امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

RAAD

کاربر سایت
Sep 1, 2011
30
خوشا بحالتون باز شما به یک روشی بن شدید من بن شدنم ماجراش این بود که اواتارم رو ارم هیتلر گذاشته بودم بعدش بنم کردش البته من زیاد بازی انلاین نمیکردم

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!=((
آخه من چرا؟!!!!!!
امروز ماکروسافت یه پیغام داد که بن شدم...=(( من که بازی ارجینال تو لایو بازی کیردم و تمام 3 تا dlc کاف آف رو هم پوین داده بودم خریده بود چرا آخه؟؟؟؟؟؟ فقط تو این سال بیش از 4000 پوینت تو لایو خرج dlc های بک اپس و هیلو ریچ کرده بودم...
بعد از 3 سال لایو بازی کردم الان موقع بن شدن بود؟! اون موقع که همه ی ملت بن میشدن من بن نشدم اما الان که lt 1.9 رو روش ریخته بودم و dlc هامو قانونی خریده بودم و تو لایو فقط بازی ارجینال میزدم بن شدم...
ای کاش ماکروسافت فقط کنسول رو بن میکردم... واقعا خیلی سخته که یه پروفایل 5 ساله که 3 سال لایو رفته بوده بن بشه... 34000 گیمر اسکور هم داشتم.... الان بدون لایو اون همه پوینت هم که واسه dlc ها داده بودم به چه دردم میخوره؟!
کلی پرستیژ و لول آپ کرده بودیم تو بازیها.... الان همش کشک....=((
این آخر نسلی ماکروسافت بدجور حالمون رو گرفت.اون موقع که فریمور درست و حسابی هم برا لایو بازی کردن نبود با کلی ترس و لرز میرفتم لایو و بازی میکردم ولی هیچ اتفاقی نمی افتاد....
به نظرتون میشه امید داشت که ماکروسافت دوباره با یه آپدیت پاییزی ملت رو از بن در بیاره؟!
شما پروفایلتون بن شده دیگه اره؟ پس ربطی‌ به فریمور نداره. اصلا گفته برا چی‌؟ آخه همین جور الکی‌ نمیشه که

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
بله پروفایلم بن شده ولی ای کاش بجاش کنسولم بن میشد. اینطوری با یه کنسول دیگه پروفایل رو ریکاوری میکردم.
اصلا گفته برا چی‌؟ آخه همین جور الکی‌ نمیشه که
اینو باید از ماکروسافت بپرسیم.... من الان 6 ماه هست که اسلیم خریدم و تو محیط لایو فقط بلک اوپس رو بازی میکردم اونم اورجینالشو !!! کسی خبر داره که آیا میشه در این مورد با پشتیبان ماکروسافت و یا اینجور افراد از طریق یاهو تماس گرفت و علت رو پرسید؟!
راستی کسی میدونه که چطور میشه سیو های پروفایل قبلی رو به این پروفایل جدید منتقل کرد یا نمیشه؟
=((

amirsoofi

کاربر سایت
May 4, 2011
56
یه نفر جواب منو بده ثواب داره :D
من قبلا یه فت داشتم که بن شد یعنی 1ماه پیش، فروختم یه اسلیم کپی خور شده که 1.9 روش نصب بود خریدم، هنوزم باهاش به لایو وصل نشدم و فقط باهاش فیفا 11 بازی کردم دی وی دی هم چک کردم هیچ مشکل امنیتی نداشت،
به نظرتون ببرم 1.92 نصب کنم یا 2 که اومد بریزم؟ راستی اورجینالش کنم و بازی اورجینال فقط بازی کنم بازم فلگ میشم؟ منظورم تو لایو هست!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بله پروفایلم بن شده ولی ای کاش بجاش کنسولم بن میشد. اینطوری با یه کنسول دیگه پروفایل رو ریکاوری میکردم.

اینو باید از ماکروسافت بپرسیم.... من الان 6 ماه هست که اسلیم خریدم و تو محیط لایو فقط بلک اوپس رو بازی میکردم اونم اورجینالشو !!! کسی خبر داره که آیا میشه در این مورد با پشتیبان ماکروسافت و یا اینجور افراد از طریق یاهو تماس گرفت و علت رو پرسید؟!
راستی کسی میدونه که چطور میشه سیو های پروفایل قبلی رو به این پروفایل جدید منتقل کرد یا نمیشه؟
=((
یه پروفایل دیگه بسار فری باشه برو تو سایت اکس باکس باهاش ! لاگ این کن ! بعد برو تو فروم ! تو قسمت My Live Account Have Been Suspended ! اونجا گیمرتگتو بگو که بن شده ! بعد یکی از این XBL PET ها میان جواب میدن ! البته به صورت E-Mail ! من خودم امتحان کردم !

• Like
Reactions: castlevania

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
*من هرچه قدر دنبال بردی می گردم که عوض شه و کنسول از حالت بن در بیاد، جز مادربورد چیز دیگه پیدا نمی کنم :D
اونو درست می گن، کنسول های Jtag شده رو می شه KV اشون رو عوض کرد از بن در بیان، اما باید با یک KV ولید عوض شه، نه من در آوردی، به طور کل یک KeyVault بن نشده رو به NAND اینجکت می کنن و با Info کنسول از جمله DVD Key و DVD Type پچش می کنن، بعد فلش می کنن.
یک سوال بعد نمیشه دستگاه از حالت jtag خارج کنی که بن نشی؟

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
یه پروفایل دیگه بسار فری باشه برو تو سایت اکس باکس باهاش ! لاگ این کن ! بعد برو تو فروم ! تو قسمت My Live Account Have Been Suspended ! اونجا گیمرتگتو بگو که بن شده ! بعد یکی از این XBL PET ها میان جواب میدن ! البته به صورت E-Mail ! من خودم امتحان کردم !
دیروز رفتم تایپیک زدم علتش رو پرسیدم امروز ایمیل اومد که تایپیکتون دلت شده و در جواب هم همون حرفهای تکراری رو زد که قبلا شنیده بودم... مثل آدم جواب که نمیدن..

amin572341

کاربر سایت
Feb 10, 2011
41
نام
امين هاشمي

=((

آقا مایکروسافت انگار یه سری یوزرا رو اشتباه ban کرده الان فهمیدن حالا قراره کسایی که اشتباه ban شدن از ban خارج بشن بهشون ۳ ماه xbl free و ۱۶۰۰ پوینت قراره داده بشه.گفته که کار خاصیم نمیخواد انجام بدید کسانیم که اشتباه بان شدن خودشون خارجش می‌کنن شما کاری نمیخواد بکنید .امیدوارم مال دوستانم اشتباهی‌ باشه.
اینم لینکش:http://xbox360.ign.com/articles/119/1196322p1.html

Ebi4890

کاربر سایت
May 25, 2010
60
نام
ابراهیم
سلام بر عزیزان ما که از بنی در اومدیم امیدوارم همه در بیان>>>>>>>>>>>>>>:d<
ولی خداییش از ناراحتی 7-8 تا سکته زدم وقتی بن شده بودم;)

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
دوستان من هم از بن دراومدم.
واقعا چی شد؟؟
من از کنسول بن شده بودم.
ولی در کل خیلی خوشحالم که میتونم فیفا 12 آنلاین بزنم
البته 1600 پوینت نگرفتم:d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دیروز رفتم تایپیک زدم علتش رو پرسیدم امروز ایمیل اومد که تایپیکتون دلت شده و در جواب هم همون حرفهای تکراری رو زد که قبلا شنیده بودم... مثل آدم جواب که نمیدن..
چی گفت تو ایمیل ؟

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
ای خدا.... من هنوز بنم... انصافا اول باید مال منو از بن در میاوردند:d... من که تو لایو ارجینال میزنم و...o:-)
این از بن در آوردن چند روزه؟ یعنی میشه هنوز امیدوار بود که در روزهای آتی از بن در بیایم؟

چی گفت تو ایمیل ؟
دقیق یادم نیست ولی اول نوشته بود که تایپیک شما دلت شد. بعدشم نوشته بود که علت بن شما دزدی از MARKETPLACE هست. تو خود اون تایپیک هم توضیح داده بودم که من به هیچ عنوان چیزی رو از لایو که پولی باشه رو مجانی انجام ندادم ولی از سرشون کردن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر