امتياز اعضای بازی‌سنتر به عناوین پلتفرم‌های PlayStation

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
درود
این تاپیک به این منظور باز شد تا دوستانی که عناوین مختلف رو تجربه کردند، امیتاز از 1 تا 10 به بازی مورد نظر بدن.
لطفا سعی کنید همراه با نمره یه توضیح کوچکی هم بدید.
با تشکر

آخرین ویرایش:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024

DOOM
یک شوتر سریع و بدون توقف
بازگشت دووم رو میشه یه بازگشت موفق و خوب در نظر گرفت. بزرگترین نقطه مثبت بازی، شوتینگ و آپگریدهای اسلحه ها هستند که بسیار عالی از آب درآمدن و با اضافه شدن گلوری کیل ها به این موارد قطعا معجون بسیار عالی تو رمینه شوتینگ و گیم پلی به وجود میاد که یه تنه ضعف های بازی رو تا حد زیادی توانسته پرکند. صداگذاری اسلحه ها و هیولا ها قابل قبول و خوب هستند . موسیقی بازی با ریتم تند گیم پلی همخوانی کامل داره. گرافیک بازی از لحاظ تکنیکی و هنری خوب و قابل قبول محسوب میشه.ولی از رمز آلود بودن بازی کاسته شده. بزرگترین مشکل بازی از بین رفتن حس وحشت و ترس هستش ( که از برترین نکات مثبت دووم 3 محسوب می شد) . طراحی مراحل بخصوص در قسمت های پایانی تکراری هست در مقابل داستان بازی در مراحل پایانی کمی پررنگ تر میشه در کل طراحی مراحل ، روایت داستان و باس فایت ها از حد متوسط فراتر نمی رود. بخش آنلاین بازی هم خیلی هیجان انگیز و خوب نیست . همه این عوامل باعث میشه، دووم صرفا یه بازی شوتینگ خوب باشه و تبدیل به یک عنوان شاهکار و به یادموندنی مثل دووم 3 نشه.
امتیاز نهایی: 8

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين

The Last Of Us

در یک کلام ، فوق العاده ! بازی از لحاظ داستان ، شخصیت پردازی ، محیط و جو آخرالزمان عالیه . از لحظه ای که
که بازی شروع میشه تا پایان بازی کاملا شما رو درگیر خودش می کنه . تنها مشکلی که بازی داشتم از لحاظ گیم پلی بود
که تا حالا بازی هایی که گیم پلی قوی تر داشتن رو تجربه کردم و از این لحاظ بهترین تجربم نبود ولی داستان و شخصیت ها
اونقدر شما رو درگیر خودشون می کنن که این بخش بازی کم تر دیده میشه . محیط ، جو و صداهایی که در طول بازی با
اونا برخورد می کنید بی نظیرن . اون قسمت هم که جوئل تنها از زیرزمین باید فرار کنه عالیه ، جو خیلی سنگینی داره لامصب :D
درکل میشه گفت بهترین انحصاری سونی هست و هرکسی که پلی استیشن داره و تجربش نکرده ( که تعدادشون هم کمه )
یک لحظه هم دریغ نکنن و بازی رو بخرن و لذت ببرن . از اونجایی که با گیم پلی تا حدودی مشکل داشتم ( نه از لحاظ سختی بلکه
از این لحاظ که به نظرم زیاد سرگرم کننده نیست و تکراری میشه در ادامه ی بازی ! ) یک نمره مجبورم کم کنم .

9/10

Uncharted 1 : Drake's Fortune

با توجه به تعاریفی که از بازی شنیده بودم خیلی مشتاق بودم که تجربه کنم بازی رو ! اولین نسخه از این سری اون چیزی که
فکر می کردم نبود ! با داستان و شخصیت ها تو هیچ یک از نسخه ها مشکلی نداشتم و تنها مشکلم با گیم پلی بازی بود .
اول از همه اینکه ، گیم پلی بازی خیلی خسته هست و درطول بازی تکراری میشه ! بعد از 3یا 4 ساعت بازی کردن می فهمید
که چی میگم . خوشبختانه داستان و شخصیت های دوست داشتنی باعث شده که به مقدار بسیار اندکی از این بخش
بازی بشه چشم پوشی کرد ولی متاسفانه ( ! ) باگ و یه سری موضوع مسخره ی دیگه که در طول بازی پیش میاد باعث
میشه که این بازی اون چیزی که باید نشه . نمونش ، موقعی که پشت دیوار یا هر چیز دیگه ای کاور می گیرید بهتون تیر برخورد
نمی کنه اما به محض اینکه از کاور دربیاید با اینکه یک جسم بزرگ رو به روتون هست و تیر اصلا امکان نداره که رد بشه ازش به
طرز واقعا مضحکی از دیوار رد میشه و به شما اصابت می کنه و شما می میرید ! چیز زیادی ندارم در مورد بازی بگم ، فقط
اینکه برای آشنایی با شخصیت ها و داستان بازی این نسخه ارزش بازی کردن رو داره .

6/10

Uncharted 2 : Among Thieves

این نسخه کاملا برعکس نسخه ی اول عمل می کنه و شما رو تا آخرین لحظه پای بازی میخکوب می کنه !
همونطور که گفتم ، با داستان و شخصیت ها تو هیچ یک از نسخه ها مشکلی نداشتم و تنها مشکلم با گیم پلی بازی بود
که خوشبختانه در این نسخه به دلیل استفاده از مراحل بسیار جذاب تر و صحنه های سینمایی زیبا مشکلات این بخش از
بازی رو تا حدود زیادی رفع کنه و شما رو سرگرم کنه . البته در برخی از مراحل دوباره تکراری بودن گیم پلی ممکنه اذیت کنه پلیر
رو که دیگه بستگی داره به شما که چقدر با بازی حال می کنید :D مشکل کاور هم در این نسخه رفع شده که این هم خودش یک پوینت مثبت هست و دیگه شما رو آزار نمیده . چیز زیادی برای گفتن ندارم فقط اینکه این نسخه از بازی رو از دست ندید !

8/10

Uncharted 3 : Drake's Deception

با اینکه افراد نسبتا زیادی نسخه ی دوم رو بهترین نسخه ی این سری میدونن منتها به نظرم نسخه ی سوم بهترین
این سری هست ! بازی طبق معمول از لحاظ داستان و شخصیت ها مشکلی نداره و گیم پلی هم به خاطر مراحل جذاب
شما رو کاملا سرگرم می کنه . بازی خیلی خوبه شروع میشه و خیلی خوب هم پیش میره و تنها مشکل بازی به نظرم
دو سه تا مرحله ی خسته کننده بود . نمونش ، همون مرحله ای که هواپیما سقوط می کنه عالیه ولی بخش راه رفتن در بیابان
وافعا رو مخه :D اما موقعی که تموم میشه اون بخش ، دوباره بازی لذت بخش میشه . باگ و مشکل کاور هم ندیدم .
درکل ، بیشترین نسخه ای که باهاش حال کردم همین بود .

8.5/10

DOOM

رسیدیم به یک بازی شوتر Old School که تا حدود زیادی هم موفق بوده منتها یکنواخت بودن مراحل اخیر بازی و دشمنان
باعث شده که از لذت بردن از 3یا4 مرحله ی آخر بازی کم بشه . داستان بازی شاید فکر کنید که چیز خاصی نداره اما برعکس
کلی توییست و پیچیدگی داره که با جمع کردن Collectableها میتونید به عمق داستان پی ببرید . شوتر بازی هم که حرف نداره
و همین بخش هست که حتی در مراحل تکراری از خستگی شما کم می کنه و باعث میشه که بازی رو تا آخر برید و نهایت
لذت رو از یک کشتار وحشیانه ببرید :D گرافیک بازی خیلی بالا نیست اما باز هم خیلی خوبه ( شخصا به گرافیک زیاد اهمیت
نمیدم ، گفتم برای اونایی که گرافیک براشون خیلی مهمه این رو بنویسم )
بخش اسکیل گرفتن و آپگرید کردن هم متنوع هست و درگیرکننده و همین باعث میشه که بازی بیشتر شما رو درگیر خودش کنه
و پلیر رو به چالش های مختلف دعوت کنه .
اگر خیلی وقته که در یک بازی نتونستید به صورت درست و حسابی قتل عام راه بندازید ، این بازی کاملا مناسب هست ! :D

8/10

Wolfenstein : The New Order

از چی بگم ؟ :D از اینکه این بازی خیلی خوبه ؟! تنها مشکل من با بازی بعضی دشمن های تکراری + قسمت های مخفیانه ی
بازی که به نظرم اگر به جاش میتونستن چندتا مرحله ی خفن دیگه برای کشتن نازی ها بسازن عالی میشد . شخصا عاشق
Stealth و مخفی کاری هستم ولی برای این بازی باید یه مقدار ازش کم می کردن . کشتن در این بازی به طرز عجیبی حال میده :D نحوه ی روایت بازی رو هم خیلی دوست داشتم و شروع و پایان بازی هم عالیه . اگر در خرید این بازی شک و تردید دارید
شما رو رجوع میدم به خط آخر متنی که برای DOOM نوشتم .

8.5/10

The Witcher 3 : Wild Hunt

یادمه تابستون پارسال بود ، با برادرم رفته بودم برای خرید بازی ( اهل بازی کردن نیست ولی با هم رفتیم ) و می خواستم
یک بازی دیگه بخرم که بهم گفت : حسین ، این بازی که رو به روت هست ( ویچر 3 ) رو تعریفش رو شنیدم ، میگن خیلی خوبه !
منم اصلا اهل RPG نیستم به خاطر همین اخبار این بازی رو دنبال نمی کردم ولی از اونجایی که قحطی بازی اومده بود ، مجبور
شدم بخرمش که اومدم ایران حداقل روزهایی که حوصلم سر میره خودم رو بتونم سرگرم نگه دارم . خلاصه ، بازی رو گرفتم و
هفته ی اول که بازیش کردم به نظرم خیلی سخت بود و خیلی طول کشید تا تونستم تمام بخش های بازی رو متوجه بشم
و با تاکتیک مبارزه ، نحوه ی ساخت اسلحه ، نحوه ی ساخت Potion و ... آشنا بشم ولی وقتی که عادت کردم به بازی
شبانه روز پای کنسول بودم و این بازی رو می کردم . حرف نداره بازی ! گیم پلی متنوع و بسیار جذاب ، مراحل بسیاااااااار زیاد ،
زیادی طولانی بودن بازی ( که عالیه برای گذراندن تابستان ) ، داستان بی نظیر ، شخصیت های عالی و
شخصیت پردازی خیلی خوب ، نقشه ی بزرگ و محیط های جذاب و دیدنی و ...
تنها مشکلی که من با بازی داشتم افت فریم در بعضی مواقعی که محیط شلوغ هست ، بود که خدا رو شکر با آپدیت همون
روزهای اول رفعش کردن . بهترین تجربه ی گیم چند سال اخیر من رو این بازی رقم زد . خسته نباشید به CD Projekt که گل کاشتن
و ممنون از برادرم که این بازی رو بهم معرفی کرد ! :D

10/10

آخرین ویرایش:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

درود
بینهایت لذت بردم از بازی فقط می تونم همین بگم ! بازی پلات کردم >:)

بر خلاف ی سری نقد های که از بازی منتشر شده بود و بعد از تمام کردن انچارتد 4 نشستم پای بازی

گرافیک فک برانداز و خیره کننده که تو هیچ بازی نظیرشو ندیدیم واقعا چی ساخت این سازنده بازی از افکت های نورپردازی تا پودر شدن شیشه و خورد شدن اشیا تا طراحی بینظیر صورت ها و ............
موسیقی و صداگذاری بازی واقعا بدون کوچکترین مشکلی به بهترین و کامل ترین شکل ممکن درست شدن
داستان گیرا و جذاب که تا اخرین مرحله شما را میخکوب میکنه پشت TV
گیم پلی بازی هم بسیار جذاب و دوست داشتنی هست از مخفی کاری بگیر تا نبرد تن به تن همه همه دست به دست هم دادن تا یک شاهکار و بازی بیاد ماندنی برامون باشه
نمره نهایی:10

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
250px-Deus_Ex%2C_Mankind_Divided_Box_Art.jpeg

Deus Ex: Mankind Divided

توضیح درباره این بازی سخته وقتی بخوای با نسخه قبلی و اللخصوص با بازی اریجینال مقایسه اش کنی، این مورد رو از همین اول بگم گیم پلی بازی نهایت اون چیز و تکاملیه که ژانر شوتر اول شخص میتونه بهش برسه حتی اگه بازی رو با تنها رقیبش در این ژانر یعنی دیس آنرد هم مقایسه کنیم که هردو اول شخص با ازادی عمل بالا هستن، دیوس اکس هنوز هم حرف اول و آخر رو تو گیم پلی و لول دیزاین میزنه و برتری کامل و مشخصی داره. حرف از لول دیزاین شد که خدا رو شکر این نسخه هم هنوز در بالاترین سطح ممکن هست و هنوزم میتونید یه ماموریت ها هر مکانی در بازی رو با چندین و چند راه مختلف به اتمام برسونید حالا همین لول دیزاین با گیم پلی بی نظیر بازی مچ میشه و یکی از اعتیاد آور ترین و لذت بخش ترین تجربه های دنیای گیم رو براتون رقم میزنه.
میرسیم به بخش گرافیک و طراحی هنری بازی که روانی کننده هست و مثل همیشه عالی، شب بارونی بازی یکی از خاطره انگیز ترین دیده هاتون در تمام عمرتون میشه و اون رنگ زرد غالب بر بازی هنوزم که هنوزه یونیک و فوق العاده لذت بخش و کاملا مناسب برای تداعی کننده جو و فضای این سری جدید هست.
موسیقی هم واقعا لازمه بگم؟ :D ترک Icarus بازی پیشرفت کرده و با چندین ترک جدید همراه شده و تو موقعیت های حساس بدجور آدم رو مدحوش میکنه، ممنون واقعا ممنون.
اما متاسفانه بخشی که بدجور ناامیدم کرد و همچنین هیچ سنخیتی با نسخه های قبلی حتی Human Revolution هم نداره داستان و شخصیت پردازی ها هست، البته تو مبحث شخصیت پردازی اشتباه نشه، آدام جنسن هنوز عالی و با ابهت و کاریزما هست و هیچ مشکلی از این لحاظ نداره خوشبختانه اما داستان خیلی سطح پایین و کوچیک و کلیشه ای برای اثری بنام Deus Ex هست. نسخه اریجینال رو که بگذریم چون اون واقعا قابل مقایسه نیست و شاهکاری بود برای خودش، این نسخه در مقام مقایسه با HR هم خیلی بده، چه پلات و چه روایت، چه شخصیتا و اللخصوص اندینگ و پایان.
داستان رو بدون اسپویل میشه تو یه خط گفت، یه حمله تروریستی، پیدا کردن مسبب و گروه عامل و در نتیجه پایانی که اون رو به یه گروه بزرگتر وصل میکنه که فوق العاده ابکی و خیلی تکراری و کلیشه ای هست.
شخصیت های جدید هم اصلا خوب نیستن، تو نسخه قبل حداقل دیوید سریف رو داشتیم که خوب بود اما تو این نسخه خیلی کم دیوید سریف رو ملاقات میکنیم و شخصیت های جدید هم اصلا یا پرداخت خوبی ندارن یا دیگه خیلی تکراری و فرم محور هستن.
چیزی هم که یادم نره بگم اینه که بازی ماموریت جانبی های خیلی خوبی داره و خدا روشکر از نظر مدت زمان بازی هم اگه اهل این سبک و عاشقاش باشید مثل من 25 الی 35 ساعت درگیرش میشید. تروفی های بازی هم برای عاشقان پلات بسیار چلنجینگ و سخت و مناسبه :D

در کل حس دوگانه ای دارم، توقع داشتم تو این نسخه از نظر داستان بیشتر به ریشه این سری برگردن و مشکلات HR رو دیگه نبینیم و یه داستان بیشتر انتقادی و پر ملات تر باشیم اما کاملا برعکس شد و یجوری بود که به HR هم راضی بودم، ولی خب خدا روشکر از باقی موارد و عناصر بازی کاملا پیشرفت داشته و راضی بودم. یه سری مشکلات فنی هم داشت منجمله افت فریم های اعصاب خرد کن که امیدوارم با این آپدیت 6 گیگی اخیر رفع شده باشه :D

8.5/10

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
O_o
بله از نظر بنده مشکل داره، الی ار چندقدمیشون رد میشه نمیبیننش، من اگه کوچترین صدای ازم دبیاد از یک کیلومتری میفهمن:-??:D

اینو خود منم ایراد حساب کردم تو نقد بازی ولی بعد فهمیدم اشتباه کردم...
شما تصور کن دشمنا الی رو هم میدیدن... چه فاجعه ای میشد بازی :| در حد غیر ممکن سخت میشد
این حالت تو بازیسازی وقتی ممکن میشه که انقد هوش مصنوعی پیشرفت کرده باشه که بتونه در حد خود پلیر کارای مخفی کاری انجام بده که دیده نشه ... حتی تو uncharted4 هم همینطور هست... دشمنا به سم یا ویکتور واکنشی نمیدادن

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
photo_2016-09-21_20-03-27.jpg
The Witcher 3:Blood And Wine
من بالاخره اولین DLC عمرمو خریدم:D(کلا با خرید DLC و محتویات پولی و اینا موافق نیستم).واقعا فوق العاده بود حتی از بازی اصلی هم بیشتر لذت بردم! اولین چیزی که نظر بنده رو جلب کرد طراحی واقعا زیبا و حیرت انگیز شهر toussaint هست که واقعا تم زیبایی داره و اتمسفرش رنگین تر و شاد تر به نظر میاد نسبت به شهر های تو بازی اصلی!شهر هم واقعا زنده هستش هرکی مشغول به کار خودشه و مردم خیلی طبیعی عکس العمل نشون میدن (مثله خود بازی اصلی ).گرافیک هم که تو بازی اصلی عالی بود اینجا حتی بهترم شده و پیشرفت گرافیک کاملا مشهوده مخصوصا تو زمینه پوشش گیاهی و نورپردازی! خب بریم سراغ داستان...اصلا انتظار همچین داستان خفنی رو از یه DLC نداشتم!کشش داستان,پلات,شخصیت پردازی همه چیز عالیه.خیلی خلاصه میگم داستان شمارو میخکوب میکنه پشت صحفه نمایشگرتون! گیمپلی هم مثه بازی اصلیه دیگه همه چیز تکمیله و ماموریت های اصلی بازی هم بشدت عالی و میخکوب کننده هستند درست مثه بازی اصلی ....در کل یکی از بهترین تجربه های بنده بود و 20 دلاری ک دادم کاملا نوش جون CD Project عزیز:D
پ ن:این کاملا به دور از جوگیری نوشته شده است:D
10/10

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

درود
خب این بازی هم با تمام تلخ شیرینی هاش تمام شد واقعا یکی از قشنگ ترین بازیهای بود که تجربه کردم یک سری باس ها واقعا اشک ادم در می اوردن کم مونده بود دسته را خورد کنم
طراحی محیط ها عالی بود
گیم پلی بازی هم عالی البته به نظرم دشمن ها و باس ها زیاد بالانس نبودن تو مواردخاصی
امتیاز نهای 9.5

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
image.jpg
SOMA
وقتي بازي تمام شد و اسمها رو نوشت تنها كلمه اي كه به زبون اوردم اين بود
. oOoh sh^*~t
بازي از نظر داستان و اتمسفر خيلي زيباست
به صورتي كه انگار داريد داخل يه رمان sci-fi horror قدم ميزنيد ، خيلي ظرافت خرج كردن رو طراحي اتمسفر بازي
صدا گذاريه بازي محشره ، صداي نفس زدن ها ادمهاي مبتلا به WAU كه بين مرگ و زندگي دستو پا ميزنن صداي والي كه داخل اقيانوس مي پيچه همه همه دست در دسته هم :D باعث شد برام بهترين تجربه بازيه horror رقم بخوره

بازي يه سري صحنه ها داره كه واقعا به فكر ميبرتون
اگه بازي نكرديد اصلا نخونيد

اون صحنه كه به يك بدن ديگه واسه اولين بار منتقل ميشيم و ميريم بالاي سره بدن قبليمون و اين انتخاب رو داريم كه بكشيمش
٢-يا اون صحنه كه اخرين انسان ازمون تقاضا ميكنه كه به زندگيش پايان بديم و نسل بشر رو واسه هميشه نابود كنيم
٣-صحنه اخر بازي كه اصلا چيزي نگيم دربارش بهتره
صحنه ها قشنگ باز هم داشت اما اون بالايي ها رو من خيلي دوست داشتم :D

ps: يه توضيح كوچيك بدم براي دوستان از بازي انتظار صحنه ها jump scary به اون صورت نداشته باشيد چون من خودم از اين صحنه ها بدم مياد به نظرم خيلي cheap هستن سبك بازي horror هست ولي انتظارoutlast يا pt رو نداشته باشيد فرق ميكنه سبكشون

نمره 10

آخرین ویرایش:

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
View attachment 66557

وقتي بازي تمام شد و اسمها رو نوشت تنها كلمه اي كه به زبون اوردم اين بود
. oOoh sh^*~t
بازي از نظر داستان و اتمسفر خيلي زيباست
به صورتي كه انگار داريد داخل يه رمان sci-fi horror قدم ميزنيد ، خيلي ظرافت خرج كردن رو طراحي اتمسفر بازي
صدا گذاريه بازي محشره ، صداي نفس زدن ها ادمهاي مبتلا به WAU كه بين مرگ و زندگي دستو پا ميزنن صداي والي كه داخل اقيانوس مي پيچه همه همه دست در دسته هم :D باعث شد برام بهترين تجربه بازيه horror رقم بخوره

بازي يه سري صحنه ها داره كه واقعا به فكر ميبرتون
اگه بازي نكرديد اصلا نخونيد

اون صحنه كه به يك بدن ديگه واسه اولين بار منتقل ميشيم و ميريم بالاي سره بدن قبليمون و اين انتخاب رو داريم كه بكشيمش
٢-يا اون صحنه كه اخرين انسان ازمون تقاضا ميكنه كه به زندگيش پايان بديم و نسل بشر رو واسه هميشه نابود كنيم
٣-صحنه اخر بازي كه اصلا چيزي نگيم دربارش بهتره
صحنه ها قشنگ باز هم داشت اما اون بالايي ها رو من خيلي دوست داشتم :D

ps: يه توضيح كوچيك بدم براي دوستان از بازي انتظار صحنه ها jump scary به اون صورت نداشته باشيد چون من خودم از اين صحنه ها بدم مياد به نظرم خيلي cheap هستن سبك بازي horror هست ولي انتظارoutlast يا pt رو نداشته باشيد فرق ميكنه سبكشون

نمره 10
اسم این بازیه پرفکت چیه؟
هرچی نگاه میکنم متوجه نمیشم!

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA

FarCry 4
یه اثــر دوست داشتنی و هــای کــُــپی از نسخــه سوم
یوبیسافت رسما نسخــه سوم رو با تغیر داستن و فضا تحویلتون میده
با تمام انتقاد هایی که از این بازی شد ولــی به نظرم یه تجربه شیرینه...
از محیط و گرافیک و صداگذاری و ....
مخصوصا وقتـی با هلیکوپتر تو جنگلهای هیمالیا میچرخیدی...
نقات قوت :
داستان نسبتا جالب...
گرافیک
گیم پلی و امکانات و آپدیت اسلحه ها و ...
موسیقی محلی
نقاط ضعف :
هوش مصنوعی زننده دشمنان
شخصیت پردازی
تکراری بودن مراحل بازی
نمره من :
80/100​

• Like
Reactions: MOEIN MPM and s.1

alirez4

کاربر سایت
Mar 28, 2016
95
نام
AlirezA

تو نســل قبل نشد که این بازی رو برم و نسخه ریمستر شدشو تو این نسل رفتم و تمومش کردم
این بازی تو سال ورودش خیلی هیاهو کرد و تونست نظر متقد هارو جلب کنه ولـــی راستش اون چیزی نبود که دنبالش بودم...
در حال حاضر گرافیکش خیلی تو ذوق میزنه و اصلا نمیشه با بازی های دیگه مقایسش کرد...
شخصیت پردازیش زیر صفره و داستانش رو زود سرهــَــم کردن
تنها چیزی که دوس داشتم پنهان کاری و داشتن قدرت های جالبه ماوراییش بود
حالا قراره نسخه دومش تا ماه بعد بیاد و ببینیم چی از آب در میاد
نقاط قوت :
گیم پلــی روان
قدرت های خاص و پنهان کاری
نقاط ضعف :
داستان
گرافیک(در حال حاضر)
موسیقی متن
شخصیت پردازی
هوش مصنوعی دشمنان