امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

** MHN **

کاربر سایت
بفرما اینم فکر

l293cawt40e15xfecxfs.jpg
این جوابی که مایکروسافت داده مال 32 روز پیشه فقط این سوال برام پیش اومده چرا همون یک ماه پیش عکس رو نگزاشته عکس مال 28 فبریه هست الان 30 مارچ هست!
تنها نکته مشکوک همینه!
در مورد ساعت هم به دلیل اختلاف زمانی 11 ساعتی که داریم تایم موجود در عکس هیچ مشکلی نداره!

havan

کاربر سایت
من لیست دوستهامو نگاه کردم
۳ نفر آنلاین هستند و دارن بازی میکنند
لیست دوستهای دوستهامم جستجو کردم ۱۱ نفر ایرانی‌ آنلاین هستند و دارند بازی میکنند
شما چی‌؟ دوستهای شما در چه حال هستند؟ لایو می‌آیند؟ کسی‌ یا کسانی‌ بن شده‌اند؟

farshadxbox

کاربر سایت
من لیست دوستهامو نگاه کردم
۳ نفر آنلاین هستند و دارن بازی میکنند
لیست دوستهای دوستهامم جستجو کردم ۱۱ نفر ایرانی‌ آنلاین هستند و دارند بازی میکنند
شما چی‌؟ دوستهای شما در چه حال هستند؟ لایو می‌آیند؟ کسی‌ یا کسانی‌ بن شده‌اند؟
۱۱نفر از دوستام on هستند.انگار نه انگار .مثل اینکه فقط ما دست رو دست گذاشتیم!!!!!

Last edited by a moderator:

Dastan Persia

کاربر سایت
هیچ چیزی معلوم نیست و هنوز مایکروسافت دلیلش رو اعلام نکرده و ایمیل نداره ، این دلایلی هم گفتیم همشون حدس و گمانه و باید صبر کرد

havan

کاربر سایت
۱۱نفر از دوستام on هستند.انگار نه انگار .مثل اینکه فقط ما دست رو دست گذاشتیم!!!!!

فقط می‌خواستم اطلاع رسانی کنم که

ایرانی‌هایی‌ هستند که دارند بازی میکنند و بن نشده‌اند

شایعه شده میکروسافت تمام ایرانیها رو بن می‌کنه, بعضیها از ترس ایکس باکسشون را روشن نمیکنند

منم فقط اطلاع رسانی کردم

امیدوارم تمام بچه‌هائی که به جرم ایرانی‌ بودن بن شده اند دوباره آنبن شوند

samijavid

کاربر سایت
دیگه این که کنسول رو روشن نکنی خیلی مسخرست لایو نری چه فرقی با بن میکنی ما که لایو میریم اگه بن کرد که کرد عین بقیه اگرم نکرد که بازیمونو میکنیم
ولی هنوزم میگم مشکل از ایرانی بودن نیست

idden]-[

کاربر سایت
والا هیچ ربطی به اینا نداره حالا برید و هی مدرکــ بیارید !!
آقا جان ماکرو بدون دلیل هیچکسو بن نمیکنه ... (اگرم بن کنه دلیل مسخره نمیاره کــ مثلا شما آدرسی کــ دادی اشتباه ــعه و ... :| )
برید بشینید به بازیتون ادامه بدید و عینه خیالتون هم نباشه ...
من خودم 4تا اکانت Mod شده دارم کــ همشون سالم اند و بن هم نشدن !! mod شده ها بن نشدن بعد این معمولی هاش بن شن :| ...
با دوستان هم کــ 24 ساعته BF3 میزنیم ... هیچ مشکلی نیست الکی خودتون رو اذیت نکنید ...

Dead Walker

کاربر سایت
برا انبن تعمیر کار چیپ جی تگ رو میزاره و کی وی/سیریال نامبر رو عوض میکنه بعد درش میاره چیپ رو.تو توپ خونه انجام میدن 150 تومن از من گرفت

آقا امید واهی به مردم ندین و پولشون هم دور نریزین به هیچ وجه unban در کار نیست اگر شدنی بود این همه سال خارجی ها انجام داده بودن ,حتما اختراع جدید کاسب های توپ خونه هست نه برادر من شگرد جدیدشونه واسه سرکیسه کردن من و شما.باور ندارین از دو تا تعمیرکار درست حسابی بپرسین.
کنسولی که بن شد میشه KeyValut رو به وسیله جیتگ عوض کرد اما بازم به لایو وصل نخواهد شد(در بهترین حالت وصل هم بشه دو روزه بن میشه) قبولم ندارین , بسم الله 150 ت بدین تا به چشم خودتون ببینین .
اطلاعات کنسول بن شده رو سرورهای مایکروسافت ذخیره میشه نه کنسول, اینم که کدوم سریال و اطلاعاتی ذخیره میشه فقط خودشون میدونن و خداشون.
این لینک زیر هم یه نگاه بندازین مال دو روز پیشه راجع به همین مورد ,جواب دو تا از مدیرهای x360iso :
No if it is console banned there is NO way to reverse or unban it.

If the console is banned then you cannot do anything about that. It will not go online anymore.

You only have two options now. Play how it is or rgh it and play online on other servers like Links or the other ones
HTML:
http://www.xbox360iso.com/banned-counsol-not-t679293.html

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
[/RIGHT]
آقا امید واهی به مردم ندین و پولشون هم دور نریزین به هیچ وجه unban در کار نیست اگر شدنی بود این همه سال خارجی ها انجام داده بودن ,حتما اختراع جدید کاسب های توپ خونه هست نه برادر من شگرد جدیدشونه واسه سرکیسه کردن من و شما.باور ندارین از دو تا تعمیرکار درست حسابی بپرسین.
کنسولی که بن شد میشه KeyValut رو به وسیله جیتگ عوض کرد اما بازم به لایو وصل نخواهد شد(در بهترین حالت وصل هم بشه دو روزه بن میشه)
قبولم ندارین , بسم الله 150 ت بدین تا به چشم خودتون ببینین .

اطلاعات کنسول بن شده رو سرورهای مایکروسافت ذخیره میشه نه کنسول, اینم که کدوم سریال و اطلاعاتی ذخیره میشه فقط خودشون میدونن و خداشون.
این لینک زیر هم یه نگاه بندازین مال دو روز پیشه راجع به همین مورد ,جواب دو تا از مدیرهای x360iso :

HTML:
http://www.xbox360iso.com/banned-counsol-not-t679293.html
من اینو قبول دارم که احتمال بن شدن ایکس باکس انبن شده زیادتره ولی نه تا این حد.چون تو سرور های ماکروسافت مثل یه ایکس باکس جدید میمونه.چون من همه لاینسنس های ایکس باکسم پریده.در کل شماره سریال هم عوض میشه و 3 ماه گلد مجانی هم رو این ایکس باکس جدید قرار میگیره.

farshadxbox

کاربر سایت
من اینو قبول دارم که احتمال بن شدن ایکس باکس انبن شده زیادتره ولی نه تا این حد.چون تو سرور های ماکروسافت مثل یه ایکس باکس جدید میمونه.چون من همه لاینسنس های ایکس باکسم پریده.در کل شماره سریال هم عوض میشه و 3 ماه گلد مجانی هم رو این ایکس باکس جدید قرار میگیره.
دیگه ۳ ماهه ها برا ایرانیا کار نمیکنه . باید اُدلار داد

harry houdini

کاربر سایت
منم بن شدم . لعنت به مایکروسافت لعنتی :-ss من همه بازیام برنر بودن.فقط توم رایدرو به صورت آفلاین قبل از ریلیز شدنش با یه پروفایل دیگه بازی کردم.هم اون پروفایله بن شده مه کنسول:(

ops2

کاربر سایت
منم بن شدم . لعنت به مایکروسافت لعنتی :-ss من همه بازیام برنر بودن.فقط توم رایدرو به صورت آفلاین قبل از ریلیز شدنش با یه پروفایل دیگه بازی کردم.هم اون پروفایله بن شده مه کنسول:(

دوست عزیز خوبه خودت میدونی و دلیلشو صادقانه میگی:x بابت بن شدنتم از ته قلب تسلیت میگم:((

AMIR_DEVIL

کاربر سایت
اگر من بن بشم عین شما حتی آفلاین هم نمیتونم بازی کنم؟؟؟؟؟(یعنی کنسولمم بن میشه؟؟؟؟؟)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
آقا 2 تا سوال

اگر من بن بشم عین شما حتی آفلاین هم نمیتونم بازی کنم؟؟؟؟؟(یعنی کنسولمم بن میشه؟؟؟؟؟)

این کنسولای جی تگ که میگین دقیقا چه فرقی با معمولیا داره؟؟؟؟
اگر بن بشي افلاين ميتوني بازي كني و فقط به لايو دسترسي نداري
براي جيتگ هم برو JTAG اطلاعات زيادي گيرت مياد.با جيتگ ميشه هر كاري كرد از اجراي بازي هاي كنسول هاي قديمي مثل سگا گرفته تا اجرا dlc بازي ها به صورت مجاني و.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر