افتضاح ترین بازی این دهه از نظر شما

xperator

کاربر سایت
Jul 18, 2007
112
نام
محمد حسن
Batman Arkham Asylium
خدا شاهده دروغ نمی گم از اون لحظه ای که بازی شروع شد باگ های عجیب رو غریب دیدم خدا میدونه یه جا داشت با یکی صحبت می کرد یارو یدفعه پرواز کرد رفت رو هوا چرخید! 2-3 جا داشتم با دشمن ها تن به تن میجنگیدم چند تا شون پشت کرده بودن داشتن میجنگیدن. یه جا از بالا پریدم تو سر دشمن بتمن رفت تو زمین، دشمنه لای نردبون گیر کرده بود و 100000 تا باگ دیگه.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
Batman Arkham Asylium
خدا شاهده دروغ نمی گم از اون لحظه ای که بازی شروع شد باگ های عجیب رو غریب دیدم خدا میدونه یه جا داشت با یکی صحبت می کرد یارو یدفعه پرواز کرد رفت رو هوا چرخید! 2-3 جا داشتم با دشمن ها تن به تن میجنگیدم چند تا شون پشت کرده بودن داشتن میجنگیدن. یه جا از بالا پریدم تو سر دشمن بتمن رفت تو زمین، دشمنه لای نردبون گیر کرده بود و 100000 تا باگ دیگه.
اقا اشکال از دی وی دیت بوده وگرنه این مشکلات وجود ندارن واین بازی یکی از قشنگترین بازی هاست.

xperator

کاربر سایت
Jul 18, 2007
112
نام
محمد حسن
اقا اشکال از دی وی دیت بوده وگرنه این مشکلات وجود ندارن واین بازی یکی از قشنگترین بازی هاست.
می دونستم یکی این حرف رو میزنه. اتفاقا با 2 تا DVD مختلف امتحان کردم. بعدشم چطور بازی رو هارد ریخته شد، دمو ها رو هم نشون میداد، مراحل کامل بودن. لابود عینک نزده بودم ؟
ایشون درست می گویند مشکل از DVD شما بوده چون این بازی اصلا باگ نداشت .....
بعدشم خراب بودن DVD شاید روی تصویر تاثیر بزاره اما روی موتور بازی که نمی تونه :d وقتی دشمن داشت خودزنی میکرد احتمالا DVD خراب بوده ؟ :d
من موندم چجوری GOTY شد چهار فن کاراکتر بتمن نشستن نظر دادن گفتن "وای این چقدر خفنه" ؟

آخرین ویرایش:

^_GHOST_^

کاربر سایت
Jun 8, 2010
280
نام
علی
می دونستم یکی این حرف رو میزنه. اتفاقا با 2 تا DVD مختلف امتحان کردم. بعدشم چطور بازی رو هارد ریخته شد، دمو ها رو هم نشون میداد، مراحل کامل بودن. لابود عینک نزده بودم ؟
من موندم چجوری GOTY شد چهار فن کاراکتر بتمن نشستن نظر دادن گفتن "وای این چقدر خفنه" ؟

ایشون درست می گویند مشکل از DVD شما بوده چون این بازی اصلا باگ نداشت .....:)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
این باگ های گرافیکی میدونی ماله چیه ؟ این آنریل ـه مضخرف ... وگرنه خوده بازی و استایل و ایناش توی این نسل بین Superhero ها نظیر نداشت ... ولی بازم گرافیکش نسبت به کارهای دیگه آنریل یه سروگردن بالاتر بود !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر