امتيازات Mass Effect 3

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
اولين امتياز بازي رو مجله آلماني Gamestar داده كه با اينكه يه مجله PCـه ولي نسخه PS3 رو نقد كرده و بهش 9 داده.

Sound 10/10
Quests/Plot 10/10
Charaters 10/10
Combat 8/10 (because of "stupid" AI)
And all other areas 9/10 (don't know which areas they mean)

همچنين اين مجله به ME1 امتياز 8.5 و به ME2 امتياز 8.7 داده بود.

اينم اطلاعاتي كه از اين نقد به بيرون منتشر شده كه چون اسپويلر داشت نتونستم ترجمه كنم فقط اينو ديدم كه گفتن بعد از Credits يه صحنه جالب نشون داده ميشه!:

-15-20 hour-long main quest
-Around 40 hours playtime in total- side missions are vital to amass enough opposition to the Reaper threat
-90 minutes of cutscenes
-No loose ends or cliffhangers, the game is truly an appropriate end to the trilogy with a very intense and touching finale
-More than 100 scenes, conversations and/or events change depending on our choices after importing a save-game from ME2- from something small like someone thanking us for completing a mission to bigger repercussions which would be to spoilerous to write down- you are definitely going to feel the consequences, and not always like them
-SPOILER: In order to rally allies, we search for a cure for the Genophage, build a Prothean weapon, disarm a Cerberus bomb before it destroys half of a moon, and are even inserted virtually in a computer program
-If and how many of these quests we complete influences how the game ends, and who- individually and globally- survives
-While the game can be enjoyable for newcomers as well, because the game is strong on its own mechanically and story-wise, it is recommended to play the first two entries to make more sense out of the wealth of information that the game builds on
-There's an interesting sequence after the end credits
-The „Role-Play“ mode of the game (In contrast to „Action“ and „Story“) feels very much like ME1
-The game gives you more opportunity to customize your Shepard. Each class has 8 talents with 6 levels each, and up from Level 4 there are two branches to choose from to level up each individual talent differently. Weapon customization is also a factor and noticeable, but the effects (which have both pros and cons) are only marginal
-Balancing isn't optimal
-The game is noticeably more difficult up from „Medium“, which makes using the correct weapon mods and talents integral to survive. Shepard also shoots more accurately in cover.
-The AI, on the other hand, is still not very advanced
-SPOILER: You are going to visit Krogan ruins, a Geth ship and the Turian moon Palaven, among others
-There are multiple turret sections which aren't very well directed
-Despite the shortcomings in level design, which are similar to ME2, the game is constantly thrilling, spectacular and dramatic- largely thanks to the well-presented story and dialogue- and there are lot of small and large choices again to ponder on
-Scanning isn't nearly as repetitive as before, because it works a lot quicker now and incorporates a new mini-game where you have to navigate your ship away from Reaper threat
-The new melee option is fun, but a little overpowered
-Graphically, the low polycount, lack of detail and low texture resolution disappoints- the characters are well animated and modeled however, and the overall look, despite its age, is quite moody
-Great dynamic soundtrack and sound-effects
-Our progress in the war effort is constantly trackable on a terminal on the Normandy​

آخرین ویرایش:

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
واقعا اینا چه فکری یش خودشون میکنن ؟
خاک تو سرش !!! من فقط میخوام دلایل زیباش رو بخونم !
!
اومدم برم بخونم دیدم آلمانیه !:|
سر تمام بازیهای آر پی جی این نسل همین ماجرا پیش میاد.
یک سایت محق مثل این، بازی رو برای آشغال کژوالی که هست میبینه و بهش یک نمره که واقعا مستحقش هست میده (برخلاف منتقدهای بیشعور و پولی دیگه).
اونوقت یک آقایی مثل شما که نسل هفتم از سر و روش میریزه میاد بهشون توهین میکنه.

عجب دنیایی شده.

LorD BurZuM

کاربر سایت
Feb 16, 2012
128
یک سایت محق مثل این، بازی رو برای آشغال کژوالی که هست میبینه و بهش یک نمره که واقعا مستحقش هست میده (برخلاف منتقدهای بیشعور و پولی دیگه).

عجب دنیایی شده.
شما به خوبی نقشی که فراستی در برنامه هفت دارد رو در این فروم دارید!!
ما گیمرهای تازه کار و کژوال رو که از Mass Effect خوشمون میاد رو به هاردکور بودن فراوان خود ببخشید!

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610

عجب دنیایی شده.
منم از این بازی بدم میاد
اما تلاشت برام قابل توجهه.تو هر صفحه از این تاپیک پست دادی تا بازی رو بکوبی.بیخیال شو دیگه.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833

عجب دنیایی شده.
کلا هر چی توی دنیا محبوب باشه تو باید بهش گیر بدی!:D به خدا اعجوبه ای!

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368

عجب دنیایی شده.
باشه عزیزم شما اصلا Pro اصلا خدای RPG ! همه ی سایت ها بیشعورن فقط این سایت درپیت که بازی نمره 75 داده سایت خوبیه
بابا فهمیدیم شما متفاوتی نمیخواد دیگه انقد تو سایت عرض اندام کنی ! هر جا که شما میری میخوای بگی آره من مثلا خیلی فهمیده هستم !
باشه برو همون بازی های خودتو بازی کن انقدر عقده های فکری تو اینجا بیان نکن !
قبلا هم من یه بار با شما به مشکل برخورده بودم

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,483
باشه عزیزم شما اصلا Pro اصلا خدای RPG ! همه ی سایت ها بیشعورن فقط این سایت درپیت که بازی نمره 75 داده سایت خوبیه
بابا فهمیدیم شما متفاوتی نمیخواد دیگه انقد تو سایت عرض اندام کنی ! هر جا که شما میری میخوای بگی آره من مثلا خیلی فهمیده هستم !

جو گیر شنو >:d< یک واقعیت هست که بازی rpg نیست بازی کاملا عالی خوب rpg نیست دیگه :d

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
جو گیر شنو >:d< یک واقعیت هست که بازی rpg نیست بازی کاملا عالی خوب rpg نیست دیگه :d

بله ؟ :|
الان میشه دلایلتون رو بدونم ؟:-/
یه قضیه ی دیگه ای هم که هست اصلا چه گیری دادید به این RPG ؟ ها ؟ خود بازی رو ول کردید چسبیدید به این که چرا میگن Action RPG ؟

آخرین ویرایش:

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
خاک تو سرشون با این نمره دادنشون. هرکس به مس افکت نمره پایینی بده هیچی از گیم از اول زندگیش تا حالا بلد نبوده. مس افکت یعنی متفاوت ترین بازی اکشن ار پی جی دنیا و برترین انها

ver_upgraded

کاربر سایت
Feb 4, 2012
38
شلوغش نکنید . هر کی میتونه هرچی بخواد از بازی تعریف کنه یا بکوبش نظر شخصیشه و می تونه میلیون ها بار بگه . اولا مس افکت 1 فقط rpg بود و نه 2 و نه 3 که الان دارید میبینید از نسخه 2 اکشن بازی کلید خورد و rpg رفت اون گوشه کنارا الان این بازی 100 درصد اکشنه هرچند اولش میتونی بگی که مثلا rpg باشه یا هردوتاش با هم باشه ولی اکشنه خالصه . rpg میخوای برو آبلیوین بازی کن برو فاینال بازی کن .
اصلا هر کی بازی رو نکوبه همش تعریف کنه گیمر نیست هیچی حالیش نیس چون چشماشو بسته داره بازی می کنه

Delta Ex

کاربر سایت
May 5, 2011
838
چشم. من میرم Neverwinter Nights 2 رو بازی میکنم و میخندم به شماها. واقعا حال میده بالای بقیه باشی (pun intended).

---------- نوشته در 12:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:39 PM ارسال شده بود ----------

شلوغش نکنید . هر کی میتونه هرچی بخواد از بازی تعریف کنه یا بکوبش نظر شخصیشه و می تونه میلیون ها بار بگه . اولا مس افکت 1 فقط rpg بود و نه 2 و نه 3 که الان دارید میبینید از نسخه 2 اکشن بازی کلید خورد و rpg رفت اون گوشه کنارا الان این بازی 100 درصد اکشنه هرچند اولش میتونی بگی که مثلا rpg باشه یا هردوتاش با هم باشه ولی اکشنه خالصه . rpg میخوای برو آبلیوین بازی کن برو فاینال بازی کن .
اصلا هر کی بازی رو نکوبه همش تعریف کنه گیمر نیست هیچی حالیش نیس چون چشماشو بسته داره بازی می کنه
آبلیمو هم آر پی جی نیست. Skyrim هم نیست. این عناوین آر پی جی واقعی هستن:

Planescape: Torment
Icewind Dale
Baldur's Gate
Diablo
Neverwinter Nights
Knights of the Old Republic
و...

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
خاک تو سرشون با این نمره دادنشون. هرکس به مس افکت نمره پایینی بده هیچی از گیم از اول زندگیش تا حالا بلد نبوده. مس افکت یعنی متفاوت ترین بازی اکشن ار پی جی دنیا و برترین انها
31061711731114658572.gif

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
عزیزم مس افکت یک اکشن ار پی جی هست و از همون نسخه یکم اینجوری بوده و هست. شما اول برو اطلاعات رو کامل کن بعد بیا بگو بازی اکشن کامله

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
چشم. من میرم Neverwinter Nights 2 رو بازی میکنم و میخندم به شماها. واقعا حال میده بالای بقیه باشی (pun intended).
خوب خوشحال شدیم برو دیگه ! برو خوش باش

یه سری اصلا تا حالا Mass effectو بازی نکردن یا اصلا چیزی از بازی نفهمیدن میان در مورد بازی نظر هم میدن !
خیلی باحالید بابا !!!
شما چون الان زیاد از بازی اطلاعات ندارید من نمیتونم باهاتون بحث کنم چون فقط اون نتیجه گیری خودتون رو میخواد بکنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر