امتيازات FIFA 13

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
انقد الکی نکوبید نقد IGN رو . 10 رو به بازی ـی می دن که کامل باشه ! گیم پلی فیفا خیلی مونده تا تو همین حد خودش به کمال برسه ! هیچ چیزی رو در حد خیلی کامل نداره ، بخاطر اون ایرادش کم نکرده . به قولی نقاط قوتش اونقد قوی نبودن که برسوننش به 10 ! :D

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
انقد الکی نکوبید نقد IGN رو . 10 رو به بازی ـی می دن که کامل باشه ! گیم پلی فیفا خیلی مونده تا تو همین حد خودش به کمال برسه ! هیچ چیزی رو در حد خیلی کامل نداره ، بخاطر اون ایرادش کم نکرده . به قولی نقاط قوتش اونقد قوی نبودن که برسوننش به 10 ! :D

نه آخه همین IGN به فیفا12 داده بود 9.5:d ما انتظار داشتیم نمره ی که به فیفا13 میده حداقل کمتر از نمره ی فیفا12 نباشه!! :|

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی

یعنی سه تا نقطه قوت داشته هر کدوم 3 نمره ارزش داشتن:d؟تا اونجایی که میدونم(حداقل روش کاری من اینطوره)نقد بازی رو فارغ از نقاط ضعف و قوت مینویسن و بهش یه نمره‌ای میدن.در نهایت بازی یسری نقاط ضعف و قوت داره که اونها رو هم ذکر میکنند.خیلی بخوان این مسائل تاثیر داشته باشن 1 تا 1.5 نمرست.
تو این مورد هم اصلا این ایرادی نیست که بتونه در حد 1 نمره از بازی کم کنه!من احساس میکنم IGN خواسته جلب توجه کنه(که حداقل اینجا)به خوبی موفق شده:d

motv

کاربر سایت
Dec 31, 2010
45
نام
محمد عمرانی
Eurogamer Spain – 10/10
این یارو بد فیفایی بوده
:d
Everyeye.it – 9.5/10
Games Master - ۹٫۱/۱۰
Meristation – 9.1/10
CVG – 9.1/10
Games Master UK – 9.1/10
GameStar – 9.1/10
IGN – 9/10
Eurogamer – 9/10
OXM – 9/10
VideoGamer – 9/10
Gameblog.fr – 9/10
3DJuegos – 9/10
XGN – 8.8/10
Gamer.nl – 8.5/10
Gameblog – 4.5/5

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
بیخودی انگ جلب توجه رو به سایت بزرگی مثل IGN نزنید. بدون شک وبسایت‌هایی مثل IGN اونقدر معتبر و بزرگ هستن که احتیاجی به جلب توحه نداشته باشه. به نظر من نمره‌ی 9ـی که IGN داده کاملاً به حق و صحیح بوده. تا یه هفته دیگه هم که همه‌ی رسانه‌ها به بازی نمره بدن و میانگینش مشخص شه به حرف بنده می‌رسید. FIFA 13 عنوان کاملیه و بدون شک بهترین شبیه‌ساز فوتبال تا به حال هستش، ولی پیشرفتی که FIFA 12 نسبت به 11 یا FIFA 11 نسبت به FIFA 10 (و الی آخر) داشته رو در این نسخه نمی‌بینیم. یعنی دقیقاً همون چیزی که انتهای نقد IGN هم بهش اشاره شد. با وجود اینکه هنوز تا نزدیک شدن سری FIFA به فوتبال واقعی فاصله‌ی زیادی وجود داره انقلابی صورت نگرفته و تغییر بزرگی ایجاد نشده. FIFA 13 اشکالی نداره و عنوان کاملیه، ولی با وجود یک سال وقت برای ساخت اون می‌تونست بهتر هم باشه و تجربه‌ای به‌مراتب واقعی‌تر از FIFA 12 رو برای مخاطب به وجود بیاره. امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید.

motv

کاربر سایت
Dec 31, 2010
45
نام
محمد عمرانی
بیخودی انگ جلب توجه رو به سایت بزرگی مثل IGN نزنید. بدون شک وبسایت‌هایی مثل IGN اونقدر معتبر و بزرگ هستن که احتیاجی به جلب توحه نداشته باشه. به نظر من نمره‌ی 9ـی که IGN داده کاملاً به حق و صحیح بوده. تا یه هفته دیگه هم که همه‌ی رسانه‌ها به بازی نمره بدن و میانگینش مشخص شه به حرف بنده می‌رسید. FIFA 13 عنوان کاملیه و بدون شک بهترین شبیه‌ساز فوتبال تا به حال هستش، ولی پیشرفتی که FIFA 12 نسبت به 11 یا FIFA 11 نسبت به FIFA 10 (و الی آخر) داشته رو در این نسخه نمی‌بینیم. یعنی دقیقاً همون چیزی که انتهای نقد IGN هم بهش اشاره شد. با وجود اینکه هنوز تا نزدیک شدن سری FIFA به فوتبال واقعی فاصله‌ی زیادی وجود داره انقلابی صورت نگرفته و تغییر بزرگی ایجاد نشده. FIFA 13 اشکالی نداره و عنوان کاملیه، ولی با وجود یک سال وقت برای ساخت اون می‌تونست بهتر هم باشه و تجربه‌ای به‌مراتب واقعی‌تر از FIFA 12 رو برای مخاطب به وجود بیاره. امیدوارم منظورمو متوجه شده باشید.

ign پارسال تنها سایتی بود که نمره pes رو از فیفا بیشتر داد.هر سال یه بهانه ای دارن.ign سایت معتبریه ولی برای pes بازا.تنها سایتی که نرمال و درست نمره میده gamespot هست

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
من با نمره 9 IGN مشکلی ندارم . میانگین نمرات هم همون حدوده ولی چیزی که ادمو اذیت میکنه ایرادیه که گرفته که به شدت مسخرس .
IGN هم سایت معتبریه و نیازی به جلب توجه نداره به نظرم .

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
با حرف شما تا حدی موافقم.. و اینکه کلا هیچ بازی به نظرم لیاقت 10 رو نداره! چون 10 ینی کامل! نمیدونم چی شده که امتیاز 9 بعضی دوستان رو ناراحت میکنه!
ضمنا.. با احترام به نظر تمام دوستان، ایرادش هم کاملا وارده! واسه امتیاز کم کردن که حتما نباید عیبی وجود داشته باشه! بیاید اینطوری به قضیه نگاه کنید که واسه 10 گرفتن
باید چه خصوصیاتی داشته باشه!
اما یه تیکه از حرفتون رو قبول ندارم.. کلا هدف و سبک فیفا ، صرفا شبیه سازی نیست.. و نباید انتظار یک شبیه ساز فوتبال واقعی رو داشت! اصلا نمیشه همچین چیزی!
بازی به شدت کسل کننده میشه.. وقت نرمال این بازی ، هر نیمه 6 دقیقس.. اما بازی جوری طراحی میشه که نتیجه ی یک بازی کامل توش رقم بخوره! به نظرتون عجیب نیست
توی یک فوتبال واقعی، تو ربع ساعت اینقد گل رد و بدل بشه؟؟!! درواقع اولین قدم در شبیه سازی اینه که بازی 90 دقیقه بشه!
میخوام بگم که واسه پیشرفت کردن نیازی نیست که حتما به فوتبال واقعی نزدیک بشه! فقط بعضی جوانب واقعیت باید توش رعایت بشه..
از این گذشته ، بازی واقعا هم بی اشکال نیست.. مثلا بعضی انیمیشن ها هنوز جای کار دارن! (با وجود پیشرفت کلی) یا سیستم First Touch با وجود اینکه خیلی خوبه و جاش
خالی بود، ولی دیگه واقعا اغراق شده! بعضی وقتا بازیکنا درحد لیگ برتر ایران توپ ها رو استپ میکنن! (که این مورد ممکنه تو نسخه ی نهایی بهتر شده باشه)
در کل به نظرم امتیاز 9 کاملا مناسبه! نه بیشتر و نه کمتر!

آخرین ویرایش:

psn

کاربر سایت
Sep 12, 2012
76
ign پارسال تنها سایتی بود که نمره pes رو از فیفا بیشتر داد.هر سال یه بهانه ای دارن.ign سایت معتبریه ولی برای pes بازا.تنها سایتی که نرمال و درست نمره میده gamespot هست
چون ربطی به تاپیک نداره اسم نمی برم . ولی بازی های زیادی بودن که از گیم اسپات بر عکس اکثریت سایت ها نسبت به یه بازی هم سبک خودشون امتیاز بیشتری گرفتن . پس با این حساب گیم اسپات هم می شه مثل همون IGN !

بخوای به این چیزا توجه کنی از هر سایت و مجله ای می شه ایراد گرفت .

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
اگر من جای مسئولین شرکت Konami بودم، به جای اینکه هر سال با EA رقابت کنم و شکست بخورم، خیلی راحت میدون مبارزه رو ترک میکردم و همه چیز رو دست EA میسپردم تا خودش جلو بره! PES 13 به جز 4 تا جنگولک بازی جدید، هیچ چیز جدید و چشمگیری نداره که بتونه رو دست FIFA بلند بشه. به هر حال Konami باید شکست رو بپذیره چون خود ِ من که یه روزی هیچ فوتبالی رو به PES ترجیح نمی دادم، الان از سبکش خسته شدم و واقعآ با FIFA حال میکنم.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
با حرف شما تا حدی موافقم.. و اینکه کلا هیچ بازی به نظرم لیاقت 10 رو نداره! چون 10 ینی کامل! نمیدونم چی شده که امتیاز 9 بعضی دوستان رو ناراحت میکنه!
ضمنا.. با احترام به نظر تمام دوستان، ایرادش هم کاملا وارده! واسه امتیاز کم کردن که حتما نباید عیبی وجود داشته باشه! بیاید اینطوری به قضیه نگاه کنید که واسه 10 گرفتن
باید چه خصوصیاتی داشته باشه!
اما یه تیکه از حرفتون رو قبول ندارم.. کلا هدف و سبک فیفا ، صرفا شبیه سازی نیست.. و نباید انتظار یک شبیه ساز فوتبال واقعی رو داشت! اصلا نمیشه همچین چیزی!
بازی به شدت کسل کننده میشه.. وقت نرمال این بازی ، هر نیمه 6 دقیقس.. اما بازی جوری طراحی میشه که نتیجه ی یک بازی کامل توش رقم بخوره! به نظرتون عجیب نیست
توی یک فوتبال واقعی، تو ربع ساعت اینقد گل رد و بدل بشه؟؟!! درواقع اولین قدم در شبیه سازی اینه که بازی 90 دقیقه بشه!
میخوام بگم که واسه پیشرفت کردن نیازی نیست که حتما به فوتبال واقعی نزدیک بشه! فقط بعضی جوانب واقعیت باید توش رعایت بشه..
از این گذشته ، بازی واقعا هم بی اشکال نیست.. مثلا بعضی انیمیشن ها هنوز جای کار دارن! (با وجود پیشرفت کلی) یا سیستم First Touch با وجود اینکه خیلی خوبه و جاش
خالی بود، ولی دیگه واقعا اغراق شده! بعضی وقتا بازیکنا درحد لیگ برتر ایران توپ ها رو استپ میکنن! (که این مورد ممکنه تو نسخه ی نهایی بهتر شده باشه)
در کل به نظرم امتیاز 9 کاملا مناسبه! نه بیشتر و نه کمتر!
اصلا الان بحث سر کامل بودن فیفا یا امتیازش نیست که. حرف ما اینه اگه به بازی 9 دادی و فکر میکنی بازی مشکلاتی داره خوب اونا رو بنویس یا اصلا اونجا رو خالی بذار. نه اینکه چیزی نتونی پیدا کنی و ایراد مسخره بگیری. ایرادی که این گرفته رو میشه به 99% بازی های نسل وارد کرد. :|
در مورد FTC هم هیچ اغراقی صورت نگرفته. اگه موقع رسیدن توپ سرعت رو نگیرین توپ رو خیلی راحت میتونید استوپ کنید. مگر اینکه سطح بازیکن خیلی پایین باشه.
همچنین وقتی به یک بازی امتیاز 10 داده میشه بر این اساس هست که از نظر اون منتقد بازی کاملترین چیزی هست که میشد تو اون زمان ساخت. و یا پیشرفتهاش به بهترین شکل ممکن تو بازی اجرا شدن و کامل ترین چیزی هست که تو اون زمان میتونست باشه. وگرنه تا ابد هیچ بازی نمیتونست 10 و حتی 9 بگیره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر