امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
یه مدته طولانی بود نمره نداده بودم :
:Dead Space 2
گرافیک : 9.5
گیم پلی : 9
داستان : 9.5
موسیقی و صدا گذاری : 10
نمره کل : 9.5

:Star Wars : TFU 2
گرافیک : 8
گیم پلی : 5
داستان : 5
موسیقی و صدا گذاری : 7
نمره کل : 6.2

:Bulletstorm
گیم پلی : 9.5
داستان : 7
موسیقی و صدا گذاری : 9
نمره کل : 8.7

:Marvel Vs Capcom
گرافیک : 10
گیم پلی : 9.5
داستان : 8.5
نمره کل :9.5

:Home Front
گرافیک : 6.5
گیم پلی : 6
داستان : 9.5
موسیقی و صدا گذاری : 8.5
نمره کل : 7.6

:Crysis 2
گیم پلی : 8.5
داستان : 8.5
نمره کل : 9.1

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
خوب crysis 2 هم تموم شد..

گيم پلی : 9.5

گرافيک : 9

صدا : 8.5

داستان : 9

نمره کل : 9

در رابطه با گرافيک بايد بگم که بازی از لحاظ نور پردازی تو بعضی صحنها خيره کننده بود..ولی تکسچرها خوب نبودند که البته با توجه به فضای بازی که بازی داشت قابل توجيه...

انفجار ها بسيار زيبا و ديدنی کار شده بود که نمونش رو تو کمتر بازی میتونيد پيدا کنيد..

يه مشکل ديگه ای که بازی به نظر من داشت اين بود که تنوع دشمنها تو بازی خيلی کم بود که آخرش ديگه ادم داشت خسته میشد از بس موجود تکراری میديد..

در کل fps بسيار زيبايی بود و مطمئناً يکی از بهترين های اين نسل.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
CRYSIS 2
97 / 100
+ گرافیک خارق العاده در تمام زمینه ها.موسیقی و صداگذاری فوق العاده و بی نظیر.گیم پلی عالی و داستان فراتر از انتظار.ارزش تکرار بالا.شب! Stealth Kill.صدای Nano suit! دکمه ی RB!!!!
- چند باگ آزاردهنده.حرف نزدن Alcatraz.

خُب بعد از 14 ساعت شیرین, Crysis 2 هم تموم شد.یکی از بهترین شوتر هایی که در طول عمرم بازی کرده بودم و یقینا بهترین شوتری که در چند سال اخیر بازی کردم.بازی از همه نظر عالی بود.نور پردازی و سیستم ذراتش بدون شک تو این نسل نظیر نداره. شب جاییه که Crysis 2 واقعا توش میدرخشه.بعضی وقتا با صحنه هایی روبرو میشدم که بی اختیار دسته رو ول میکردم و فقط به مانیتور خیره میشدم.واقعا گرافیک بازی چشم نوازه.فیزیک بازی هم چیزی کمتر از جلوه های بصریش نداره.ساخت یه محیط پر جزئیات که تک تک اشیائش قابلیت تعامل داشته باشن کاره هر استودیویی نیست.از گرافیک که بگذریم,موزیک بازی جادوئیه.استاد زیمر کاری کرده کارستون.البته قبل از عرضه ی بازی OST هاش رو دانلود کرده بودم و گوش میدادم ولی تو جریان بازی گوش دادن یه چیز دیگست.گیم پلی بازی با اینکه نسبت به Crysis ـه اورجینال بسته تر شده,ولی هنوز با اختلاف بهترین شوتر اول شخص سندباکسی هست که بازی کردم.تنوع گیم پلی واقعا بالاست.نحوه ی استفاده از قابلیت های نانو سویت هم به نظرم بهتر و کاربردی تر از شماره های قبل شده.روند بازی هم طوری هست که مدام مجبور میکنه تا بین قابلیت های نانو سوییت سوویچ کنیم که خودش خیلی به گیم پلی عمق میده و اون رو از عناوین سطحی این چند وقت جدا میکنه.هوش مصنوعی با اینکه اوایل بازی کمی مشکل داره و به طور غیر طبیعی عمل میکنه,ولی از اون به بعد اصلا اذیت نمیکنه و عادی میشه.در کل میشه گفت هوش مصنوعی خیلی خوبی داشت.ولی میتونست بهتر باشه!
ولی نکته ی منفی اصلی ای که باعث شد اون 3 نمره رو کم کنم به خاطر حرف نزدن شخصیت اصلی,Alcatraz بود.کلا خیلی بدم میاد شخصیت اصلی لال باشه!البته باگهای بعضا آزاردهنده هم دلیل دیگه اش بود.
Multiplayerـش رو هم متاسفانه هنوز نتونستم تجربه کنم.ولی با توجه به تریلری که از قابلیت اش دیدم باید خیلی جالب باشه.
در کل Crytek از نظر من به تموم وعده هاش عمل کرد و الان Crysis 2 بازی ای هست که بقیه باید تو هر زمینه ای خودشون رو بهش نزدیک کنن.
Great Job Crytek.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,065
نام
آریا
Crysis 2
8/10

گیم پلی : 8/10
کلآ گیم پلی Crysis با من سازگار نیست ! چه نسخه قبلی چه این نسخه ! Crysis 2 هم نیمه اولش اصلآ به دلم نمی نشست و یه 4,5 روزی ولش کردم ولی نیمه دومش فوق العاده شد !
باگ های بازی هم بیداد میکرد که توی گیم پلی تآثیر میذاره. مثلآ دو بازی اسلحه ـم غیب شد و مجبور شدم بازی رو دوباره لود کنم. یا هوش مصنوعی که اونم توی گیم پلی تآثیر داره , اکثرآ در سطح خیلی پایینی بود. یا به صورت مسخره ای باهوش بودن و از 100 متری یه دفعه برمیگشتن طرف آدم , یا انقدر احمق بودن که میرفتن پشت سنگر و دیوار و ... گیر میکردن ! تعداد دفعاتی که دشمن دور خودش میچرخید یا میرفت توی دیوار راه میرفت زیاد بود !

گرافیک : 9.5/10
بعضی جاها در سطح بهترین گرافیک کنسولی و بعضی جاها در سطح یه گرافیک خیلی خوب. بافت ها هم نوع عالی داشتن هم متوسط . Draw Distance فوق العاده , افکت های آب و آتیش و انفجار واقعآ زیبا و تماشایی ! شلوغی محیط ها و آیتم های فراوون برای برداشتن خیلی جالب بود. نورپردازی در بهترین سطح ممکن ! کلآ نورپردازی بازی رویایی بود و از نیمه دوم به بعد بهتر هم میشد ! در مجموع گرافیک بازی از نیمه دوم بهتر شد به دلایلی ! :D
ولی از اون طرف معدن باگ و افت فریم ناجور (که بعد از Lords of Shadow بیشترین افت فریم و بی ثباتی رو توی بازیهای مهم این نسل اینجا دیدم) , دیر لود شدن درختها و آبجکتها که البته توی نیمه اول بیشتر به چشم می اومد. سایه های بی کیفیت و لرزون !
در مجموع از نظر زیبایی توی 50% بازی بهترین گرافیک رو داشت ولی از نظر تکنیکی به نظر بنده نه !

صداگذاری و موسیقی : 9/10
موسیقی ها واقعآ شنیدنی و زیبا بودن ! جزو بهترین موسیقی هایی که توی بازیهای یکی دو سال اخیر شنیدم. صداگذاری اسلحه ها هم خیلی خوب بود ولی از اون طرف صدای شخصیتهایی که باهامون صحبت میکنن فقط روی مخ بود ! هر 10 ثانیه یه بار : آلکاتراز برو فلان جا ! آلکاتراز بیا اینجا ! آلکاتراز مواظب باش !! صدای Nanosuit هم به شدت اعصاب خورد کن بود و مغز آدم رو خراش میداد ! :D

داستان :
کلآ داستان توی این جور بازیها برام مهم نیست و امتیازی هم نمیدم ولی اگه بخوام حتمآ امتیاز بدم , فکر کنم 6 تا 7 براش خوب باشه !

در مجموع همون طور که گفتم گیم پلی Crysis با سلیقه من جور نیست و اگه گرافیکش انقدر زیبا نبود احتمالآ اواسط کار ولش میکردم ! هرچند گیم پلی و گرافیک و کلآ همه چی از نیمه دوم بازی یه جهش خوبی داشت و اگه همه جای بازی گیم پلی همین طوری بود برای من بهتر بود :D

---------------------------------------------

Marvel vs Capcom 3
8.75/10

گیم پلی : 9.5/10
بسیار عالی و اعتیادآور ! دلنشین و زیبا ! البته به نظرم یه کم سطحی تر از Street Fighter IV بود. شایدم اشتباه میکنم ! :D

گرافیک : 9.25/10
طراحی های محشر و کم نظیر در کنار انیمیشن های فوق العاده و در مجموع یه گرافیک دیدنی و لذت بخش !

صداگذاری و موسیقی : 10/10
حرف نداشت ! :D

ولی چیزی که باعث میشه بهش این امتیاز رو بدم , ندادن انگیزه به بازیکن هست. اونایی که دو نفری بازی میکنن که خوش به حالشون ! ولی یکی که بخواد تک نفره بازی کنه , واقعآ امکانات کمی براش وجود داره. تعداد شخصیتها که نسبت به نسخه قبلی فوق العاده کمتر بود ! شخصیت های محبوبی مثل سایکلوپس و ونوم و خیلی های دیگه حذف شدن ولی از اون طرف شخصیت های فوق العاده جالبی مثل مودوک و ددپول هم اضافه شدن. تعداد محیط های مبارزه به شدت کم هست و به چند دقیقه نرسیده تکراری میشه ! بخش های جانبی خیلی کم و محدود هست و یه قسمت جالب که بازیکن توش وقت بگذرونه نداره. در کل برای کسی که بخواد تک نفره بازی کنه خیلی کم عمق هست و میشد یه کم بهتر باشه !

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,633
نام
محمد
سلام!
Crysis 2
داستان: 7.0
گیم پلی: 8.0
گرافیک: 10
صدا و موسیقی: 8.5