شایعه اطلاعات فراوانی راجع به Xbox جدید لیک شد! همراه با مشخصات کنسول PS5

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
متنی که در ادامه می‌خوانید بر اساس پستی است که در سایت ردیت قرار گرفت و بالافاصله پاک شد، اما خوشبختانه این اطلاعات به لطف کچ گوگل همچنان در دسترس است.
این اطلاعات در حد شایعه خواهند بود و توسط شخص یا مایکروسافت تایید و تکذیب نشده‌اند.
فردی که این اطلاعات را منتشر کرده‌است در قسمتی هم به اطلاعات کنسول PS5 اشاره کرده، اما متن خبر با کلیت Xbox بعدی منتشر گشته‌است.

xbox-logo1.jpg

استودیو های جدید مایکروسافت:

در حال حاضر شرکت مایکروسافت در حال مذاکره با استودیو های فوق است:
- Asobo Studio

- IO Interactive

- Platinum Games

- Turtle Rock Studios

- Bluepoint Games

- Relic Entertainment

- The Farm 51

و استودیو های بیشتری در انگلیس، فرانسه، آلمان، لهستان، اوکراین، فنلاند، کانادا، ژاپن و کره. مایکروسافت به دنبال جذب استعداد های بزرگ و استودیو هایی در تمام نقاط جهان است. در نهایت آن‌ها یک هدف یا شماره خاص برای تعداد استودیو ندارند.

مشخصات کنسول جدید و تاریخ عرضه:

کنسول مخصوص به استریم بازی‌ها:
قیمت: 249$

- CPU: Custom 8 CORES/16 THREADS ZEN 2 CPU

- GPU: Custom NAVI @ 4+ TERAFLOPS

- MEMORY: 12GB GDDR6

- STORAGE: 1TB NVMe SSD @ 1+GB/s

- DIRECTX Raytracing + MS AI

کنسول خانگی:
قیمت: 499$

- GPU: Custom NAVI @ 12+ TERAFLOPS

- MEMORY: 16GB GDDR6

- STORAGE: 1TB NVMe SSD @ 1+GB/s

- DIRECTX Raytracing + MS AI

هر دو کنسول در تعطیلات سال ۲۰۲۰ منتشر خواهند شد. دیو کیت‌های کنسول‌های جدید در آپریل یا می سال ۲۰۱۹ در اختیار سازندگان قرار خواهند گرفت. هر دو کنسول دارای پردازنده‌های کاملا سفارشی شده هستند و از تکنیک‌های RayTracing همراه DXR پشتیبانی می‌کنند. اطلاعات بیشتر در این خصوص را در GDC سال آینده خواهیم دید.
Xbox بعدی به صورت کامل از بکوارد پشتیبانی خواهد کرد و قادر خواهد بود تمام بازی‌های Xbox One و همچنین دو کنسول Xbox 360 و Xbox را اجرا کند.

و اما PS5:
مشخصات و قیمت کنسول:
قیمت: 399$

- GPU: Custom NAVI @ 8+ TERAFLOPS

- MEMORY: 12GB GDDR6

- STORAGE: 1TB SSD

هنوز مشخص نشده که آیا کنسول PS5 از RayTracing پشتیبانی خواهد کرد.
تاریخ عرضه PS5 ابتدا در تعطیلات سال ۲۰۱۹ بوده است، اما تاریخ عرضه آن تا سال ۲۰۲۰ به تاخیر افتاده‌ و ممکن است در اوایل سال ۲۰۲۰ عرضه شود.
اطلاعاتی راجع به پشتیبانی کنسول از قابلیت بکوارد بازی‌های PS4 در دسترس نیست، اما ممکن است دلیل تاخیر عرضه اضافه کردن این قابلیت به کنسول PS5 باشد.

بازی‌های لانچ کنسول جدید Xbox:
- Halo Infinite
بازی برای کنسول Xbox one هم منتشر خواهد شد.

- Forza Motorsport
بازی از RayTracing پشتیبانی خواهد کرد.

- Age of Empires 4

- Perfect Dark

- Killer Instinct 2

- Bleeding Edge

و چند سوپرایز بزرگ دیگر:
اولین سال کنسول جدید بهترین لاین‌آپ تاریخ مایکروسافت خواهد بود.
تعدادی از فرانچایز‌ های قدیمی باز‌ خواهند گشت، ip های جدید از سازندگان جدید، بازی های انحصاری ژاپنی، بازی در سبک مخفیانه به صورت انحصاری و خیلی سوپرایز های بیشتر.

نسل جدید بهترین نسل خواهد بود!
مایکروسافت چندین و چند بمب خبری دارد که در طی ماه‌های آینده آن‌ها را اعلام خواهد کرد. بازی‌های بزرگی که منتظر آن‌ها هستید و بازی‌هایی که انتظار معرفی آن‌ها را ندارید. خرید استودیو های جدید و سرویس‌های بیشتری مثل گیم‌پس.

در نهایت هم فرد لیک کننده ادعا می‌کند که اطلاعات بیشتری دارد، اما می‌خواهد تعدادی از این اطلاعات را به صورت سوپرایز نگه دارد.

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
جوابی نداری؟:Laughing::Hurted:

ببین وقت اضافه که ندارم :D موضوع ین بود که مولتی بازیهای سونی تعطیل هست یا اینکه اصلا مولتی ندارن بازیهاش. الان شما تست هوش داری میگیری که من باید جواب بدم یا چی؟ :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار

جوابی نداری؟:Laughing::Hurted:

باید درک کنی ، جوابی وجود نداره، دوستمون هم امروز شوخ طبعیش گل کرده. وگرنه خودش بهتر می‌دونه آب چقدر قطعه

و همین بازیابی که مخاطب ندارن و چهل سال مخاطب رو سرگرم نمیکنن ، چطور برند محبوبش رو به خاک و خون کشیدن​

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
ببین وقت اضافه که ندارم :D موضوع ین بود که مولتی بازیهای سونی تعطیل هست یا اینکه اصلا مولتی ندارن بازیهاش. الان شما تست هوش داری میگیری که من باید جواب بدم یا چی؟ :D
نگاه این پستای من:
TLOU مولتی پلیر داره و خود من نزدیک 2 سال بازیش میکردم این از این
دوما اگر تعداد ساعات سرگرمی بازیای گوشی میتونن تا خود قیامت شمارو سرگرم کنن سه تنوع ژانر هیچ جا نزدیک به PS هم نیست جایی که بازیاش فقط و فقط رو PS هستن نه یه سری عناوین مولتی پتلفرم که به راحتی رو PC در دسترس هستن.
تنوع ژانر در این نسل
بازیایی که خود Sony ناشرشون بوده و بدون احتساب عناوین ریمستر و ریمیک و بدون حساب کردن عناوین VR و PlayLink که خودشون یه دنیا دیگه هستن
The Last of Us Part II سبک : Survival horror_action-adventure
Death Stranding سبک : نامعلوم _ ای پی جدید
Ghost of Tsushima سبک : Action-adventure, stealth _ ای پی جدید
Days Gone سبک : Survival horror_action-adventure_Open World _ ای پی جدید
Dreams سبک : بازی سازی!|Sandbox _ ای پی جدید
MLB: The Show سبک : Sports(شبیه ساز بیس بال)
Concrete Genie سبک : Action-adventure game _ ای پی جدید
Detroit: Become Human سبک : interactive movie _ ای پی جدید
God of War سبک : Action-adventure‎; ‎Hack and slash _ ریبوت
Marvel's Spider-Man سبک : Action-adventure،Super Heroes
Gran Turismo Sport سبک : Racing
Gravity Rush 1&2 سبک : Action-adventure ای پی جدید
Horizon Zero Dawn سبک : Action role-playing ای پی جدید
Knack 1&2 سبک : Platformer, beat 'em up ای پی جدید
Everybody's Golf سبک : Sports(شبیه ساز گلف)
Matterfall سبک : Side-scrolling, Shooter game _ ای پی جدید
Drawn to Death سبک : Third-person shooter _ ای پی جدید
Ratchet & Clank سبک : Platformer, shooter
The Last Guardian سبک : Action-adventure _ ای پی جدید
Uncharted 4: A Thief's End سبک : Action-adventure
Alienation سبک : Shooter game, Role-playing video game _ ای پی جدید
Bound سبک : Platform game, Art game _ ای پی جدید
Hardware Rivals سبک : Vehicular combat _ ای پی جدید
Kill Strain سبک : Action, General _ ای پی جدید
Shadow of the Beast سبک : Platform
The Tomorrow Children سبک : Action game _ ای پی جدید
Bloodborne سبک : action role-playing _ ای پی جدید
Tearaway Unfolded سبک : Platform game, Adventure game _ ای پی جدید
The Order: 1886 سبک : Action-adventure _ ای پی جدید
Until Dawn سبک : Survival horror_interactive movie _ ای پی جدید
Everybody's Gone to the Rapture سبک : Adventure, art game _ ای پی جدید
Fat Princess Adventures سبک : Action role-playing game _ ای پی جدید
DRIVECLUB سبک : Racing _ ای پی جدید
inFAMOUS Second Son سبک : ‎Action-adventure_Open World
LittleBigPlanet 3 سبک : Puzzle-platformer, sandbox
CounterSpy سبک : Stealth game _ ای پی جدید
Entwined سبک : Rhythm game _ ای پی جدید
Hohokum سبک : Art game _ ای پی جدید
Killzone Shadow Fall سبک : First-person shooter
Doki-Doki Universe سبک : Adventure _ ای پی جدید
RESOGUN سبک : Side-scroller, shoot 'em up _ ای پی جدید
.
.
.
.
.
.
.
.
اینم مقایسه انحصاری های دو پلتفرم در نسل 8 کاملا دقیق و به صورت تفکیک شده از انحصاری زمانی کنسولی کامل دائم و ...
List of PS4 Exclusives - Gematsu
List of Xbox One Exclusives - Gematsu
قضاوت با شما خواننده عزیز\m/
و نتیجه این سیستم این آمار تا پایان 2018 رو برجا گذاشته :
(Units sold 91.6 million (as of December 31, 2018
(Units shipped 94.2 million (as of December 31, 2018
آدم گاهی حس میکنه از یه سیاره دیگه اومدن و کلا رو این کره زنگی نمیکنن
همچین آماریو ببینی و باز حرف خودتو بزنی:-"
ببین بدون سند حرف میزنی فقط حرفه که ول میکنی وسط مثل من بیا با سند مدرک حرفتو بزن من جواب حرف بدون سند نمیدم
ای نمیدونم مولتی اون بده مولتی من خوب و اینا به درد کل کل های فن بویانه خودت میخوره دیدی که من دقیقا و با جزییات جوابتو دادم به جا این حرفا به برترین برند گیم جهان احترام بذار و رد شو
در اینه که مولتی لست از تمام مولتی های بازیای مایکرو هم برتره شکی نیست فروش 17 میلیون نسخه ای رو دو پلتفرم PS3 و PS4 و از اون مهم تر 17 میلیون پلیر رو PS4 حرف منو ثابت میکنه
دستاورد سونی تو بخش آنلاین موفق ترین سرویس حال حاظر صنعت گیم و پایه گذاری استریم در صنعت گیم با PS Now
به نحوی که مایکرو داره با ایکس کلود ازش اسکی میره و دقیقا داره ایده های سونی کپی میزنه که واقعا کار زشتیه دقیقا مثل کپی زدن کنسول از رو Sony
View attachment 101175
اصلا اینارو ولش بیا جواب اینو بده
بیا بگو چرا تمام کنسول های تاریخ مایکروسافت رو هم اندازه PS2 نفروختن؟
بفرما
حرفی حدیثی؟
لابه لاشون چندتا سوال بود
اما اومدی گفتی مولتی خوب و بد بیا به من بگو چی تایین میکنه کدوم مولتی خوبه و کدوم بد؟
چطور مولتی یه بازی تعطیله و هنوز ملت دارن بازیش میکنن و عاشقشن؟
بیا بر اساس یه نقد درست بگو مولتی TLOU بده!
بیا بگو چطور نتیجه گرفتی مولتی پلیر عناوین Sony ضعیفه
چی این خوبو بد و تایین میکنه نظر تو؟
بعد یه چیز دیگه یعنی چون میشه چندسال coc بازی کرد یعنی از بقیه بازیا بهتره؟
اینم برام جالب بود بدونم

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
باید درک کنی ، جوابی وجود نداره، دوستمون هم امروز شوخ طبعیش گل کرده. وگرنه خودش بهتر می‌دونه آب چقدر قطعه

و همین بازیابی که مخاطب ندارن و چهل سال مخاطب رو سرگرم نمیکنن ، چطور برند محبوبش رو به خاک و خون کشیدن​

آب رو همین شماها قطع کردید دیگه :D یه چیزی گفتید حالا هر چقدر هم بخواید سر و تهش رو هم بیارید نمیشه رکورد مصرف سرانه آب کشور رو هم جابجا کردید :D همه چیز رو به هم ربط میدید که شاید بشه ولی خب نمیشه که بشه :D

برند محبوب من هم نمیدونم چطوری و کجا به خاک و خون کشیده شده وقتی داره چپ و راست رکورد درآمد میزنه :D کلا روحیه خشنی دارن سونی فن ها همش دم از خاک و خون و ... میزنن :D

نگاه این پستای من:

لابه لاشون چندتا سوال بود
اما اومدی گفتی مولتی خوب و بد بیا به من بگو چی تایین میکنه کدوم مولتی خوبه و کدوم بد؟
چطور مولتی یه بازی تعطیله و هنوز ملت دارن بازیش میکنن و عاشقشن؟
بیا بر اساس یه نقد درست بگو مولتی TLOU بده!
بیا بگو چطور نتیجه گرفتی مولتی پلیر عناوین Sony ضعیفه
چی این خوبو بد و تایین میکنه نظر تو؟

شما اول برادریت رو ثابت کن بعد. :D الان TLoU چندمین بازی پر پلیر سونی هست (به صورت ماهانه) بعد اصلاً از 2013 تا الان یعنی همین یه بازی رو دارید که مولتی بزنید؟ :D اصلا شما اسم بازیهای انحصاری دارای مد مولتی پلیر سونی رو بیار ببییم چی میگید 2 صفحه؟ :D

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
یبار از یه جایی برا فامیلمون میخواستم دلست رو بگیرم بعد فروشنده که سنشم زیر بیست بود گفت من تا وسطاش رفتم حال نکردم:| بعد گفت بجای دلست بتل 5 رو بگیر براش .
حالا منظورم اینه که نسل جدید گیمرها که اکثرا انلاین باز و کژوال هستند فکر میکنن گیم یعنی فقط انلاین درصورتی که بخش تکنفره ساختش خیلی سختره و کلی باید هنر بخرج داد و علتی اینکه خیلی از بازیها الان بخش انلاین براش میزارن بخاطر فشار ناشره وگرنه بازیهایی مثل دلست چه انلاین داشته باشه چه نداشته باشه چیزی از ارزشش کم نمیشه .

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من دوست دارم منطقی با‌شم چون حقایق دوست دارم بدونم ازطرفی هم دوست دارم دوتا کمپانی معظم قوی باشن تا بینشون رقابت باشه تا گیمرها بیشتر سود کنن
این چند وقته بحثهای زیادی شده در مورد استودیوهای مایکروسافت خب باید قبول کرد که اینایی جدید اومدن خب طبیعتا نمیتونن از نظر کیفیت به سونی برسن مورد بعدی قدرت کنسول‌های نسل بعده که احتمال زیاد از مایکروسافت قوی‌تر باشه ولی نه با این تفاوت فاحش
در مورد آنلاین و مولتی پلیرهم که مایکروسافت خیلی بهتر و قوی‌تر هست نسبت به سونی ولی دوتا بازی از سونی آنلاین عالی دارن یکیش لست اون یکی هم گرانتوریسمو
درهرصورت خب هردوتا کمپانی نقاط ضعف و قدرتی دارن و فن‌های دوطرف در باطن قبول دارن ضعفها و ولی اینجا میان رودربایستی خاصی دارن
بهرحال بنظرم تا مشخص شدن مشخصات دقیق و رسمی حداقل صبرکنیم و از همین الان کمپانی ای رو بازنده و برنده ندونیم
اون دوستمون در مورد اسپایدر من تز جدیدی رو مطرح کرد بنظرم بخوایم ریز بشیم تن بازی‌های سینگل شاید بالا90درصدشون این مشکلو دارن ضمنا کسی بخواد مهارت‌ زیاد بشه باید آنلاین بازی کنه اینکه من هی آفلاین بزنم بعد توقع پیشرفت مهارت داشته باشم غلطه ولی بهش توصیه میکنم موقع بازی کردن عناوین رقیب سعی کن لذت ببری و اصلا برات مهم نباشه کدوم کمپانی این بازیو ساخته و یا ناراحت باشی چرا روی کنسول مورد علاقه ات نیومده سعی کن توی این مملکت بیشترین لذت رو از هر بازی ای ببری

من نسل قبل خیلی سونی فن بی تعصبی بودم تو این نسل سعی کردم حقایق رو ببینم وتعصبی برخورد نکنم آرزوی نابودی هیچ کنسول وکمپانی ای رو هم ندارم بازم میگم دوست دارم رقابت شدیدی بین سونی و مایکروسافت باشه تاهم شاهد سرویس‌های بهتری باشیم هم عناوین بهتری چه اشکالی داره گیم پس هم برا سونی بیاد مثلا؟

shooshcity

کاربر سایت
Jan 3, 2011
448
یبار از یه جایی برا فامیلمون میخواستم دلست رو بگیرم بعد فروشنده که سنشم زیر بیست بود گفت من تا وسطاش رفتم حال نکردم:| بعد گفت بجای دلست بتل 5 رو بگیر براش .
حالا منظورم اینه که نسل جدید گیمرها که اکثرا انلاین باز و کژوال هستند فکر میکنن گیم یعنی فقط انلاین درصورتی که بخش تکنفره ساختش خیلی سختره و کلی باید هنر بخرج داد و علتی اینکه خیلی از بازیها الان بخش انلاین براش میزارن بخاطر فشار ناشره وگرنه بازیهایی مثل دلست چه انلاین داشته باشه چه نداشته باشه چیزی از ارزشش کم نمیشه .
احسنت، از اول همین رو میگفتید =D>

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
TLOU U4 GTS DC KZS MLB LBP3 BB EBG WOC و ...
حالا بیا بگو چی تایین میکنه کدوم مولتی پلیر خوبه کدوم بد؟
جواب سوالای منم بده با تشکر

WipEout Omega Collection
Everybody's Golf
Little Big Planet 3
Blood Borne
The Last of Us
MLB
Killzone Shadow Fall
Uncharted 4
Gran Turismo Sport
DriveClub

همین؟ :D بازی گلف؟ وایپ اوت؟ درایوکلاب با اون لانچ عالی بخش مولتی پلیرش؟ بازی Co-Op؟ :D خب حالا اینا رو بیخیال :D

کیفیت بازی مولتی پلیر رو اینها تعیین میکنن:

1- مکانیزمها و قدرت ماندگاری بازی تعیین میکنه (تو لیست بازی‌های پر پلیر ماهانه یا هفتگی)
2- اینکه تا چند وقت بعد از عرضه ملت باز میشینن پاش بازی کنن
3- اینکه با اومدن بازیهای جدید باز هم اون بازی انجام بشه و از دور خارج نشه
4- اینکه ازش ساپورت و پشتیبانی بشه و براش کانتنت بیاد و آپدیت بیاد و ...
5- اینکه بشه یه eSport حداقل پیرامونش راه انداخت
6- اینکه یه حرف تازه‌ای/متفاوتی برای زدن داشته باشه
7- اینکه چند تا مد مختلف و خوب داشته باشه از Co-Op گرفته تا PvP تا PvE که باز هر کدوم میتونن مدهای مبارزه متفاوتی داشته باشن
8- اینکه گیم پلیش مهارت محور باشه و مکانیزمهای تعیین کننده داشته باشه برای کنترل کاراکتر و شوتینگ و ...
9- کنترل دقیق و قابل پیشبینی داشته باشه که بشه به عنوان یه بازی رقابتی بهش نگاه کرد

و در نهایت اینکه حداقل 4 تا سایت و مجموعه بیان بگن آقا این بازی مولتی خوبی داره و تعریف کنن ازش و از پلیرها هم بازخورد درست و حسابی بگیره. همون 2016 که آنچارتد 4 اومده برو لیست VGA رو ببین که گیرز 4 رو گذاشتن توی لیست بهترین بازی مولتی پلیر نه آنچارتد 4 رو. مقایسه از این بهتر؟ :D

گیرز کلی مد PvP داره، مد هورد رو داره که به یه استاندارد تو خیلی از بازیها تبدیل شده، Co-Op داره (به عنوان یک بخش اصلی بازی) و در eSport حضور داره و کاملا باید کنترل دقیق بازی رو درک کنی و تمرین کنی تا بتونی بازی کنی. این یه مثال بود. هیلو 5 (که خیلی کاملتر از گیرز هست از نظر مولتی و محتوا) و هیلو MCC و KI و فورتزا هم همین هستن. اونطرف هم SoT هست که با مد PvE اومد جلو و یه سبک کاملا متفاوت از مولتی رو ارائه میده و به زودی یه مد PvP هم بهش اضافه میشه.

در کل اینکه LBP3 و بازی گلف و وایپ اوت رو گذاشتی تو لیستت خودش گویای همه چیز هست :D سوالهای دیگت رو هم نمیرم بخونم اگر به این صحبت ربط داره مطرح کن اگر نه خدافظی :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
از این خوشم میاد که PUGB هنوزم جزو انحصاری ها ازش نام برده میشه! (به به واقعا! دمتون گرم:D )
و مثلا SF V کشک هم نمیباشد! :D

هی هم میگن درایو کلاب، تا همین آخر کاری هم خودشون رو میزدن به اون راه و چیزی به نام GTS و کلا سری GT رو حساب نمیکردن! من که تا حالا GT نزدم هم هزاربار اخبار مسابقاتش رو شنیدم:D

حساب نکردن امثال LBP اینا هم خوبه! لازم نیست یک بازی حتما رقابتی یا ESport داشته باشه،تا یک مولتی پلیر خوب حساب بشه:D (دوستانی که آمار دستشون یه آماری بیارن برای این ها بزارن ببینیم توی LBP چند چندیم و چندتا مرحله به اشتراک گذاشته شده... :-" )

کلا که : اخیرا پی بردیم نه بازی های سینگل پلیر سونی مالی هستن، نه بازی های مولتی پلیرش(اگر داشته باشه اصلا! :D ) اصلا وجود سونی برای این صنعت هیچ سود و منفعتی نداره! یک مشت ... میریم کنسول هاشون رو میخریم و همینطور بازی هاشون رو،چون بازی بلد نیستیم! :D و هیچی از ماهیت گیم حالیمون نیست! و جدا از اینکه PC Master Race ، الان XBoxـی ها هم Master Race ! این وسط گیمرهای کنسول های سونی میمونند و حوضشون! اون نینتندو فن ها هم چون اینجا چندان وجود خارجی ندارن کاریشون نداریم،وگرنه پاش بیفته اونا هم همچنان نینی تندویی هستن یحتمل :|

بیاین همین پاراگراف بالایی رو مستقیم بگید دیگه! چه کاریه حرفتون رو زیر هزارتا حرف دیگه میپوشونید:D

آخرین ویرایش:

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
از این خوشم میاد که PUGB هنوزم جزو انحصاری ها ازش نام برده میشه! (به به واقعا! دمتون گرم:D )
و مثلا SF V کشک هم نمیباشد! :D

هی هم میگن درایو کلاب، تا همین آخر کاری هم خودشون رو میزدن به اون راه و چیزی به نام GTS و کلا سری GT رو حساب نمیکردن! من که تا حالا GT نزدم هم هزاربار اخبار مسابقاتش رو شنیدم:D

حساب نکردن امثال LBP اینا هم خوبه! لازم نیست یک بازی حتما رقابتی یا ESport داشته باشه،تا یک مولتی پلیر خوب حساب بشه:D (دوستانی که آمار دستشون یه آماری بیارن برای این ها بزارن ببینیم توی LBP چند چندیم و چندتا مرحله به اشتراک گذاشته شده... :-" )

کلا که : اخیرا پی بردیم نه بازی های سینگل پلیر سونی مالی هستن، نه بازی های مولتی پلیرش(اگر داشته باشه اصلا! :D ) اصلا وجود سونی برای این صنعت هیچ سود و منفعتی نداره! یک مشت ... میریم کنسول هاشون رو میخریم و همینطور بازی هاشون رو،چون بازی بلد نیستیم! :D و هیچی از ماهیت گیم حالیمون نیست! و جدا از اینکه PC Master Race ، الان XBoxـی ها هم Master Race ! این وسط گیمرهای کنسول های سونی میمونند و حوضشون! اون نینتندو فن ها هم چون اینجا چندان وجود خارجی ندارن کاریشون نداریم،وگرنه پاش بیفته اونا هم همچنان نینی تندویی هستن یحتمل :|

بیاین همین پاراگراف بالایی رو مستقیم بگید دیگه! چه کاریه حرفتون رو زیر هزارتا حرف دیگه میپوشونید:D

SFV که قربونش برم مانی هت هست برای سونی هم نیست IPـش. نسل بعد هم شاید انحصاری نباشه و خب مقابلش KI هست خدا رو شکر :D یه GTS هست که اون هم 3 تا Forza 5/6/7 رو داره روبروش و 3 تا FH 2/3/4 که البته جنس مولتی پلیر متفاوتی دارن این دو تا سری :D

حساب نکردن LBP هم کاملا خوبه چون وقتی بحث از بهترین مولتی هست یه بازی تولید کانتنت رو نمیدازن وسط بگن اینم مولتی پلیر :D یه فورج هیلو 5 بیشتر از اون میتونه تجربه لذت بخش مولتی بده به پلیر صرف نظر از مدهای دیگش :D این ناله ها و روضه خوندنها .... هم والا دیگه قدیمی شده :D یه حرف جدید بزنید

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
هرچقدر

این kzs همون هیلو کیلره؟ :-"
هر وقت از کیلزون به عنوان هیلو کیلر یاد میشه کلا میترکم از خنده :)):)):))
کلا یه دونه متا بالا 90 داره بعد میان اسمش رو کنار هیلویی میذارن که حتی نسخه فرعیش(هیلو ریچ) متا 91 داره
یعنی معرکه ان اینا به خدا

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,257
نام
امیر حسین
SFV که قربونش برم مانی هت هست برای سونی هم نیست IPـش. نسل بعد هم شاید انحصاری نباشه و خب مقابلش KI هست خدا رو شکر :D یه GTS هست که اون هم 3 تا Forza 5/6/7 رو داره روبروش و 3 تا FH 2/3/4 که البته جنس مولتی پلیر متفاوتی دارن این دو تا سری :D

حساب نکردن LBP هم کاملا خوبه چون وقتی بحث از بهترین مولتی هست یه بازی تولید کانتنت رو نمیدازن وسط بگن اینم مولتی پلیر :D یه فورج هیلو 5 بیشتر از اون میتونه تجربه لذت بخش مولتی بده به پلیر صرف نظر از مدهای دیگش :D این ناله ها و روضه خوندنها .... هم والا دیگه قدیمی شده :D یه حرف جدید بزنید
هر آنچه که ما دوست نداریم حذف،هر آنچه دوست داریم قبول! خو چه کاریه با این سیستم اصلا دوست دارید بحث کنید؟ :D یا ادای بحث کردن رو در میارید؟ :D
یک تاپیک توی اینجا بزنید، اونجا مشخص کنید بازی هایی که قبول دارید به عنوان دارای مولتی پلیر خوب چیه! حتما هم بنویسید که دلایلتون چیه و چرا بازی های روی کنسول های سونی از نظر شما مفتش گران است! :D (میتونید به مدیری ناظمی بگید تاپیک رو مهم کنه که حتما برای نسل های آینده به درد خیلی ها بخوره! )

یه GTS هست که اونا جلوشن،اونا الان مسابقاتشون نسبت به GT وضعیتشون چطوره؟ آماری دارید؟
همینطور آمار KI نسبت به SF V !
بعد میگی SF V به فلان دلیل حساب نیست،چون مانی هته،IP مال سونی نیست و ...! بعد PUGB حسابه حتما IPـشم مال مایکرو بوده و مانی هتم نبوده! (از 4 قرن قبل اومدنش میگفتن روی PS4 قراره بیاد بالاخره! حالا SF V بعد Xسال و بازنشر دوباره و ... هنوز که نیمده! )

در مورد حرف تکراری هم...خوب همه مثل شما و دوستانتون نیستن که توانایی گفتن جوک های جدید هر چند روز یکبار داشته باشن! به بزرگی خودتون ما رو ببخشید:D
البته حرفای شما تکراریه که جواب تکراری میگیرید،ولی خوب جوک هایی که با همون موضوع همیشگی میگید جدیده:D

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
نمیدونم چرا بعضیا نمیخوان واقعیت رو بپذیرن اخه بابا طرف تمرکز اصلیش رو عناوین سینگل هست کسی نمیگه بازی هاش مولتی ندارن ولی پشتیبانی چندین ساله ازشون نمیشه حجم گرز4 الان رسیده به 120 گیگ!!!! تا همین چند ماه قبل داشته از بخش انلاین پشتیبانی میشده و اپدیت میامده
حجم هیلو5 الان 100 گیگ در صورتی که حجم اولیه بازی 46 گیگ بوده!!!!!!!!
دیگه از این 2 مثال واضح تر
حالا بیا داستان حسین کرد شبستری برا من تعریف کن
یه چیزه دیگه که دوستان خیلی در خیالات هستن نسل جدید همه چیز از صفر شروع میشه دیگه اینکه سونی یا مایکرو این نسل کم یا زیاد فروختن باید گذاشت دره کوزه
همه چیز از صفر هست
کنسول ها
قدرت ها
بازی ها
استودیو ها
و این چیزی که در حال حاضر من دارم میبینم حداقل روی کاغذ سونی نسل بعد شکست میخوره حالا میخواین بپرین بالا پایین مقصرش ما نیستیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر