امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
راستی چند روز پیش دوباره رفتم سراغ DMC توی کالکشن. سال ها از زمانی که بازی کرده بودم میگذره و چیز زیادی ازش یادم نبود. یه جورایی به نظر میرسه قصد سازنده ها ساختن یه بازی نسبتاً ترسناک به سبک H&S بوده ! :D جو بازی و نوع موسیقی (البته موسیقی به اون صورت که نمیشه گفت ، یه صداهای خاصی بود) و حتی بعضی از مناظر (مثل منظره ای که از پشت یکی از پنجره های اول بازی میشه دید) یه حالت مرموز و نیمچه ترسناکی دارن. این حال و هوا توی نسخه های بعدی تقریباً از بین رفت.

پروفایل رو بستی ( :| ) مجبورم همینجا توضیح بدم :D

DMC چون ابتدا قرار بود RE4 باشه جوش ترسناک طراحی شده بود (دانته قرار بود لئون باشه) ولی نسخه های بعدی کلا رفت توی حس و حال بازی های HnS و از اون جو ترسناکش دور شد.

تو 6 ماه پیش قرار نبود DMC3 رو شروع کنی ؟ :| :D

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
Dishonored
9/10

بالاخره بازیش نشستم کامل بازی کردم :D واقعا عالی بود گیم پلی خیلی خوب-فضای و جو عالی -داستان فوق العاده-موسیقی بازی که خیلی دوست داشتم و واقعا یکی از بهترین بازی های 2012 بود بدون هیچ شکی گرافیک بازی خوب بود ولی میتونست بهتر باشه .
قدرت هایی که کورو داشت اکثرا کارایی خوبی داشتند (قدرت های اصلیش ولی خب کاربردی تر از بقیه بودن به نظرم )
پایان بازی هم جالب بود فکرش نمیکردم اصلا اینجوری تموم بشه ولی خب امیدوارم شماره دوم از این هم بهتر بشه اگه قراره ساخته بشه

Medal of Honor: Warfighter
7/10

انقدرم این بازی بد نبود واقعا :D گرافیک خوبی داشت تنوع مراحلش خوب بود خوب آچیو میداد :D
کلا ارزشش داشت یه بار تموم کنه آدم ولی بازی نیست که بعدا دوباره سراغش برم برای یه بار بازی کردن سرگرم کننده بود به نظرم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,028
نام
آریا
پروفایل رو بستی ( :| ) مجبورم همینجا توضیح بدم :D

DMC چون ابتدا قرار بود RE4 باشه جوش ترسناک طراحی شده بود (دانته قرار بود لئون باشه) ولی نسخه های بعدی کلا رفت توی حس و حال بازی های HnS و از اون جو ترسناکش دور شد.

تو 6 ماه پیش قرار نبود DMC3 رو شروع کنی ؟ :| :D
این قضیه RE رو خبر داشتم ولی کلاً یادم نبود این حس و حال رو توی نسخه اول داشته و یه جورایی سورپرایز شدم ! :D
DMC3 رو چند وقت پیش شروع کردم ولی اوایلش برام خیلی تکراریه ! باید به زور تا وسط هاش برم تا تازه به جاهای جدید که قبلاً نرسیده بودم برسم ! :D

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
Crysis 3 : 7/10

کرایسیس برای من فقط شماره 1 اش جذاب بود، این شماره بازی بدی نبود اما حرف خاصی هم برای گفتن نداشت، کرایتک دوست داره مدام انجین اش رو با گرافیک به رخ بکشه، همین باعث شد نسخه 2 و 3 با افت همراه باشند نسبت به نسخه اصلی
حقیقتا بازی کشش داستانی دیگه نداره، درسته در این شماره از آخر هم کاری کردند که بشه ادامش داد اما به نظر من باید کرایتک با کرایسیس فعلا خداحافظی کنه

در کل کرایسیس 3 یک شوتر معمولی بود، گرافیکش درسته یکی از بهترین های نسل هست اما چیز خاصی برای سورپرایز اونطوری که کرایتک می گفت نداشت، هیلو 4 من رو به شخصه بیشتر سورپرایز کرد، گیم پلی بازی مثل نسخه های قبل بود، AI یکمی بهتر شده بود اما همچنان ضعیف بود و باعث می شد بازی نسبتا ساده به نظر برسه، صداگزاری خوب بود، در کل به نظرم 7 برای این بازی مناسب باشه، البته من مولتی اش رو بازی نکردم پس در موردش نظری نمی دم

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
کریسیس 3: 7.5/10
گرافیک شاهکاره در نسخه کنسولی،
داستان افتضاح و ساده آدم رقبت به ادامه بازی نداشت.
گیم پلی: خیلی معمولی، قابلیت نانوسوییت بازی رو آسون کرده بود. هوش مصنوعی معمولی رو به خوب روی vetern ولی تفنگ ها و قدرت شون و همچنین ارتقاع دادن تفنگ مثل صدا خفه کن و..... خوب بود. گیم پلی جذابیت خاصی نداشت. گرچه اگر بازی این قدر کریتک و رئیس زبون نفهمش این بازی رو نمی ساختند عالی میشد. ایده های گیم پلی خوب بود ولی خب اصلا توقعات روبر آورده نکرد. در کل بازی معمولی ای بود.
باز هم ea ضرر دیگه ای میکنه و ای پی هاش تک تک دارن از بین میرن چون استدیو های خوبی مثل dice یا bioware نداره. الکترونیک آرتز منتظر نسل بعد هستش تا بتونه با فراست بایت 2 و آی پی های جدید این فروش بد بازی هاش رو جبران کنه.
در کل کریسیس بازی بدی نبود ولی شاهکار هم نبود ولی فوق العاده نبود. در کل معمولی. با مدال بیشتر حال کردم:|

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
DMC
9/10

انصافا اولش فکر نمیکردم خیلی از این سری خوشم بیاد اولین نسخه ای از DMC بود که بازی کردم و واقعا خوشحالم که بازی از دستش ندادم و گرفتمش.بعد LOS تو این سبک بهترین تجربم بود واقعا بازی دلچسب و زیبایی بود.گرافیک هنری و رنگ بندیش واقعا عالی بود گیم پلی فوق العاده ای داشت.
ولی خب خیلی آسون بود :D ولی خب انقدر بازیش برام عالی بود که برم نسخه ها قبلیش بگیرم
کلا آریا کامل توضیح داد :D ولی خب اولش میخواستم 8.5 بدم ولی وقتی تمومش کردم کلا نظرم عوض شد :D

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
dead space 3 = 8

باید بگم من عاشق این بازی هستم
یک جوری شما خودتون رو بعد چند مرحله آیزاک فرض میکنید و اینکه نمیونید در پشت هر در چی قرار داره
قابلیت ساخت تفنگ که من تاحالا به این شکلش رو در هیچ بازی ندیده بودم
و همینطور این چند چپتر آخر رو عاشقشم به دلیل وحشی بازی بیش از اندازه دشمنان و محیط سرد و تاریک و پر اضطراب
البته من عاشق اسلحه های کاتر که دشمنان رو نصف میکنه و اره برقی که چیزی ازشون نمیزاره هم هستم

آخرین ویرایش:

Mr. Dante

کاربر سایت
Jan 25, 2013
76
نام
کیوان
Crysis 3=10 اولین بار بود از کرایسیس خوشم اومد همه چیش عالیه به جز داستان سطحیش
Dead Space 3=
9 اون یه نمره که ندادم به خاطر اینکه ترس تو بازی کم شده. هوش مصنوعی آدمای بازی مثل گوسفند میمونه.
ولی از اینکه بازی سخت تر از قبل شده خیلی خوشحالم. رو درجه نرمال مثل فاجعه بود!!!! الان میخوان رو درجه سختی Pure Survival برم دارم خودمو براش آماده میکنم!

saManPrince

کاربر سایت
Nov 29, 2008
98
نام
Sinprim
Aliens : Colonial Mariens = 5.5
فقط حال میداد کشتن بیگانگان ... همین و بس

Crysis 3 = 7
گرافیک گرافیک گرافیک ... و دیگر هیچ

RE6 = 6
اولش میخواستم بهش 9 بدم ولی هر چی جلوتر رفتم و دیدم که بازی چقدر یکنواخت شد امتیازش کمتر شد . در کل ارزش بالایی داره چون کات سین های زیبایی داره

HALO4 = 9
همیشه از هیلو متنفرم بودم ولی این یکی خارق العاده بود ... در ضمن تا آخر نرفتید بازی رو در موردش نظر ندید چون هیلو 4 هر چی بیشتر بازی میکنی بیشتر عاشقش میشی .

FARCRY 3 = 10

بهترین بازیه عمرم ... هیچ نقصی نداره

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,984
نام
نـــــــویـــــــــد
FARCRY 3
9/10

بازی فوق العاده زیبا و خوش ساختی بود واقعا لذت بردم . خط داستانی بازی واقعا عالی بود به نظرم مخصوصا آخراش که پـُر از هیجان و این حرفا بود .
طراحی شخصیت های بازی خیلی خوب بود . Vaas فقط یکی از انسان های روانی داخل جزیره بود و تا قبل از بازی کردن با بقیه دوستان آشنایی نداشتم :d صداگذاری شخصیت ها هم عالی بود .
گرافیک بازی هم با توجه به وسعت محیط خیلی عالی بود .
جنگل و طبیعت وحشی رو به خوبی داخل بازی به نمایش درآورده بودن . وقتی وارد منطقه ی ببرها یا Komodo Dragon و بقیه حیوونای وحشی میشدی کاملا میگرخیدی . هم به خاطر محیطشون هم صداهایی که میامد . وقتی وارد آب میشدی که هیچی . کوسه های عزیز سکته میدادنت :d
تنوع سلاح ها هم خیلی خوب بود مخصوصا تیرکمون که واقعا عالی بود و حس خیلی خوبی میداد
چند مورد باگ و یه سری مشکلات کوچولو داشت که البته زیاد باعث نمیشد از بازی لذت نبری

کلا تجربه ی فوق العاده ای بود

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب با دوتا امتیاز جدید برگشتم :D دوباره فقط اشکالات رو میگم چون مطمئنم بقیه دوستان به اندازه کافی به نکات مثبت اشاره خواهند کرد :

Metal Gear Rising Revengeance : 8/10

- دوربین : مشکل اصلی من با این بازی دوربین افتضاحش بود، دوربین فقط رایدن رو نشون میده و اصلا روی دشمنش تمرکز نمیکنه و این موضوع باعث از بین رفتن لذت مبارزات بازی میشه. مخصوصا موقع درگیری با دشمن های قویتر.

- کوتاه : به نظرم حداقل باید یک یا دو ساعت دیگه بازی ادامه پیدا میکرد و خیلی زود تموم شد.

- پیچیده : برای کسی که میخواد تازه سبک HnS رو شروع کنه و یا از هوادارای این سبک نیست بازی بشدت پیچیده است و احتمالا بعد از یه ذره بازی کردن رهاش میکنه. نه تنها Tutorial بازی به اون صورت کار آمد نیست و اطلاعات زیادی رو در اختیارت نمیزاره، بلکه خیلی از امکانات بازی بیخودی پیچیده طراحی شدن و PG میتونست کنترل بازی رو خیلی ساده تر طراحی کنه. ( دکمه B/دایره کاملا آزاده اونوقت پلاتینیوم بجای اینکه بیاد Parry رو روی این دکمه تعریف کنه میاد همچین سیستم عجیب غریبی براش قرار میده ؟!)

- داستان : توقع من خیلی بیشتر از این بود. من توقع داشتم توی این نسخه بیشتر به زندگی رایدن بپردازن و داستان بازی پیرامون اون باشه اصلا فلسفه جدا کردن بازی از سری اصلی (MGR بجای MGS) همین بود ولی داستان بازی کوچیکترین ارتباطی به زندگی شخصی رایدن نداشت و این موضوع حداقل برای من خیلی ناامید کننده بود.

بازی خیلی خوبی بود اما از پلاتینیوم توقع بیشتری داشتم. مخصوصا بعد از بیونتا که از لحاظ سیستم مبارزات بی نقص بود، توقع نداشتم همچین دوربین بدی رو توی بازی قرار بدن. با این وجود به همه HnS دوستان توصیه میکنم بگیرنش چون واقعا بازی خوش ساختیه.
-----------
Far Cry 3
9/10
- افت فریم : واقعا حیفه دنیای به این بزرگی و زیبای با افت فریم همراه باشه. همینطوریش اکثر بازی های FPS فریمشون به اندازه کافی کم هست ( 30 بجای 60 ) ولی اینکه بخوان زیر 30 بیان دیگه به هیچ عنوام قابل بخشش نیست، حتی اگه دنیایی به بزرگی و زیبایی Far Cry 3 داشته باشن.
- تنوع در ماموریت های اصلی : متاسفانه بعد از یه مدت ماموریت های اصلی بازی یه ذره دچار تکرار میشن. دنیای FC3 خیلی وسیعه و سازنده ها میتونستن تنوع ماموریت های اصلی رو بالاتر ببرن.

بجز این دو مورد هیچ اشکال دیگه ایی توی بازی ندیدم و به نظرم فوق العادست، حتما امتحانش کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر