افتتاح بازارسنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
من چرا میخوام لوگین بشم میگه یوزر فعال نیست ؟! ایمیل فعال سازی هم ارسال نشد :| !

Stronghold2

کاربر سایت
Mar 9, 2012
60
راستش منم خیلی راضی نیستم چون این طرح میتونه به بازیسنتر ضرربزنه!
و در ضمن برای یک سایت مختص گیم خیلی جلوه خوبی نداره...
البته فرض رو بر این میگیریم که بتونید امنیت سایت رو به خوبی تامین کنید و قوانین درستی برقرار کنید و مشکلات از این دست به وجود نیان!
مسلما به جز تعرفه هم سایت میتونه از طریق تبلیغات و... درآمد کسب کنه و به نظر من بهتر بود بازارچه اینجا پابرجا بود و از اون طرف هم با
هزینه رایگان یا کم کاربرا رو جذب میکردید...
در حال حاضر بعید نیست کاربرا به جای استقبال از طرحتون ، به سراغ مکانهای دیگری برای فروش اجناسشون برن که هزینه ای هم نداشته باشه.
به هر حال مسلما همونطور که گفتید طرح فکر شده اس و امیدواریم مشکلی پیش نیاد و این طرح باعث پیشرفت BC بشه.امیدواریم!...

No matter What

کاربر سایت
Aug 13, 2012
14
بسیار بسیار طرح جالبیه به نظر من

دست خیلی از دلال ها را به سایت بازی سنتر جدا میکنه و محیط را کمی تصفیه میکنه
فکر کنم دوستانی که بازارچه خیلی براشون سود داشته و حالت یه مغازه مفتی داشته براشون کمی براشون سنگین تموم شده این طرح جدید و الان فشار زیاد را دارن به طماع بودن مدیرها نسبت میدن
من خودم پرمیومم، جوری میگین پولش را دادیم گه آدم فکر میکنه ماهی 12-13 میلیون تومان دارین خرج سایت را میدین

گاندی حرف خیلی قشنگی زده:
هر طرح جدیدی که ارائه میشه اول باهاش مخالفت میکنن، بعد باهاش مبارزه میکنن و آخر سر هم قبولش میکنن و از طرفداران پر و پاقرصش میشن

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
واقعا بعضی ها چی فکر میکنن پیش خودشون؟
بازیسنتر یه سایتی ـه که با هزینه شخصی اداره میشه و مالکانشون حق هر گونه بهره برداری دارن از اسم بازیسنتر !
حالا اومدن یک کار اقتصادی رو شروع کردن دیگه دلیلی نداره بیاییم اعتراض کنیم چون حق طبیعی ـشون هست !
هرچند هزینه هاش برای افرادی که میخوان خرید فروش خُرد کنن یکم بالاست ولی برای بعضی از دوستان کاسب اصلا بالا نیست ...
البته اگر بشه تمامی اکانت ها به بازار سنتر منتقل بشه و دوباره نریم و ثبت نام نکنیم خیلی بهتر میشه !
یه پیشنهاد هم اونم اینکه برای یک هفته استفاده از امکانات رو فری کنین بعد از اونم هم در قیمت ها تجدید نظر کنین ...

آخرین ویرایش:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
واقعا بعضی ها چی فکر میکنن پیش خودشون؟
اون بعضی ها چندین ساله دارن فعالیت میکنن تو فروم و حق دارن نظرات مخالف خودشونو بدن ....
مطمن باش اگر سایتی کاربری نداشته باشه اون سایت هیچ ارزشی نداره حالا چه بازیسنتر چه هر سایته دیگه ای

AMIR_DEVIL

کاربر سایت
Jun 29, 2012
135
نام
Amirhossein.Dell
آقا به نظر من قالبه سایت باید عوض شه یکمی ساده شده :d

هر کی موافقه بزنه لایک رو :d

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
اون بعضی ها چندین ساله دارن فعالیت میکنن تو فروم و حق دارن نظرات مخالف خودشونو بدن ....
مطمن باش اگر سایتی کاربری نداشته باشه اون سایت هیچ ارزشی نداره حالا چه بازیسنتر چه هر سایته دیگه ای
الان قراره یک مکانی سوا از فروم برای فروش اجناس در نظر گرفته بشه که همه چی توش میشه فروخت
شما برای اینکه بتونی کالایی رو بفروشی تو اونجا باید یک هزینه ای پرداختی کنی(البته یکم بالاست به نظرم) خُب شما مشکلت دقیقا کجای این قضیه هست؟
الان باید از شما بیاین اجازه بگیرین که مثلا بخوان یه کار اقتصادی انجام بدن ؟ من هم تو این شرایط همین کارو میکردم !

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
با احترام به نظر دوستان باید بگم من 100% مخالف هستم

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
سلام دوستان، با اینکه عضو پرمیوم نیستم اما برای پیشرفت سایت میگم که واقعا مفادی در این طرح نمی بینم،
دوستان همه ی دلایل رو گفتن: عملا چیزی به نام شناخت و دوستی میان خریدار و فروشنده بی معنا میشه. شاید موفق باشه اما میتونه وجه ی سایتی که تقریبا همه به بهترین و کاربر محور بودن اون اعتقاد دارند رو خراب کنه.(البته اگر کاربر محور هست)
بالاخره دوستان زیادی سالها در این سایت زحمت کشیدن(خودم رو نمی گم به جان شما) و به نظر من حد اقل میشد یه هیئت ژوری تشکیل داد و رای گیری و بحث میشد.
اما با اینکار به نظر شخصی من، سایت وجه تجاری تر از قبل پیدا می کنه و از دید مدیریت، کاربرای بازار سنتر مانند برگه های اسکناس دیده خواهند شد!
باز هم به نظر من یک رای گیری انجام بشه، حد اقل کاربرا بفهمن که درصد های موافق و مخالف چقدر هست.
با تشکر

Tophigh1368

کاربر سایت
Oct 12, 2011
71
نام
توفیق
جالبه اينجا كه يه بار يكي از مديران سايت كه اسمشو نميگم يه بار جنس برا فروش گذاشته بودم منو تهديد به بن كردن كه يا جنس با قيمت پايين تر بهم ميدي يا اينكه بنت ميكنم اينو ميرسونه كه اول بايد مديرا انتقادپذيري رو ياد بگيرن جوابگو باشند فقط تخلف و بن نكنند دوما بيان قانون مند كنند نه اينكه برا سركيسه مردن كاربرا هر بار يه طرح يه ايده بگذارند كه ما ميخوايم ال كنيم بل كنيم يه باره راستشو بگيد ما پول بيشتري ميخوايم دوما برا كسايي كه امتيازشون به نسبت بالا هست بايد تخفيفي قايل ميشدند يا نظرشونو ميپرسيدند در ضمن من دلال طماع نيستم خوبه بچه هاي سايت منو ميشناسن

دسترسی این کاربر بدلیل تهمت و افترا برای همیشه به انجمن قطع گردید

Last edited by a moderator:

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
الان باید از شما بیاین اجازه بگیرین که مثلا بخوان یه کار اقتصادی انجام بدن ؟
نه .....ولی شما هم نمی تونی برای بقیه کاربرا تعیین و تکلیف کنی ....

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
جالبه اينجا كه يه بار يكي از مديران سايت كه اسمشو نميگم يه بار جنس برا فروش گذاشته بودم منو تهديد به بن كردن كه يا جنس با قيمت پايين تر بهم ميدي يا اينكه بنت ميكنم اينو ميرسونه كه اول بايد مديرا انتقادپذيري رو ياد بگيرن جوابگو باشند فقط تخلف و بن نكنند دوما بيان قانون مند كنند نه اينكه برا سركيسه مردن كاربرا هر بار يه طرح يه ايده بگذارند كه ما ميخوايم ال كنيم بل كنيم يه باره راستشو بگيد ما پول بيشتري ميخوايم دوما برا كسايي كه امتيازشون به نسبت بالا هست بايد تخفيفي قايل ميشدند يا نظرشونو ميپرسيدند در ضمن من دلال طماع نيستم خوبه بچه هاي سايت منو ميشناسن
من نه با انتقاداتتون کار دارم نه توی بحث شرکت میکنم
اما شما ادعایی کردی که با این ادعای شما تمام مدیرها و ناظم های سایت را بردی زیر سوال

اگه تا 12 ساعت از الان (یعنی تا فردا 8 صبح )ادعاتون ثابت شد که هیچ ولی در غیر اینصورت دسترسیتون را خودم برای همیشه به سایت قطع خواهم کرد

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
نه .....ولی شما هم نمی تونی برای بقیه کاربرا تعیین و تکلیف کنی ....
من برای بقیه چیزی رو تعیین و کلیف نکردم من به شخصه خوشحال میشم کسایی که برای کاسبی میان اینجا دیگه بعد از این نبینمیشون ! ...
شما هم اگر فکر کار کاسبی هستی محیطی که درست شده برای افردای مثل شما هست

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
من نه با انتقاداتتون کار دارم نه توی بحث شرکت میکنم
اما شما ادعایی کردی که با این ادعای شما تمام مدیرها و ناظم های سایت را بردی زیر سوال

اگه تا 12 ساعت از الان (یعنی تا فردا 8 صبح )ادعاتون ثابت شد که هیچ ولی در غیر اینصورت دسترسیتون را خودم برای همیشه به سایت قطع خواهم کرد
ببخشید، سوالی برام پیش اومد. اگر ثابت بشه چی میشه؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
ببخشید، سوالی برام پیش اومد. اگر ثابت بشه چی میشه؟
اول ثابت کنن، بعدش را ما خودمون میگیم چی میشه

در ضمن دوست عزیز، خیلی توی مسایلی که در حیطه دانسته ها و اختیارات شما نیست ریز نشین
دوست عزیزمون خودشون انسان بالغی هستن و تمام و کمال قادر به پاسخ گویی هستن

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر