امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

mAzH@r_f@s}{isT

کاربر سایت
Nov 13, 2005
57
نام
مظهر
منم كه ديروز چك كردم بن نشده بودم ولي ديگه از ديروز تا امروز نرفتم لايو كه شناسايي نكنه درايور اينجوري كه اشكان گفته بود اونايي كه تا الان بن نشدن فعلا به لايو كانكت نكنن تا تكليف معلوم بشه شايد بن نشن

AprilFool

کاربر سایت
Mar 20, 2008
50
خوب منم بن شدم
20 مهر ایکس باکس جدید گرفته بودم
حدود 1 ماه بازی کردم
لایتون سری جدید بوذ خودم کپی کرده بودم
فرقی نمی کنه ولی همه بازی ها پچشون درست بود و بازی wave 4 هم نداشتم
کلا از 60 -70 نفری که میشناختم 4-5 نفر بیشتر نموندن که بن نشده بودن تا دیشب که bad company رفتم برای بار آخر فعلا که پول ندارم جدید بگیرم تا بعد ... حیف اکانت گلد که 4 ماه بخاطر سه چراغ حروم شد باقیشم واسه بن
خدا منو بیامرزه :cheesygri

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
خوب منم بن شدم
حدود 1 ماه بازی کردم
کلا از 60 -70 نفری که میشناختم 4-5 نفر بیشتر نموندن که بن نشده بودن تا دیشب که bad company رفتم برای بار آخر فعلا که پول ندارم جدید بگیرم تا بعد ... حیف اکانت گلد که 4 ماه بخاطر سه چراغ حروم شد باقیشم واسه بن
بابا شما هم دیگه شورشو در اوردین خوب حالا که میبینین ماکرو داره اینطوری بن میکنه خب نرین لایو بازی کنین:mad:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
بسم الله الرحمن ارحیم​

بازگشت همه ما ( Copyright Breakers ) به سوی اوست ( Ban ).:biggrin1:

خب منم در کمال مظلومیت امروز به محض اینکه ADSL رو شارژ کردم تا به لایو وصل بشم پیغام مبنی بر بن شدن رو دریافت کردم (البته خودم احتمال بالایی رو با این Bug که مربوط به Ixtreme بوده رو مبنی بر بن شدن میدادم(نظر شخصی خودم) ) و رسما به جزو بن شدگان این دوره پیوستم. با این حساب این دیگه شاید آخرین دستگاهم بوده و دیگه خبری از دستگاه جدید نیست و شاید دیگه کلا نتونم به XBL بیام.
دوستان اگر بدی از من در این 2.5 سالی که تو لایو بودم رو دیدند به بزرگی خودشون ببخشند.

AprilFool

کاربر سایت
Mar 20, 2008
50
بابا شما هم دیگه شورشو در اوردین خوب حالا که میبینین ماکرو داره اینطوری بن میکنه خب نرین لایو بازی کنین:mad:

دادش اینقدر جوش نزن واست خوب نیست اینقدری که تو عصبی شدی من که بن شدم ناراحت نشدم :cheesygri
عزیز دل من گرفتم استفاده کنم نگرفتم بذارمش تو بانک که !!
تا هست زندگی باید کرد وقتی هم مردی خوب تموم شد دیگه .....
در ثانی من اصولا فلسفه غار و اینها رو درک نمیکنم وقتی شما مشخص بشه کپی استفاده می کنی دیگه امروز یا فردا نداره
ثالثا طبق اخبار این موج تا کریسمس ادامه داره من 2 ماه لایو نرم بن نمیشم ؟؟ این چه حرفی دیر و زود داره ولی همه رو میگریه حد اقل اینکه کن من 1 هفته بیشتر استفاده کردم

شما برگرد توی غارت الکی نیا اینجا به جا همدردی با داغدیدگان نمیخواهد ما رو با نظرات پر گهرت شرمنده کنی دادا یهو دیدی ms فهمید ا میاد میخورتت جوجو :cheesygri

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,049
نام
محمد امین
خوب منم بن شدم
حدود 1 ماه بازی کردم

حامد تو دیگه چرا..؟ خدای خیلی بدشانسی.! کنسول نو گرفتی خبرم کن..
خب منم بن شدم ! :biggrin1:
BenQ
ixtreme 1.6
falcone

نوید تو هم بله..؟ ولی خدای دستگاهت عمر خودش رو کرده بود یک جورای حقت بود دستگاه من 0.01 مال تو هم روشن نبود ولی یک چراغ شد..

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,965
نام
نـــــــویـــــــــد
نوید تو هم بله..؟ ولی خدای دستگاهت عمر خودش رو کرده بود یک جورای حقت بود دستگاه من 0.01 مال تو هم روشن نبود ولی یک چراغ شد..
حالا تصميم داريم رو اين كنسول فقط بازي كپي و رو كنسول بعدي فقط بازيه اورجينال بازي كنيم ببينيم چي ميشه :biggrin1: به هر حال بازگشت همه به سوي اوست :biggrin1:

در ضمن من طبق اين روش امتحان كردم اما باز هم قابليت اينستال بازي روي هارد رو از دست دادم !

آخرین ویرایش:

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من هم همین حالا تست کردم بدبختانه با پیغام شما بن شدید مواجه شدم! چه شدید الحن هم نوشته بود :biggrin1:
حالا باید این کنسول که بدبختی چقدر روش خرج کردم 12ولت و ایکس کلمپ و............. رو بفروشم یه دونه دیگه بخرم!!
من هم از تابستان تا حالا اصلا به لایو وصل نشده بودم و آپدیت پاییزی هم انجام ندادم..

مشخصات:
liteon
ixtreme 1.51
و خدا بیامرز فالکون بود ....

iranian_ boy

کاربر سایت
Nov 24, 2008
212
نام
مهزیار
واویلا.........
زرشک:D
فقط من موندم و احمد:d
میگم امین تو چخبر؟ توهم بن شدی؟
نوید که اینقدر نیومد تا بن شد:d احتمالا ms گفت بابا این از لایو استفاده نمیکنه بندازش بیرون:D
بابا الان روشن کردم تو لیستم هرکی رو میبینم بن شده...اههه حالم بد شد.. من ذیگه ترک لایو میکنم...خودم استعفامو میدم ms :d
ضد حال خوردم .. همه بچه ها بن شدن. فردا میرم اون ps3 رو که فروختم دوباره میخرم... :dخودم رو راحت میکنم. از xbox واسه آفلاین از ps3 هم واسه online. ولی عمرا دیگه پول جا xbox بدم.

AprilFool

کاربر سایت
Mar 20, 2008
50
مه زیار جان عزیز دل فردا جمعه اس گلم
امین جان از ما که گذشت پولوس لا موجود شما تو psn جای ما رو در کنار نوید و باقی بچه ها خالی کن یا یه کاکتوس بکار فرقی نداره
نوید سعید حسین امیر ..... خوبی بدی دیدین حلال کنین
از طرف بازماندگان سونامی

دوستان
ماکروسافت گفته 1 میلیون کنسول رو بن کرده

و اینطور که بوش میاد تمام دستگاه های کپی خور شده بن شدن

ها بهش بگین یه احمد و مه زیار جا موندن بیاد اینهارم بترکونه

آخرین ویرایش:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستان
ماکروسافت گفته 1 میلیون کنسول رو بن کرده

Report: Xbox 360 Bannings Reach Over 1 Million
Modded console users banned from Xbox Live could be disgustingly high.

http://www.msnbc.msn.com/id/33866696...science-games/

http://xbox360.ign.com/articles/104/1040853p1.html

http://news.bbc.co.uk/2/hi/technology/8354166.stm

http://uk.xbox360.ign.com/articles/104/1044546p1.html

و اینطور که بوش میاد تمام دستگاه های کپی خور شده بن شدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر