شایعه اطلاعات فراوانی راجع به Xbox جدید لیک شد! همراه با مشخصات کنسول PS5

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
متنی که در ادامه می‌خوانید بر اساس پستی است که در سایت ردیت قرار گرفت و بالافاصله پاک شد، اما خوشبختانه این اطلاعات به لطف کچ گوگل همچنان در دسترس است.
این اطلاعات در حد شایعه خواهند بود و توسط شخص یا مایکروسافت تایید و تکذیب نشده‌اند.
فردی که این اطلاعات را منتشر کرده‌است در قسمتی هم به اطلاعات کنسول PS5 اشاره کرده، اما متن خبر با کلیت Xbox بعدی منتشر گشته‌است.

xbox-logo1.jpg

استودیو های جدید مایکروسافت:

در حال حاضر شرکت مایکروسافت در حال مذاکره با استودیو های فوق است:
- Asobo Studio

- IO Interactive

- Platinum Games

- Turtle Rock Studios

- Bluepoint Games

- Relic Entertainment

- The Farm 51

و استودیو های بیشتری در انگلیس، فرانسه، آلمان، لهستان، اوکراین، فنلاند، کانادا، ژاپن و کره. مایکروسافت به دنبال جذب استعداد های بزرگ و استودیو هایی در تمام نقاط جهان است. در نهایت آن‌ها یک هدف یا شماره خاص برای تعداد استودیو ندارند.

مشخصات کنسول جدید و تاریخ عرضه:

کنسول مخصوص به استریم بازی‌ها:
قیمت: 249$

- CPU: Custom 8 CORES/16 THREADS ZEN 2 CPU

- GPU: Custom NAVI @ 4+ TERAFLOPS

- MEMORY: 12GB GDDR6

- STORAGE: 1TB NVMe SSD @ 1+GB/s

- DIRECTX Raytracing + MS AI

کنسول خانگی:
قیمت: 499$

- GPU: Custom NAVI @ 12+ TERAFLOPS

- MEMORY: 16GB GDDR6

- STORAGE: 1TB NVMe SSD @ 1+GB/s

- DIRECTX Raytracing + MS AI

هر دو کنسول در تعطیلات سال ۲۰۲۰ منتشر خواهند شد. دیو کیت‌های کنسول‌های جدید در آپریل یا می سال ۲۰۱۹ در اختیار سازندگان قرار خواهند گرفت. هر دو کنسول دارای پردازنده‌های کاملا سفارشی شده هستند و از تکنیک‌های RayTracing همراه DXR پشتیبانی می‌کنند. اطلاعات بیشتر در این خصوص را در GDC سال آینده خواهیم دید.
Xbox بعدی به صورت کامل از بکوارد پشتیبانی خواهد کرد و قادر خواهد بود تمام بازی‌های Xbox One و همچنین دو کنسول Xbox 360 و Xbox را اجرا کند.

و اما PS5:
مشخصات و قیمت کنسول:
قیمت: 399$

- GPU: Custom NAVI @ 8+ TERAFLOPS

- MEMORY: 12GB GDDR6

- STORAGE: 1TB SSD

هنوز مشخص نشده که آیا کنسول PS5 از RayTracing پشتیبانی خواهد کرد.
تاریخ عرضه PS5 ابتدا در تعطیلات سال ۲۰۱۹ بوده است، اما تاریخ عرضه آن تا سال ۲۰۲۰ به تاخیر افتاده‌ و ممکن است در اوایل سال ۲۰۲۰ عرضه شود.
اطلاعاتی راجع به پشتیبانی کنسول از قابلیت بکوارد بازی‌های PS4 در دسترس نیست، اما ممکن است دلیل تاخیر عرضه اضافه کردن این قابلیت به کنسول PS5 باشد.

بازی‌های لانچ کنسول جدید Xbox:
- Halo Infinite
بازی برای کنسول Xbox one هم منتشر خواهد شد.

- Forza Motorsport
بازی از RayTracing پشتیبانی خواهد کرد.

- Age of Empires 4

- Perfect Dark

- Killer Instinct 2

- Bleeding Edge

و چند سوپرایز بزرگ دیگر:
اولین سال کنسول جدید بهترین لاین‌آپ تاریخ مایکروسافت خواهد بود.
تعدادی از فرانچایز‌ های قدیمی باز‌ خواهند گشت، ip های جدید از سازندگان جدید، بازی های انحصاری ژاپنی، بازی در سبک مخفیانه به صورت انحصاری و خیلی سوپرایز های بیشتر.

نسل جدید بهترین نسل خواهد بود!
مایکروسافت چندین و چند بمب خبری دارد که در طی ماه‌های آینده آن‌ها را اعلام خواهد کرد. بازی‌های بزرگی که منتظر آن‌ها هستید و بازی‌هایی که انتظار معرفی آن‌ها را ندارید. خرید استودیو های جدید و سرویس‌های بیشتری مثل گیم‌پس.

در نهایت هم فرد لیک کننده ادعا می‌کند که اطلاعات بیشتری دارد، اما می‌خواهد تعدادی از این اطلاعات را به صورت سوپرایز نگه دارد.

آخرین ویرایش:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
Top 5 Video Games That Have Made The Best Use Of AI

آخه تعداد پلیر رو هم بخوان مقایسه کنن باز دارن اشتباه میزنن. تمام افتخار دوستان این هست که TLoU تونسته 18 میلیون پلیر بگیره از سال 2015 تا الان در صورتی که هیلو 5 تو 8 ماه حدودا 16.5 میلیون پلیر گرفته که اون هم صرفا آمار بخش فورج هست. :D یعنی یک مد آنلاین هیلو در 8 ماه آماری نزدیک به کل پلیر بیس تلو گرفته اونم قبل از اینکه بازی بخواد بره تو گیم پس و... خیلی خیلی قبل تر از اون. :D

بعد میان اینجا از کیفیت آنلاین تلو حرف میزنن و با هیلو و گیرز مقایسه میکنن :D خب زشته دیگه :D

چه ویدئویی هم گذاشتی برای آنلاین تلو. یارو داره رسما میگه آنلاین نمیتونم خوب بازی کنم و اصلا خوشم نمیاد از آنلاین بعد میگه چون آنلاین‌ متفاوت هست خوشم اومده. موقع نقد هم که 2 تا مد بیشتر نداشته.

بعد میای میگی بخش آنلاین هیلو 5 خالی شده؟ میری تاپیک میذاری؟ واقعا سرچ کردن و دیدن مسابقات آنلاین با جایزه میلیون دلاری هیلو و انواع و اقسام ویدئوهای یوتیوب که حتی پلیرهای هیلو رو بهتر از کاد میدونن آنقدر برات سخته؟ :D خدایی داریم به کجا میریم؟ :D

از بخش سینگل تلو هم خواستی بگی یه اشاره ای به شاهکار هوش مصنوعی بازی بکن که دور هم شاد باشیم :D خیلی خوب بود، یادش بخیر :D

هوش مصنوعی دلست زبان زد هست تا قرن ها باید از شاهکار ناتی داگ یاد کرد

هیچوقت یادم نمیره که با جول بنده خدا باید هزار سوراخ سونبه پنهان میشدیم از اون طرف الی مشغول سلفی گرفتن با کلیکرها میشد اصلا انگار نه انگار الی از کنارشون رد میشد

ولی خب این یادگاری نوابغ ناتی داگ تا قرن ها ازش یاد میشه :D

این تاپیک واقعا LOL داره :D

آره واقعا لول داره

اگه يه زماني تونستيم داخل اين فروم حالي كنيم كه هوش مصنوعي الي كه باعث ديده شدنش ميشد انتخابه خوده سازنده ها بوده واسه ضربه نخوردن به گيم پلي و راحتيه گيمر من اسممو ميزارم مش غلام

زیادی انتظار داری ، هر وقت به جایی رسیدیم که درباره بازی که از نزدیک هم ندیدیم نظر ندیم، من اسمم رو می‌زارم سمندون.

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
شما یا توباغ نیستی یا نمیخوای حقایق قبول کنی اینا فک نکنم هیچکدوم سرور اختصاصی داشته باشن همون لست هم با اون سرورهیpear to pearمضخرفش تا پلیر پیدا می‌کرد همه مرده های آدم از قبر بیرون میومدن فک کنم تو لایو هیچکدوم از انحصاریهاشو آنلاین نزدی

تو لایو بین ایرانیا حداقل اون دوره ای بودم همه اهل آنلاین و پارتی چت بودن ولی توpsnبرعکسه میگی بیا پارتی انگار بهش فحش دادی
چشمان بسته ای که کلا هزار نفر در ایران را میبینید
مشکل امثال شما دقیقا همینه فکر میکنی تمام 94 میلیون خریدار PS4 همه همین ایرانیان:lol::Laughing:
این که درآمد فقط PSN چجوری از کل شرکت نینتندو و بخش XBOX مایکروسافت بالاتره فقط معلوم نیست دلیلش چیه:Thinking:
اون زمان که تلو بازی میکردم سه سوته پلیر پیدا میکرد الان دیگه خبر ندارم نظری نمیدم
اما امیدوارم تو پست این 3 بازی حضور داشته باشی تا بفهمی خدای مولتی پلیر کدوم شرکته تا اون روز بدرود
به ویژه حتما تو پست DS باش
خدایا شفا
بازی ای که روی xbox و دریمکست امده رو انحصاری حساب میکن مثل اینکه توم ریدر 2015 اول برای one امده بعد برای بقیه بعد ما بگیم توم ریدر انحصاری وانه :)):)):)):)):)):))
کار بعضی به کجا کشیده که از متا بازی مولتی پلتفرم میرن بالا
عیب نداره شاید یه روزی بازی هاتون متا 97 گرفتن
میدونم متا 98 سخته تحملش باهاش کنار بیا:Laughing::lol:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

چه مقاله مستدلی هم گذاشتی :D ما ویدیو میذاریم شما چی میذاری، انگار ندیدیم چطوری هست. خوبه بازی کردیم و میگیم بازی نکرده بودیم چی میشد :D

زیادی انتظار داری ، هر وقت به جایی رسیدیم که درباره بازی که از نزدیک هم ندیدیم نظر ندیم، من اسمم رو می‌زارم سمندون.

مش غلام و سمندون و ... :D چه خبرتونه؟ چه خبرتووونه؟؟؟؟ :D

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چشمان بسته ای که کلا هزار نفر در ایران را میبینید
مشکل امثال شما دقیقا همینه فکر میکنی تمام 94 میلیون خریدار PS4 همه همین ایرانیان:lol::Laughing:
این که درآمد فقط PSN چجوری از کل شرکت نینتندو و بخش XBOX مایکروسافت بالاتره فقط معلوم نیست دلیلش چیه:Thinking:
اون زمان که تلو بازی میکردم سه سوته پلیر پیدا میکرد الان دیگه خبر ندارم نظری نمیدم
اما امیدوارم تو پست این 3 بازی حضور داشته باشی تا بفهمی خدای مولتی پلیر کدوم شرکته تا اون روز بدرود
به ویژه حتما تو پست DS باش
والا فروم ایرانیه دارم بحث در مورد پلیرهای ایرانی میکنم فرند های خارجی هم زیاد دارم بجز یه عده که بهشون تروفی هانتر میگن بقیه بازی‌های آفلاین براشون مهم نیست چیزی که اینجا برعکسه
من کاری ب درآمد فلان شرکت ندارم چرا شقایق رو به گودرز ربط میدی
بعدشم اون تلویی که شما سه سوت پلیر پیدا میکردی لابد مهدی ادیشن بوده
در مورد خدای آنلاین هم لابد سونی خدای آنلاینه از دیدشما
بهرحال بحث با شما فایده نداره خیلی تمسخرآمیز وتعصبی داری بحث میکنی

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
والا فروم ایرانیه دارم بحث در مورد پلیرهای ایرانی میکنم فرند های خارجی هم زیاد دارم بجز یه عده که بهشون تروفی هانتر میگن بقیه بازی‌های آفلاین براشون مهم نیست چیزی که اینجا برعکسه
من کاری ب درآمد فلان شرکت ندارم چرا شقایق رو به گودرز ربط میدی
بعدشم اون تلویی که شما سه سوت پلیر پیدا میکردی لابد مهدی ادیشن بوده
در مورد خدای آنلاین هم لابد سونی خدای آنلاینه از دیدشما
بهرحال بحث با شما فایده نداره خیلی تمسخرآمیز وتعصبی داری بحث میکنی
مصطفی جان این ادم ها بازی مولتی پلتفرمی که برای XBOX و دریمکست میاد رو انحصاری حساب میکنن بعد تو باهاشون درباره این مسائل بحث میکنی؟

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
@LiviNG D3AD

ديگه وقتي از اين همه سايت و نمرات معتبر و جوايز رو چشم پوشي ميكني و ميري ويديو از يوتيوب مياري.

بيا منم از يوتيوب برات ميارم چون ظاهرا خيلي واست معتبره.

به جا تلو داري خودت رو ترول ميكني.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مصطفی جان این ادم ها بازی مولتی پلتفرمی که برای XBOX و دریمکست میاد رو انحصاری حساب میکنن بعد تو باهاشون درباره این مسائل بحث میکنی؟
استاد فرق بین سرور اختصاصی وpear to pearرو نمیدونن ماداریم بحث میکنیم از بس هم محبوبه حتی همقطاریاشم لایکش نمیکنن

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
@LiviNG D3AD

ديگه وقتي از اين همه سايت و نمرات معتبر و جوايز رو چشم پوشي ميكني و ميري ويديو از يوتيوب مياري.

بيا منم از يوتيوب برات ميارم چون ظاهرا خيلي واست معتبره.

به جا تلو داري خودت رو ترول ميكني.

یه جوری میگی یوتیوب انگار که چی. یارو هوش مصنوعی بازی رو همونطور که بوده تو شرایط مختلف نقد کرده قشنگ هم داره نشون میده بازی رو دیگه این رو هم اسم میذارید روش؟ :D این همه تعصب رو یه بازی برای چیه؟ :D

نگران من هم نباش :D «از یوتیوب فیلم میاری» خدایی این قهقه داره نه از اینا :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
9 Games with the Best Artificial Intelligence

من کاور tlouرو از پشت ویترین دیدم دیگه ، چراانقدر بی انصافی میکنید.

بازی کردن یا نکردن یه بازی نه باعث افتخاره نه فتح اورست ، ولی وقتی بیای در موردش تز بدی و فکت صادر کنی ، قضیه فرق میکنه.

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
ماشاالله چه پشتکاری هم داری :D آقا شما جای این وقتی که میذاری از سایتهای در پیت مطلب و ویدیو بذاری در وصف بازی مورد علاقت بشین همین یه ویدیو که طرف گذاشته رو ببین بگو چرا بازی اینطوری هست :D تمام :D

نه خودت رو خسته کن نه ما رو شاد :D

• Like
Reactions: Only Xbox

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,733
نام
علی
دو تا آمار جدا هست. 5.5 میلیون کاستو مچ و 16.5 میلیون پلیر فورج الان از چی داری به چی میرسی خدا عالمه :D

Cm3l5bNUIAAdwF-.jpg

ما هم عیناً تنک یو :D
ای خدا ... نمیدونم چرا در مقابل فهمیدنش مقاومت میکنی در فروم هایی هم که یکیشو گذاشتم همه فهمیده بودن که منظور 16.5 میلیون بازیکن برا 5.5 میلیون مچ بوده نه اینکه 16.5 میلیون پلیر یونیک باشه در همین عکسی که گذاشتی هم مشخصه . شما میتونی هر طوری میخوای فکر کنی مانع توهماتت نمیشم به اندازه کافی با رفیقت تاپیکو به گند کشیدید با ترول های چیپتون
کسی به شما بی احترامی نکرد ولی وقتی اطلاعات کافی نداری تعصبی هم رفتارمیکنی همشم شکلک میذاری بحث اینجوری میشه مشکل شما اینه فک میکنید اون کمپانی مثل خداست و از هرعیب و نقصی مبراست در صورتی که توی این دنیا هرچیزی نه کامل سفیده نه سیاه سونی هم قطعا توی بخش آنلاین و مولتی از مایکروضعیفتره
این مشکل مچ میکینگ TLOU متاسفانه فقط در ایران بود (البته این اواخر خیلی بهتر شد نسبت به اوایل) که دلیل اصلیش نت و پینگ خیلی بد خودمون بود و البته مدت ها سرورهای ND فیلتر بود که میگفتن دلیلش شاید کلمه naughty بوده البته اینکه بازی و کلا ND سرورهای اختصاصی هم نداره باز یکی از دلایل بود ولی به هر حال برا خارجیا راحت پیدا میکرد مثلا هر وقت پارتی لیدر یه خارجی میشد سریع پیدا میکرد . در هر صورت اصل موضوع چیز دیگه ای بود اینکه مولتی فوق العاده ای مثل TLOU راحت ترول میشد اونم بدون هیچ اطلاعات و تجربه ای حالا بماند که سینگلش هم ترول میکنن lol اونجا ندیدم شما بیای از تعصب و فن بازیو و این حرفا بگی چون به اندازه کافی پست های بی منطق هست

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
ای خدا ... نمیدونم چرا در مقابل فهمیدنش مقاومت میکنی در فروم هایی هم که یکیشو گذاشتم همه فهمیده بودن که منظور 16.5 میلیون بازیکن برا 5.5 میلیون مچ بوده نه اینکه 16.5 میلیون پلیر یونیک باشه در همین عکسی که گذاشتی هم مشخصه . شما میتونی هر طوری میخوای فکر کنی مانع توهماتت نمیشم به اندازه کافی با رفیقت تاپیکو به گند کشیدید با ترول های چیپتون

همینمون مونده بود شما یادمون بدی کی چی نوشته کی چی ننوشته :D شما منظور 343 رو نمیخواد یاد ما بدی، برو به کارهای دیگت برس :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر