امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,509
نام
محمد
سلام!
Splinter Cell: Conviction
گرافیک : 8.5
گیم پلی: 9.0
موسیقی: 9.0
جذابیت: 10
نمره نهایی : 9.1
ارزش: 9.5

======
======
DarkSiders
گرافیک : 8.0
گیم پلی: 9.0
موسیقی: 8.5
جذابیت: 9.0
نمره نهایی : 8.6
ارزش: 8.6

__reza__

کاربر سایت
Jan 12, 2010
10
Venetica
بازی: 2/10 از این بدتر نمیشد کار کن. حرکت دوربین خدا، حرکات کاراکتر خدا، طراحی دشمنان خدا.
صدا گذاری: 3/10 چیز خاصی که جلب توجه کنه نداشت.
داستان: ترجیح میدم به این مورد نمره ندم.
گرافیک: 3/10 این سه نمره هم فقط به خاطر ممه‌های برجسته. واقعا موتور بازی افتضاح کار شده. تقریبا هیچ جایی نیست که شما کاهش نرخ فریم قابل تشخیص نداشته باشید.

من این بازی رو به اشتباه به جای Bayonetta از میدون انقلاب خریدم. حافظه ام دیگه یاری نمیکنه مال پیریه.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
Venetica
بازی: 2/10 از این بدتر نمیشد کار کن. حرکت دوربین خدا، حرکات کاراکتر خدا، طراحی دشمنان خدا.
صدا گذاری: 3/10 چیز خاصی که جلب توجه کنه نداشت.
داستان: ترجیح میدم به این مورد نمره ندم.
گرافیک: 3/10 این سه نمره هم فقط به خاطر ممه‌های برجسته. واقعا موتور بازی افتضاح کار شده. تقریبا هیچ جایی نیست که شما کاهش نرخ فریم قابل تشخیص نداشته باشید.

من این بازی رو به اشتباه به جای Bayonetta از میدون انقلاب خریدم. حافظه ام دیگه یاری نمیکنه مال پیریه.

یعنی اینقد نابوده:-"

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Darksiders
داستان:8
گیم پلی:10
صدا: 9
گرافیک: 8
-----------------------------------------
جذابیت: 9.5
+ گیم پلی فوق العاده! (تجهیزات زیاد جنگ، طراحی معماهای زیبا که به طرزی عجیب بالانس هستند و کلا طراحی مرحله بی نظیر)
+گرافیک هنری زیبا که شبیه به WOW هست!
+ اسب جنگ
- اکشن کمی (فقط کمی) کم عمق که شاید باعث خستگی گیمر بشه.
- سیستم نقش آفرینی الکی که اگه نبود هم هیچی نمیشد.
- کنترل کمی پیچیده.

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
FFXIII : 9/10
جذابیت قبلی هارو نداشت ...

Resonance of Fate 8.5/10
طراحی و داستان عالی .
یکم گرافیک ...

Nier Gestalt : 8/10
البته هنوز تمومش نکردم ...

Venetica : 7.5/10
طراحی هنری زیبا . محیط و رنگ بندی عالی .
افت فریم .

SCC : 7/10
یه بازیه تکراری ...

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
خب بایونتا هم تموم شد
اولاش ما نمیفهمیدیم کی هستیم چی هستیم فقط یه سری صحنه های سریع رو میدیدیم که پشت سره هم با زدن دکمه ها نشون داده میشه
یه یه رب که گذشت دیدم با چه شاهکاری رو به رویم
واقعا زیبا بودش
گیم پلی سریع
انیمیشن های زیبا
گرافیکی بالا
جذابیت هم که در سطح تیم ملی
9.4

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
Splinter Cell: Conviction : 7.0 / 10

من در مورد این بازی یه اندازه ی کافی تو تاپیکش صحبت کردم و نظراتمو گفتم. اینجا فقط تیتر وار به نکات مثبت و منفیش اشاره میکنم، اینم بگم که امتیازی که بهش دادم با توجه به مقایسش با شماره های قبلیش هم هست.

+: جذابیت نسبتا بالا، صداگذاری خوب، دوبله ی عالی صدای سم فیشر، نور پردازی خوب، قابلیت جالب M & E، صحنه های Interrogate ِ هیجان انگیز، کاورینگ پیشرفته و عالی

-: بی اعتنایی و بی وفایی بسیار به شماره های قبل، تغییرات اساسی در گیم پلی و سرعتی شدن بازی، کاهش قابل توجه میزان مخفی کاری و افزایش بخش اکشن بازی، دیالوگ گویی بسیار بد و مزخرف و از رده خارج دشمنان، وجود باگ هایی در هوش مصنوعی، ساده شدن بیش از حد بازی، خط داستانی بسیار بسیار کوتاه، تکراری شدن روند بازی، حذف Goggle معروف سری SC و جایگزینی Sonar Google ِ تقریبا بی خاصیت با آن، طراحی فوق العاده مزخرف مرحله ی عراق(!)، قدیمی شدن و امروزی نبودن گرافیک بازی و...

گیم پلی: 6.5

گرافیک: 7.5

صداگذاری: 7.5

جذابیت: 7

آخرین ویرایش:

BeReliAn

کاربر سایت
Nov 26, 2009
105
سلام
منم با نظر جناب ston cold موافقم بایونتا اتفاقی دستم رسید نمیخاستم بازی کنم مراحل اول سرسری به بازی نیگا میکردم به خودم اومدم دیدم درجه climax رو هم تموم کردم واقعا فوق العاده بود 9 میدم بهش
الانم مترو بازی میکنم زیاد خوشم نیومد گرافیکش فقط خوبه تازه باگ داره بعضی جاها هم افت فریم داره 7 بسشه!

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
Splinter cell :Conviction
بازي اكشن شده بود. كمتر مخفي كارانه بود . من از اون اول رو درجه Realistic شروع به بازي كردم و ميشه اينو گفت كه به اندازه كاملا قابل قبولي بازي طولاني بود و اين ايرادِ زود تموم شدن رو نداشت.
دركل خيلي باهاش حال كردم ، ولي با شماره هاي قبلي كاملا فرق داشت.
از نظر گرافيك هم بعد از يه مدت بهش عادت كردم و خيلي هم داغون نبود. موسيقي هم خوب كار شده بود مثلا وقتي ميفهميدن كجايي آدرِنالين ترشح مي شد درحد تيم ملي .

نمره 9.0 از 10

MaTt

کاربر سایت
Dec 31, 2008
377
نام
حمید
سلام رفقا! من خیلی نمیشه Xbox رو خریدم ممکنه بازیهایی که نمره میدم قدیمی باشه! :p

Splinter Cell: Conviction

گیم پلی 7/10
: ساده روون! شلیک با شاتگان از نزدیک حال میداد!! دشمناش بزغاله بودن! خیلی مبتدی بود (من رو درجه نرمال بازی کردم)

گرافیک 7.5/10 : ای بدک نبود!!!!! چیزه جدید نداشت! ولی خوب بود!

داستان 5/10: المنت های احمقانه فوق العاده زیاد داشت! یه عده ظرق 3 سوت کاخ سفید رو گرفتن می تونستن رئیس جمهورم بکشن!!! اگه گرفتن کاخ سفید به این راحتی بود تا حالا 100 نفر این کارو کرده بودن!!!

3 تا EMP به چه بزرگی اطراف واشنگتن کار گذاشته بودن هیچ کس نفهمیده بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:eek:

ارتش آمریکا و سرویس های اطلاعاتی آمریکا تو این بازی نقش دسته بیل رو داشتن! بچه گانه بود کلا خیلی!

ارزش 7/10: برای کسی که Sc بازی نکرده تا حالا ارزش یه بار بازی کردن رو داره!!!

َAssassins Creed II:

گیم پلی 9/10:
المنت های جدید نه چندان زیاد اما قابل تقدیری داشت! دست UBi درد نکنه! واقعا حرکت روی پشت بوم ها لذتبخش بود!! مبارزه ها هم همینطور مخصوصا اینکه لازم نبود درگیری های الکی رو ادامه بدی می تونستی در بری! :cheesygri

گرافیک 9/10: واسه من که اولین بازی ایکس باکسم بود یه شاهکار به نظر میومد!!!

داستان 9/10: فوق العاده بود! ادامه دار!

ارزش 10/10 :cheesygri : واقعا از لحظه لحظه بازی لذت بردم!!!!!!!!!

ضمنا دوستان نظر به اینکه من تازه ایکس باکس خریدم چندتا بازی توپ بهم پیشنهاد بدید!!!

همینطور بگین Fable 2 چجوریه ؟؟؟ مثل یکش قشنگ هست یا نه؟؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
SPLINTER CELL:Conviction
به نظر من که از سری اسپلینتر سل خوشم نمیومد بهترین شمارش همینه چون کارا رو اسون تر کرده و ارزش دوباره بازی کردنو داره
گرافیک:10فوق العاده بود و من هیچ باگی تو بازی ندیدم چهره ها هم عالی هست
گیم پلی:9 سریع تر از قبل تقریبا مخفی کاری فراموش شده
صدا گذاری:8.9صدا گذاری در حد خوبی بود خوشم اومد مخصوصا صدای سم
داستان 6.5 سر کاری بود تو شماره قبلی تا وسط این فک میکنه سارا مرده یه دفعه با هلیکوپتر میاد پایین یا اونجایی که هلیکوپتر میترکه همه زنده میمونن:laughing:
ارزش:9 به نظر من هیجان خوبی میده و یک بار بازی کردنش برای همه خوبه
ASSASSIN'S CREED2
منم مث داش MaTtاولین بازی که رو ایکس باکس خریدم و تموم کردم این اساین بود چند صد بار از بلندی افتادم مردم:biggrin1:
گرافیک:9برای یک اوپن وورد عالی بود اما در مقایسه با قبلیش 1 درصد کم میاره
گیم پلی:10سریع هیجانی ازادی عمل بالا
صدا گذاری:9.5خوب بود!
داستان:10عالی یک انتقام گیری ناب:biggrin1:

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
والا شاید به نظرتون احمق بیام ولی به نظر من بهترین بازی تاریخ Splinter Cell: Conviction هست.
همه چی 10
(یادتون باشه هیچ کاره ubi بی علت نیست!)

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
والا شاید به نظرتون احمق بیام ولی به نظر من بهترین بازی تاریخ Splinter Cell: Conviction هست.
همه چی 10
(یادتون باشه هیچ کاره ubi بی علت نیست!)

نه عزیز خدا نکرده همه میدونن چرا این بازی از نظر شما بهترین بازی تاریخ هست در یک کلام چون گرافیکش بیشتر از Assassing بود مگه نه :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر