امتياز اعضای بازي سنتر به عناوين XBOX 360

FALCON6

کاربر سایت
Jul 20, 2009
157
نام
amir
Red Dead Redemption

گیم پلی : 10
گرافیک : 8 به خاطر افت فریم وحشتناک بعضی موقع ها
مولتی : 10 :d
داستان : 9
شخصیت پردازی : 9
جذابیت : 8.5
طول کشیدن بازی : 10 (طولانی ترین بازی 360 ام بود :d)

در کل بازی 9.5 :x:d

معلومه که تو عمرت بازی نکردی که این میگی طولانی:))

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
معلومه که تو عمرت بازی نکردی که این میگی طولانی:))

وقتی میگم طولانی ترین بازی 360 ام بود یعنی این که رو pc بازی هایی به شدت طویل تر هم کردم !
بعدش هدف شما چیه از این حرفت ؟
من که مثه شما نمی شینم 2 3 روز فیکس خودمو خرج بازی کنم :|
بنده باید لایو هم بازی کنم و گرنه میمیرم :D
کلا روزی 2 ساعت سینگلشو میرفتم و بهم صفا میداد !

FALCON6

کاربر سایت
Jul 20, 2009
157
نام
amir
وقتی میگم طولانی ترین بازی 360 ام بود یعنی این که رو pc بازی هایی به شدت طویل تر هم کردم !
بعدش هدف شما چیه از این حرفت ؟
من که مثه شما نمی شینم 2 3 روز فیکس خودمو خرج بازی کنم :|
بنده باید لایو هم بازی کنم و گرنه میمیرم :D
کلا روزی 2 ساعت سینگلشو میرفتم و بهم صفا میداد !

نه آقا من میگم حتما بازی های طولانی xbox360 رو تو عمرت بازی نکردی
1.oblivion
2.GTA IV & GTA IV :EPISODE FROM LIBERITY CITY
3.کمی هم بازی MASS EFFECT 1 & 2
در هر صورت من قصد توهین نداشتم ببخشید

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
1.oblivion

mass effect که رفتم تو کارش :D
gta iv هم دارم بازی میکنم ! :D
oblivion رو نگرفتم ! :D
اما این mass effect اولاش یه خرده شیر تو شیر بود حالا فهمیدم بازی چه جوریه بهتر شده :D

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
1.oblivion

طولانی بودن همیشه دلیل بر قشنگ بودن بازی نیست.
مهم کیفیته که نباید فدای کمیت بشه.
بازی GTA سند باکسه و OBLIVION سبکش RPG هست. زیاد به هم شبیه نیستن. سلیقه ها هم متفاوتن.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
Splinter Cell Conviction
5/10
کنترل بازی خیلی ضعیف/گرافیک پایین/ دور شدن از اصل مخفی کاری/
Dante’s Inferno
6/10
گرافیک ضعیف/گیمپلی تقلید از GOW/کنترل مناسب
Battlefield: Bad Company 2
7.5/10
گرافیک متوسط/بخش داستانی مناسب/ بخش آنلاین ضعیف (HOME NOOB)

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
Blur
گرافیک:7
داستان:6
گیم پلی:9
جذابیت:9 (مخصوصا در حالت split-screen)
امتیاز نهایی: 8
halo 3
گرافیک: 8.5 (جزییات و بافت ها توی فضای باز خوب بود ولی توی فضای بسته خوب نبود اصلا و البته نور پردازی خوبی هم نداشت)
داستان:8
گیم پلی :9
جذابیت:9
امتیاز نهایی: میانگین 8.6 میشه ولی من 9 میدم چون پیشرفت خیلی خوبی اشت نسبت به قبلی ها

FALCON6

کاربر سایت
Jul 20, 2009
157
نام
amir
طولانی بودن همیشه دلیل بر قشنگ بودن بازی نیست.
مهم کیفیته که نباید فدای کمیت بشه.
بازی GTA سند باکسه و OBLIVION سبکش RPG هست. زیاد به هم شبیه نیستن. سلیقه ها هم متفاوتن.

اقا . برادر.دادش
من که نمیگم این بازی ها مثله هم هستن
ایشون گفتن بازی طولانی منم اینا رو گفتم
در ضمن عزیز من .من از سبک این بازی ها مطلع هستم احتیاج به یاد آوری شما نبود

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,737
نام
امیر
RED DEAD REDEMPTIION​

گیم پلی: تا به حال Open Worldهای زیادی ساخته شده و Rockstar northبا هر بازی خود گیم پلی را برای یک Open Worldتعریف کرد اما اینبار San Diegoمعجونی در اختیار گیمر ها قرار داد که فراموش شدنی نیست اول از همه سیستم تیر اندازی بسیار جالب بازی بود نشانه گر تیر اندازی فقط یک نقطه و بسیار دقیق بود چیزی که حتی در آخرین تریلر ها هم وجود نداشت لذتی که در این تیر اندازی بود در هیچ یک از بازی های سوم شخص تجربه نمیشه ! سیستم بعدی Dead Eyeبود که واقعآ کار رو برای کسانی که با آنالوگ هدف گیری میکنن راحت در عین حال جذاب کرده بود البته شبیه این سیستم در COjهم وجود داشت به هر حال قسمت بعدی دوئل های بازی بود که به نظر من کاملآ معمولی کار شده بود به طوری که حتی یک لحظه هم استرس بهت دست نمیداد که آیا میبازم یا میبرم چون 100%میبری البته از لذت Disarmکردن در حال دوئل نمیشه گذشت .
سیستمFameو Honorبازی عالی و به جا بود خودت تصمسم میگیری افسانه باشی یا نا شناس خودت تصمیم میگیری هیرو باشی یا....
اما بهترین و شاخص ترین قسمت گیم پلی سیستم شکار بود همانندسیستم شکار رام کردن اسبها هدایت گله ها از نوع آوری های ناب این بازی بود قسمت چلنج های بازی که متنوع و سرگرم کننده ساخته شده بود بیشترین چیزی بود که من ازش لذت بردم.
این گیم پلی عظیم تنها یک اشکال داشت اون هم کنترل کرکتر بود مثلآ در حال انجام هاید اوت هستی و میخای سریع واد یک اتاق بشی امکان نداره با نگه داشتن Aبتونی وارد اتاق بشی و سه بار به دیوار اتاق برخورد نکنی:-s

9.75/10

داستان: فکر نمیکنم تا بحال در یک Open Worldاینقدر به داستان بازی توجه شده باشه و باز هم بعید میدونستم San Diegoاینقدر به ارزش های انسانی در داستانش اهمیت بده . داستان زندگی فردی که از سرقت 40بانک به رستگاری میرسه!
واقعآ نشون داد که انسان هرچقدر انسانیت رو فراموش بکنه باز هم انسانه و میتونه مثل یک انسان زندگی بکنه و خودش رو تغییر بده چیزی که دوستان جان ازش بیزار بودن و جان بخاطر این همین تغییر به ررستگاری میرسه واقعآ سازندگان نام بازی رو به جا انتخاب کردن. اوج داستان رودر رویی جان و ون در لین با هم دیگه بود شما کدوم رو قبول دارید؟ این سوالی بود که بازی داشت از گیمر میپرسید و با نوع پایان بازی این سوال رو تکرار کرد اما این بار درصد رای دادن به هر عقیده رو 50 50کرد
به علت امکان اسپویل شدن داستان ادامه نمیدم!

داستان هر استرنجر عالی کار شده بود فقط کافیه تا استرنجر کالیفرنیا برید و نامه ی سم رو بخونید تا اشک توی چشماتون جمع بشه . Flowers for a Lady,American Appetites,Who Are You To Judge?,The Wronged Womanاز دیگر استرنجر های فق العاده ی بازی بودن و روی داستان هر کدام به خوبی کار شده بود!

10/10

جذابیت:از نظر من لازمه ی جذابیت تنوعه که این بازی از این لحاظ کم کاری نکرده همه چیز تو این بازی جذابه و تکراری نمیشه .پول در اوردن تو این بازی جذاب ترین چیزه در حالی من به پول در اوردن در GTAو هر بازی دیگری هیچ میلی ندارم چون نمیدونم میخام باهاش چیکار کنم اما اینقدر اسلحه های بازی گرون هستن که اگر تمام ماموریت های اصلی بازی رو بری نمیتونی تمام اسلحه ها رو امتحان کنی خریدن خونه که دیگر جای خود دارد که این خریدن خونه جذابیت بازی رو 2برابر کرده بگذریم از جذابیت چلنج ها ,کشتن KHAN,بونتی ها و....

100%کردن هیچ بازی دیگری جذاب تر از RED DEAD REDEMPTIONنیست نیازی نیست چون از انجام دادن یک کار تکراری خبری نیست!
باز کردن اوت فیت های بازی از دیگر نکات جذاب بازی بود!
یکی از چیز هایی که من بهش برخوردم این بود که در آرمدیلو یک خواهر اومد و درخواست 22$کرد و بش دادم وقتی رسیدم مک فارلنز رنچ بهم 77دلا هدیه دادن!
10/10

صدا گذاری: از صدای ثم اسبها روی سنگ فرش های بلک واتر گرفته تا صدای نگه داشتن نفس گورکن همه عالی کار شده بود صدای حان با شخصیتش و چهره اش متناسب بود صداگذاری روی مکزیکی هایی که با لحجه حرف میزدن صدای شلاق بارون روی سقف صدای بز ها یا مرغ هایی که با لگد پرتشون میکردی واقعآ فوق العده بود!

10/10

گرافیک: گرافیک بازی رو میتوان بهترین گرافیک یک بازی Open Worldنام گذاری کرد شاخص ترین قسمت این بخش نوپردازی و فیزیک بازی بود حتی در نور آفتاب عضلات اسب کاملآ معلوم میشد که حتی به رنگ اسب هم بستگی داشت اگر اسب مجار سفید برمیداشتی حرکت عضلات در نور آفتاب کمتر به چشم میومد تا اینکه اسب سیاه آمریکایی برداری. بارون کاملآ طبیعی کار شده در اثر اومدن بارون چاله ها از آب پر میشدن !
در منطقه ی Tall Treesنور خورشید به زیبایی هرچه تمام تر از لای شاخ و برگ درختان رد میشد که با عث میشد در اون لحظه فقط به محیط اطراف نگاه بکنی!
حیوانات بازی با جزییات بسیار بالا طراحی شده بودن که واقعآ تحسین برانگیزه !
چه کسی فکرشو میکرد R.A.G.Eبتونه چنین جلوه های بصری رو ایجاد کنه و راکستار که هیچوقت گرافیک قابل قبولی در بازیشهاش ارائه نمیداد یکی از بهترین گرافیک های این نسل رو به نمایش بذاره؟

10/10

مولتی پلیر : ترکیبی از تجربه موفق بازی های دیگه + ایده های جدید سازنده ها یک مولتی پلیر بدون نقص رو ارائه داده جوین شدن در Posseدوستان و انجام گنگ هایداوت ها انجام گنگ مچ ها تجربه ی بی نظیری بود جالبترین نکته این قسمت فعال بودن فرندلی فایر بود که بعض مواقع حال آدم رو میگرفت مثلآ در بازی Grab Your Ownاین فرندلی فایر برای انسانهای فرصت طلب راهی مناسب بود!
واقعآدر نبود عنوان جدیدی از Haloو Gears of warمولتی پلیر این بازی خلع هر آنلاین بازی رو پر میکنه!

10/10

Overall:بازی که نقص آن در جذابیت گیم پلی و داستان آن گم میشود اگر بهترین بازی این نسل نباشد جزو 4بازی برتر هست.

10/10

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
سلام

Splinter Cell Conviction

خب 2 بار بازیو روی 2 درجه تموم کردم . روی نرمال بازی خیلی راحت بود و به اونصورت مشکلی برام پیش نیاورد ! ام روی ریئل سخت بود که منو مجبور میکرد بیشتر احتیاط کنم و مثلا الکی نرم جلو ! گرافیک بازی برام زیاد جالب نبود، اما گیم پلی عالی بود ! حالا نمیدونم چرا بعضیا میان میگن گیم پلی و کنترل بازی ضعیف بوده! مثل نسخه های قبل، واسه من صدای فوق العاده زیبای سم واقعا خیلی خیلی به جذابیت بازی اضافه کرد ! اما در کل به عنوان یه فن این سری تا حدودی انتظارات منو برآورده نکرد ! البته تا حدودی ...

---------------------------------------------------------

Alan Wake

یکی از قشنگترین بازی هایی که تا به حال واسه X360 ساخته شده ! واقعا نمیدونم چرا بعضیا میان به داستان و کل این بازی گیر میدن ! پست های قبلی این تاپیک رو که میخوندم ، یکی میگفت داستان بازی الکی بود ! یکی میگفت پایان بازی سر هم بسته شده ! یکی میگفت اصلا داستانش قشنگ نبود و ... ! یه سری از گیم پلی و انیمیشن هاش ناراحت بودن که درسته گیم پلی تکراری میشد اما اصلا جوری نبود که خسته بشی ! حداقل واسه من اینجور بود ! نورپردازی بازی به نظرم خیلی عالی کار شده بود . در کل کار فوق العاده زیبایی از سم لیک و رمدی بود که منتظر شماره دوم بازی هستیم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر