اطلاعات در مورد Psp Slim

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
تلويزيون ما پشتش 10-20 تا جاي فيش داره كدومش هست؟؟
یک سری از فیش ها هست که 5 تا کنار هم هست که به جز 3 رنگ AV رنگ ها ی سبز و ابی هم داخلش هست !! component !

big boss

کاربر سایت
Jul 17, 2006
88
سلام
ببخشید اگر جای این سوال اینجا نیست
می خواستم بدونم فقط بازی های اورجینال رو می شه با wi-fi بین دوتا psp بازی کرد
یا این بازی هایی رو که توی رم هم می ریزیم می شه به صورت دونفره و با دو تا psp بازی کرد

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام
ببخشید اگر جای این سوال اینجا نیست
می خواستم بدونم فقط بازی های اورجینال رو می شه با wi-fi بین دوتا psp بازی کرد
یا این بازی هایی رو که توی رم هم می ریزیم می شه به صورت دونفره و با دو تا psp بازی کرد
فرقی نمیکنه هم بازی هایی که روی UMD هست رو میشه بازی کرد هم بازی هایی که کپی کردین روی مموری.

moin

کاربر سایت
May 9, 2008
52
دوستان براي اينكه psp اسليم رو به تلويزيون وصل كنيم فقط كابل كافيه يا چيز ديگه هم ميخواد مثلا برنامه يا چيزديگه؟

freegame

کاربر سایت
Nov 2, 2007
593
نام
farshad
سلام بچه ها من امروز رفتم برای psp slim از این هدفون با ریموت کنترلا گرفتم از همون فابریکاش اولا که کیفیتش خیلی اشغاله دوما یه ایراد داره من قاب کریستالی انداختم حالا میخوام ریمون کنترلشو وصل کنم قابه نمیزاره چه خاکی تو سرم کنم باید قابو باز کنم تا بهش بخوره یه قاب نیست که این مشکلو نداشته باشه:((

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
سلام بچه ها من امروز رفتم برای psp slim از این هدفون با ریموت کنترلا گرفتم از همون فابریکاش اولا که کیفیتش خیلی اشغاله دوما یه ایراد داره من قاب کریستالی انداختم حالا میخوام ریمون کنترلشو وصل کنم قابه نمیزاره چه خاکی تو سرم کنم باید قابو باز کنم تا بهش بخوره یه قاب نیست که این مشکلو نداشته باشه:((
یه مدل قابای کریستالی هست که تماما" اون قسمت رو خالی گذاشتن و هر نوع پورتی بخوای میتونی بهش بزنی
من تو توپ خونه دیدم.

freegame

کاربر سایت
Nov 2, 2007
593
نام
farshad
به به اقا احسان چطوری:biggrin1:
خوب کجا داره اینو از همون فروشگاه گلچین که گفته بودی گرفتم همون مغازه از قابا داره چنده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر