هست اما در طول بازی به هیچ عنوان خسته نمی شید ، چون کاملا هر دفعه که برمیگردید تو راهروها ، کاری که باید انجام داد فرق میکنه و اتفاقاتی هم که خواهد افتاد فرق میکنه . یکی دیگه از دلایلش اینه که مدت زمان تموم کردن دمو کم هست و همین باعث میشه که زیاد محیط تکراری آزارتون نده . گیم پلی خیلی خوبه اما دوس داشتم بشه کارهای بیشتری انجام داد ! صداگزاری هم خیلی خوب کار شده . داستان بازی هم خوب بود .
بزارید یه چیزی بهتون بگم ... بازی واقعا عالیه تو سبک مختص به خودش . متاسفانه مشکل اصلیم با بازی همین بود ( چون کم بود بازی ، زیاد به این موضوع اهمیت ندادم ) ... بازی ترس داشت اما به جرئت میتونم بگم 70تا 80 درصد بازی فقط رو روان آدم تاثیر میزاره ، یعنی اعصاب خرد کن و منزجر کننده هست و ترسش به نظرم خیلی کم هست . این قدر این بازی رو روانم تاثیر گذاشت که تا دو شب هست اعصابم داغوونه به خاطرش ( الان بهتر شدم :D ) . مخصوصا صدای جنین داخل بازی و خانمی که کشته شده ...
پایان بازی هم خیلی بد هست ( ویدیویی که تهش نشون میده نه ، بلکه طرز تموم کردن دمو رو میگم ) . من تهش رو نتونستم برم ، چون هرکاری کردم نتونستم ! دو ساعت فقط نشسته بودم تا ته بازی رو برم اما نشد ...

امتیاز هم بالا نوشتم اما دوباره هم می نویسم : 8/10

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
Watch Dogs PS4: 8.5/10
به عنوان یه بازی نسخه اولی بسیار عالی و جذاب بود.مطمئنم اینم مثل اساسین کرید در نسخه دومش به بلوغ خواهد رسید و رقیبی شایسته برای GTA خواهد شد.

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
Cod GHosts :
اولین بازی بود که گرفتم واقعا خوب بود داستان بسیار زیبا بود گرافیکش بد نبود گیم پلی هم متوسط بود ! متاسفانه انلاینش رو بازی نکردم فقط قسمت CO-OP رو با داداشم بازی کردم که واقعا حال میدادا
نمره من : 6.5 / 10

این بازی رو همرام با کالاف گرفتم اول های بازی گرافیک خیلی جذبم کرد ولی وقتی بازی رو جلو رفتم بازی برام خسته کننده شد ! گیم پلی اذیت میکرد و داستان هم اصلا گیرا نبود

نمره من : 3.5 / 10

این بازی رو برای انلاینش گرفتم ولی متاسفانه فقط سینگلش رو تا وسط رفتم و بعد هم فروختمش ! و الان بازی رو روی PC دارم و خیلی بیشتر حال میده ! به طور کلی به FPS رو PC بیشتر حال میکنم ! اگه کسی میخواد بازی رو بگیره برای انلاینش بگیره
سینگلش هم بد نبود ولی ارزش نداره 160 پول بدی

نمره من به قسمت سینگل : 5 / 10
نمره من به قسمت انلاین : 8 / 10

بازی واقعا خوب بود گرافیک بسیار زیبا کار شده بود ! گیم پلی هم خوب بود ولی ممکنه بعضی ها اینجور گیم پلی رو نپسندند ! داستان هم چیز متوسطی بود
در کل به کسایی که کنسول جدید میگیرن این بازی پیشنهاد میشه

نمره من : 7.5 / 10

The Last Of Us : Remastered

نمیدونم اسم این رو باید چی گذاشت ولی یک بازی شاهکار به تمام معنا ! بازی با شروعش با داستانش با اتمسفرش با گیم پلش جوری تورو جذب میکنه که نمیتونی ول کنی بری
واقعا نمیتونم به قسمتی از بازی گیر بدم به جز باگ های گیم پلی و مخصوصا گرافیکش که اون هم خیلی تو چشم نمیاد !

نمره من 9.9 / 10

ترسناک بودن بازی خیلی خوبه ولی اصلا هنری نکرده سازنده و اصلا خوشم نیومد بیشتر با روح و روانت بازی میکنه

2 / 10

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
Metro redux : 9.6
+ : گرافیک فوق العاده ( فقط یه کم با اخرین تنظیمات رو pc فرق داره ) - گیمپلی عالی - داستان گیرا -

_ : هوش مصنوعی و برخی از انیمیشن ها ( قابل بخششه:d )

اگه رو نسل قبل رفتید که هیچی ولی اگه بازیش نکردید رو نسل قبل حتما حتما تهیه کنید که بهترین شوتر ps4 هست

AѕѕAѕѕiN

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
نام
––––•(-•ɧąɱεđ•-)•––––
Watch Dogs PS4: 8.5/10
به عنوان یه بازی نسخه اولی بسیار عالی و جذاب بود.مطمئنم اینم مثل اساسین کرید در نسخه دومش به بلوغ خواهد رسید و رقیبی شایسته برای GTA خواهد شد.

بازی خوبی بود ولی به هیچ وجه رقیب GTA محسوب نمیشه ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر