اعضای سیلور LIVE بشتابند

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
gow2.jpg

به نظر میرسه مایکروسافت اقدام جالبی رو برای اعضای لایو در نظر گرفته. قبلا هم چنین حرکت هایی رو در بازی هایی مثل GTA IV دیده بودیم.

تمامی مشترکین لایو، اعم از GOLD و silver می توانند تا تاریخ سوم آگوست (دوشنبه) بدون در نظر گرفتن اشتراک طلایی یا نقره ای از بخش چند نفره GEOW2 لذت ببرند.

این هدیه از همین حالا شروع شده، پس هر چه زودتر از این فرصت طلایی استفاده کنید :D

پ.ن: ممنون از Kiya بابت خبر.

منبع

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
ای بابا اصلا کسی geow 2 «میزنه اگه برید ببینید معلومه
اصلا باید این گلد و سیلوره یکی کنه

شما اون Friend list خودت رو نگاه نکن که کسی توش GeOW بازی نمیکنه ! این بازی فقط مخصوص ایران نیست که ! ولی خب بازم تو Friend list من خیلیا این بازی رو انجام میدن !

یه حرکت جالب دیگه ی MS هم این بود که چند وقت پیش فکر میکنم به مدت 1 ماه قیمت گلد 1 ماه شده بود 1$ !

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
به به اصلا حال کردم ما که گلدمون تموم شده بود به تازگی هم مرخصی گرفتم اونم 2 ماهه حالا هر کی پایست اینم گیمر تگ من بقیه هم گیمر تگشون رو بگزارن تا ADD کنیم حالشو ببریم
My gamertag: Vergeil

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
شما اون Friend list خودت رو نگاه نکن که کسی توش GeOW بازی نمیکنه ! این بازی فقط مخصوص ایران نیست که ! ولی خب بازم تو Friend list من خیلیا این بازی رو انجام میدن !
کسی اگر بخواد واقعا از GEOW بازی کردن لذت ببره میره Geow1 رو بازی میکنه نه Geow2 که شده n00b of War!
طرف از 50 کیلومتری با Chainsaw خیلی خوشحال میاد به سمتت ، تیر هم بهش میزنی انگار نه انگار! از همه باحال تر Smokeـه که شده خوراک n00b ها ؛ یدونه Smoke میندازه همه میفتن رو زمین بعد با Chainsaw بالاسرت منتظر میمونه تا بلندی شی و....!
Shotgun هم که سلاح اصلی بازی بود شبیه Pistol شده( البته اثر Pistol خیلی بیشتره به نظر من)
Map ها هم که همه خوشحال.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
کسی اگر بخواد واقعا از GEOW بازی کردن لذت ببره میره Geow1 رو بازی میکنه نه Geow2 که شده n00b of War!
طرف از 50 کیلومتری با Chainsaw خیلی خوشحال میاد به سمتت ، تیر هم بهش میزنی انگار نه انگار! از همه باحال تر Smokeـه که شده خوراک n00b ها ؛ یدونه Smoke میندازه همه میفتن رو زمین بعد با Chainsaw بالاسرت منتظر میمونه تا بلندی شی و....!
Shotgun هم که سلاح اصلی بازی بود شبیه Pistol شده( البته اثر Pistol خیلی بیشتره به نظر من)
Map ها هم که همه خوشحال.

بلی اینو قبول دارم ! اتفاقا الان آمار شماره ی 1 بالا رفته ! کلا این شماره ی 2 آنلاینش مشکلات زیادی داشت ! باگ , گلیچ و هزاران چیز دیگه !

این قضیه فقط تا 1 هفته هستش یا بیشتر ؟!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
این از اون حرفا بود. چه ربطی داره برادر من !!!! مگه سیلور اکانت فقط تو ایران هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوب مگه کنسول Pirate شده فقط تو ایران هست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر