امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
یکی دیگه از دوستام هر دو حالته بن شد. هم اکانت هم کنسول. من فقط اکانتم بن شده.

الآن من از دوستم پرسیدم ماجرا چیه
گفت که اون هم نمیدونه ماجرا چیه ولی یکی از دوست هاش (مثل دوست شما) دو طرفه بن شده
Wave 2013 ظاهراً استارت خورده:|

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من با سایت ایکس باکس چک کردم فعلا که خدا رو شکر پروفایلم بن نشده و فردا باید کنسول رو چک کنم.البته قضیه مشکوکه.امیدوارم مثل دفعه ی قبل اشتباه رخ داده باشه و همه رو آن بن کنه

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
دیگه امسال نسل اخر کنسولهاست و تا سال دیگه از این کنسول هم دیگه باید کم کم خداحافظی کنید.

خوده بنده نزدیک 3 سال از live به شدت استفاده کردم و حالشو هم بردم ولی سر بازی مضخرف halo 4 بن شدم رفت پی کارش.

اصلا هم ناراحت نیستم چون استفاده ای که باید میکردم رو کردم و خوشحالم از اینکه این کنسول هم تا سال دیگه از رده خارج میشه و من چیزی رو از دست نخواهم داد.

پس اگر بن شدید نگران نباشید چیز زیادی را از دست ندادین که بخواهید براش غضه بخورید.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,768
نام
Bahram
الآن من از دوستم پرسیدم ماجرا چیهگفت که اون هم نمیدونه ماجرا چیه ولی یکی از دوست هاش (مثل دوست شما) دو طرفه بن شدهWave 2013 ظاهراً استارت خورده:|
اون دوست دوست شما:dبراي أولين بار به لايو وصل شده بود؟يا نه؟ آخرين بازي كه بازي كرده بود چي بود؟ شايد تو اين چند تا بني كه انجام شده دليلي بوده.اگه ميشه يك تحقيقي بكن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دیگه امسال نسل اخر کنسولهاست و تا سال دیگه از این کنسول هم دیگه باید کم کم خداحافظی کنید.

خوده بنده نزدیک 3 سال از live به شدت استفاده کردم و حالشو هم بردم ولی سر بازی مضخرف halo 4 بن شدم رفت پی کارش.

اصلا هم ناراحت نیستم چون استفاده ای که باید میکردم رو کردم و خوشحالم از اینکه این کنسول هم تا سال دیگه از رده خارج میشه و من چیزی رو از دست نخواهم داد.

پس اگر بن شدید نگران نباشید چیز زیادی را از دست ندادین که بخواهید براش غضه بخورید.
مطمئنی چیزی از دست ندادیم؟! کنسول بخوره تو سرشون. اصلا کنسول من بن نشده. فقط پروفایلم بن شده. پروفایلی که 4 ساله توی لایوم باهاش. پروفایلی که یکی از بیشتری آمار اچیومنت های ایران رو داره با 145 هزار اچیویمنت. باز میگی چیزی نشده؟! الان چند ساعته با ساپورت دارم حرف میزنم تلفنی هیچ کودوم نمیدونن جریان چیه. هی این به اون پاس میده. بیشرفا نصف شبی اعصاب نذاشتن واسمون.

همین الان خبر رسید 2 نفر دیگه هم بن شده. هم کنسول هم اکانت. حالا من چرا کنسولم سالمه نمیدونم.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اون دوست دوست شما:dبراي أولين بار به لايو وصل شده بود؟يا نه؟ آخرين بازي كه بازي كرده بود چي بود؟ شايد تو اين چند تا بني كه انجام شده دليلي بوده.اگه ميشه يك تحقيقي بكن.

نمیدونم والا:D
الآن هم تو یاهو نیست ازش بپرسم:D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یکی امار بده ببینم چه خبره؟؟ دوستانی که بن شدن از دیسک 97 درصد استفاده نکردن؟
حالا با بقیه کاری ندارم اما من فقط پروفایلم بسته شده. ربطی هم به بازی نداره چون اورجینال بود بازی من. بازی 97% و ... هم استفاده نکردم. کنسول هم سالمه. بخدا نمیدونم دیگه چیکار کنم. همچنان با ساپورت درگیرم.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,914
من 2 سالی میشه تو لایو گیم بازی نکردم
حتی بازی های جدید هم توش نزاشته بودم و دیروز به لایو وصل شدم اما بازی نکردم فقط تو محیطش بودم ( lt3 هم هستم ) - بنظرتون بن شدم ؟
ممنون

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اینا خیلی بیشرف تر از اینان. اینا یه تیم مخصوص واسه این کار دارن به نام enforcement team که به هیچ وجه بهشون درسترسی ندارین. فقط از طریق فروم هست که اونم سوال رو میپرسید هر موقع دلشون خواست جواب میدن و تاپیکتون رو قفل میکنن و اصلا اجازه نمیدن که حرف بزنی. ساپورت هم که یه عده گاگول جمع شدن اونجا نمیدونم چه غلطی میکنن. 50 دقیقه وقت منو گرفته یارو آخر میگه والا من بلد نیستم تازه واردم. اونم وقتی عصبانی شدم و سرش داد زدم اینو گفته.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
مطمئنی چیزی از دست ندادیم؟! کنسول بخوره تو سرشون. اصلا کنسول من بن نشده. فقط پروفایلم بن شده. پروفایلی که 4 ساله توی لایوم باهاش. پروفایلی که یکی از بیشتری آمار اچیومنت های ایران رو داره با 145 هزار اچیویمنت. باز میگی چیزی نشده؟! الان چند ساعته با ساپورت دارم حرف میزنم تلفنی هیچ کودوم نمیدونن جریان چیه. هی این به اون پاس میده. بیشرفا نصف شبی اعصاب نذاشتن واسمون.

همین الان خبر رسید 2 نفر دیگه هم بن شده. هم کنسول هم اکانت. حالا من چرا کنسولم سالمه نمیدونم.

عزیزم با 145 هزار تا اچیومنت در حال حاضر یدونه نون سنگک هم بهت نمیدن دلتو به چی خوش کردی شما؟

برو خدا رو شکر کن که هنوز از کنسول بن نشدی و هنوزم میتونی به live وصل شی. ما که همونم نداریم وگرنه استفاده میکردیم.

در ضمن ساپورت مایکروسافت کسانی جز یک سری گیمر مثل خودمون نیستن و هیچ ربطی هم به تیم پشتیبانی مایکروسافت ندارند. تازه اگه بفهمند شما از ایرانی و تحریم هم هستی جوابتو که نمیدن هیچی میگن چه بهتر چون ایرانی هستی.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اینا خیلی بیشرف تر از اینان. اینا یه تیم مخصوص واسه این کار دارن به نام enforcement team که به هیچ وجه بهشون درسترسی ندارین. فقط از طریق فروم هست که اونم سوال رو میپرسید هر موقع دلشون خواست جواب میدن و تاپیکتون رو قفل میکنن و اصلا اجازه نمیدن که حرف بزنی. ساپورت هم که یه عده گاگول جمع شدن اونجا نمیدونم چه غلطی میکنن. 50 دقیقه وقت منو گرفته یارو آخر میگه والا من بلد نیستم تازه واردم. اونم وقتی عصبانی شدم و سرش داد زدم اینو گفته.

ببخشید دوست عزیز ،شما کلا بازی ارجینال استفاده می کردی؟یعنی اصلا دستگاهت را هیچ بلایی سرش نیاورده بودی؟!
سوال از بقیه دوستانی که اطلاع دارند:
چرا تو هیچ سایت خارجی صحبت از این موج بن نیست؟!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
ببخشید دوست عزیز ،شما کلا بازی ارجینال استفاده می کردی؟یعنی اصلا دستگاهت را هیچ بلایی سرش نیاورده بودی؟!
سوال از بقیه دوستانی که اطلاع دارند:
چرا تو هیچ سایت خارجی صحبت از این موج بن نیست؟!

وقتی همه گیر بشه و تعداد افرادی که بن بشند خیلی بیشتر از الان بشه خبرهاش پخش خواهد شد.فعلا مشخص نیست علت چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر